Openingstijden Oud papier

Maandag 09.00 - 16.30
Dinsdag t/m Donderdag 12.30 - 16.30
Vrijdag 09.00 - 16.30
Zaterdag 09.00 - 15.00
Zondag Gesloten
Zoeken
Hoofdmenu
Submenu

UDI-nieuws nr. 02 – week 37 maandag 12 september 2016

Week XX | Maandag XX maand 2014

Algemeen secretariaat
Ben Vogels
Tel. (0413) 274342 of
06 55793819

Postadres:
UDI'19/Beter Bed
Postbus 719
5400 AS Uden


UDI-website: www.udi19.nl
E-mail:algemeen@udi19.nl
Wedstrijdsecretariaat Senioren:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
06 53898663

Wedstrijdsecretariaat Jeugd:
Maarten van de Zanden
tel. 06 42262487

Coördinator UDI-nieuws
Ad Tiebosch
Tel. (0413) 267997 of
06 12333758

Ledenadministratie:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
06 53898663

Inlichtingen contributie:
Jos van Duijnhoven
Tel. (0413) 266853

UDI Clubhuis:
Tel. (0413) 264529

Algemene mededelingen

  • UDI-pool: Laatste week om mee te doen met de UDI-pool, het raden van de uitslagen van UDI 1 en invullen van 5 vragen. Zie udi-site.

  • UDI-nieuws: De nieuws pagina met het wekelijks UDI nieuws is vanaf 1 september jl. opgenomen in DeMooiUdenKrant, via deze krant en de UDI-site kunt het UDI nieuws met ons delen.

Uitslagen

Maandag 05-09-2016

   

cat.

Uitsl.

JO17-1

-

Avanti'31 JO17-1

be

2-3

         

Zaterdag 10-09-2016

   

 

 

Veteranen

-

VOW Veteranen

vr

4-0

G1

-

HVCH G1

co

11-1

SV Venray G1

-

G2G

co

13-6

ZSV JO19-1

-

JO19-1

co

4-3

Heeswijk JO19-1

-

JO19-2

co

1-4

FC de Rakt JO19-1

-

JO19-3

be

2-5

JO19-4

-

Rhode JO19-3

be

4-6

JO17-1

-

Venlosche Boys JO17-1

co

3-0

JO17-2

-

MULO JO17-1

co

1-6

Handel JO17-1

-

JO17-3

be

3-0

JO17-4

-

DVG JO17-2

be

5-0

JO17-5

-

Festilent JO17-2

be

2-4

Gemert JO17-4

-

JO17-6

be

3-3

JO17-7

-

ST DAW/Achilles Reek JO17-3

be

0-7

Vorstenbossche Boys JO17-2

-

JO17-8

be

15-0

TOP JO15-1

-

JO15-1

co

5-3

Deurne JO14-1

-

JO14-1

co

0-10

JO15-2

-

VIOS'38 JO15-1

be

14-0

Bl. Geel'38/JUMBO JO15-4

-

JO15-3

be

1-8

JO15-4

-

Prinses Irene JO15-4

be

14-0

Vorstenbossche Boys JO15-2

-

JO15-5

be

2-4

Keldonk/Boerdonk JO15-1

-

JO15-6

be

0-8

JO15-7

-

ST Ravenstein/SDDL JO15-2

be

0-12

JO13-1

-

Roda JC JO13-1

co

1-10

JO12-1

-

Venlosche Boys JO12-1

co

10-1

Bl. Geel'38/JUMBO JO13-4

-

JO13-2

be

0-11

JO13-3

-

ST Keldonk/Boerdonk JO13-1

be

10-0

FC de Rakt JO13-2

-

JO13-4

be

11-2

JO13-5

-

VCO JO13-1

be

5-2

JO13-6

-

TOP JO13-3

be

6-0

Erp JO13-4

-

JO13-8

be

2-7

ST GVV'57/SCV'58 JO11-1

-

JO11-1

be

1-12

Bl.Geel'38/JUMBO JO11-2

-

JO11-2

be

3-13

JO11-3

-

Volkel JO11-1

be

4-2

Boekel Sport JO11-1

-

JO11-4

be

10-2

JO11-5

-

SES JO11-1

be

7-5

Prinses Irene JO11-2

-

JO11-6

be

5-2

JO11-7

-

Handel JO11-1

be

1-3

JO11-8

-

Festilent JO11-2

be

4-9

JO11-9

-

Juliana Mill JO11-3

be

2-2

JO11-10

-

Blauw Geel'38/JUMBO JO11-7

be

2-4

Prinses Irene JO11-6

-

JO11-11

be

0-15

Schijndel/DE WIT JO11-6

-

JO11-12

be

2-7

SCMH JO11-2

-

JO11-13

be

7-1

JO9-1

-

DSV JO9-1

be

6-0

JO9-2

-

Juliana Mill JO9-1

be

2-4

JO9-3

-

Prinses Irene JO9-1

be

0-23

Boekel Sport JO9-2

-

JO9-4

be

1-8

DVG JO9-2

-

JO9-5

be

4-5

SCV'58 JO9-1

-

JO9-6

be

0-1

Avanti'31 JO9-4

-

JO9-7

be

0-1

JO9-8

-

Blauw Geel'38/JUMBO JO9-8

be

0-1

Bl. Geel'38/JUMBO JO9-12

-

JO9-9

be

1-0

Volkel JO9-3

-

JO9-10

be

0-1

JO9-11

-

Boekel Sport JO9-7

be

0-1

MO19-1

-

Schijndel/DE WIT MO19-1

be

0-3

MO15-1

-

FC de Rakt MO15-2

be

1-4

JO13-9M

-

Blauw Geel'38/JUMBO JO13-9

be

2-2

MO11-1

-

Volkel MO11-1

be

20-0

         

Zondag 11-09-2016

       

UDI 1

-

Be Quick 1887 1

co

2-5

NWC 2

-

UDI 2

co

1-5

UDI 3

-

Hapse Boys 2

co

1-2

UDI 4

-

Margriet 3

co

4-0

UDI 5

-

SIOL 2

be

4-0

UDI 6

-

Gemert 4

be

6-1

Blauw Geel'38/JUMBO 5

-

UDI 7

be

2-2

Juliana Mill 3

-

UDI 8

vr

3-7

UDI 9

-

Blauw Geel'38/JUMBO 9

be

1-1

UDI 10

-

Heijen 2

be

3-1

Prinses Irene 5

-

UDI 11

be

3-1

SCMH 5

-

UDI 12

be

3-1

UDI 13

-

HVCH 13

be

3-1

UDI 15

-

SCMH 6

be

1-2

Odiliapeel/Braks Gro 3

-

UDI 16

be

2-6

VR1

-

Avanti'31 VR1

co

3-0

Nijnsel/TVE Reclame VR2

-

ST FC de Rakt/UDI'19 VR2

be

1-2

Wedstrijdprogramma

Woensdag 14-09-2016

   

cat.

aanv.

vertr.

Senioren

         

UDI 13  (bij FC Uden)

-

FC Uden 5

be

20:00

19.15

           

Zaterdag 17-09-2016

   

cat.

aanv.

vertr.

Senioren

         

Erp Veteranen

-

Veteranen

vr

17:00

16:00

           

G-voetbal

         

ZSV G1

-

G1

co

13:15

12:00

G2G

-

Schijndel/DE WIT G1

co

13:00

-

           

Jeugd Onder 19

         

JO19-1

-

RKDVC JO19-1

co

15:00

-

JO19-2

-

Nooit Gedacht JO19-1

co

14:45

-

JO19-3

-

WEC JO19-1

be

14:45

-

OSS'20 JO19-3

-

JO19-4

be

14:45

13:45

           

Jeugd Onder 17

         

Woezik JO17-1

-

JO17-1

co

12:00

10:30

Nooit Gedacht JO17-1

-

JO17-2

co

14:30

13:15

JO17-3

-

FC Uden JO17-1

be

14:45

-

JO17-4

-

vrij

     

FC Uden JO17-2

-

JO17-5

be

14:45

14:00

JO17-6

-

Erp JO17-3

be

14:45

-

Festilent JO17-3

-

JO17-7

be

13:30

 

JO17-8

-

vrij

     
           

Jeugd Onder 15

         

JO15-1

-

SKV JO15-1

co

11:30

-

JO14-1

-

Sportclub Irene JO14-1

co

11:30

-

JO15-2

-

vrij

     

JO15-3

-

WEC JO15-2

be

13:00

-

FC Uden JO15-2

-

JO15-4

be

13:00

12:15

JO15-5

-

FC de Rakt JO15-2

be

11:30

-

JO15-6

-

Erp JO15-2

be

13:00

-

VCO JO15-1

-

JO15-7

be

13:00

12:00

           

Jeugd Onder 13

         

UNA JO13-1

-

JO13-1

co

11:00

9:30

Sportclub Irene JO12-1

-

JO12-1

co

10:15

8:30

JO13-2

-

Berghem Sport JO13-2

be

11:30

-

Bl. Geel'38/JUMBO JO13-5

-

JO13-3

be

11:30

10:30

JO13-4

-

FC Uden JO13-2

be

11:30

-

FC Uden JO13-3

-

JO13-5

be

11:30

10:45

JO13-6

-

vrij

     

JO13-7

-

Irene JO13-2

be

10:15

-

JO13-8

-

vrij

     
           

Jeugd Onder 11

         

JO11-1

-

JVC Cuijk JO11-1

be

11:30

-

JO11-2

-

Erp JO11-1

be

10:15

-

TOP JO11-2

-

JO11-3

be

09:00

8:00

JO11-4

-

Gemert JO11-2

be

10:15

-

Hapse Boys JO11-1

-

JO11-5

be

09:30

08:30

JO11-6

-

FC Uden JO11-2

be

09:00

-

Gemert JO11-3

-

JO11-7

be

09:15

08:15

Boekel Sport JO11-3

-

JO11-8

be

10:30

09:30

FC Uden JO11-5

-

JO11-9

be

10:15

9:30

VOW JO11-2

-

JO11-10

be

09:30

08:30

JO11-11

-

FC de Rakt JO11-4

be

09:00

-

JO11-12

-

WEC JO11-4

be

09:00

-

JO11-13

-

Avesteyn JO11-5

be

09:00

-

           

Jeugd Onder 9

         

Hapse Boys JO9-1

-

JO9-1

be

09:30

08:15

Volkel JO9-1

-

JO9-2

be

09:00

8:00

FC Uden JO9-1

-

JO9-3

be

09:00

8:15

JO9-4

-

Volkel JO9-2

be

09:00

-

JO9-5

-

vrij

     

JO9-6

-

HVCH JO9-3

be

09:00

-

JO9-7

-

Berghem Sport JO9-5

be

09:00

-

Berghem Sport JO9-9

-

JO9-8

be

08:45

7:45

JO9-9

-

Erp JO9-5

be

09:00

-

JO9-10

-

Vorstenb. Boys JO9-3

be

10:15

-

FC Uden JO9-4

-

JO9-11

be

09:00

8:15

           

Meiden

         

VOW MO19-1

-

MO19-1

be

14:30

13:15

JVC Cuijk MO17-2

-

MO17-1

be

15:00

13:45

Festilent MO15-2

-

MO15-1

be

12:00

11:00

Rhode JO13-7

-

JO13-9M

be

10:30

9:30

MO13-1

-

vrij

     

VOW MO11-1

-

MO11-1

be

09:30

08:30

           

Zondag 18-09-2016

         

Senioren

         

HBS 1

-

UDI 1

co

14:00

11:00

UDI 2

-

Someren 2

co

11:00

-

Vitesse'08 2

-

UDI 3

co

11:30

10:15

Berghem Sport 2

-

UDI 4

co

11:45

10:30

Stiphout Vooruit 2

-

UDI 5

co

11:00

9:45

UDI 6

-

DESO/Van Der Horst 2

co

11:00

-

Constantia 2

-

UDI 7

co

11:30

10:15

UDI 8

-

DVG 3

co

11:00

-

Erp 4

-

UDI 9

co

12:00

11:00

UDI 10

-

Constantia 3

co

11:00

-

UDI 11

-

Gemert 6

co

11:00

-

UDI 12

-

FC Uden 5

co

10:00

-

Festilent 9

-

UDI 13

co

10:00

09:00

SCMH 6

-

UDI 14

co

10:00

09:00

UDI 15

-

SCMH 5

co

13:00

-

UDI 16

-

Avanti'31 4

co

13:00

-

           

Vrouwen

         

Prinses Irene VR2

-

VR1

co

09:30

8:15

ST Estria VR3

-

ST FC de Rakt/UDI'19 VR2

co

10:15

9:15

Legenda: co = competitie.; be = beker; vr = vriendschappelijk; tr = training; to = toernooi;
na = nacompetitie; pbc =Provincie Brabant Cup; mec = Minus van Eijl Cup

LET OP: Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

Weeknieuws-archief

Printversie weeknieuws

Open weeknieuws als pdfWilt u het UDI weeknieuws uitprinten?
Open dan de PDF versie van het weeknieuws.



Geen Acrobat Reader op uw pc? U kunt hem hier downloaden >>

Programma en uitslagen

Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

rksv UDI'19/Beter Bed © 2017
Deze site is ontwikkeld door ID and more in samenwerking met Actv8
Twitter | Facebook | RSS | Sitemap | Disclaimer

Bezoekadres
Parklaan 4
5404 NH Uden
Plan uw route

Postadres
Postbus 719
5400 AS Uden
algemeen@udi19.nl

Sitemap

rksv UDI'19/Beter Bed

Bezoekadres: Parklaan 4, 5404 NH Uden
Postadres: Postbus 719, 5400 AS Uden