Openingstijden Oud papier

Maandag 09.00 - 16.30
Dinsdag t/m Donderdag 12.30 - 16.30
Vrijdag 09.00 - 16.30
Zaterdag 09.00 - 15.00
Zondag Gesloten
Zoeken
Hoofdmenu
Submenu

UDI-nieuws nr. 13 – week 48 maandag 28 november 2016

 

Algemeen secretariaat
Ben Vogels
Tel. (0413) 274342 of
(06) 55793819

Postadres:
UDI'19/Beter Bed
Postbus 719
5400 AS Uden

UDI-website: www.udi19.nl
E-mail:algemeen@udi19.nl
Wedstrijdsecretariaat Senioren:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
(06) 53898663

Wedstrijdsecretariaat Jeugd:
Maarten van de Zanden
tel. (06) 42262487

Coördinator UDI-nieuws
Joost van Oort
Tel. (06) 53401404

Ledenadministratie:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
(06) 53898663

Inlichtingen contributie:
Jos van Duijnhoven
Tel. (0413) 266853

UDI Clubhuis:
Tel. (0413) 264529

Algemene mededelingen

Kerstveiling site (herhaald).
We hebben momenteel een Kerstveiling site www.udi19veiling.nl . Hier kunt u op kijken en eventueel bieden. Zie en lees verder op de udi-site.

Koop Kaas en steun het goede doel.
Het project Say Cheese is een initiatief van UDI’19 om kaas te verkopen waarvan de opbrengst volledig naar een goed doel gaat. Deze kaas is beschikbaar gesteld door Roland de Laak. Voor slechts 5 euro per kg ontvang je een kilogram premium Goudse kaas.  Ditmaal gaat de opbrengst naar de jeugd van UDI èn de Watoto stichting. Het project start op 25 november en sluit op vrijdag 23 december (Kerstborrel). De vooraf bestelde en betaalde kaas wordt op zaterdag 24 december tussen 10.00 en 1400 uur en zondag 8 januari tussen 14.00 en 17.00 uur in de UDI’19 kantine verstrekt.

Uitslagen

Maandag 21-11-2016

   

cat.

uitsl.

JO17-1

-

Unitas’59 JO17-1

vr

0-3

         

Zaterdag 26-11-2016

   

 

 

Boekel Sport Veteranen

-

Veteranen

vr

0-3

G1

-

MULO G1

co

3-3

NWC G2

-

G2G

co

7-5

JO19-1

-

UNA JO19-1

co

1-4

JO19-2

-

Nulandia JO19-1

co

1-6

Festilent JO19-2

-

JO19-3

co

3-9

JO19-4

-

Heeswijk JO19-2

co

4-2

Mierlo Hout JO17-1

-

JO17-1

co

3-1

Nulandia JO17-1

-

JO17-2

co

1-2

JO17-3

-

Constantia JO17-1

co

1-7

JO17-4

-

SJO/VITA JO17-1

co

2-6

JO17-5

-

Maaskantse Boys JO17-1

co

4-3

Bl. Geel'38/JUMBO JO17-6

-

JO17-6

co

9-2

SCMH   JO17-1

-

JO17-7

co

4-1

Sparta'25   JO17-3

-

JO17-8

co

5-2

JO15-1

-

DZC '68 JO15-1

co

1-3

JO14-1

-

Deurne JO14-1

co

7-1

JO15-2

-

EVVC JO15-1

co

3-9

Bl. Geel'38/JUMBO JO15-4

-

JO15-3

co

1-2

Schijndel/DE WIT JO15-4

-

JO15-4

co

0-19

JO15-5

-

Handel JO15-2

co

5-2

JO15-6

-

Bl. Geel/JUMBO JO15-10

co

10-0

Margriet JO15-5

-

JO15-7

co

6-0

JVC Cuijk JO13-1

-

JO13-1

co

1-4

Deurne JO12-1

-

JO12-1

co

0-4

Prinses Irene JO13-1

-

JO13-2

co

uitg

JO13-3

-

Juliana Mill JO13-1

co

3-4

Boekel Sport JO13-2

-

JO13-4

co

3-2

JO13-5

-

Boekel Sport JO13-3

co

10-1

ST Ravenstein/SDDL JO13-3

-

JO13-6

co

1-3

JO13-7

-

Schijndel JO13-5

co

2-4

Sparta'25 JO13-5

-

JO13-8

co

1-12

OSS'20 JO11-2

-

JO11-3

co

0-3

JO11-4

-

HVCH JO11-3

co

4-1

Boekel Sport JO11-1

-

JO11-5

co

4-0

JO11-6

-

OSS'20 JO11-5

co

7-1

JO11-7

-

Boekel Sport JO11-4

co

7-1

JO11-8

-

Sparta'25 JO11-4

co

10-0

Heeswijk JO11-4

-

JO11-9

co

2-9

JO11-10

-

Prinses Irene JO11-5

co

uitg

Erp JO11-4

-

JO11-11

co

0-15

Nooit Gedacht JO11-4

-

JO11-12

co

19-2

FC Uden JO11-6

-

JO11-13

co

0-7

HVCH JO9-1

-

JO9-1

co

5-2

JO9-2

-

Gemert JO9-2

co

3-4

JO9-3

-

Gemert JO9-3

co

3-1

JO9-4

-

ST Ravenstein/SDDL JO9-1

co

1-0

JO9-5

-

Berghem Sport JO9-4

co

2-3

JO9-6

-

Erp JO9-2

co

0-1

Boekel Sport JO9-4

-

JO9-7

co

0-1

FC de Rakt JO9-2

-

JO9-8

co

1-0

Sc.Hubert/De   Willy's JO9-2

-

JO9-9

co

1-0

JO9-10

-

Margriet JO9-6

co

0-1

WHV JO9-2

-

JO9-11

co

1-0

Olympia'18 MO19-1

-

MO19-1

co

2-0

Berghem Sport MO17-1

-

MO17-1

co

uitg

Bl.Geel38/JUMBO MO15-1

-

MO15-1

co

10-0

JO13-9M

-

Olympia'18 JO13-5

co

2-2

MO13-1

-

Berghem Sport MO13-1

co

5-2

MO11-1

-

Constantia MO11-1

co

7-1

         

Zondag 27-11-2016

       

Quick'20 1

-

UDI 1

co

1-2

UDI 2

-

Volharding 2

co

1-0

SES 2

-

UDI 3

co

2-2

DSC 2

-

UDI 4

co

3-1

Bl. Geel'38/JUMBO 3

-

UDI 5

co

4-1

UDI 6

-

Festilent 3

co

1-1

RKOSV Achates 3

-

UDI 7

co

1-0

UDI 8

-

Sparta'25 4

co

uitg

Avesteyn 4

-

UDI 9

co

1-4

UDI 10

-

Achilles Reek 2

co

2-3

UDI 11

-

Sparta'25 6

co

4-2

UDI 12

-

Bl. Geel'38/JUMBO 16

co

2-2

SCV'58 3

-

UDI 13

co

2-3

Handel 3

-

UDI 14

co

5-0

UDI 15

-

Boerdonk 3

co

5-2

UDI 16

-

WEC 7

co

4-2

DBS VR2

-

VR1

co

3-2

Handel VR1

-

ST FC de Rakt/UDI’19 VR2

co

11-1

Wedstrijdprogramma

Dinsdag 29-11-2016

 

 

cat.

aanv.

vertr.

Senioren

 

 

 

 

 

UDI 1

-

Gestel 1

pbc

20:00

-

 

 

 

 

 

 

Woensdag 30-11-2016

 

 

 

 

 

Jeugd Onder 17

 

 

 

 

 

ZSV JO17-1

-

JO17-2

be

19:30

18:00

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 03-12-2016

   

 

 

 

Senioren

         

Veteranen

-

SCMH Veteranen

vr

17:00

-

           

G-voetbal

         

Sparta'25 G1

-

G1

co

13:00

11:45

G2G

-

Olympia'18 G2

co

13:00

-

           

Jeugd Onder 19

         

Rhode JO19-1

-

JO19-1

co

14:30

13:15

DVG JO19-1

-

JO19-2

co

14:30

13:15

Venhorst JO19-1

-

JO19-3

co

14:30

13:30

JO19-4

-

HVCH JO19-4

co

14:45

-

           

Jeugd Onder 17

         

JO17-1

-

RKDVC JO17-1

co

15:00

-

JO17-2

-

Avesteyn JO17-1

co

14:45

-

FC Uden JO17-1

-

JO17-3

co

14:45

13:45

Ruwaard JO17-1

-

JO17-4

co

14:30

13:15

VCO JO17-1

-

JO17-5

co

13:00

12:00

JO17-6

-

Rhode JO17-3

co

14:45

-

Gemert JO17-5

-

JO17-7

co

15:00

14:00

JO17-8

-

WHV JO17-2

co

13:00

-

           

Jeugd Onder 15

         

Longa '30 JO15-1

-

JO15-1

co

13:00

11:00

JO14-1

-

vrij

     

FC de Rakt JO15-1

-

JO15-2

co

10:00

09:00

JO15-3

-

SCMH JO15-1

co

11:30

-

Heeswijk JO15-2

-

JO15-4

co

13:00

12:00

Venhorst JO15-2

-

JO15-5

co

13:00

12:00

JO15-6

-

Festilent JO15-2

co

13:00

-

JO15-7

-

OSS'20 JO15-5

co

13:00

-

           

Jeugd Onder 13

         

JO13-1

-

vrij

     

JO12-1

-

HVCH JO12-1

co

11:30

-

JO13-2

-

Boekel Sport JO13-1

co

11:30

-

Margriet JO13-2

-

JO13-3

co

11:30

10:15

JO13-4

-

vrij

     

Schijndel/DE WIT JO13-3

-

JO13-5

co

11:45

10:45

JO13-6

-

Prinses Irene JO13-4

co

10:15

-

Avanti'31 JO13-3

-

JO13-7

co

11:45

10:45

JO13-8

-

Schijndel/DE WIT JO13-6

co

10:15

-

           

Jeugd Onder 11

         

JO11-1

-

Avanti'31 JO11-1

co

11:30

-

JO11-2

-

HVCH JO11-2

co

10:15

-

JO11-3

-

Heeswijk JO11-2

co

10:15

-

ST SDDL/Ravenstein JO11-1

-

JO11-4

co

11:00

10:00

JO11-5

-

vrij

     

Festilent JO11-2

-

JO11-6

co

09:00

08:00

Erp JO11-2

-

JO11-7

co

09:15

08:15

JO11-8

-

Rhode JO11-5

co

09:00

-

JO11-9

-

RKVV Keldonk JO11-2

co

09:00

-

ST SDDL/Ravenstein JO11-3

-

JO11-10

co

10:00

09:00

JO11-11

-

FC Uden JO11-5

co

09:00

-

JO11-12

-

Prinses Irene JO11-6

co

09:00

-

JO11-13

-

Festilent JO11-4

co

09:00

-

           

Jeugd Onder 9

         

JO9-1

-

Berghem Sport JO9-1

co

09:00

-

Boekel Sport JO9-1

-

JO9-2

co

09:30

08:15

Volkel JO9-2

-

JO9-3

co

10:15

09:15

Nulandia JO9-2

-

JO9-4

co

10:00

08:45

Nooit Gedacht JO9-3

-

JO9-5

co

09:15

08:00

Bl.   Geel'38/JUMBO JO9-4

-

JO9-6

co

09:15

08:15

JO9-7

-

Odiliapeel/Braks   JO9-1

co

09:00

-

JO9-8

-

Boekel   Sport JO9-5

co

09:00

-

JO9-9

-

vrij

     

DAW JO9-6

-

JO9-10

co

09:00

08:00

JO9-11

-

Bl. Geel'38/JUMBO JO9-10

co

10:15

-

           

Meiden

         

Constantia MO19-1

-

MO19-1

co

14:30

13:15

MO17-1

-

Schijndel/DE WIT MO17-1

co

14:45

-

MO15-1

-

FC de Rakt MO15-2

co

11:30

-

Achilles Reek JO13-2

-

JO13-9M

co

10:00

09:00

Gemert MO13-1

-

MO13-1

co

11:45

10:45

Volkel MO11-1

-

MO11-1

co

10:15

09:30

           

Zondag 04-12-2016

         

Senioren

         

Hercules 1

-

UDI 1

co

14:00

11:45

Gemert 2

-

UDI 2

co

11:00

09:30

UDI 3

-

FC Uden 2

co

11:00

-

UDI 4

-

Herpinia 2

co

13:00

-

UDI 5

-

ZSV 3

co

11:00

-

Blauw Geel'38/JUMBO 4

-

UDI 6

co

10:00

08:45

UDI 7

-

SIOL 2

co

12:00

-

Schijndel/DE WIT 4

-

UDI 8

co

12:00

10:45

UDI 9

-

FC Schadewijk 4

co

13:00

-

Estria 3

-

UDI 10

co

10:00

09:00

RKVV Keldonk 3

-

UDI 11

co

11:30

10:30

Boekel Sport 6

-

UDI 12

co

10:00

09:00

UDI 13

-

O.K.S.V. 2

co

11:00

-

UDI 14

-

FC de Rakt 3

co

10:00

-

Rhode 5

-

UDI 15

co

10:00

09:00

Blauw Geel'38/JUMBO 12

-

UDI 16

co

12:00

11:00

           

Vrouwen

         

VR1

-

VCB VR1

co

11:00

-

ST FC de Rakt/UDI’19 VR2

-

Volkel VR2

co

13:00

-

           

Woensdag   07-12-2016

         

Jeugd Onder 13

         

FC de Rakt JO13-2

-

JO13-6

be

18:30

17:45

           

Jeugd Onder 9

         

HVCH JO8-1

-

JO9-4

be

18:30

17:30

Legenda: co = competitie.; be = beker; vr = vriendschappelijk; tr = training; to = toernooi;
na = nacompetitie; pbc =Provincie Brabant Cup; mec = Minus van Eijl Cup

LET OP: Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

Weeknieuws-archief

Printversie weeknieuws

Open weeknieuws als pdfWilt u het UDI weeknieuws uitprinten?
Open dan de PDF versie van het weeknieuws.



Geen Acrobat Reader op uw pc? U kunt hem hier downloaden >>

Programma en uitslagen

Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

rksv UDI'19/Beter Bed © 2017
Deze site is ontwikkeld door ID and more in samenwerking met Actv8
Twitter | Facebook | RSS | Sitemap | Disclaimer

Bezoekadres
Parklaan 4
5404 NH Uden
Plan uw route

Postadres
Postbus 719
5400 AS Uden
algemeen@udi19.nl

Sitemap

rksv UDI'19/Beter Bed

Bezoekadres: Parklaan 4, 5404 NH Uden
Postadres: Postbus 719, 5400 AS Uden