Openingstijden Oud papier

Maandag 09.00 - 16.30
Dinsdag t/m Donderdag 12.30 - 16.30
Vrijdag 09.00 - 16.30
Zaterdag 09.00 - 15.00
Zondag Gesloten
Zoeken
Hoofdmenu
Submenu

UDI-nieuws nr. 09 – week 44 maandag 31 oktober 2016

 

Algemeen secretariaat
Ben Vogels
Tel. (0413) 274342 of
(06) 55793819

Postadres:
UDI'19/Beter Bed
Postbus 719
5400 AS Uden

UDI-website: www.udi19.nl
E-mail:algemeen@udi19.nl
Wedstrijdsecretariaat Senioren:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
(06) 53898663

Wedstrijdsecretariaat Jeugd:
Maarten van de Zanden
tel. (06) 42262487

Coördinator UDI-nieuws
Joost van Oort
Tel. (06) 53401404

Ledenadministratie:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
(06) 53898663

Inlichtingen contributie:
Jos van Duijnhoven
Tel. (0413) 266853

UDI Clubhuis:
Tel. (0413) 264529

Algemene mededelingen

WinterCup 2017.
Nog enkele wedstrijden en de winterstop staat voor de deur. In de maanden januari en een gedeelte van februari zijn er geen competitiewedstrijden. UDI’19 wil dan ook de teams de mogelijkheid gaan bieden om het ritme van de competitie vast te houden door de opzet van een wintercup zodat zij na de winterstop fris aan de tweede competitiehelft kunnen beginnen. Dit doen we in navolging van de zomercup door het spelen van 7 tegen 7 wedstrijden op de vrijdagavond tijdens de winterstop. Zie en lees verder op de udi-site.

Wij zijn een Respectpunt.
Zonder respect geen sport! Daarom is UDI’19 vanaf seizoen 2016-2017 een respectpunt: een punt waar respect het belangrijkste punt is. Een initiatief dat we samen met andere clubs en scholen in onze regio genomen hebben. 'Als collectief maken we ons hard voor respect.' Zie en lees verder op de udi-site.

Uitslagen

Zaterdag 29-10-2016

   

cat.

uitsl.

Veteranen

-

Venhorst Veteranen

vr

3-5

JVOZ JO19-1

-

JO19-1

co

9-2

JO19-2

-

Berghem Sport JO19-1

co

1-5

ST De   Willy's/S.H. JO19-1

-

JO19-3

be

8-5

JO17-1

-

JVC Cuijk JO17-1

co

6-1

Bl. Geel'38/JUMBO JO17-2

-

JO17-2

co

6-0

JO17-3

-

MVC JO17-1

be

4-3

Rhode JO17-2

-

JO17-4

be

0-5

Volkel JO17-2

-

JO17-5

be

1-7

Boekel Sport JO17-4

-

JO17-6

be

1-12

OSS'20 JO17-5

-

JO17-7

be

17-0

JO17-8

-

Bl. Geel'38/JUMBO JO17-8

be

0-6

JO15-1

-

Orion JO15-1

co

2-1

SHH JO14-1

-

JO14-1

co

0-5

ST Astrantia/Milsb JO15-1

-

JO15-2

be

1-5

JO15-3

-

Avanti'31 JO15-2

be

1-0

HVCH JO15-4

-

JO15-4

be

1-3

JO15-5

-

Volkel JO15-2

be

4-0

JO15-6

-

Bl. Geel'38/JUMBO JO15-6

be

2-3

FC Uden JO15-3

-

JO15-7

be

5-5

Gemert JO13-1

-

JO13-1

co

3-0

SHH JO12-1

-

JO12-1

co

0-6

JO13-3

-

Rhode JO13-2

be

0-3

Prinses Irene JO13-2

-

JO13-4

be

2-6

JO13-5

-

Prinses Irene JO13-3

be

10-2

Festilent JO13-2

-

JO13-6

be

2-8

Rhode JO13-5

-

JO13-7

be

2-1

JO13-8

-

Boekel Sport JO13-4

be

2-2

Prinses   Irene JO11-1

-

JO11-1

be

1-18

JO11-2

-

FC de   Rakt JO11-1

be

8-1

HVCH   JO11-3

-

JO11-3

be

1-8

JO11-4

-

ST Contst./Menos   JO11-1

be

0-9

Festilent JO11-1

-

JO11-5

be

8-1

JO11-6

-

FC de Rakt JO11-3

be

6-0

JO11-7

-

Rhode JO11-5

be

8-1

FC Uden JO11-4

-

JO11-8

be

11-3

Festilent JO11-4

-

JO11-9

be

2-12

Vorstenb. Boys JO11-2

-

JO11-10

be

10-3

JO11-11

-

FC Uden JO11-6

be

uitg

Berghem Sport JO11-9

-

JO11-12

be

1-8

JO11-13

-

Bl. Geel'38/JUMBO JO11-9

be

1-9

JO9-1

-

Boekel Sport JO9-1

be

uitg

JO9-2

-

Gemert JO9-4

be

17-0

JO9-3

-

Bl. Geel/JUMBO JO9-2

be

1-13

Gemert JO9-5

-

JO9-4

be

0-13

JO9-5

-

Nulandia JO9-3

be

2-4

Margriet JO9-3

-

JO9-6

be

1-0

Ollandia JO9-1

-

JO9-7

be

1-0

OSS'20 JO9-7

-

JO9-8

be

0-1

Schijndel/DE WIT JO9-4

-

JO9-9

be

1-0

Bl.Geel'38/JUMBO JO9-13

-

JO9-10

be

1-0

Juliana Mill JO9-6

-

JO9-11

be

1-0

MO19-1

-

Rhode MO19-1

be

9-0

MO17-1

-

SJO SBV/Ulysses MO17-1

be

uitg

ST SDDL/Ravenst. JO13-4

-

JO13-9M

be

1-1

MO11-1

-

Rhode MO11-1

be

3-5

         

Zondag 30-10-2016

       

UDI 1

-

EVV 1

co

0-3

UDI 2

-

Bl. Geel'38/JUMBO 2

co

3-1

Avesteyn 2

-

UDI 4

co

3-0

RKVV Keldonk 2

-

UDI 5

co

0-2

UDI 6

-

NLC'03 2

co

7-2

Toxandria 2

-

UDI 7

co

2-1

UDI 8

-

Rhode 4

co

6-5

SES 3

-

UDI 9

co

uitg

UDI 10

-

SES 4

co

5-2

UDI 11

-

Bl. Geel'38/JUMBO 11

co

1-4

UDI 12

-

Gemert 7

co

0-2

GVV'57 2

-

UDI 13

co

6-0

Volkel 6

-

UDI 14

co

4-0

UDI 15

-

RKVV Keldonk 5

co

5-2

UDI 16

-

HVCH 13

co

6-4

Nemelaer VR1

-

VR1

co

3-0

Wedstrijdprogramma

Dinsdag 01-11-2016

 

 

cat.

aanv.

vertr.

Jeugd Onder 11

 

 

 

 

 

JO11-11

-

FC Uden JO11-6

be

18:00

-

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 05-11-2016

   

 

 

 

Senioren

         

Mariahout Veteranen

-

Veteranen

vr

16:30

15:30

           
Vrouwen          
UDI VR30+1

-

VOW VR30+1 vr 17:00  
           

G-voetbal

         

G1

-

ZSV G1

co

13:00

-

Schijndel/DE WIT G1

-

G2G

co

10:15

09:15

           

Jeugd Onder 19

         

JO19-1

-

SV Meerssen JO19-1

co

15:00

-

JO19-2

-

EVVC JO19-1

co

14:45

-

Boekel Sport JO19-3

-

JO19-3

co

14:45

13:45

JO19-4

-

Bl. Geel/JUMBO JO19-4

co

14:45

-

           

Jeugd Onder 17

         

De Treffers JO17-1

-

JO17-1

co

12:45

11:00

Avanti'31 JO17-1

-

JO17-2

co

14:30

13:15

JO17-3

-

Festilent JO17-1

co

14:45

-

Berghem Sport JO17-2

-

JO17-4

co

16:45

15:45

JO17-5

-

SCV'58 JO17-1

co

14:45

-

Heeswijk JO17-2

-

JO17-6

co

15:00

14:00

Venhorst JO17-1

-

JO17-7

co

14:30

13:30

Avesteyn JO17-3

-

JO17-8

co

14:30

13:30

           

Jeugd Onder 15

         

JO15-1

-

AZSV JO15-1

co

11:30

-

JO14-1

-

HVCH JO14-1

co

11:30

-

JO15-2

-

Bl. Geel/JUMBO JO15-3

co

13:00

-

JO15-3

-

Margriet JO15-2

co

13:00

-

Avesteyn JO15-2

-

JO15-4

co

13:00

12:00

Rhode JO15-4

-

JO15-5

co

13:15

12:15

JO15-6

-

Gemert JO15-7

co

13:00

-

ST Herpinia/OKSV JO15-2

-

JO15-7

co

11:30

10:30

           

Jeugd Onder 13

         

VVV-Venlo JO12-1

-

JO13-1

co

12:30

10:30

JO12-1

-

JVC Cuijk JO12-1

co

11:30

-

JO13-2

-

SES JO13-1

co

11:30

-

JO13-3

-

Achilles Reek JO13-1

co

11:30

-

Gemert JO13-3

-

JO13-4

co

13:15

12:15

JO13-5

-

Gemert JO13-4

co

10:15

-

JO13-6

-

Berghem Sport JO13-5

co

10:15

-

JO13-7

-

Boekel Sport JO13-4

co

10:15

-

Boekel Sport JO13-5

-

JO13-8

co

11:45

10:45

           

Jeugd Onder 11

         

JO11-1

-

Avesteyn JO11-1

co

11:30

-

JO11-2

-

Erp JO11-1

co

10:15

-

JO11-3

-

vrij

     

FC de Rakt JO11-1

-

JO11-4

co

10:00

09:15

Festilent JO11-1

-

JO11-5

co

10:00

09:00

JO11-6

-

ST Herpinia/OKSV JO11-2

co

09:00

-

Odiliapeel/Braks JO11-1

-

JO11-7

co

11:00

10:00

JO11-8

-

RKVV Keldonk JO11-1

co

09:00

-

Rhode JO11-7

-

JO11-9

co

10:30

09:30

JO11-10

-

DAW JO11-4

co

09:00

-

Boekel Sport JO11-6

-

JO11-11

co

10:30

09:30

JO11-12

-

EVVC JO11-2

co

09:00

-

Gemert JO11-8

-

JO11-13

co

09:15

08:15

           

Jeugd Onder 9

         

JO9-1

-

DAW JO9-1

co

09:00

-

JO9-2

-

Volkel JO9-1

co

09:00

-

Venhorst JO9-1

-

JO9-3

co

10:15

09:15

Nooit Gedacht JO9-2

-

JO9-4

co

09:15

08:00

JO9-5

-

TOP JO9-2

co

09:00

-

JO9-6

-

RKVV Keldonk JO9-1

co

09:00

-

SES JO9-2

-

JO9-7

co

09:30

08:30

Bl. Geel'38/JUMBO JO9-8

-

JO9-8

co

10:15

09:15

JO9-9

-

GVV'57 JO9-3

co

09:00

-

JO9-10

-

Berghem Sport JO9-10

co

10:15

-

Vorstenb. Boys JO9-3

-

JO9-11

co

11:00

10:00

           

Meiden

         

ST Herpinia/OKSV MO19-1

-

MO19-1

co

14:30

13:15

Rhode MO17-1

-

MO17-1

co

13:00

11:45

MO15-1

-

vrij

     

ST SDDL/Ravenst. JO13-4

-

JO13-9M

co

11:00

10:00

MO13-1

-

VOW MO13-1

co

09:00

-

MO11-1

-

vrij

     
           

Zondag 06-11-2016

         

Senioren

         

OFC 1

-

UDI 1

co

14:30

11:45

UDI 2

-

Deurne 2

co

11:00

-

Juliana Mill 2

-

UDI 3

co

12:00

10:45

Olympia'18 3

-

UDI 4

co

11:00

09:30

Handel 2

-

UDI 5

co

11:30

10:15

UDI 6

-

Ruwaard 2

co

11:00

-

SV Milsbeek 2

-

UDI 7

co

11:00

09:45

UDI 8

-

WHV 2

co

11:00

-

Festilent 4

-

UDI 9

co

12:00

11:00

UDI 10

-

Juliana Mill 4

co

11:00

-

UDI 11

-

FC Uden 4

co

12:00

-

UDI 12

-

Odiliapeel/Braks 4

co

10:00

-

FC Uden 6

-

UDI 13

co

10:00

09:15

Blauw Geel'38/JUMBO 18

-

UDI 14

co

10:00

09:00

UDI 15

-

Boekel Sport 7

co

13:00

-

UDI 16

-

Nijnsel/TVE Reclame 4

co

13:00

-

           

Vrouwen

         

Nooit Gedacht VR2

-

VR1

co

10:00

08:30

ST FC de Rakt/UDI’19 VR2

-

Festilent VR3

co

13:00

-

           

Maandag   07-11-2016

         

Jeugd Onder 9

         

JO9-1

-

Boekel Sport JO9-1

be

18:00

-

           

Woensdag   09-11-2016

         

Meiden

         

MO17-1

-

SJO/VITA MO17-1

be

19:00

-

Legenda: co = competitie.; be = beker; vr = vriendschappelijk; tr = training; to = toernooi;
na = nacompetitie; pbc =Provincie Brabant Cup; mec = Minus van Eijl Cup

LET OP: Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

Weeknieuws-archief

Printversie weeknieuws

Open weeknieuws als pdfWilt u het UDI weeknieuws uitprinten?
Open dan de PDF versie van het weeknieuws.



Geen Acrobat Reader op uw pc? U kunt hem hier downloaden >>

Programma en uitslagen

Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

rksv UDI'19/Beter Bed © 2017
Deze site is ontwikkeld door ID and more in samenwerking met Actv8
Twitter | Facebook | RSS | Sitemap | Disclaimer

Bezoekadres
Parklaan 4
5404 NH Uden
Plan uw route

Postadres
Postbus 719
5400 AS Uden
algemeen@udi19.nl

Sitemap

rksv UDI'19/Beter Bed

Bezoekadres: Parklaan 4, 5404 NH Uden
Postadres: Postbus 719, 5400 AS Uden