Openingstijden Oud papier

Maandag 09.00 - 16.30
Dinsdag t/m Donderdag 12.30 - 16.30
Vrijdag 09.00 - 16.30
Zaterdag 09.00 - 15.00
Zondag Gesloten
Zoeken
Hoofdmenu
Submenu

UDI-nieuws nr. 11 – week 46 maandag 14 november 2016

 

Algemeen secretariaat
Ben Vogels
Tel. (0413) 274342 of
(06) 55793819

Postadres:
UDI'19/Beter Bed
Postbus 719
5400 AS Uden

UDI-website: www.udi19.nl
E-mail:algemeen@udi19.nl
Wedstrijdsecretariaat Senioren:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
(06) 53898663

Wedstrijdsecretariaat Jeugd:
Maarten van de Zanden
tel. (06) 42262487

Coördinator UDI-nieuws
Joost van Oort
Tel. (06) 53401404

Ledenadministratie:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
(06) 53898663

Inlichtingen contributie:
Jos van Duijnhoven
Tel. (0413) 266853

UDI Clubhuis:
Tel. (0413) 264529

Algemene mededelingen

  • Bestellen foto op posterformaat.
    Er wordt een mogelijkheid geboden om ’n foto op posterformaat te bestellen van de actie voetbalplaatjes, het formaat is 50x70cm en wordt geleverd in ’n koker. Kosten 13,50 per stuk. Alleen zaterdag tussen 09.30 en 12.00 uur kunt u deze bestellen in het clubhuis.  Zie en lees verder op de udi-site.

  • Kerstveiling site (herhaald).
    We hebben momenteel een Kerstveiling site www.udi19veiling.nl . Hier kunt u op kijken en eventueel bieden. Zie en lees verder op de udi-site.

  • Jubilarissenavond (herhaald).
    Vrijdag 25 november a.s. staat de UDI’19 Jubilarissenavond gepland, aanvang 20.00 uur. Noteert u deze datum in uw agenda.

  • Kienen (herhaald).
    Maandag 28 november is de laatste kienavond van dit jaar, aanvang 19.30u. Zegt het voort!

Uitslagen

Maandag 07-11-2016

 

 

cat.

uitsl.

JO9-1

-

Boekel Sport JO9-1

be

5-1

MO17-1

-

SJO/VITA MO17-1

be

1-3

 

 

 

 

 

Dinsdag 08-11-2016

 

 

 

 

Vianen Vooruit 2  (w.n.s.)

-

UDI 8 

be

2-2

         

Zaterdag 12-11-2016

   

 

 

Veteranen

-

FC Uden Veteranen

vr

5-2

Vianen Vooruit G1

-

G1

co

5-10

Mierlo Hout JO19-1

-

JO19-1

co

3-3

Volkel JO19-1

-

JO19-2

co

2-2

Schijndel/DE WIT JO19-3

-

JO19-4

co

2-2

JO17-1

-

NEC/FC Oss JO17-2

co

1-3

JO17-2

-

Volkel JO17-1

co

3-0

Handel JO17-1

-

JO17-3

co

2-1

HVCH JO17-3

-

JO17-4

co

2-2

WHV JO17-1

-

JO17-5

co

3-1

JO17-6

-

OSS'20 JO17-6

co

7-4

JO17-7

-

Volkel JO17-2

co

0-4

JO17-8

-

Rhode JO17-4

co

4-0

Volharding JO15-1

-

JO15-1

co

2-5

Venlosche Boys JO14-1

-

JO14-1

co

0-5

Berghem Sport JO15-2

-

JO15-2

co

0-4

JO15-3

-

Vorstenb. Boys JO15-1

co

0-0

JO15-4

-

Erp JO15-2

co

2-1

Boekel Sport JO15-3

-

JO15-5

co

4-0

Odiliapeel/Braks JO15-1

-

JO15-6

co

5-0

JO15-7

-

FC de Rakt JO15-2

co

3-6

JO13-1

-

Schijndel/DE WIT JO13-1

co

3-0

JO12-1

-

SV Venray JO12-1

co

4-0

JO13-2

-

Festilent JO13-1

co

6-2

OSS'20 JO13-2

-

JO13-3

co

3-1

JO13-4

-

Erp JO13-2

co

2-2

Erp JO13-3

-

JO13-5

co

0-11

JO13-6

-

OSS'20 JO13-6

co

4-2

JO13-8

-

WEC JO13-2

co

1-2

Rhode JO11-1

-

JO11-1

co

3-3

Schijndel/DE WIT JO11-2

-

JO11-2

co

2-8

JO11-3

-

WEC JO11-2

co

17-0

JO11-4

-

TOP JO11-2

co

4-9

JO11-5

-

SES JO11-1

co

2-7

Margriet JO11-4

-

JO11-6

co

3-3

Margriet JO11-5

-

JO11-7

co

2-1

Vorstenb. Boys JO11-1

-

JO11-8

co

10-4

JO11-9

-

Schijndel/DE WIT JO11-5

co

1-3

NLC'03 JO11-2

-

JO11-10

co

1-6

JO11-11

-

Bl. Geel'38/JUMBO JO11-8

co

9-3

JO11-12

-

OSS'20 JO11-8

co

1-7

JO11-13

-

Juliana Mill JO11-4

co

2-3

JO9-1

-

Avanti'31 JO9-1

co

    1-1

Bl. Geel'38/JUMBO JO9-2

-

JO9-2

co

6-0

Festilent JO9-1

-

JO9-3

co

10-2

ST Herpinia/OKSV JO9-1

-

JO9-4

co

3-3

OSS'20 JO9-4

-

JO9-5

co

0-8

Avesteyn JO9-3

-

JO9-6

co

1-0

JO9-7

-

VCO JO9-1

co

1-0

JO9-8

-

Erp JO9-4

co

1-0

JO9-9

-

Juliana Mill JO9-4

co

0-1

Prinses Irene JO9-5

-

JO9-10

co

0-1

JO9-11

-

Rhode JO9-6

co

0-1

MO19-1

-

Sambeek MO19-1

co

3-2

MO17-1

-

Boekel Sport MO17-1

co

2-1

MO15-1

-

Volkel MO15-1

co

0-6

ST   Estria/GVV/SCV JO13-5

-

JO13-9M

co

3-2

Rhode MO13-1

-

MO13-1

co

4-2

Margriet MO11-1

-

MO11-1

co

15-2

         

Zondag 13-11-2016

       

UDI 1

-

JVC Cuijk 1

co

0-2

Erp 2

-

UDI 2

co

2-3

UDI 3

-

Olympia'18 2

co

2-4

UDI 4

-

DAW 3

co

3-2

UDI 5

-

Mierlo Hout 3

co

6-0

ELI 3

-

UDI 8

co

0-6

UDI 9

-

SCMH 3

co

1-3

SCV'58 2

-

UDI 10

co

2-0

Boekel Sport 5

-

UDI 11

co

3-2

SCMH 4

-

UDI 12

co

2-1

UDI 13

-

DAW 8

co

7-1

UDI 14

-

Erp 11

co

0-9

Erp 9

-

UDI 15

co

gest

WHV 3

-

UDI 16

co

5-5

VR1

-

ST SDO'39/Hulsel VR1

co

1-2

ST FC de Rakt/UDI’19 VR2

-

Boekel Sport VR2

co

2-2

Wedstrijdprogramma

Maandag 14-11-2016

   

cat.

aanv.

vertr.

Jeugd Onder 15

         

JO15-1

-

Nuenen JO15-1

vr

19:30

-

 

 

 

 

 

 

Dinsdag 15-11-2016

         

Senioren

         

UDI 9

-

Sparta’25 7

be

19:30

-

UDI 10

-

FC Schadewijk 3

be

19:30

-

Bl. Geel’38/JUMBO O23

-

O23

vr

20:15

19:00

 

 

 

 

 

 

Donderdag 17-11-2016

         

Senioren

         

UDI 2

-

Deurne 1

be

20:00

-

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 19-11-2016

   

 

 

 

Senioren

         

Odiliapeel/Braks Vet.

-

Veteranen

vr

16:30

15:30

           

G-voetbal

         

G1

-

vrij

     

G2G

-

vrij

     
           

Jeugd Onder 19

         

JO19-1

-

Prinses Irene JO19-1

be

15:00

-

JO19-2

-

vrij

     

JO19-3

-

FC Uden JO19-1

co

14:45

-

FC Uden JO19-2

-

JO19-4

co

14:45

14:00

           

Jeugd Onder 17

         

JO17-1

-

Margriet JO17-1

be

15:00

-

ZSV JO17-1

-

JO17-2

be

13:15

11:45

Boekel Sport JO17-2

-

JO17-3

co

14:45

13:30

JO17-4

-

Bl.'38/JUMBO JO17-4

co

13:00

-

SES JO17-2

-

JO17-5

co

14:30

13:30

JO17-6

-

FC de Rakt JO17-2

co

14:45

-

JO17-7

-

Elsendorp/Fiducia JO17-1

co

14:45

-

Schijndel/DE WIT JO17-4

-

JO17-8

co

15:00

14:00

           

Jeugd Onder 15

         

JO15-1

-

Sparta'25 JO15-1

be

11:30

-

HVCH JO14-1

-

JO14-1

be

13:00

11:45

JO15-2

-

Ravenstein/SDDL JO15-1

co

13:00

-

HVCH JO15-2

-

JO15-3

co

13:00

11:45

JO15-4

-

Bl .Geel'38/JUMBO JO15-6

co

13:00

-

JO15-5

-

Gemert JO15-5

co

11:30

-

SCV'58 JO15-1

-

JO15-6

co

11:30

10:30

JO15-7

-

Vorstenb. Boys JO15-2

co

13:00

-

           

Jeugd Onder 13

         

JO13-1

-

vrij

     

JO12-1

-

JVC Cuijk JO12-1

be

11:30

-

Venhorst JO13-1

-

JO13-2

co

11:30

10:15

JO13-3

-

vrij

     

JO13-4

-

SJO/VITA JO13-2

co

11:30

-

JO13-5

-

vrij

     

Prinses Irene JO13-4

-

JO13-6

co

09:00

08:00

Rhode JO13-4

-

JO13-7

co

11:45

10:45

JO13-8

-

Avesteyn JO13-3

co

10:15

-

           

Jeugd Onder 11

         

Gemert JO11-1

-

JO11-1

co

10:00

08:45

WEC JO11-1

-

JO11-2

co

10:30

09:15

JO11-3

-

DVG JO11-2

co

10:15

-

JO11-4

-

SDDL/Ravenstein JO11-1

co

10:15

-

JO11-5

-

FC de Rakt JO11-2

co

09:00

-

JO11-6

-

Prinses Irene JO11-3

co

09:00

-

JO11-7

-

FC de Rakt JO11-3

co

09:00

-

FC Uden JO11-4

-

JO11-8

co

10:15

09:30

Avesteyn JO11-5

-

JO11-9

co

09:00

08:00

Berghem Sport JO11-7

-

JO11-10

co

10:30

09:30

JO11-11

-

Margriet JO11-9

co

09:00

-

WHV JO11-2

-

JO11-12

co

10:00

09:00

Estria JO11-2

-

JO11-13

co

09:30

08:30

           

Jeugd Onder 9

         

OSS'20 JO9-1

-

JO9-1

co

08:45

07:30

FC Uden JO9-1

-

JO9-2

co

09:00

08:00

JO9-3

-

Boekel Sport JO9-2

co

09:00

-

JO9-4

-

GVV'57 JO9-1

co

09:00

-

DAW JO9-3

-

JO9-5

co

09:00

07:45

Heeswijk JO9-2

-

JO9-6

co

10:00

09:00

JO9-7

-

vrij

     

JO9-8

-

Vorstenb.   Boys JO9-2

co

09:00

-

Festilent   JO9-3

-

JO9-9

co

09:00

08:00

Achilles   Reek JO9-1

-

JO9-10

co

09:00

08:00

JO9-11

-

Avesteyn   JO9-4

co

10:15

-

           

Meiden

         

MO19-1

-

DSV MO19-1

co

14:45

-

Heeswijk/Avesteyn MO17-1

-

MO17-1

co

13:00

11:45

MO15-1

-

VOW MO15-2

co

11:30

-

JO13-9M

-

DAW JO13-5

co

11:30

-

MO13-1

-

Schijndel/DE WIT MO13-1

co

09:00

-

MO11-1

-

JVC Cuijk MO11-1

co

09:00

-

           

Zondag 20-11-2016

         

Senioren

         

UDI 1

-

HSC '21 1

co

14:30

-

UDI 5

-

FC de Rakt 2

be

11:00

-

TOP 3

-

UDI 6

co

12:30

11:15

Avanti'31 3

-

UDI 8

co

12:00

10:45

UDI 9

-

Blauw Geel'38/JUMBO 7

co

13:00

-

UDI 10

-

Festilent 5

co

11:00

-

Volkel 4

-

UDI 11

co

10:00

09:15

UDI 13

-

SES 5

co

11:00

-

           

Vrouwen

         

Geusselt Sport VR1

-

VR1

be

13:30

11:00

Handel VR1

-

ST FC de Rakt/UDI’19 Vr2

co

10:30

09:30

           

Maandag 21-11-2016

         

Jeugd Onder 17

         

JO17-1

-

Emplina JO17-1

vr

19:30

-

           

Dinsdag 22-11-2016

         

Jeugd Onder 19

         

Brabant United JO17-1

-

JO19-1

vr

19:00

17:30

           

Jeugd Onder 13

         

JO13-1

-

Volkel JO13-1

vr

19:00

-

Legenda: co = competitie.; be = beker; vr = vriendschappelijk; tr = training; to = toernooi;
na = nacompetitie; pbc =Provincie Brabant Cup; mec = Minus van Eijl Cup

 

LET OP: Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

Weeknieuws-archief

Printversie weeknieuws

Open weeknieuws als pdfWilt u het UDI weeknieuws uitprinten?
Open dan de PDF versie van het weeknieuws.



Geen Acrobat Reader op uw pc? U kunt hem hier downloaden >>

Programma en uitslagen

Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

rksv UDI'19/Beter Bed © 2017
Deze site is ontwikkeld door ID and more in samenwerking met Actv8
Twitter | Facebook | RSS | Sitemap | Disclaimer

Bezoekadres
Parklaan 4
5404 NH Uden
Plan uw route

Postadres
Postbus 719
5400 AS Uden
algemeen@udi19.nl

Sitemap

rksv UDI'19/Beter Bed

Bezoekadres: Parklaan 4, 5404 NH Uden
Postadres: Postbus 719, 5400 AS Uden