Openingstijden Oud papier

Maandag 09.00 - 16.30
Dinsdag t/m Donderdag 12.30 - 16.30
Vrijdag 09.00 - 16.30
Zaterdag 09.00 - 15.00
Zondag Gesloten
Zoeken
Hoofdmenu
Submenu

UDI-nieuws nr. 04 – week 39 maandag 26 september 2016

 

Algemeen secretariaat
Ben Vogels
Tel. (0413) 274342 of
06 55793819

Postadres:
UDI'19/Beter Bed
Postbus 719
5400 AS Uden


UDI-website: www.udi19.nl
E-mail:algemeen@udi19.nl
Wedstrijdsecretariaat Senioren:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
06 53898663

Wedstrijdsecretariaat Jeugd:
Maarten van de Zanden
tel. 06 42262487

Coördinator UDI-nieuws
Joost van Oort
Tel. 06 53401404

Ledenadministratie:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
06 53898663

Inlichtingen contributie:
Jos van Duijnhoven
Tel. (0413) 266853

UDI Clubhuis:
Tel. (0413) 264529

Algemene mededelingen

Loten verkoop Grote Clubactie:
A.s. zaterdag start de verkoop van loten van de Grote Clubactie. De UDI jeugd gaat op stap om deze loten te verkopen. Koopt u ook een lot(en)!

Uitslagen

Dinsdag 20-09-2016

   

cat.

uitsl.

Festilent JO13-1

-

JO12-1

vr

1-1

         

Zaterdag 24-09-2016

       

Veteranen

-

Bl. Geel'38/JUMBO Vet.

vr

12-1

Erp VR30+ 1

-

VR30+ 1

co

8-0

G1

-

Vianen Vooruit G1

co

4-6

Heijen G2

-

G2G

co

9-3

Nuenen JO19-1

-

JO19-1

co

0-2

SCMH JO19-1

-

JO19-2

co

4-1

JO19-3

-

Erp JO19-2

co

3-1

Avesteyn JO19-2

-

JO19-4

co

3-0

JO17-1

-

Nuenen JO17-1

co

2-7

JO17-2

-

Gemert JO17-2

co

0-2

JO17-3

-

ST HRC'27 JO17-1

co

1-2

JO17-4

-

OSS'20 JO17-3

co

1-2

JO17-5

-

OSS'20 JO17-5

co

4-2

Avesteyn JO17-2

-

JO17-6

co

2-0

JO17-7

-

Erp JO17-3

co

1-9

Achilles '29 JO15-1

-

JO15-1

co

3-1

Wittenhorst JO14-1

-

JO14-1

co

3-2

JO15-2

-

Nulandia JO15-1

co

3-0

WHV JO15-1

-

JO15-3

co

3-3

JO15-4

-

WEC JO15-2

co

13-1

JO15-5

-

Bl. Geel'38/JUMBO JO15-7

co

uitg

Boekel Sport JO15-5

-

JO15-6

co

1-13

EVVC JO15-2

-

JO15-7

co

11-1

JO13-1

-

Fortuna Sittard JO13-1

co

2-2

JO12-1

-

SV Budel JO12-1

co

2-1

Berghem Sport JO13-2

-

JO13-2

co

0-6

JO13-3

-

ST Estria JO13-2

co

8-1

FC de Rakt JO13-2

-

JO13-4

co

9-3

JO13-5

-

Rhode JO13-2

co

0-6

DAW JO13-4

-

JO13-6

co

1-7

JO13-7

-

Heeswijk JO13-3

co

6-1

Schijndel/DE WIT JO11-1

-

JO11-1

co

0-9

Bl. Geel'38/JUMBO JO11-3

-

JO11-3

co

1-17

JO11-4

-

FC de Rakt JO11-1

co

6-9

JO11-5

-

Volkel JO11-1

co

4-5

JO11-6

-

Berghem Sport JO11-5

co

13-2

JO11-7

-

FC Uden JO11-3

co

11-0

Avesteyn JO11-4

-

JO11-8

co

6-9

VOW JO11-2

-

JO11-9

co

0-10

JO11-10

-

OSS'20 JO11-7

co

1-7

Gemert JO11-7

-

JO11-11

co

7-2

Margriet JO11-10

-

JO11-12

co

5-6

Venhorst JO11-3

-

JO11-13

co

6-2

Margriet JO9-1

-

JO9-1

co

10-1

JO9-2

-

Heeswijk JO9-1

co

5-2

JO9-3

-

Gemert JO9-4

co

12-0

JO9-4

-

Berghem Sport JO9-3

co

3-2

JO9-5

-

Prinses Irene JO9-2

co

0-6

JO9-6

-

Avesteyn JO9-2

co

0-1

Bl. Geel'38/JUMBO JO9-6

-

JO9-7

co

0-1

SCMH JO9-1

-

JO9-8

co

1-0

HBV JO9-2

-

JO9-9

co

1-0

JO9-10

-

ST Ravenstein/SDDL JO9-3

co

1-0

HVCH JO9-8

-

JO9-11

co

1-0

MO19-1

-

JVC Cuijk MO19-1

co

2-5

Schijndel/DE WIT MO15-1

-

MO15-1

co

4-1

JO13-9M

-

Constantia JO13-3

co

0-6

MO13-1

-

Nulandia MO13-1

co

0-13

MO11-1

-

HBV MO11-1

co

0-11

         

Zondag 25-09-2016

       

UDI 1

-

De Dijk 1

co

0-3

SV Venray 2

-

UDI 2

co

0-1

UDI 3

-

Volkel 3

co

4-5

UDI 4

-

HVCH 4

co

1-3

UDI 5

-

Schijndel/DE WIT 3

co

5-1

Ravenstein 2

-

UDI 6

co

1-1

UDI 7

-

Estria 2

co

8-1

Avesteyn 3

-

UDI 8

co

1-8

UDI 9

-

FC Uden 3

co

4-0

De Willy's 2

-

UDI 10

co

3-2

Erp 6

-

UDI 11

co

4-2

Volkel 8

-

UDI 12

co

3-2

UDI 13

-

Achilles Reek 4

co

3-5

UDI 14

-

Gemert 9

co

uitg

Avanti'31 6

-

UDI 15

co

6-2

Heeswijk 6

-

UDI 16

co

4-3

VR1

-

Boekel Sport VR1

co

5-1

Wedstrijdprogramma

Woensdag 28-09-2016

   

cat.

aanv.

vertr.

Jeugd Onder 11

         

JO11-12

-

WEC JO11-4

be

18:30

-

           

Zaterdag 01-10-2016

   

cat.

aanv.

vertr.

Senioren

         

Jong FC Den Bosch

-

UDI 1

co

18:00

16:15

DAW Veteranen

-

Veteranen

vr

17:00

16:00

           

G-voetbal

         

MULO G1

-

G1

co

13:30

12:15

G2G

-

NWC G2

co

13:00

-

           

Jeugd Onder 19

         

JO19-1

-

Dongen JO19-1

co

15:00

-

Festilent JO19-1

-

JO19-2

co

14:45

13:30

Odiliapeel/Braks JO19-1

-

JO19-3

co

14:30

13:30

JO19-4

-

Erp JO19-3

co

14:45

-

           

Jeugd Onder 17

         

OJC ROSMALEN JO17-1

-

JO17-1

co

14:45

13:15

JO17-2

-

Prinses Irene JO17-1

co

14:45

-

JO17-3

-

Juliana Mill JO17-1

co

14:45

-

ST DAW/Ach. Reek JO17-2

-

JO17-4

co

14:45

13:30

JO17-5

-

HVCH JO17-5

co

14:45

-

Vorstenb. Boys JO17-2

-

JO17-6

co

13:00

12:00

ST Excellent JO17-2

-

JO17-7

co

14:30

13:15

JO17-8

-

Bl. Geel'38/JUMBO JO17-8

co

13:00

-

           

Jeugd Onder 15

         

Union JO15-1

-

JO15-1

co

13:00

11:30

JO14-1

-

SV Venray JO14-1

co

11:30

-

Festilent JO15-1

-

JO15-2

co

13:00

11:45

JO15-3

-

Prinses Irene JO15-2

co

11:30

-

Rhode JO15-3

-

JO15-4

co

13:15

12:15

Sparta'25 JO15-3

-

JO15-5

co

13:00

12:00

JO15-6

-

Erp JO15-4

co

13:00

-

JO15-7

-

Prinses Irene JO15-4

co

13:00

-

           

Jeugd Onder 13

         

JO13-1

-

Achilles '29 JO13-1

co

11:30

-

JO12-1

-

DAW JO12-1

co

11:30

-

JO13-2

-

Rood Wit'62 JO13-1

co

11:30

-

ST Ravenstein/SDDL JO13-2

-

JO13-3

co

12:00

10:45

JO13-4

-

FC Uden JO13-2

co

10:15

-

VOW JO13-1

-

JO13-5

co

11:30

10:30

OSS'20 JO13-6

-

JO13-6

co

10:00

09:00

JO13-7

-

SCMH JO13-1

co

10:15

-

JO13-8

-

Rhode JO13-6

co

10:15

-

           

Jeugd Onder 11

         

JO11-1

-

Bl. Geel'38/JUMBO JO11-1

co

11:30

-

JO11-2

-

Bl. Geel'38/JUMBO JO11-2

co

09:00

-

JO11-3

-

Rhode JO11-4

co

09:00

-

TOP JO11-2

-

JO11-4

co

09:00

08:00

FC Uden JO11-1

-

JO11-5

co

10:15

09:30

DAW JO11-3

-

JO11-6

co

10:15

09:15

SCMH JO11-1

-

JO11-7

co

09:30

08:30

JO11-8

-

Boekel Sport JO11-5

co

09:00

-

JO11-9

-

Margriet JO11-7

co

09:00

-

Margriet JO11-8

-

JO11-10

co

10:15

09:15

JO11-11

-

SCMH JO11-2

co

09:00

-

JO11-12

-

Nulandia JO11-3

co

09:00

-

JO11-13

-

ST De Willy's JO11-2

co

09:00

-

           

Jeugd Onder 9

         

JO9-1

-

vrij

     

Avanti'31 JO9-2

-

JO9-2

co

10:30

09:30

JO9-3

-

vrij

     

DAW JO9-2

-

JO9-4

co

09:00

08:00

Nulandia JO9-3

-

JO9-5

co

10:00

09:00

Rhode JO9-4

-

JO9-6

co

09:15

08:15

JO9-7

-

Berghem Sport JO9-6

co

09:00

-

JO9-8

-

Rhode JO9-5

co

09:00

-

JO9-9

-

Gassel JO9-1

co

09:00

-

JO9-10

-

HVCH JO9-6

co

10:15

-

JO9-11

-

Avanti'31 JO9-6

co

10:15

-

           

Meiden

         

Vorstenb. Boys MO19-1

-

MO19-1

co

14:30

13:15

MO17-1

-

Sparta'25 MO17-1

co

14:45

-

OSS'20 MO15-2

-

MO15-1

co

11:30

10:15

FC de Rakt JO13-4

-

JO13-9M

co

10:00

09:15

DVG MO13-1

-

MO13-1

co

11:45

10:30

ST Estria MO11-1

-

MO11-1

co

09:30

08:30

           

Zondag 02-10-2016

         

Senioren

         

SV Meerssen 2

-

UDI 2

co

11:30

09:00

UDI 3

-

DSV 2

co

11:00

-

UDI 4

-

Heeswijk 3

co

13:00

-

UDI 5

-

Mariahout 3

co

11:00

-

DAW 4

-

UDI 6

co

12:00

10:45

UDI 7

-

Vianen Vooruit 2

co

12:00

-

UDI 8

-

vrij

     

UDI 9

-

vrij

     

JVC Cuijk 3

-

UDI 10

co

10:30

09:15

UDI 11

-

vrij

     

Venhorst 4

-

UDI 12

co

12:00

11:00

Juliana Mill 5

-

UDI 13

co

10:00

09:00

UDI 14

-

Festilent 8

co

10:00

-

FC Uden 7

-

UDI 15

co

10:00

09:15

UDI 16

-

FC de Rakt 7

co

13:00

-

           

Vrouwen

         

VR1

-

Haarsteeg VR1

co

11:00

-

ST FC de Rakt/UDI'19 VR2

-

Juliana Mill VR2

co

13:00

-

Legenda: co = competitie.; be = beker; vr = vriendschappelijk; tr = training; to = toernooi;
na = nacompetitie; pbc =Provincie Brabant Cup; mec = Minus van Eijl Cup

LET OP: Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

Weeknieuws-archief

Printversie weeknieuws

Open weeknieuws als pdfWilt u het UDI weeknieuws uitprinten?
Open dan de PDF versie van het weeknieuws.



Geen Acrobat Reader op uw pc? U kunt hem hier downloaden >>

Programma en uitslagen

Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

rksv UDI'19/Beter Bed © 2017
Deze site is ontwikkeld door ID and more in samenwerking met Actv8
Twitter | Facebook | RSS | Sitemap | Disclaimer

Bezoekadres
Parklaan 4
5404 NH Uden
Plan uw route

Postadres
Postbus 719
5400 AS Uden
algemeen@udi19.nl

Sitemap

rksv UDI'19/Beter Bed

Bezoekadres: Parklaan 4, 5404 NH Uden
Postadres: Postbus 719, 5400 AS Uden