Openingstijden Oud papier

Maandag 09.00 - 16.30
Dinsdag t/m Donderdag 12.30 - 16.30
Vrijdag 09.00 - 16.30
Zaterdag 09.00 - 15.00
Zondag Gesloten
Zoeken
Hoofdmenu
Submenu

UDI-nieuws nr. 03 – week 38 maandag 19 september 2016

 

Algemeen secretariaat
Ben Vogels
Tel. (0413) 274342 of
06 55793819

Postadres:
UDI'19/Beter Bed
Postbus 719
5400 AS Uden


UDI-website: www.udi19.nl
E-mail:algemeen@udi19.nl
Wedstrijdsecretariaat Senioren:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
06 53898663

Wedstrijdsecretariaat Jeugd:
Maarten van de Zanden
tel. 06 42262487

Coördinator UDI-nieuws
Ad Tiebosch
Tel. (0413) 267997 of
06 12333758

Ledenadministratie:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
06 53898663

Inlichtingen contributie:
Jos van Duijnhoven
Tel. (0413) 266853

UDI Clubhuis:
Tel. (0413) 264529

Algemene mededelingen

Wassen van shirts of team outfit:
U kunt de shirts of team outfit laten uitwassen bij UDI’19, uiteraard tegen betaling, wel makkelijk dan hoeft u niet mee te sjouwen. Zie udi-site homepage.

Knutselhoek:
Vanaf 1 oktober a.s. is de knutselhoek weer ingericht in ons clubhuis op zaterdagmorgen voor de allerkleinsten. Zie udi-site homepage.

Uitslagen

Woensdag 14-09-2016

   

cat.

uitsl.

UDI 13  (bij FC Uden)

-

FC Uden 5

be

7-1

         

Zaterdag 17-09-2016

       

Erp Veteranen

-

Veteranen

vr

6-3

ZSV G1

-

G1

co

2-10

G2G

-

Schijndel/DE WIT G1

co

4-17

JO19-1

-

RKDVC JO19-1

co

3-1

JO19-2

-

Nooit Gedacht JO19-1

co

1-5

JO19-3

-

WEC JO19-1

be

0-5

OSS'20 JO19-3

-

JO19-4

be

3-3

Woezik JO17-1

-

JO17-1

co

4-0

Nooit Gedacht JO17-1

-

JO17-2

co

3-1

JO17-3

-

FC Uden JO17-1

be

2-5

FC Uden JO17-2

-

JO17-5

be

1-7

JO17-6

-

Erp JO17-3

be

2-0

Festilent JO17-3

-

JO17-7

be

3-2

JO15-1

-

SKV JO15-1

co

5-2

JO14-1

-

Sportclub Irene JO14-1

co

4-1

JO15-3

-

WEC JO15-2

be

6-0

FC Uden JO15-2

-

JO15-4

be

2-3

JO15-5

-

FC de Rakt JO15-2

be

3-2

JO15-6

-

Erp JO15-2

be

1-2

VCO JO15-1

-

JO15-7

be

12-0

UNA JO13-1

-

JO13-1

co

0-0

Sportclub Irene JO12-1

-

JO12-1

co

0-7

JO13-2

-

Berghem Sport JO13-2

be

9-1

Bl. Geel'38/JUMBO JO13-5

-

JO13-3

be

2-11

JO13-4

-

FC Uden JO13-2

be

18-1

FC Uden JO13-3

-

JO13-5

be

4-3

JO13-7

-

Irene JO13-2

be

6-0

JO11-1

-

JVC Cuijk JO11-1

be

8-2

JO11-2

-

Erp JO11-1

be

13-2

TOP JO11-2

-

JO11-3

be

1-12

JO11-4

-

Gemert JO11-2

be

0-10

Hapse Boys JO11-1

-

JO11-5

be

0-8

JO11-6

-

FC Uden JO11-2

be

7-8

Gemert JO11-3

-

JO11-7

be

0-4

Boekel Sport JO11-3

-

JO11-8

be

7-8

FC Uden JO11-5

-

JO11-9

be

1-2

VOW JO11-2

-

JO11-10

be

4-3

JO11-11

-

FC de Rakt JO11-4

be

5-8

JO11-12

-

WEC JO11-4

be

uitg

JO11-13

-

Avesteyn JO11-5

be

8-0

Hapse Boys JO9-1

-

JO9-1

be

0-11

Volkel JO9-1

-

JO9-2

be

3-7

FC Uden JO9-1

-

JO9-3

be

8-4

JO9-4

-

Volkel JO9-2

be

12-0

JO9-6

-

HVCH JO9-3

be

0-1

JO9-7

-

Berghem Sport JO9-5

be

1-0

Berghem Sport JO9-9

-

JO9-8

be

0-1

JO9-9

-

Erp JO9-5

be

0-1

JO9-10

-

Vorstenb. Boys JO9-3

be

1-0

FC Uden JO9-4

-

JO9-11

be

0-1

VOW MO19-1

-

MO19-1

be

0-0

JVC Cuijk MO17-2

-

MO17-1

be

8-1

Festilent MO15-2

-

MO15-1

be

0-3

Rhode JO13-7

-

JO13-9M

be

5-0

VOW MO11-1

-

MO11-1

be

0-7

         

Zondag 18-09-2016

       

HBS 1

-

UDI 1

co

1-2

UDI 2

-

Someren 2

co

1-3

Vitesse'08 2

-

UDI 3

co

2-1

Berghem Sport 2

-

UDI 4

co

2-1

Stiphout Vooruit 2

-

UDI 5

co

1-1

UDI 6

-

DESO/Van Der Horst 2

co

3-1

Constantia 2

-

UDI 7

co

1-5

UDI 8

-

DVG 3

co

2-1

Erp 4

-

UDI 9

co

0-3

UDI 10

-

Constantia 3

co

3-1

UDI 11

-

Gemert 6

co

2-5

UDI 12

-

FC Uden 5

co

0-4

Festilent 9

-

UDI 13

co

gest

SCMH 6

-

UDI 14

co

2-0

UDI 15

-

SCMH 5

co

3-2

UDI 16

-

Avanti'31 4

co

4-4

Prinses Irene VR2

-

VR1

co

1-4

ST Estria VR3

-

ST FC de Rakt/UDI'19 VR2

co

6-0

Wedstrijdprogramma

Dinsdag 20-09-2016

   

cat.

aanv.

vertr.

Jeugd Onder 13

         

Festilent JO13-1

-

JO12-1

vr

19:00

18:00

           

Woensdag 21-09-2016

         

Jeugd Onder 19

         

OSS'20 JO19-1

-

JO19-1

vr

19:30

18:15

Constantia JO19-1

-

JO19-2

vr

20:00

18:45

           

Zaterdag 24-09-2016

         

Senioren

         

Veteranen

-

Bl. Geel'38/JUMBO Vet.

vr

17:00

-

           

Vrouwen

         

Erp VR30+ 1

-

VR30+ 1

co

17:00

16:00

           

G-voetbal

         

G1

-

Vianen Vooruit G1

co

13:00

-

Heijen G2

-

G2G

co

11:00

09:45

           

Jeugd Onder 19

         

Nuenen JO19-1

-

JO19-1

co

15:30

14:00

SCMH JO19-1

-

JO19-2

co

14:30

13:15

JO19-3

-

Erp JO19-2

co

14:45

-

Avesteyn JO19-2

-

JO19-4

co

14:30

13:30

           

Jeugd Onder 17

         

JO17-1

-

Nuenen JO17-1

co

15:00

-

JO17-2

-

Gemert JO17-2

co

14:45

-

JO17-3

-

ST HRC'27 JO17-1

co

14:45

-

JO17-4

-

OSS'20 JO17-3

co

13:00

-

JO17-5

-

OSS'20 JO17-5

co

14:45

-

Avesteyn JO17-2

-

JO17-6

co

14:30

13:30

JO17-7

-

Erp JO17-3

co

14:45

-

JO17-8

-

vrij

     
           

Jeugd Onder 15

         

Achilles '29 JO15-1

-

JO15-1

co

13:30

11:45

Wittenhorst JO14-1

-

JO14-1

co

12:00

10:15

JO15-2

-

Nulandia JO15-1

co

13:00

-

WHV JO15-1

-

JO15-3

co

14:30

13:15

JO15-4

-

WEC JO15-2

co

11:30

-

JO15-5

-

Bl. Geel'38/JUMBO JO15-7

co

11:30

-

Boekel Sport JO15-5

-

JO15-6

co

11:30

10:30

EVVC JO15-2

-

JO15-7

co

11:30

10:30

           

Jeugd Onder 13

         

JO13-1

-

Fortuna Sittard JO13-1

co

11:30

-

JO12-1

-

SV Budel JO12-1

co

11:30

-

Berghem Sport JO13-2

-

JO13-2

co

12:30

11:15

JO13-3

-

ST Estria JO13-2

co

11:30

-

FC de Rakt JO13-2

-

JO13-4

co

12:15

11:30

JO13-5

-

Rhode JO13-2

co

10:15

-

DAW JO13-4

-

JO13-6

co

11:30

10:30

JO13-7

-

Heeswijk JO13-3

co

10:15

-

JO13-8

-

vrij

     
           

Jeugd Onder 11

         

Schijndel/DE WIT JO11-1

-

JO11-1

co

10:15

09:00

JO11-2

-

vrij

     

Bl. Geel'38/JUMBO JO11-3

-

JO11-3

co

09:15

8:00

JO11-4

-

FC de Rakt JO11-1

co

10:15

-

JO11-5

-

Volkel JO11-1

co

10:15

-

JO11-6

-

Berghem Sport JO11-5

co

09:00

-

JO11-7

-

FC Uden JO11-3

co

09:00

-

Avesteyn JO11-4

-

JO11-8

co

09:00

08:00

VOW JO11-2

-

JO11-9

co

09:30

08:30

JO11-10

-

OSS'20 JO11-7

co

09:00

-

Gemert JO11-7

-

JO11-11

co

09:15

08:15

Margriet JO11-10

-

JO11-12

co

08:45

07:45

Venhorst JO11-3

-

JO11-13

co

09:00

08:00

           

Jeugd Onder 9

         

Margriet JO9-1

-

JO9-1

co

08:45

07:30

JO9-2

-

Heeswijk JO9-1

co

09:00

-

JO9-3

-

Gemert JO9-4

co

09:00

-

JO9-4

-

Berghem Sport JO9-3

co

09:00

-

JO9-5

-

Prinses Irene JO9-2

co

09:00

-

JO9-6

-

Avesteyn JO9-2

co

09:00

-

Bl. Geel'38/JUMBO JO9-6

-

JO9-7

co

10:15

09:15

SCMH JO9-1

-

JO9-8

co

10:30

9:30

HBV JO9-2

-

JO9-9

co

11:45

10:45

JO9-10

-

ST Ravenstein/SDDL JO9-3

co

10:15

-

HVCH JO9-8

-

JO9-11

co

09:00

08:00

           

Meiden

         

MO19-1

-

JVC Cuijk MO19-1

co

14:45

-

MO17-1

-

vrij

     

Schijndel/DE WIT MO15-1

-

MO15-1

co

11:30

10:15

JO13-9M

-

Constantia JO13-3

co

11:30

-

MO13-1

-

Nulandia MO13-1

co

09:00

-

MO11-1

-

HBV MO11-1

co

09:00

-

           

Zondag 25-09-2016

         

Senioren

         

UDI 1

-

De Dijk 1

co

14:30

-

SV Venray 2

-

UDI 2

co

11:00

09:15

UDI 3

-

Volkel 3

co

11:00

-

UDI 4

-

HVCH 4

co

13:00

-

UDI 5

-

Schijndel/DE WIT 3

co

11:00

-

Ravenstein 2

-

UDI 6

co

11:30

10:15

UDI 7

-

Estria 2

co

12:00

-

Avesteyn 3

-

UDI 8

co

12:00

11:00

UDI 9

-

FC Uden 3

co

13:00

-

De Willy's 2

-

UDI 10

co

11:00

10:15

Erp 6

-

UDI 11

co

12:00

11:00

Volkel 8

-

UDI 12

co

12:30

11:30

UDI 13

-

Achilles Reek 4

co

11:00

-

UDI 14

-

Gemert 9

co

10:00

-

Avanti'31 6

-

UDI 15

co

10:00

08:45

Heeswijk 6

-

UDI 16

co

10:00

09:00

           

Vrouwen

         

VR1

-

Boekel Sport VR1

co

11:00

-

ST FC de Rakt/UDI'19 VR2

-

vrij

     
           

Woensdag 28-09-2016

         

Jeugd Onder 11

         

JO11-12

-

WEC JO11-4

be

18:30

-

Legenda: co = competitie.; be = beker; vr = vriendschappelijk; tr = training; to = toernooi;
na = nacompetitie; pbc =Provincie Brabant Cup; mec = Minus van Eijl Cup

LET OP: Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

Weeknieuws-archief

Printversie weeknieuws

Open weeknieuws als pdfWilt u het UDI weeknieuws uitprinten?
Open dan de PDF versie van het weeknieuws.



Geen Acrobat Reader op uw pc? U kunt hem hier downloaden >>

Programma en uitslagen

Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

rksv UDI'19/Beter Bed © 2017
Deze site is ontwikkeld door ID and more in samenwerking met Actv8
Twitter | Facebook | RSS | Sitemap | Disclaimer

Bezoekadres
Parklaan 4
5404 NH Uden
Plan uw route

Postadres
Postbus 719
5400 AS Uden
algemeen@udi19.nl

Sitemap

rksv UDI'19/Beter Bed

Bezoekadres: Parklaan 4, 5404 NH Uden
Postadres: Postbus 719, 5400 AS Uden