Openingstijden Oud papier

Maandag 09.00 - 16.30
Dinsdag t/m Donderdag 12.30 - 16.30
Vrijdag 09.00 - 16.30
Zaterdag 09.00 - 15.00
Zondag Gesloten
Zoeken
Hoofdmenu
Submenu

UDI-nieuws nr. 12 – week 47 maandag 21 november 2016

 

Algemeen secretariaat
Ben Vogels
Tel. (0413) 274342 of
(06) 55793819

Postadres:
UDI'19/Beter Bed
Postbus 719
5400 AS Uden

UDI-website: www.udi19.nl
E-mail:algemeen@udi19.nl
Wedstrijdsecretariaat Senioren:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
(06) 53898663

Wedstrijdsecretariaat Jeugd:
Maarten van de Zanden
tel. (06) 42262487

Coördinator UDI-nieuws
Joost van Oort
Tel. (06) 53401404

Ledenadministratie:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
(06) 53898663

Inlichtingen contributie:
Jos van Duijnhoven
Tel. (0413) 266853

UDI Clubhuis:
Tel. (0413) 264529

Algemene mededelingen

Kerstveiling site (herhaald).
We hebben momenteel een Kerstveiling site www.udi19veiling.nl . Hier kunt u op kijken en eventueel bieden. Zie en lees verder op de udi-site.

Jubilarissenavond (herhaald).
Vrijdag 25 november a.s. staat de UDI’19 Jubilarissenavond gepland, aanvang 20.00 uur. Noteert u deze datum in uw agenda.

Kienen (herhaald).
Maandag 28 november is de laatste kienavond van dit jaar, aanvang 19.30u. Zegt het voort!

Vanuit het wedstrijdsecretariaat:

      * op maandag 5 december a.s. wordt er niet getraind i.v.m. Surpriseavond

      * in de periode van maandag 19 december t/m vrijdag 6 januari 2017 vervallen alle trainingen, m.u.v.  UDI 1; informatie over de hervatting per groep volgt t.z.t..

Uitslagen

Maandag   14-11-2016

   

cat.

uitsl.

JO15-1

-

Nuenen JO15-1

vr

1-0

 

 

 

 

 

Dinsdag   15-11-2016

       

UDI 9  (w.n.s.)

-

Sparta’25 7

be

2-2

UDI 10

-

FC Schadewijk 3

be

4-8

Bl. Geel’38/JUMBO O23

-

O23

vr

0-1

 

 

 

 

 

Donderdag 17-11-2016

       

UDI 2

-

Deurne 1

be

1-5

 

 

 

 

 

Zaterdag 19-11-2016

   

 

 

Odiliapeel/Braks Veteranen

-

Veteranen

vr

6-1

JO19-1

-

Prinses Irene JO19-1

be

4-2

JO19-3

-

FC Uden JO19-1

co

2-3

FC Uden JO19-2

-

JO19-4

co

4-1

JO17-1

-

Margriet JO17-1

be

3-4

ZSV JO17-1

-

JO17-2

be

afg

Boekel Sport JO17-2

-

JO17-3

co

1-5

JO17-4

-

Bl.Geel'38/JUMBO JO17-4

co

2-2

SES JO17-2

-

JO17-5

co

0-14

JO17-6

-

FC de Rakt JO17-2

co

10-1

JO17-7

-

ST Elsendorp/Fiducia JO17-1

co

1-18

Schijndel/DE WIT JO17-4

-

JO17-8

co

7-0

JO15-1

-

Sparta'25 JO15-1

be

1-0

HVCH JO14-1

-

JO14-1

co

0-6

JO15-2

-

ST Ravenstein/SDDL JO15-1

co

3-0

HVCH JO15-2

-

JO15-3

co

2-1

JO15-4

-

Bl. Geel'38/JUMBO JO15-6

co

0-1

JO15-5

-

Gemert JO15-5

co

1-2

SCV'58 JO15-1

-

JO15-6

co

uitg

JO15-7

-

Vorstenb. Boys JO15-2

co

2-10

JO12-1

-

JVC Cuijk JO12-1

co

5-0

Venhorst JO13-1

-

JO13-2

co

1-2

JO13-4

-

SJO/VITA JO13-2

co

6-3

Prinses Irene JO13-4

-

JO13-6

co

0-7

Rhode JO13-4

-

JO13-7

co

9-1

JO13-8

-

Avesteyn JO13-3

co

1-3

Gemert JO11-1

-

JO11-1

co

0-2

WEC JO11-1

-

JO11-2

co

2-11

JO11-3

-

DVG JO11-2

co

5-1

JO11-4

-

ST SDDL/Ravenstein JO11-1

co

0-4

JO11-5

-

FC de Rakt JO11-2

co

10-2

JO11-6

-

Prinses Irene JO11-3

co

3-2

JO11-7

-

FC de Rakt JO11-3

co

3-5

FC Uden JO11-4

-

JO11-8

co

?

Avesteyn JO11-5

-

JO11-9

co

0-20

Berghem Sport JO11-7

-

JO11-10

co

3-3

JO11-11

-

Margriet JO11-9

co

0-11

WHV JO11-2

-

JO11-12

co

4-3

Estria JO11-2

-

JO11-13

co

6-0

OSS'20 JO9-1

-

JO9-1

co

5-2

FC Uden JO9-1

-

JO9-2

co

5-4

JO9-3

-

Boekel Sport JO9-2

co

2-1

JO9-4

-

GVV'57 JO9-1

co

0-3

DAW JO9-3

-

JO9-5

co

0-4

Heeswijk JO9-2

-

JO9-6

co

1-0

JO9-8

-

Vorstenb.   Boys JO9-2

co

0-1

Festilent   JO9-3

-

JO9-9

co

1-0

Achilles   Reek JO9-1

-

JO9-10

co

1-0

JO9-11

-

Avesteyn   JO9-4

co

0-1

MO19-1

-

DSV MO19-1

co

uitg

ST Heeswijk/Avesteyn MO17-1

-

MO17-1

co

afg

MO15-1

-

VOW MO15-2

co

uitg

JO13-9M

-

DAW JO13-5

co

6-2

MO13-1

-

Schijndel/DE WIT MO13-1

co

1-4

MO11-1

-

JVC Cuijk MO11-1

co

4-4

         

Zondag 20-11-2016

       

UDI 1

-

HSC '21 1

co

2-3

UDI 5

-

FC de Rakt 2    (w.n.s.)

be

2-2

TOP 3

-

UDI 6

co

5-2

Avanti'31 3

-

UDI 8

co

0-1

UDI 9

-

Blauw Geel'38/JUMBO 7

co

1-4

UDI 10

-

Festilent 5

co

uitg

Volkel 4

-

UDI 11

co

2-2

UDI 13

-

SES 5

co

3-2

Geusselt Sport VR1

-

VR1

co

5-0

Wedstrijdprogramma

Maandag 21-11-2016

   

cat.

aanv.

vertr.

Jeugd Onder 17

         

JO17-1

-

Unitas’59 JO17-1

vr

19:30

-

           

Dinsdag 22-11-2016

         

Jeugd Onder 19

         

Brabant United JO17-1

-

JO19-1

vr

19:00

17:30

           

Jeugd Onder 13

         

JO13-1

-

Volkel JO13-1

vr

19:00

-

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 26-11-2016

   

 

 

 

Senioren

         

Veteranen

-

Boekel Sport Veteranen

vr

17:00

-

           

G-voetbal

         

G1

-

MULO G1

co

13:00

-

NWC G2

-

G2G

co

10:15

09:00

           

Jeugd Onder 19

         

JO19-1

-

UNA JO19-1

co

15:00

-

JO19-2

-

Nulandia JO19-1

co

14:45

-

Festilent JO19-2

-

JO19-3

co

14:45

13:45

JO19-4

-

Heeswijk JO19-2

co

14:45

-

           

Jeugd Onder 17

         

Mierlo Hout JO17-1

-

JO17-1

co

14:30

13:00

Nulandia JO17-1

-

JO17-2

co

15:00

13:45

JO17-3

-

Constantia JO17-1

co

14:45

-

JO17-4

-

SJO/VITA JO17-1

co

13:00

-

JO17-5

-

Maaskantse Boys JO17-1

co

14:45

-

Bl.   Geel'38/JUMBO JO17-6

-

JO17-6

co

14:45

13:45

SCMH   JO17-1

-

JO17-7

co

13:00

12:00

Sparta'25   JO17-3

-

JO17-8

co

12:45

11:45

           

Jeugd Onder 15

         

JO15-1

-

DZC '68 JO15-1

co

11:30

-

JO14-1

-

Deurne JO14-1

co

11:30

-

JO15-2

-

EVVC JO15-1

co

13:00

-

Bl. Geel'38/JUMBO JO15-4

-

JO15-3

co

13:00

12:00

Schijndel/DE WIT JO15-4

-

JO15-4

co

11:30

10:30

JO15-5

-

Handel JO15-2

co

11:30

-

JO15-6

-

Bl. Geel/JUMBO JO15-10

co

13:00

-

Margriet JO15-5

-

JO15-7

co

13:00

12:00

           

Jeugd Onder 13

         

JVC Cuijk JO13-1

-

JO13-1

co

11:30

10:00

Deurne JO12-1

-

JO12-1

co

11:30

10:00

Prinses Irene JO13-1

-

JO13-2

co

10:45

09:45

JO13-3

-

Juliana Mill JO13-1

co

11:30

-

Boekel Sport JO13-2

-

JO13-4

co

11:45

10:45

JO13-5

-

Boekel Sport JO13-3

co

10:15

-

ST Ravenstein/SDDL JO13-3

-

JO13-6

co

10:30

09:30

JO13-7

-

Schijndel JO13-5

co

10:15

-

Sparta'25 JO13-5

-

JO13-8

co

11:30

10:30

           

Jeugd Onder 11

         

JO11-1

-

vrij

     

JO11-2

-

vrij

     

OSS'20 JO11-2

-

JO11-3

co

10:00

08:45

JO11-4

-

HVCH JO11-3

co

10:15

-

Boekel Sport JO11-1

-

JO11-5

co

10:30

09:30

JO11-6

-

OSS'20 JO11-5

co

09:00

-

JO11-7

-

Boekel Sport JO11-4

co

09:00

-

JO11-8

-

Sparta'25 JO11-4

co

09:00

-

Heeswijk JO11-4

-

JO11-9

co

09:00

08:00

JO11-10

-

Prinses Irene JO11-5

co

09:00

-

Erp JO11-4

-

JO11-11

co

09:15

08:15

Nooit Gedacht JO11-4

-

JO11-12

co

11:00

10:00

FC Uden JO11-6

-

JO11-13

co

10:15

09:30

           

Jeugd Onder 9

         

HVCH JO9-1

-

JO9-1

co

09:00

07:45

JO9-2

-

vrij

     

JO9-3

-

Gemert JO9-3

co

09:00

-

JO9-4

-

ST Ravenstein/SDDL JO9-1

co

09:00

-

JO9-5

-

Berghem Sport JO9-4

co

09:00

-

JO9-6

-

Erp JO9-2

co

10:15

-

Boekel Sport JO9-4

-

JO9-7

co

09:30

08:30

FC de Rakt JO9-2

-

JO9-8

co

09:00

08:15

Hubert/De   Willy's JO9-2

-

JO9-9

co

09:30

08:30

JO9-10

-

Margriet JO9-6

co

09:00

-

WHV JO9-2

-

JO9-11

co

10:30

09:30

           

Meiden

         

Olympia'18 MO19-1

-

MO19-1

co

15:00

13:30

Berghem Sport MO17-1

-

MO17-1

co

15:00

13:45

Bl. Geel'38/JUMBO MO15-1

-

MO15-1

co

13:00

11:45

JO13-9M

-

Olympia'18 JO13-5

co

11:30

-

MO13-1

-

Berghem Sport MO13-1

co

09:00

-

MO11-1

-

Constantia MO11-1

co

09:00

-

           

Zondag 27-11-2016

         

Senioren

         

Quick'20 1

-

UDI 1

co

14:00

11:00

UDI 2

-

Volharding 2

co

11:00

-

SES 2

-

UDI 3

co

12:00

10:45

DSC 2

-

UDI 4

co

12:00

10:45

Bl. Geel'38/JUMBO 3

-

UDI 5

co

12:00

11:00

UDI 6

-

Festilent 3

co

11:00

-

RKOSV Achates 3

-

UDI 7

co

12:00

10:30

UDI 8

-

Sparta'25 4

co

11:00

-

Avesteyn 4

-

UDI 9

co

12:00

11:00

UDI 10

-

Achilles Reek 2

co

11:00

-

UDI 11

-

Sparta'25 6

co

12:00

-

UDI 12

-

Bl. Geel'38/JUMBO 16

co

10:00

-

SCV'58 3

-

UDI 13

co

12:00

11:00

Handel 3

-

UDI 14

co

11:00

10:00

UDI 15

-

Boerdonk 3

co

13:00

-

UDI 16

-

WEC 7

co

13:00

-

           

Vrouwen

         

DBS VR2

-

VR1

co

12:30

11:00

Handel VR1

-

ST FC de Rakt/UDI’19 VR2

co

10:30

09:30

           

Dinsdag 29-11-2016

         

Senioren

         

UDI 1

-

Gestel 1

pbc

20:00

-

O23

-

Brabant United JO19-1

vr

19:30

-

           

Woensdag 30-11-2016

         

Jeugd Onder 17

         

ZSV JO17-1

-

JO17-2

be

19:30

18:00

Legenda: co = competitie.; be = beker; vr = vriendschappelijk; tr = training; to = toernooi;
na = nacompetitie; pbc =Provincie Brabant Cup; mec = Minus van Eijl Cup

LET OP: Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

Weeknieuws-archief

Printversie weeknieuws

Open weeknieuws als pdfWilt u het UDI weeknieuws uitprinten?
Open dan de PDF versie van het weeknieuws.



Geen Acrobat Reader op uw pc? U kunt hem hier downloaden >>

Programma en uitslagen

Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

rksv UDI'19/Beter Bed © 2017
Deze site is ontwikkeld door ID and more in samenwerking met Actv8
Twitter | Facebook | RSS | Sitemap | Disclaimer

Bezoekadres
Parklaan 4
5404 NH Uden
Plan uw route

Postadres
Postbus 719
5400 AS Uden
algemeen@udi19.nl

Sitemap

rksv UDI'19/Beter Bed

Bezoekadres: Parklaan 4, 5404 NH Uden
Postadres: Postbus 719, 5400 AS Uden