Openingstijden Oud papier

Maandag 09.00 - 16.30
Dinsdag t/m Donderdag 12.30 - 16.30
Vrijdag 09.00 - 16.30
Zaterdag 09.00 - 15.00
Zondag Gesloten
Zoeken
Hoofdmenu
Submenu

UDI-nieuws nr. 05 - week 40 maandag 3 oktober 2016

 

Algemeen secretariaat
Ben Vogels
Tel. (0413) 274342 of
06 55793819

Postadres:
UDI'19/Beter Bed
Postbus 719
5400 AS Uden


UDI-website: www.udi19.nl
E-mail:algemeen@udi19.nl
Wedstrijdsecretariaat Senioren:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
06 53898663

Wedstrijdsecretariaat Jeugd:
Maarten van de Zanden
tel. 06 42262487

Coördinator UDI-nieuws
Joost van Oort
Tel. 06 53401404

Ledenadministratie:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
06 53898663

Inlichtingen contributie:
Jos van Duijnhoven
Tel. (0413) 266853

UDI Clubhuis:
Tel. (0413) 264529

Algemene mededelingen

  • Loten verkoop Grote Clubactie:
    De verkoop van loten van de Grote Clubactie is begonnen. De UDI jeugd gaat op stap om deze loten te verkopen. Koopt u ook een lot(en)!

  • Kienen:
    Maandag 17 oktober aanvang 19.30u is er ’n gezellige Kienavond in ons clubhuis. Noteer het alvast op uw kalender, iedereen is welkom zegt het voort!

  • Materiaalverzorger: Wij zijn op zoek naar ’n materiaalverzorger voor de dinsdagavond, zie voor verdere gegevens de udi-site.

  • Enquête alcoholbeleid:
    UDI'19 is een enquete gestart met centraal de vraag: "Ben je het eens met het alcoholbeleid van UDI'19?" Zie de homepage van de udi-site!

Uitslagen

Woensdag 28-09-2016

   

cat.

uitsl.

JO11-12

-

WEC JO11-4

be

1-12

         

Zaterdag 01-10-2016

   

 

 

Jong FC Den Bosch

-

UDI 1

co

5-1

DAW Veteranen

-

Veteranen

vr

3-1

MULO G1

-

G1

co

4-9

G2G

-

NWC G2

co

5-12

JO19-1

-

Dongen JO19-1

co

2-1

Festilent JO19-1

-

JO19-2

co

3-4

Odiliapeel/Braks JO19-1

-

JO19-3

co

uitg

JO19-4

-

Erp JO19-3

co

2-4

OJC ROSMALEN JO17-1

-

JO17-1

co

2-1

JO17-2

-

Prinses Irene JO17-1

co

5-1

JO17-3

-

Juliana Mill JO17-1

co

2-2

ST DAW/Ach. Reek JO17-2

-

JO17-4

co

6-3

JO17-5

-

HVCH JO17-5

co

17-0

Vorstenb. Boys JO17-2

-

JO17-6

co

10-0

ST Excellent JO17-2

-

JO17-7

co

3-1

JO17-8

-

Bl. Geel'38/JUMBO JO17-8

co

uitg

Union JO15-1

-

JO15-1

co

3-2

JO14-1

-

SV Venray JO14-1

co

0-3

Festilent JO15-1

-

JO15-2

co

0-7

JO15-3

-

Prinses Irene JO15-2

co

10-0

Rhode JO15-3

-

JO15-4

co

1-1

Sparta'25 JO15-3

-

JO15-5

co

2-5

JO15-6

-

Erp JO15-4

co

5-1

JO15-7

-

Prinses Irene JO15-4

co

2-5

JO13-1

-

Achilles '29 JO13-1

co

2-0

JO12-1

-

DAW JO12-1

co

0-1

JO13-2

-

Rood Wit'62 JO13-1

co

0-1

ST Ravenstein/SDDL JO13-2

-

JO13-3

co

0-5

JO13-4

-

FC Uden JO13-2

co

24-0

VOW JO13-1

-

JO13-5

co

8-1

OSS'20 JO13-6

-

JO13-6

co

1-6

JO13-7

-

SCMH JO13-1

co

1-5

JO13-8

-

Rhode JO13-6

co

BNO

JO11-1

-

Bl. Geel'38/JUMBO JO11-1

co

4-8

JO11-2

-

Bl. Geel'38/JUMBO JO11-2

co

12-0

JO11-3

-

Rhode JO11-4

co

9-3

TOP JO11-2

-

JO11-4

co

5-5

FC Uden JO11-1

-

JO11-5

co

3-4

DAW JO11-3

-

JO11-6

co

3-12

SCMH JO11-1

-

JO11-7

co

0-0

JO11-8

-

Boekel Sport JO11-5

co

9-3

JO11-9

-

Margriet JO11-7

co

4-2

Margriet JO11-8

-

JO11-10

co

0-12

JO11-11

-

SCMH JO11-2

co

3-8

JO11-12

-

Nulandia JO11-3

co

2-5

JO11-13

-

ST De Willy's JO11-2

co

4-4

Avanti'31 JO9-2

-

JO9-2

co

0-5

DAW JO9-2

-

JO9-4

co

3-3

Nulandia JO9-3

-

JO9-5

co

1-1

Rhode JO9-4

-

JO9-6

co

1-0

JO9-7

-

Berghem Sport JO9-6

co

1-0

JO9-8

-

Rhode JO9-5

co

0-1

JO9-9

-

Gassel JO9-1

co

0-1

JO9-10

-

HVCH JO9-6

co

0-1

JO9-11

-

Avanti'31 JO9-6

co

1-0

Vorstenb. Boys MO19-1

-

MO19-1

co

2-4

MO17-1

-

Sparta'25 MO17-1

co

2-1

OSS'20 MO15-2

-

MO15-1

co

5-0

FC de Rakt JO13-4

-

JO13-9M

co

1-3

DVG MO13-1

-

MO13-1

co

6-3

ST Estria MO11-1

-

MO11-1

co

7-2

         

Zondag 02-10-2016

       

SV Meerssen 2

-

UDI 2

co

1-1

UDI 3

-

DSV 2

co

2-2

UDI 4

-

Heeswijk 3

co

1-3

UDI 5

-

Mariahout 3

co

0-2

DAW 4

-

UDI 6

co

1-3

UDI 7

-

Vianen Vooruit 2

co

3-0

JVC Cuijk 3

-

UDI 10

co

4-2

Venhorst 4

-

UDI 12

co

1-2

Juliana Mill 5

-

UDI 13

co

4-0

UDI 14

-

Festilent 8

co

2-4

FC Uden 7

-

UDI 15

co

6-1

UDI 16

-

FC de Rakt 7

co

uitg

VR1

-

Haarsteeg VR1

co

2-0

ST FC de Rakt/UDI'19 VR2

-

Juliana Mill VR2

co

0-0

Wedstrijdprogramma

Dinsdag 04-10-2016

   

cat.

aanv.

vertr.

Jeugd Onder 11

         

JO11-4

-

FC de Rakt JO11-1

co

18:30

-

           

Zaterdag 08-10-2016

         

Senioren

         

Volkel veteranen

-

Veteranen

vr

15:00

14:15

           

G-voetbal

         

G1

-

Sparta'25 G1

co

13:00

-

Olympia'18 G2

-

G2G

co

12:00

10:45

           

Jeugd Onder 19

         

OJC ROSMALEN JO19-1

-

JO19-1

co

14:45

13:15

JO19-2

-

Prinses Irene JO19-1

co

14:45

-

JO19-3

-

Volkel JO19-2

co

14:45

-

SCMH JO19-2

-

JO19-4

co

14:30

13:30

           

Jeugd Onder 17

         

JO17-1

-

Schijndel/DE WIT JO17-1

co

15:00

-

DAW JO17-1

-

JO17-2

co

14:45

13:30

Vitesse'08 JO17-1

-

JO17-3

co

15:00

13:45

JO17-4

-

SCMH JO17-1

co

13:00

-

MOSA'14 JO17-1

-

JO17-5

co

13:00

11:45

JO17-6

-

ST DAW/Achilles R JO17-3

co

14:45

-

JO17-7

-

Bl. Geel'38/JUMBO JO17-7

co

14:45

-

WEC JO17-2

-

JO17-8

co

14:30

13:30

           

Jeugd Onder 15

         

JO15-1

-

ESA JO15-1

co

11:30

-

SV Budel JO14-1

-

JO14-1

co

12:45

11:00

JO15-2

-

Ruwaard JO15-1

co

13:00

-

SJO/VITA JO15-1

-

JO15-3

co

11:00

09:45

JO15-4

-

vrij

     

JO15-5

-

VOW JO15-2

co

11:30

-

VCO JO15-1

-

JO15-6

co

13:00

12:00

TOP JO15-4

-

JO15-7

co

10:30

09:30

           

Jeugd Onder 13

         

Helden JO13-1

-

JO13-1

co

11:00

09:00

Wittenhorst JO12-1

-

JO12-1

co

11:30

09:45

ST Ravenst./SDDL JO13-1

-

JO13-2

co

12:00

10:45

JO13-3

-

vrij

     

Handel JO13-1

-

JO13-4

co

10:00

09:00

JO13-5

-

vrij

     

JO13-6

-

ST Ravenst./SDDL JO13-3

co

10:15

-

TOP JO13-4

-

JO13-7

co

12:30

11:30

Bl. Geel'38/JUMBO JO13-8

-

JO13-8

co

11:30

10:30

           

Jeugd Onder 11

         

Heeswijk JO11-1

-

JO11-1

co

09:00

07:45

DVG JO11-1

-

JO11-2

co

09:30

08:15

Margriet JO11-2

-

JO11-3

co

10:15

09:00

HVCH JO11-3

-

JO11-4

co

10:00

09:00

JO11-5

-

Venhorst JO11-1

co

10:15

-

JO11-6

-

HVCH JO11-5

co

10:15

-

JO11-7

-

Festilent JO11-3

co

09:00

-

Gemert JO11-5

-

JO11-8

co

09:15

08:15

Bl. Geel'38/JUMBO JO11-7

-

JO11-9

co

09:15

08:15

JO11-10

-

HVCH JO11-7

co

09:00

-

FC de Rakt JO11-4

-

JO11-11

co

10:00

09:15

HVCH JO11-8

-

JO11-12

co

10:00

09:00

Volkel JO11-3

-

JO11-13

co

09:00

08:15

           

Jeugd Onder 9

         

Bl. Geel'38/JUMBO JO9-1

-

JO9-1

co

10:15

09:15

JO9-2

-

WEC JO9-1

co

09:00

-

JO9-3

-

FC de Rakt JO9-1

co

09:00

-

JO9-4

-

SJO/VITA JO9-1

co

09:00

-

JO9-5

-

Avanti'31 JO9-3

co

09:00

-

JO9-6

-

WEC JO9-2

co

09:00

-

Festilent JO9-2

-

JO9-7

co

09:00

08:00

Avesteyn JO9-3

-

JO9-8

co

10:00

09:00

SES JO9-3

-

JO9-9

co

09:30

08:30

Festilent JO9-4

-

JO9-10

co

09:00

08:00

Heeswijk JO9-3

-

JO9-11

co

10:00

09:00

           

Meiden

         

MO19-1

-

ST Estria MO19-1

co

14:45

-

Volkel MO17-1

-

MO17-1

co

11:30

10:30

MO15-1

-

Boskant MO15-1

co

11:30

-

JO13-9M

-

ST RKOSV Achates JO13-3

co

11:30

-

MO13-1

-

HVCH MO13-1

co

09:00

-

MO11-1

-

FC de Rakt MO11-1

co

09:00

-

           

Zondag 09-10-2016

         

Senioren

         

UDI 1

-

OJC ROSMALEN 1

co

14:30

-

UDI 2

-

Nulandia 2

co

11:00

-

Vorstenbossche Boys 2

-

UDI 3

co

12:00

10:45

OSS'20 3

-

UDI 4

co

09:45

08:30

ELI 2

-

UDI 5

co

11:30

10:15

UDI 6

-

FC de Rakt 2

co

11:00

-

Venhorst 2

-

UDI 7

co

11:00

09:45

WEC 2

-

UDI 8

co

12:00

10:45

Vorstenbossche Boys 3

-

UDI 9

co

10:30

09:30

UDI 10

-

Festilent 5

co

11:00

-

UDI 11

-

vrij

     

UDI 12

-

Erp 8

co

10:00

-

UDI 13

-

SES 5

co

11:00

-

UDI 14

-

vrij

     

UDI 15

-

Blauw Geel'38/JUMBO 15

co

13:00

-

Schijndel/DE WIT 7

-

UDI 16

co

10:00

09:00

           

Vrouwen

         

Mierlo Hout VR1

-

VR1

co

12:00

10:30

SC St. Hubert VR1

-

ST FC de Rakt/UDI'19 VR2

co

11:00

10:00

Legenda: co = competitie.; be = beker; vr = vriendschappelijk; tr = training; to = toernooi;
na = nacompetitie; pbc =Provincie Brabant Cup; mec = Minus van Eijl Cup

LET OP: Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

Weeknieuws-archief

Printversie weeknieuws

Open weeknieuws als pdfWilt u het UDI weeknieuws uitprinten?
Open dan de PDF versie van het weeknieuws.



Geen Acrobat Reader op uw pc? U kunt hem hier downloaden >>

Programma en uitslagen

Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

rksv UDI'19/Beter Bed © 2017
Deze site is ontwikkeld door ID and more in samenwerking met Actv8
Twitter | Facebook | RSS | Sitemap | Disclaimer

Bezoekadres
Parklaan 4
5404 NH Uden
Plan uw route

Postadres
Postbus 719
5400 AS Uden
algemeen@udi19.nl

Sitemap

rksv UDI'19/Beter Bed

Bezoekadres: Parklaan 4, 5404 NH Uden
Postadres: Postbus 719, 5400 AS Uden