Openingstijden Oud papier

Maandag 09.00 - 16.30
Dinsdag t/m Donderdag 12.30 - 16.30
Vrijdag 09.00 - 16.30
Zaterdag 09.00 - 15.00
Zondag Gesloten
Zoeken
Hoofdmenu
Submenu

UDI-nieuws nr. 06 – week 41 maandag 10 oktober 2016

 

Algemeen secretariaat
Ben Vogels
Tel. (0413) 274342 of
(06) 55793819

Postadres:
UDI'19/Beter Bed
Postbus 719
5400 AS Uden

UDI-website: www.udi19.nl
E-mail:algemeen@udi19.nl
Wedstrijdsecretariaat Senioren:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
(06) 53898663

Wedstrijdsecretariaat Jeugd:
Maarten van de Zanden
tel. (06) 42262487

Coördinator UDI-nieuws
Joost van Oort
Tel. (06) 53401404

Ledenadministratie:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
(06) 53898663

Inlichtingen contributie:
Jos van Duijnhoven
Tel. (0413) 266853

UDI Clubhuis:
Tel. (0413) 264529

Algemene mededelingen

  • Loten verkoop Grote Clubactie: De verkoop van loten van de Grote Clubactie is begonnen. De UDI jeugd gaat op stap om deze loten te verkopen. Koopt u ook een lot(en)!

  • Kienen: Maandag 17 oktober aanvang 19.30u is er ’n gezellige Kienavond in ons clubhuis. Noteer het alvast op uw kalender, iedereen is welkom zegt het voort!

  • Algemene Ledenvergadering: De jaarlijkse Algemene LedenVergadering wordt gehouden op maandag 31 oktober a.s. in ons clubhuis, aanvang 20.00 uur, zie voor verdere gegevens de udi-site.

  • Trainer meisjes JO15: UDI’19 is op zoek naar ’n trainer voor de meiden JO15, bent u diegene die dit op zich wilt nemen? Zie de udi-site

Uitslagen

Dinsdag 04-10-2016

   

cat.

uitsl.

JO11-4

-

FC de Rakt JO11-1

co

1-4

         

Donderdag 06-10-2016

       

Mierlo Hout VR1

-

VR1

co

1-3

         

Zaterdag 08-10-2016

       

Volkel veteranen

-

Veteranen

vr

1-1

G1

-

Sparta'25 G1

co

uitg

Olympia'18 G2

-

G2G

co

2-2

OJC ROSMALEN JO19-1

-

JO19-1

co

2-0

JO19-2

-

Prinses Irene JO19-1

co

2-2

JO19-3

-

Volkel JO19-2

co

uitg

SCMH JO19-2

-

JO19-4

co

2-5

JO17-1

-

Schijndel/DE WIT JO17-1

co

2-1

DAW JO17-1

-

JO17-2

co

4-0

Vitesse'08 JO17-1

-

JO17-3

co

2-1

JO17-4

-

SCMH JO17-1

co

4-0

MOSA'14 JO17-1

-

JO17-5

co

4-2

JO17-6

-

ST DAW/Achilles R JO17-3

co

2-4

JO17-7

-

Bl. Geel'38/JUMBO JO17-7

co

1-10

WEC JO17-2

-

JO17-8

co

4-2

JO15-1

-

ESA JO15-1

co

5-2

SV Budel JO14-1

-

JO14-1

co

3-1

JO15-2

-

Ruwaard JO15-1

co

4-0

SJO/VITA JO15-1

-

JO15-3

co

4-1

JO15-5

-

VOW JO15-2

co

3-4

VCO JO15-1

-

JO15-6

co

1-3

TOP JO15-4

-

JO15-7

co

9-0

Helden JO13-1

-

JO13-1

co

0-5

Wittenhorst JO12-1

-

JO12-1

co

3-1

ST Ravenst./SDDL JO13-1

-

JO13-2

co

3-4

Handel JO13-1

-

JO13-4

co

1-4

JO13-5

-

SES JO13-2

co

9-0

JO13-6

-

ST Ravenst./SDDL JO13-3

co

5-5

TOP JO13-4

-

JO13-7

co

4-3

Bl. Geel'38/JUMBO JO13-8

-

JO13-8

co

1-3

Heeswijk JO11-1

-

JO11-1

co

3-4

DVG JO11-1

-

JO11-2

co

5-6

Margriet JO11-2

-

JO11-3

co

0-5

HVCH JO11-3

-

JO11-4

co

9-4

JO11-5

-

Venhorst JO11-1

co

5-2

JO11-6

-

HVCH JO11-5

co

1-6

JO11-7

-

Festilent JO11-3

co

5-1

Gemert JO11-5

-

JO11-8

co

0-16

Bl. Geel'38/JUMBO JO11-7

-

JO11-9

co

0-6

JO11-10

-

HVCH JO11-7

co

9-4

FC de Rakt JO11-4

-

JO11-11

co

5-3

HVCH JO11-8

-

JO11-12

co

7-3

Volkel JO11-3

-

JO11-13

co

5-3

Bl. Geel'38/JUMBO JO9-1

-

JO9-1

co

8-2

JO9-2

-

WEC JO9-1

co

9-4

JO9-3

-

FC de Rakt JO9-1

co

2-12

JO9-4

-

SJO/VITA JO9-1

co

8-3

JO9-5

-

Avanti'31 JO9-3

co

1-8

JO9-6

-

WEC JO9-2

co

0-1

Festilent JO9-2

-

JO9-7

co

1-1

Avesteyn JO9-3

-

JO9-8

co

1-0

SES JO9-3

-

JO9-9

co

verv

Festilent JO9-4

-

JO9-10

co

0-1

Heeswijk JO9-3

-

JO9-11

co

0-1

MO19-1

-

ST Estria MO19-1

co

uitg

Volkel MO17-1

-

MO17-1

co

0-1

MO15-1

-

Boskant MO15-1

co

4-6

JO13-9M

-

ST RKOSV Achates JO13-3

co

2-2

MO13-1

-

HVCH MO13-1

co

0-22

MO11-1

-

FC de Rakt MO11-1

co

1-10

         

Zondag 09-10-2016

       

UDI 1

-

OJC ROSMALEN 1

co

3-1

UDI 2

-

Nulandia 2

co

2-2

Vorstenbossche Boys 2

-

UDI 3

co

0-4

OSS'20 3

-

UDI 4

co

3-1

ELI 2

-

UDI 5

co

2-3

UDI 6

-

FC de Rakt 2

co

6-1

Venhorst 2

-

UDI 7

co

4-1

WEC 2

-

UDI 8

co

2-4

Vorstenbossche Boys 3

-

UDI 9

co

5-0

UDI 10

-

Festilent 5

co

uitg

UDI 12

-

Erp 8

co

0-6

UDI 13

-

SES 5

co

uitg

UDI 15

-

Blauw Geel'38/JUMBO 15

co

3-1

Schijndel/DE WIT 7

-

UDI 16

co

4-1

SC St. Hubert VR1

-

ST FC de Rakt/UDI'19 VR2

co

2-0

Wedstrijdprogramma

Maandag 10-10-2016

 

 

 

 

 

Jeugd Onder 19

 

 

cat.

aanv.

vertr.

JO19-3

-

Volkel JO19-2

co

19.30

-

           

Dinsdag 11-10-2016

         

Jeugd Onder 13

 

       

JO12-1

-

Bl. Geel/JUMBO JO13-2

vr

19.00

-

           

Zaterdag 15-10-2016

         

Senioren

         

Jong Achilles'29

-

UDI 1

co

18.00

16.00

Veteranen

-

Avanti'31 Veteranen

vr

17.00

-

 

 

       

Vrouwen

         

VR30+ 1

-

EVVC VR30+ 1

co

17.00

-

           

G-voetbal

         

HVCH G1

-

G1

co

11.15

10.15

G2G

-

SV Venray G1

co

13.00

-

           

Jeugd Onder 19

         

JO19-1

-

RKVVO JO19-1

co

15.00

-

Oranje Zwart H. JO19-1

-

JO19-2

co

14.30

13.00

Handel JO19-1

-

JO19-3

co

14.30

13.30

JO19-4

-

Prinses Irene JO19-3

co

14.45

-

           

Jeugd Onder 17

         

TOP JO17-1

-

JO17-1

co

12.30

11.00

JO17-2

-

Erp JO17-1

co

14.45

-

JO17-3

-

RKOSV Achates JO17-1

co

14.45

-

Vorstenb. Boys JO17-1

-

JO17-4

co

14.30

13.30

JO17-5

-

GVV'57 JO17-2

co

14.45

-

Schijndel/DE WIT JO17-3

-

JO17-6

co

15.00

14.00

Boekel Sport JO17-4

-

JO17-7

co

14.45

13.45

JO17-8

-

Avanti'31 JO17-3

co

13.00

-

           

Jeugd Onder 15

         

OSS'20 JO15-1

-

JO15-1

co

13.00

11.30

JO14-1

-

Margriet JO14-1

co

11.30

-

OSS'20 JO15-2

-

JO15-2

co

13.00

11.45

JO15-3

-

FC Uden JO15-1

co

11.30

-

JO15-4

-

vrij

     

MVC JO15-1

-

JO15-5

co

13.00

12.00

JO15-6

-

Volkel JO15-2

co

13.00

-

HVCH JO15-5

-

JO15-7

co

12.15

11.15

           

Jeugd Onder 13

         

JO13-1

-

Nuenen JO13-1

co

11.30

-

JO12-1

-

S.V. Brandevoort JO12-1

co

11.30

-

JO13-2

-

FC Uden JO13-1

co

11.30

-

JO13-3

-

DAW JO13-2

co

11.30

-

Odiliapeel/Braks Gro JO13-1

 

JO13-4

co

12.00

11.00

JO13-5

-

Bl. Geel/JUMBO JO13-5

co

10.15

 

JO13-6

-

vrij

     

JO13-7

-

Bl. Geel/JUMBO JO13-7

co

10.15

-

Irene JO13-2

-

JO13-8

co

11.15

10.15

           

Jeugd Onder 11

         

JO11-1

-

vrij

     

JO11-2

-

Rhode JO11-3

co

10.15

-

Avanti'31 JO11-2

-

JO11-3

co

09.30

08.15

JO11-4

-

Berghem Sport JO11-2

co

09.00

-

Bl. Geel'38/JUMBO JO11-4

-

JO11-5

co

09.15

08.15

FC Uden JO11-2

-

JO11-6

co

10.15

09.30

VCO JO11-1

-

JO11-7

co

09.30

08.30

JO11-8

-

Erp JO11-3

co

09.00

-

JO11-9

-

WEC JO11-4

co

09.00

-

JO11-10

-

TOP JO11-5

co

09.00

-

Vorstenb. Boys JO11-2

-

JO11-11

co

09.30

08.30

JO11-12

-

Berghem Sport JO11-8

co

09.00

-

JO11-13

-

Boekel Sport JO11-7

co

09.00

-

           

Jeugd Onder 9

         

JO9-1

-

JVC Cuijk JO9-1

co

09.00

-

JO9-2

-

Avesteyn JO9-1

co

09.00

-

Erp JO9-1

-

JO9-3

co

10.30

09.30

OSS'20 JO9-3

-

JO9-4

co

08.45

07.30

JO9-5

-

vrij

     

JO9-6

-

Vorstenb. Boys JO9-1

co

09.00

-

Juliana Mill JO9-2

-

JO9-7

co

08.45

07.45

FC Uden JO9-3

-

JO9-8

co

09.00

08.15

JO9-9

-

Constantia JO9-3

co

09.00

-

JO9-10

-

Bl. Geel'38/JUMBO JO9-9

co

10.15

-

VOW JO9-2

-

JO9-11

co

10.30

09.30

           

Meiden

         

Hapse Boys MO19-1

-

MO19-1

co

14.30

13.15

MO17-1

-

WEC MO17-1

co

14.45

-

ST Avesteyn/Heesw. MO15-1

-

MO15-1

co

13.00

11.45

Volkel JO13-3

-

JO13-9M

co

10.15

09.30

MO13-1

-

vrij

     

Venhorst MO11-1

-

MO11-1

co

09.00

08.00

           

Zondag 16-10-2016

         

Senioren

         

Bekkerveld 2

-

UDI 2

co

11.00

08.00

UDI 3

-

Odiliapeel/Braks Groep 2

co

11.00

-

UDI 4

-

Prinses Irene 3

co

13.00

-

UDI 5

-

Sparta'25 3

co

11.00

-

TOP 3

-

UDI 6

co

12.30

11.15

UDI 7

-

HBV 2

co

12.00

-

Avanti'31 3

-

UDI 8

co

12.00

10.45

UDI 9

-

vrij

     

Venhorst 3

-

UDI 10

co

11.00

10.00

Boskant 4

-

UDI 11

co

10.00

09.00

FC de Rakt 5

-

UDI 12

co

10.00

09.15

UDI 13

-

Estria 4

co

11.00

-

UDI 14

-

VCO 2

co

10.00

-

FC de Rakt 4

-

UDI 15

co

12.30

11.45

Avesteyn 6

-

UDI 16

co

10.00

09.00

           

Vrouwen

         

VR1

-

MVC VR1

co

11.00

-

ST FC de Rakt/UDI’19 VR2

-

Cito VR1

co

13.00

-

Legenda: co = competitie.; be = beker; vr = vriendschappelijk; tr = training; to = toernooi;
na = nacompetitie; pbc =Provincie Brabant Cup; mec = Minus van Eijl Cup

LET OP: Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

Weeknieuws-archief

Printversie weeknieuws

Open weeknieuws als pdfWilt u het UDI weeknieuws uitprinten?
Open dan de PDF versie van het weeknieuws.



Geen Acrobat Reader op uw pc? U kunt hem hier downloaden >>

Programma en uitslagen

Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

rksv UDI'19/Beter Bed © 2017
Deze site is ontwikkeld door ID and more in samenwerking met Actv8
Twitter | Facebook | RSS | Sitemap | Disclaimer

Bezoekadres
Parklaan 4
5404 NH Uden
Plan uw route

Postadres
Postbus 719
5400 AS Uden
algemeen@udi19.nl

Sitemap

rksv UDI'19/Beter Bed

Bezoekadres: Parklaan 4, 5404 NH Uden
Postadres: Postbus 719, 5400 AS Uden