Openingstijden Oud papier

Maandag 09.00 - 16.30
Dinsdag t/m Donderdag 12.30 - 16.30
Vrijdag 09.00 - 16.30
Zaterdag 09.00 - 15.00
Zondag Gesloten
Zoeken
Hoofdmenu
Submenu

UDI-nieuws nr. 08 – week 43 maandag 24 oktober 2016

 

Algemeen secretariaat
Ben Vogels
Tel. (0413) 274342 of
(06) 55793819

Postadres:
UDI'19/Beter Bed
Postbus 719
5400 AS Uden

UDI-website: www.udi19.nl
E-mail:algemeen@udi19.nl
Wedstrijdsecretariaat Senioren:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
(06) 53898663

Wedstrijdsecretariaat Jeugd:
Maarten van de Zanden
tel. (06) 42262487

Coördinator UDI-nieuws
Joost van Oort
Tel. (06) 53401404

Ledenadministratie:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
(06) 53898663

Inlichtingen contributie:
Jos van Duijnhoven
Tel. (0413) 266853

UDI Clubhuis:
Tel. (0413) 264529

Algemene mededelingen

Algemene Ledenvergadering (herhaald bericht): De jaarlijkse Algemene LedenVergadering wordt gehouden op maandag 31 oktober a.s. in ons clubhuis, aanvang 20.00 uur, zie voor verdere gegevens de udi-site.

Uitslagen

Donderdag 20-10-2016

   

cat.

uitsl.

UDI 2

-

SSS”18 1

be

3-2

 

 

   

 

Zaterdag 22-10-2016

 

   

 

RKVV Keldonk Veteranen

-

Veteranen

vr

10-2

Boekel Sport JO19-1

-

JO19-1

be

2-2

Odiliapeel/Braks JO19-1

-

JO19-3

co

4-1

TOP JO17-1

-

JO17-1

be

1-1

JO17-8

-

Bl.Geel'38/JUMBO JO17-8

co

2-5

Rhode JO15-1

-

JO15-1

be

0-3

JO14-1

-

Margriet JO14-1

be

1-1

Rhode JO15-2

-

JO15-3

vr

7-1

JO15-5

-

Bl.Geel'38/JUMBO JO15-7

co

4-4

TOP JO12-1

-

JO12-1

be

3-2

JO13-2

-

Nulandia JO13-1

be

3-2

Berghem Sport JO13-5

-

JO13-6

co

1-1

JO13-8

-

Rhode JO13-6

co

3-1

JO11-1

-

WODAN JO11-1

vr

10-1

JO11-3

-

ELI JO11-1

vr

5-4

JO11-5

-

JO11-1

vr

5-6

JO09-2

-

JO09-3

vr

12-1

JO09-4

-

JO09-5

vr

10-0

MO19-1

-

ST   Estria/GVV/SCV MO19-1

co

6-0

         

Zondag 23-10-2016

       

FC Engelen 2

-

UDI 3

vr

3-1

UDI 8

-

Bl. Geel'38/JUMBO 5

co

1-0

VOW 2

-

UDI 9

be

0-1

UDI 10

-

Margriet 5

be

5-4

UDI 13

-

Rhode 5

be

4-4

UDI 14

-

Gemert 9

co

2-2

UDI 16

-

FC de Rakt 7

co

4-1

VR1

-

Nijnsel/TVE Reclame VR1

be

3-2

ST FC de Rakt/UDI’19 VR2

-

Odiliapeel/Braks VR1

co

10-1

Wedstrijdprogramma

Zaterdag 29-10-2016

   

cat.

aanv.

vertr.

Senioren

         

Veteranen

-

Venhorst Veteranen

vr

17:00

-

           

G-voetbal

         

G1

-

vrij

     

G2G

-

vrij

     
           

Jeugd Onder 19

         

JVOZ JO19-1

-

JO19-1

co

14:30

11:45

JO19-2

-

Berghem Sport JO19-1

co

14:45

-

ST De   Willy's/S.H. JO19-1

-

JO19-3

be

14:30

13:30

JO19-4

-

vrij

     
           

Jeugd Onder 17

         

JO17-1

-

JVC Cuijk JO17-1

co

15:00

-

Bl. Geel'38/JUMBO JO17-2

-

JO17-2

co

15:00

13:45

JO17-3

-

MVC JO17-1

be

14:45

-

Rhode JO17-2

-

JO17-4

be

14:45

13:45

Volkel JO17-2

-

JO17-5

be

15:00

14:15

Boekel Sport JO17-4

-

JO17-6

be

14:45

13:45

OSS'20 JO17-5

-

JO17-7

be

14:45

13:45

JO17-8

-

Bl. Geel'38/JUMBO JO17-8

be

13:00

-

           

Jeugd Onder 15

         

JO15-1

-

Orion JO15-1

co

11:30

-

SHH JO14-1

-

JO14-1

co

13:45

12:00

ST Astrantia/Milsb JO15-1

-

JO15-2

be

12:30

11:15

JO15-3

-

Avanti'31 JO15-2

be

11:30

-

HVCH JO15-4

-

JO15-4

be

13:05

12:05

JO15-5

-

Volkel JO15-2

be

11:30

-

JO15-6

-

Bl. Geel'38/JUMBO JO15-6

be

13:00

-

FC Uden JO15-3

-

JO15-7

be

13:00

12:15

           

Jeugd Onder 13

         

Gemert JO13-1

-

JO13-1

co

11:30

10:15

SHH JO12-1

-

JO12-1

co

12:00

10:15

JO13-2

-

vrij

     

JO13-3

-

Rhode JO13-2

be

11:30

-

Prinses Irene JO13-2

-

JO13-4

be

11:15

10:15

JO13-5

-

Prinses Irene JO13-3

be

10:15

-

Festilent JO13-2

-

JO13-6

be

10:30

09:30

Rhode JO13-5

-

JO13-7

be

10:30

09:30

JO13-8

-

Boekel Sport JO13-4

be

10:15

-

           

Jeugd Onder 11

         

Prinses Irene JO11-1

-

JO11-1

be

10:45

09:30

JO11-2

-

FC de Rakt JO11-1

be

10:15

-

HVCH JO11-3

-

JO11-3

be

10:00

08:45

JO11-4

-

ST Contst./Menos JO11-1

be

10:15

-

Festilent JO11-1

-

JO11-5

be

10:00

09:00

JO11-6

-

FC de Rakt JO11-3

be

09:00

-

JO11-7

-

Rhode JO11-5

be

09:00

-

FC Uden JO11-4

-

JO11-8

be

10:15

09:30

Festilent JO11-4

-

JO11-9

be

09:00

08:00

Vorstenb. Boys JO11-2

-

JO11-10

be

09:30

08:30

JO11-11

-

FC Uden JO11-6

be

09:00

-

Berghem Sport JO11-9

-

JO11-12

be

08:45

07:45

JO11-13

-

Bl. Geel'38/JUMBO JO11-9

be

09:00

-

           

Jeugd Onder 9

         

JO9-1

-

Boekel Sport JO9-1

be

09:00

-

JO9-2

-

Gemert JO9-4

be

09:00

-

JO9-3

-

Bl. Geel'38/JUMBO JO9-2

be

09:00

-

Gemert JO9-5

-

JO9-4

be

10:30

09:15

JO9-5

-

Nulandia JO9-3

be

09:00

-

Margriet JO9-3

-

JO9-6

be

08:45

07:45

Ollandia JO9-1

-

JO9-7

be

09:30

08:30

OSS'20 JO9-7

-

JO9-8

be

08:45

07:45

Schijndel/DE WIT JO9-4

-

JO9-9

be

09:00

08:00

Bl.Geel'38/JUMBO JO9-13

-

JO9-10

be

10:15

09:15

Juliana Mill JO9-6

-

JO9-11

be

08:45

07:45

           

Meiden

         

MO19-1

-

Rhode MO19-1

be

14:45

-

MO17-1

-

SJO SBV/Ulysses MO17-1

be

14:45

-

MO15-1

-

vrij

     

ST SDDL/Ravenst. JO13-4

-

JO13-9M

be

11:00

10:00

MO13-1

-

vrij

     

MO11-1

-

Rhode MO11-1

be

09:00

-

           

Zondag 30-10-2016

         

Senioren

         

UDI 1

-

EVV 1

co

14:30

-

UDI 2

-

Bl. Geel'38/JUMBO 2

co

11:00

-

UDI 3

-

vrij

     

Avesteyn 2

-

UDI 4

co

12:00

10:45

RKVV Keldonk 2

-

UDI 5

co

11:30

10:15

UDI 6

-

NLC'03 2

co

11:00

-

Toxandria 2

-

UDI 7

co

12:00

10:45

UDI 8

-

Rhode 4

co

11:00

-

SES 3

-

UDI 9

co

12:00

11:00

UDI 10

-

SES 4

co

11:00

-

UDI 11

-

Bl. Geel'38/JUMBO 11

co

12:00

-

UDI 12

-

Gemert 7

co

10:00

-

GVV'57 2

-

UDI 13

co

12:00

11:00

Volkel 6

-

UDI 14

co

09:30

08:45

UDI 15

-

RKVV Keldonk 5

co

13:00

-

UDI 16

-

HVCH 13

co

13:00

-

           

Vrouwen

         

Nemelaer VR1

-

VR1

co

11:30

10:00

ST FC de Rakt/UDI’19/VR2

-

vrij

     

Legenda: co = competitie.; be = beker; vr = vriendschappelijk; tr = training; to = toernooi;
na = nacompetitie; pbc =Provincie Brabant Cup; mec = Minus van Eijl Cup

LET OP: Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

Weeknieuws-archief

Printversie weeknieuws

Open weeknieuws als pdfWilt u het UDI weeknieuws uitprinten?
Open dan de PDF versie van het weeknieuws.



Geen Acrobat Reader op uw pc? U kunt hem hier downloaden >>

Programma en uitslagen

Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

rksv UDI'19/Beter Bed © 2017
Deze site is ontwikkeld door ID and more in samenwerking met Actv8
Twitter | Facebook | RSS | Sitemap | Disclaimer

Bezoekadres
Parklaan 4
5404 NH Uden
Plan uw route

Postadres
Postbus 719
5400 AS Uden
algemeen@udi19.nl

Sitemap

rksv UDI'19/Beter Bed

Bezoekadres: Parklaan 4, 5404 NH Uden
Postadres: Postbus 719, 5400 AS Uden