Openingstijden Oud papier

Maandag 09.00 - 16.30
Dinsdag t/m Donderdag 12.30 - 16.30
Vrijdag 09.00 - 16.30
Zaterdag 09.00 - 15.00
Zondag Gesloten
Zoeken
Hoofdmenu
Submenu

UDI-nieuws nr. 14 – week 49 maandag 5 december 2016

 

Algemeen secretariaat
Ben Vogels
Tel. (0413) 274342 of
(06) 55793819

Postadres:
UDI'19/Beter Bed
Postbus 719
5400 AS Uden

UDI-website: www.udi19.nl
E-mail:algemeen@udi19.nl
Wedstrijdsecretariaat Senioren:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
(06) 53898663

Wedstrijdsecretariaat Jeugd:
Maarten van de Zanden
tel. (06) 42262487

Coördinator UDI-nieuws
Joost van Oort
Tel. (06) 53401404

Ledenadministratie:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
(06) 53898663

Inlichtingen contributie:
Jos van Duijnhoven
Tel. (0413) 266853

UDI Clubhuis:
Tel. (0413) 264529

Algemene mededelingen

Kerstveiling 2016
A.s. zaterdag is de Kersveiling 2016 in de evenementenzaal van Markant. Voor de vereniging weer jaarlijks ’n belangrijke avond. Wij hopen dat velen die avond naar Markant komen en de veiling mee willen maken, er is voor elk wat wild. Nadien (om 23.00u) is er ’n afterparty, deze is groots opgezet met diverse DJ’s en zangers. Iedereen is welkom, zegt het voort!

Minus van Eijl Cup
Zondag a.s. wordt er gespeeld om de Minus van Eijl Cup, aanvang 09.00 uur. Voor de teamindelingen zie de udi-site.

Winterkampioen
De volgende jeugdteams zijn winnaar geworden van de najaarsreeks: JO15-2 – JO11-2 – JO11-3. Spelers en begeleiding van harte proficiat.

Uitslagen

Dinsdag 29-11-2016

 

 

cat.

uitsl.

UDI 1

-

Gestel 1

pbc

0-1

 

 

 

 

 

Woensdag 30-11-2016

 

 

 

 

ZSV JO17-1

-

JO17-2

be

afg

 

 

 

 

 

Zaterdag 03-12-2016

   

 

 

Veteranen

-

SCMH Veteranen

vr

6-1

Sparta'25 G1

-

G1

co

3-2

G2G

-

Olympia'18 G2

co

3-7

Rhode JO19-1

-

JO19-1

co

1-4

DVG JO19-1

-

JO19-2

co

1-1

Venhorst JO19-1

-

JO19-3

co

4-3

JO19-4

-

HVCH JO19-4

co

2-2

JO17-1

-

RKDVC JO17-1

co

3-2

JO17-2

-

Avesteyn JO17-1

co

0-1

FC Uden JO17-1

-

JO17-3

co

5-1

Ruwaard JO17-1

-

JO17-4

co

5-0

VCO JO17-1

-

JO17-5

co

2-5

JO17-6

-

Rhode JO17-3

co

1-3

Gemert JO17-5

-

JO17-7

co

11-0

JO17-8

-

WHV JO17-2

co

2-5

Longa '30 JO15-1

-

JO15-1

co

2-1

FC de Rakt JO15-1

-

JO15-2

co

0-7

JO15-3

-

SCMH JO15-1

co

1-2

Heeswijk JO15-2

-

JO15-4

co

0-9

Venhorst JO15-2

-

JO15-5

co

2-2

JO15-6

-

Festilent JO15-2

co

1-1

JO15-7

-

OSS'20 JO15-5

co

1-5

JO12-1

-

HVCH JO12-1

co

1-1

JO13-2

-

Boekel Sport JO13-1

co

3-1

Margriet JO13-2

-

JO13-3

co

3-3

Schijndel/DE WIT JO13-3

-

JO13-5

co

4-2

JO13-6

-

Prinses Irene JO13-4

co

13-0

Avanti'31 JO13-3

-

JO13-7

co

7-1

JO13-8

-

Schijndel/DE WIT JO13-6

co

11-1

JO11-1

-

Avanti'31 JO11-1

co

12-0

JO11-2

-

HVCH JO11-2

co

13-3

JO11-3

-

Heeswijk JO11-2

co

12-1

ST SDDL/Ravenst. JO11-1

-

JO11-4

co

12-2

Festilent JO11-2

-

JO11-6

co

2-3

Erp JO11-2

-

JO11-7

co

0-8

JO11-8

-

Rhode JO11-5

co

7-10

JO11-9

-

RKVV Keldonk JO11-2

co

18-2

ST SDDL/Ravenst. JO11-3

-

JO11-10

co

5-5

JO11-11

-

FC Uden JO11-5

co

2-2

JO11-12

-

Prinses Irene JO11-6

co

10-1

JO11-13

-

Festilent JO11-4

co

5-0

JO9-1

-

Berghem Sport JO9-1

co

0-3

Boekel Sport JO9-1

-

JO9-2

co

7-0

Volkel JO9-2

-

JO9-3

co

0-11

Nulandia JO9-2

-

JO9-4

co

0-7

Nooit Gedacht JO9-3

-

JO9-5

co

2-6

Bl.   Geel'38/JUMBO JO9-4

-

JO9-6

co

1-0

JO9-7

-

Odiliapeel/Braks   JO9-1

co

0-1

JO9-8

-

Boekel   Sport JO9-5

co

1-0

DAW JO9-6

-

JO9-10

co

0-1

JO9-11

-

Bl. Geel'38/JUMBO JO9-10

co

0-1

Constantia MO19-1

-

MO19-1

co

1-2

MO17-1

-

Schijndel/DE WIT MO17-1

co

0-7

MO15-1

-

FC de Rakt MO15-2

co

0-7

Achilles Reek JO13-2

-

JO13-9M

co

6-2

Gemert MO13-1

-

MO13-1

co

5-2

Volkel MO11-1

-

MO11-1

co

0-9

         

Zondag 04-12-2016

       

Hercules 1

-

UDI 1

co

2-0

Gemert 2

-

UDI 2

co

afg

UDI 3

-

FC Uden 2

co

7-3

UDI 4

-

Herpinia 2

co

2-2

UDI 5

-

ZSV 3

co

2-2

Blauw Geel'38/JUMBO 4

-

UDI 6

co

2-4

UDI 7

-

SIOL 2

co

uitg

Schijndel/DE WIT 4

-

UDI 8

co

3-2

UDI 9

-

FC Schadewijk 4

co

6-2

Estria 3

-

UDI 10

co

afg

RKVV Keldonk 3

-

UDI 11

co

2-2

Boekel Sport 6

-

UDI 12

co

uitg

UDI 13

-

O.K.S.V. 2

co

0-3

UDI 14

-

FC de Rakt 3

co

3-0

Rhode 5

-

UDI 15

co

afg

Blauw Geel'38/JUMBO 12

-

UDI 16

co

uitg

VR1

-

VCB VR1

co

0-1

ST FC de Rakt/UDI’19 VR2

-

Volkel VR2

co

0-6

Wedstrijdprogramma

Woensdag 07-12-2016

   

cat.

aanv.

vertr.

Jeugd Onder 13

         

FC de Rakt JO13-2

-

JO13-6

be

18:30

17:45

Jeugd Onder 9

         

HVCH JO8-1

-

JO9-4

be

18:30

17:30

           

Vrijdag 09-12-2016

         

Senioren

         

Herpinia toernooi

-

35+

to

19:30

18:30

           

Zaterdag 10-12-2016

   

 

 

 

Senioren

         

Veteranen

-

HBV Veteranen

vr

17:00

-

           

Vrouwen

         

Prinses Irene VR30+ 1

-

VR30+ 1

co

17:00

16:00

           

G-voetbal

         

G1

-

Sparta'25 G1

co

13:00

-

G2G

-

Heijen G2

co

13:00

-

           

Jeugd Onder 19

         

JO19-1

-

ZSV JO19-1

co

15:00

-

JO19-2

-

Heeswijk JO19-1

co

14:45

-

JO19-3

-

vrij

     

Maliskamp JO19-1

-

JO19-4

vr

13:00

11:45

           

Jeugd Onder 17

         

Venlosche Boys JO17-1

-

JO17-1

co

14:30

12:30

MULO JO17-1

-

JO17-2

co

15:00

13:30

JO17-3

-

vrij

     

FC Uden JO17-1

-

JO17-4

be

14:45

14:00

JO17-5

-

vrij

     

JO17-6

-

Festilent JO17-1

be

14:45

-

JO17-7

-

vrij

     

JO17-8

-

vrij

     
           

Jeugd Onder 15

         

JO15-1

-

TOP JO15-1

co

11:30

-

JO14-1

-

vrij

     

Erp JO15-2

-

JO15-2

be

12:15

11:00

JO15-3

-

Boekel Sport JO15-2

be

11:30

-

FC Uden JO15-1

-

JO15-4

be

13:00

12:15

MVC JO15-1

-

JO15-5

co

13:00

12:00

SCV'58 JO15-1

-

JO15-6

co

11:30

10:30

JO15-7

-

DAW JO15-3

co

13:00

-

           

Jeugd Onder 13

         

OSS'20 JO13-1

-

JO13-1

co

11:30

10:00

Venlosche Boys JO12-1

-

JO12-1

co

12:00

10:15

JO13-2

-

ST Constantia/Men. JO13-1

be

11:30

-

JO13-3

-

vrij

     

JO13-4

-

OJC ROSMALEN JO13-9

vr

10:15

-

JO13-5

-

SCMH JO13-2

be

10:15

-

JO13-6

-

DAW JO13-4

co

10:15

-

JO13-7

-

vrij

     

Odiliapeel/Braks JO13-2

-

JO13-8

be

12:00

11:00

           

Jeugd Onder 11

         

Geldrop JO11-1

-

JO11-1

co

10:00

08:30

JO11-2

-

Festilent JO11-1

be

10:15

-

Gemert JO11-2

-

JO11-3

be

09:15

08:00

Berghem Sport JO11-2

-

JO11-4

co

10:30

09:15

JO11-5

-

Unitas'59 JO11-3

vr

09:00

-

JO11-6

-

Achilles Reek JO11-1

vr

09:00

-

JO11-7

-

vrij

     

JO11-8

-

vrij

     

JO11-9

-

Unitas'59 JO11-4

vr

09:00

-

JO11-10

-

Prinses Irene JO11-5

co

09:00

-

JO11-11

-

Achilles Reek JO11-2

vr

09:00

-

JO11-12

-

Volkel JO11-3

be

09:00

-

JO11-13

-

vrij

     
           

Jeugd Onder 9

         

JO9-1

-

Prinses Irene JO9-1

be

09:00

-

JO9-2

-

DSV JO9-1

vr

09:00

-

JO9-3

-

vrij

     

JO9-4

-

vrij

     

JO9-5

-

Boekel Sport Jo9-3

vr

09:00

-

JO9-6

-

vrij

     

JO9-7

-

vrij

     

Festilent JO9-2

-

JO9-8

be

09:00

08:00

JO9-9

-

vrij

     

JO9-10

-

vrij

     

Berghem Sport JO9-10

-

JO9-11

vr

08:45

07:45

           

Meiden

         

Bl. Geel'38/JUMBO MO19-1

-

MO19-1

be

14:45

13:30

Berghem Sport MO17-1

-

MO17-1

co

15:00

13:45

MO15-1

-

VOW MO15-2

co

11:30

-

JO13-9M

-

vrij

     

FC Uden MO13-1

-

MO13-1

co

11:30

10:45

MO11-1

-

Festilent MO11-1

co

09:00

-

           

Zondag 11-12-2016

         

Senioren

         

UDI 1

-

Westlandia 1

co

14:30

-

UDI 2

-

NWC 2

co

11:00

-

Hapse Boys 2

-

UDI 3

co

12:00

10:45

Margriet 3

-

UDI 4

co

11:00

09:45

UDI 5

-

vrij

     

UDI 6

-

SCMH 2

co

11:00

-

Hapse Boys 3

-

UDI 7

co

10:30

09:15

UDI 8

-

HVCH 6

co

11:00

-

UDI 9

-

vrij

     

UDI 10

-

Gassel 2

co

11:00

-

UDI 11

-

VOW 3

co

12:00

-

UDI 12

-

Handel 5

co

10:00

-

Gassel 4

-

UDI 13

co

11:00

10:00

Boekel Sport 9

-

UDI 14

co

10:00

09:00

UDI 15

-

Sparta'25 9

co

13:00

-

UDI 16

-

Rhode 9

co

13:00

-

           

Vrouwen

         

Avanti'31 VR1

-

VR1

co

10:00

08:30

VR2

-

vrij

     
           

Jeugd Onder 9

         

Alle teams

-

Minus van Eijl Cup

mec

09:00

-

           

Dinsdag 13-12-2016

         

Senioren

         

FC Schadewijk 3

-

UDI 9

be

19:30

18:30

Margriet O23

-

UDI O23

vr

20:00

18:45

           

Jeugd Onder 13

         

JO13-1

-

Volkel JO15-2

vr

19:00

-

Woensdag 14-12-2016

         

Jeugd Onder 11

         

JO11-1

-

Olympia’18 JO11-1

be

18:30

-

Legenda: co = competitie.; be = beker; vr = vriendschappelijk; tr = training; to = toernooi;
na = nacompetitie; pbc =Provincie Brabant Cup; mec = Minus van Eijl Cup

LET OP: Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

Weeknieuws-archief

Printversie weeknieuws

Open weeknieuws als pdfWilt u het UDI weeknieuws uitprinten?
Open dan de PDF versie van het weeknieuws.



Geen Acrobat Reader op uw pc? U kunt hem hier downloaden >>

Programma en uitslagen

Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

rksv UDI'19/Beter Bed © 2017
Deze site is ontwikkeld door ID and more in samenwerking met Actv8
Twitter | Facebook | RSS | Sitemap | Disclaimer

Bezoekadres
Parklaan 4
5404 NH Uden
Plan uw route

Postadres
Postbus 719
5400 AS Uden
algemeen@udi19.nl

Sitemap

rksv UDI'19/Beter Bed

Bezoekadres: Parklaan 4, 5404 NH Uden
Postadres: Postbus 719, 5400 AS Uden