Openingstijden Oud papier

Maandag 09.00 - 16.30
Dinsdag t/m Donderdag 12.30 - 16.30
Vrijdag 09.00 - 16.30
Zaterdag 09.00 - 15.00
Zondag Gesloten
Zoeken
Hoofdmenu
Submenu

UDI‐nieuws nr. 10 – week 45 maandag 7 november 2016

 

Algemeen secretariaat
Ben Vogels
Tel. (0413) 274342 of
(06) 55793819

Postadres:
UDI'19/Beter Bed
Postbus 719
5400 AS Uden

UDI-website: www.udi19.nl
E-mail:algemeen@udi19.nl
Wedstrijdsecretariaat Senioren:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
(06) 53898663

Wedstrijdsecretariaat Jeugd:
Maarten van de Zanden
tel. (06) 42262487

Coördinator UDI-nieuws
Joost van Oort
Tel. (06) 53401404

Ledenadministratie:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
(06) 53898663

Inlichtingen contributie:
Jos van Duijnhoven
Tel. (0413) 266853

UDI Clubhuis:
Tel. (0413) 264529

Algemene mededelingen

VIP‐tafel.
Zondag na de wedstrijd wordt er een VIP arrangement voor de UDI’19 Kerstveiling bij bieding aangeboden. Dit gebeurt omstreeks 17.30u in het clubhuis. Biedt u ook mee! Zie en lees verder op de udi site!

Kerstveiling site.
We hebben momenteel een Kerstveiling site www.udi19veiling.nl . Hier kunt u op kijken en eventueel bieden. Zie en lees verder op de udi-site!

Jubilarissenavond.
Vrijdag 25 november a.s. staat de UDI’19 Jubilarissenavond gepland, aanvang 20.00 uur. Noteert u deze datum in uw agenda.

Kienen.
Maandag 28 november is de laatste kienavond van dit jaar, aanvang 19.30u. Zegt het voort!

Uitslagen

Dinsdag 01-11-2016

 

 

cat.

uitsl.

JO11-11

-

FC Uden JO11-6

be

15-2

 

 

 

 

 

Zaterdag 05-11-2016

   

 

 

Mariahout Veteranen

-

Veteranen

vr

1-0

VR30+ 1

-

VOW VR30+ 1

co

0-19

G1

-

ZSV G1

co

7-0

Schijndel/DE WIT G1

-

G2G

co

12-2

JO19-1

-

SV Meerssen JO19-1

co

8-2

JO19-2

-

EVVC JO19-1

co

1-3

Boekel Sport JO19-3

-

JO19-3

co

1-17

JO19-4

-

Bl. Geel/JUMBO JO19-4

co

3-4

De Treffers JO17-1

-

JO17-1

co

3-1

Avanti'31 JO17-1

-

JO17-2

co

3-2

JO17-3

-

Festilent JO17-1

co

2-8

Berghem Sport JO17-2

-

JO17-4

co

6-0

JO17-5

-

SCV'58 JO17-1

co

6-2

Heeswijk JO17-2

-

JO17-6

co

2-2

Venhorst JO17-1

-

JO17-7

co

11-0

Avesteyn JO17-3

-

JO17-8

co

0-3

JO15-1

-

AZSV JO15-1

co

3-0

JO14-1

-

HVCH JO14-1

co

8-2

JO15-2

-

Bl. Geel/JUMBO JO15-3

co

2-0

JO15-3

-

Margriet JO15-2

co

1-2

Avesteyn JO15-2

-

JO15-4

co

1-12

Rhode JO15-4

-

JO15-5

co

3-1

JO15-6

-

Gemert JO15-7

co

15-0

ST Herpinia/OKSV JO15-2

-

JO15-7

co

3-4

VVV-Venlo JO12-1

-

JO13-1

co

0-6

JO12-1

-

JVC Cuijk JO12-1

co

3-0

JO13-2

-

SES JO13-1

co

1-0

JO13-3

-

Achilles Reek JO13-1

co

1-3

Gemert JO13-3

-

JO13-4

co

7-0

JO13-5

-

Gemert JO13-4

co

1-3

JO13-6

-

Berghem Sport JO13-5

co

12-0

JO13-7

-

Boekel Sport JO13-4

co

2-1

Boekel Sport JO13-5

-

JO13-8

co

0-17

JO11-1

-

Avesteyn   JO11-1

co

3-1

JO11-2

-

Erp   JO11-1

co

12-2

FC de   Rakt JO11-1

-

JO11-4

co

7-0

Festilent   JO11-1

-

JO11-5

co

2-4

JO11-6

-

ST Herpinia/OKSV JO11-2

co

4-2

Odiliapeel/Braks JO11-1

-

JO11-7

co

4-1

JO11-8

-

RKVV Keldonk JO11-1

co

1-12

Rhode JO11-7

-

JO11-9

co

1-5

JO11-10

-

DAW JO11-4

co

1-3

Boekel Sport JO11-6

-

JO11-11

co

1-5

JO11-12

-

EVVC JO11-2

co

3-1

Gemert JO11-8

-

JO11-13

co

3-6

JO9-1

-

DAW JO9-1

co

1-7

JO9-2

-

Volkel JO9-1

co

7-0

Venhorst JO9-1

-

JO9-3

co

5-2

Nooit Gedacht JO9-2

-

JO9-4

co

0-14

JO9-5

-

TOP JO9-2

co

2-7

JO9-6

-

RKVV Keldonk JO9-1

co

0-1

SES JO9-2

-

JO9-7

co

0-1

Bl. Geel'38/JUMBO JO9-8

-

JO9-8

co

1-0

JO9-9

-

GVV'57 JO9-3

co

0-1

JO9-10

-

Berghem Sport JO9-10

co

1-0

Vorstenb. Boys JO9-3

-

JO9-11

co

0-1

ST Herpinia/OKSV MO19-1

-

MO19-1

co

0-7

Rhode MO17-1

-

MO17-1

co

2-2

ST SDDL/Ravenst. JO13-4

-

JO13-9M

co

1-4

MO13-1

-

VOW MO13-1

co

0-4

         

Zondag 06-11-2016

       

OFC 1

-

UDI 1

co

2-2

UDI 2

-

Deurne 2

co

3-1

Juliana Mill 2

-

UDI 3

co

3-1

Olympia'18 3

-

UDI 4

co

4-1

Handel 2

-

UDI 5

co

0-4

UDI 6

-

Ruwaard 2

co

1-1

SV Milsbeek 2

-

UDI 7

co

2-4

UDI 8

-

WHV 2

co

7-0

Festilent 4

-

UDI 9

co

0-0

UDI 10

-

Juliana Mill 4

co

0-3

UDI 11

-

FC Uden 4

co

2-3

UDI 12

-

Odiliapeel/Braks 4

co

0-1

FC Uden 6

-

UDI 13

co

gest

Blauw Geel'38/JUMBO 18

-

UDI 14

co

3-0

UDI 15

-

Boekel Sport 7

co

0-4

UDI 16

-

Nijnsel/TVE Reclame 4

co

3-3

Nooit Gedacht VR2

-

VR1

co

1-5

ST FC de Rakt/UDI’19 VR2

-

Festilent VR3

co

0-1

Wedstrijdprogramma

Maandag 07-11-2016

 

 

cat.

aanv.

vertr.

Jeugd Onder 9

 

 

 

 

 

JO9-1

-

Boekel Sport JO9-1

be

18:00

-

 

 

 

 

 

 

Meiden

 

 

 

 

 

MO17-1

-

SJO/VITA MO17-1

be

19:30

-

 

 

 

 

 

 

Dinsdag 08-11-2016

 

 

 

 

 

Senioren

 

 

 

 

 

Vianen Vooruit 2

-

UDI 8  (in Uden)

be

20:00

-

 

 

 

 

 

 

Jeugd Onder 13

 

 

 

 

 

JO12-1

-

Zwaluw VFC JO13-2

vr

19:00

-

           

Donderdag 10-11-2016

         

Jeugd Onder 11

         

JO11-1

-

PSV fundament 2010

vr

17:30

-

JO11-3

-

PSV fundament 2009

vr

17:30

-

           

Zaterdag 12-11-2016

   

 

 

 

Senioren

         

Veteranen

-

FC Uden Veteranen

vr

17:00

-

           

G-voetbal

         

Vianen Vooruit G1

-

G1

co

12:00

10:45

DAW G1

-

G2G

vr

13:00

12:00

           

Jeugd Onder 19

         

Mierlo Hout JO19-1

-

JO19-1

co

14:30

12:45

Volkel JO19-1

-

JO19-2

co

15:00

14:00

JO19-3

-

vrij

     

Schijndel/DE WIT JO19-3

-

JO19-4

co

15:00

14:00

           

Jeugd Onder 17

         

JO17-1

-

NEC/FC Oss JO17-2

co

15:00

-

JO17-2

-

Volkel JO17-1

co

14:45

-

Handel JO17-1

-

JO17-3

co

12:45

11:30

HVCH JO17-3

-

JO17-4

co

13:00

11:45

WHV JO17-1

-

JO17-5

co

13:00

12:00

JO17-6

-

OSS'20 JO17-6

co

14:45

-

JO17-7

-

Volkel JO17-2

co

14:45

-

JO17-8

-

Rhode JO17-4

co

13:00

-

           

Jeugd Onder 15

         

Volharding JO15-1

-

JO15-1

co

13:00

11:15

Venlosche Boys JO14-1

-

JO14-1

co

13:30

11:30

Berghem Sport JO15-2

-

JO15-2

co

15:00

13:45

JO15-3

-

Vorstenb. Boys JO15-1

co

11:30

-

JO15-4

-

Erp JO15-2

co

13:00

-

Boekel Sport JO15-3

-

JO15-5

co

13:00

12:00

Odiliapeel/Braks JO15-1

-

JO15-6

co

13:30

12:30

JO15-7

-

FC de Rakt JO15-2

co

13:00

-

           

Jeugd Onder 13

         

JO13-1

-

Schijndel/DE WIT JO13-1

co

11:30

-

JO12-1

-

SV Venray JO12-1

co

11:30

-

JO13-2

-

Festilent JO13-1

co

11:30

-

OSS'20 JO13-2

-

JO13-3

co

11:30

10:15

JO13-4

-

Erp JO13-2

co

11:30

-

Erp JO13-3

-

JO13-5

co

10:30

09:30

JO13-6

-

OSS'20 JO13-6

co

10:15

-

JO13-7

-

vrij

     

JO13-8

-

WEC JO13-2

co

10:15

-

           

Jeugd Onder 11

         

Rhode JO11-1

-

JO11-1

co

09:15

08:00

Schijndel/DE WIT JO11-2

-

JO11-2

co

09:00

07:45

JO11-3

-

WEC JO11-2

co

10:15

-

JO11-4

-

TOP JO11-2

co

10:15

-

JO11-5

-

SES JO11-1

co

09:00

-

Margriet JO11-4

-

JO11-6

co

10:15

09:15

Margriet JO11-5

-

JO11-7

co

10:15

09:15

Vorstenb. Boys JO11-1

-

JO11-8

co

09:30

08:30

JO11-9

-

Schijndel/DE WIT JO11-5

co

09:00

-

NLC'03 JO11-2

-

JO11-10

co

10:00

08:45

JO11-11

-

Bl. Geel'38/JUMBO JO11-8

co

09:00

-

JO11-12

-

OSS'20 JO11-8

co

09:00

-

JO11-13

-

Juliana Mill JO11-4

co

09:00

-

           

Jeugd Onder 9

         

JO9-1

-

Avanti'31 JO9-1

co

09:00

-

Bl. Geel'38/JUMBO JO9-2

-

JO9-2

co

10:15

09:15

Festilent JO9-1

-

JO9-3

co

09:00

08:00

ST Herpinia/OKSV JO9-1

-

JO9-4

co

09:30

08:15

OSS'20 JO9-4

-

JO9-5

co

08:45

07:30

Avesteyn JO9-3

-

JO9-6

co

10:00

09:00

JO9-7

-

VCO JO9-1

co

09:00

-

JO9-8

-

Erp JO9-4

co

09:00

-

JO9-9

-

Juliana Mill JO9-4

co

09:00

-

Prinses Irene JO9-5

-

JO9-10

co

10:15

09:15

JO9-11

-

Rhode JO9-6

co

10:15

-

           

Meiden

         

MO19-1

-

Sambeek MO19-1

co

14:45

-

MO17-1

-

Boekel Sport MO17-1

co

14:45

-

MO15-1

-

Volkel MO15-1

co

11:30

-

ST   Estria/GVV/SCV JO13-5

-

JO13-9M

co

11:45

 

Rhode MO13-1

-

MO13-1

co

09:15

08:15

Margriet MO11-1

-

MO11-1

co

10:15

09:15

           

Zondag 13-11-2016

         

Senioren

         

UDI 1

-

JVC Cuijk 1

co

14:30

-

Erp 2

-

UDI 2

co

12:00

10:30

UDI 3

-

Olympia'18 2

co

11:00

-

UDI 4

-

DAW 3

co

13:00

-

UDI 5

-

Mierlo Hout 3

co

11:00

-

UDI 6

-

vrij

     

UDI 7

-

vrij

     

ELI 3

-

UDI 8

co

11:00

09:45

UDI 9

-

SCMH 3

co

13:00

-

SCV'58 2

-

UDI 10

co

12:00

11:00

Boekel Sport 5

-

UDI 11

co

12:00

11:00

SCMH 4

-

UDI 12

co

12:00

11:00

UDI 13

-

DAW 8

co

11:00

-

UDI 14

-

Erp 11

co

10:00

-

Erp 9

-

UDI 15

co

10:00

09:00

WHV 3

-

UDI 16

co

12:00

11:00

           

Vrouwen

         

VR1

-

ST SDO'39/Hulsel VR1

co

11:00

-

ST FC de Rakt/UDI’19 VR2

-

Boekel Sport VR2

co

13.00

-

           

Maandag   14-11-2016

         

Jeugd Onder 15

         

JO15-1

-

Nuenen JO15-1

vr

19:30

-

           

Dinsdag   15-11-2016

         

Senioren

         

UDI 9

-

Sparta’25 7

be

19:30

-

UDI 10

-

FC Schadewijk 3

be

19:30

-

Bl. Geel’38/JUMBO O23

-

O23

vr

20:15

19:00

           

Donderdag   17-11-2016

         

Senioren

         

UDI 2

-

Deurne 1

be

20:00

-

Legenda: co = competitie.; be = beker; vr = vriendschappelijk; tr = training; to = toernooi;
na = nacompetitie; pbc =Provincie Brabant Cup; mec = Minus van Eijl Cup

LET OP: Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

Weeknieuws-archief

Printversie weeknieuws

Open weeknieuws als pdfWilt u het UDI weeknieuws uitprinten?
Open dan de PDF versie van het weeknieuws.



Geen Acrobat Reader op uw pc? U kunt hem hier downloaden >>

Programma en uitslagen

Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

rksv UDI'19/Beter Bed © 2017
Deze site is ontwikkeld door ID and more in samenwerking met Actv8
Twitter | Facebook | RSS | Sitemap | Disclaimer

Bezoekadres
Parklaan 4
5404 NH Uden
Plan uw route

Postadres
Postbus 719
5400 AS Uden
algemeen@udi19.nl

Sitemap

rksv UDI'19/Beter Bed

Bezoekadres: Parklaan 4, 5404 NH Uden
Postadres: Postbus 719, 5400 AS Uden