Openingstijden Oud papier

Maandag 09.00 - 16.30
Dinsdag t/m Donderdag 12.30 - 16.30
Vrijdag 09.00 - 16.30
Zaterdag 09.00 - 15.00
Zondag Gesloten
Zoeken
Hoofdmenu
Submenu

UDI-nieuws nr. 15 – week 50 maandag 12 december 2016

 

Algemeen secretariaat
Ben Vogels
Tel. (0413) 274342 of
(06) 55793819

Postadres:
UDI'19/Beter Bed
Postbus 719
5400 AS Uden

UDI-website: www.udi19.nl
E-mail:algemeen@udi19.nl
Wedstrijdsecretariaat Senioren:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
(06) 53898663

Wedstrijdsecretariaat Jeugd:
Maarten van de Zanden
tel. (06) 42262487

Coördinator UDI-nieuws
Joost van Oort
Tel. (06) 53401404

Ledenadministratie:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
(06) 53898663

Inlichtingen contributie:
Jos van Duijnhoven
Tel. (0413) 266853

UDI Clubhuis:
Tel. (0413) 264529

Algemene mededelingen

Winterkampioen

JO13-6 is zaterdag jl. winnaar geworden van de   najaarsreeks. Spelers en begeleiding van harte proficiat.

Districtsbeker jeugd cat. B

De volgende teams hebben zich in hun groep geplaatst voor   de 3e ronde: JO15-2 – JO15-3 – MO19-1

Regiobeker jeugd

De volgende teams hebben zich in hun groep geplaatst voor   de 3e ronde: JO13-2 – JO13-5 – JO11-2

Trainingen

Vrijdag 16 december zijn de laatste trainingen van 2016.

Publicatie van de data waarop de diverse groepen na de   winterstop de training hervatten volgt z.s.m.

UDI zorgt blessurespreekuur
In de periode van 19 december t/m 6 januari is er geen   training dus ook geen UDI blessurespreekuur, wél kunnen alle leden van UDI’19   in de praktijk komen voor het inloopspreekuur (elke maandag van 17.00 tot   18.00u, Vijverlaan 3 te Uden).

Uitslagen

Woensdag   07-12-2016

   

cat.

uitsl.

FC de Rakt JO13-2

-

JO13-6

be

uitg

HVCH JO8-1

-

JO9-4

be

3-2

Berghem Sport MO17-1

-

MO17-1

co

7-1

         

Zaterdag 10-12-2016

   

 

 

Veteranen

-

HBV Veteranen

vr

4-2

Prinses Irene VR30+ 1

-

VR30+ 1

co

uitg

G1

-

Sparta'25 G1

co

1-0

G2G

-

Heijen G2

co

4-9

JO19-1

-

ZSV JO19-1

co

4-3

JO19-2

-

Heeswijk JO19-1

co

1-0

Venlosche Boys JO17-1

-

JO17-1

co

4-0

MULO JO17-1

-

JO17-2

co

3-1

FC Uden JO17-1

-

JO17-4

be

4-0

JO17-6

-

Festilent JO17-1

be

1-12

JO15-1

-

TOP JO15-1

co

3-3

Erp JO15-2

-

JO15-2

be

2-2

JO15-3

-

Boekel Sport JO15-2

be

1-0

FC Uden JO15-1

-

JO15-4

be

5-2

MVC JO15-1

-

JO15-5

co

1-3

SCV'58 JO15-1

-

JO15-6

co

3-2

JO15-7

-

DAW JO15-3

co

0-8

OSS'20 JO13-1

-

JO13-1

co

SNO

Venlosche Boys JO12-1

-

JO12-1

co

0-7

JO13-2

-

ST Constantia/Men. JO13-1

be

5-0

JO13-4

-

OJC ROSMALEN JO13-9

vr

6-1

JO13-5

-

SCMH JO13-2

be

15-1

JO13-6

-

DAW JO13-4

co

13-1

Odiliapeel/Braks JO13-2

-

JO13-8

be

2-0

Geldrop JO11-1

-

JO11-1

co

1-4

JO11-2

-

Festilent JO11-1

be

6-1

Gemert JO11-2

-

JO11-3

be

6-2

Berghem Sport JO11-2

-

JO11-4

co

?

JO11-5

-

Unitas'59 JO11-3

vr

7-2

JO11-6

-

Achilles Reek JO11-1

vr

6-2

JO11-9

-

Unitas'59 JO11-4

vr

6-6

JO11-10

-

Prinses Irene JO11-5

co

12-4

JO11-11

-

Achilles Reek JO11-2

vr

18-2

JO11-12

-

Volkel JO11-3

be

0-10

JO9-1

-

Prinses Irene JO9-1

be

3-6

JO9-2

-

DSV JO9-1

vr

4-4

JO9-5

-

Boekel Sport JO9-3

vr

1-9

Festilent JO9-2

-

JO9-8

be

1-0

Bl.Geel'38/JUMBO MO19-1

-

MO19-1

be

2-2

MO15-1

-

VOW MO15-2

co

0-4

FC Uden MO13-1

-

MO13-1

co

1-0

MO11-1

-

Festilent MO11-1

co

8-0

         

Zondag 11-12-2016

       

Senioren

       

UDI 1

-

Westlandia 1

co

1-3

UDI 2

-

NWC 2

co

3-1

Hapse Boys 2

-

UDI 3

co

afg

Margriet 3

-

UDI 4

co

1-3

UDI 6

-

SCMH 2

co

0-2

Hapse Boys 3

-

UDI 7

co

afg

UDI 8

-

HVCH 6

co

5-1

UDI 10

-

Gassel 2

co

3-0

UDI 11

-

VOW 3

co

7-3

UDI 12

-

Handel 5

co

1-1

Gassel 4

-

UDI 13

co

5-3

Boekel Sport 9

-

UDI 14

co

3-2

UDI 15

-

Sparta'25 9

co

3-3

UDI 16

-

Rhode 9

co

4-3

Avanti'31 VR1

-

VR1

co

0-8

Wedstrijdprogramma

Maandag 12-12-2016

 

 

cat.

aanv.

Jeugd Onder 15

 

 

 

 

JO15-1

-

Berghem Sport JO15-1

be

19:30

         

Jeugd Onder 13

       

FC de Rakt JO13-2

-

JO13-6

be

18:30

         

Jeugd Onder 11

       

JO11-1

-

Olympia’18 JO11-1

be

19:00

         

Dinsdag 13-12-2016

 

 

 

 

Senioren

 

 

 

 

FC Schadewijk 3

-

UDI 9

be

19:30

Margriet O23

-

UDI O23

vr

20:00

         

Woensdag 14-12-2016

       

Jeugd Onder 11

       

JO11-1

-

Olympia’18 JO11-1

be

18:30

         

Zaterdag 17-12-2016

   

 

 

Senioren

       

Veteranen

-

De Willy's Veteranen

vr

17:00

         

G-voetbal

       

G1 / G2G

-

vrij

   
         

Jeugd Onder 19

       

Alle teams

-

vrij

   
         

Jeugd Onder 17

       

JO17-1

-

Bladella JO17-1

vr

15:00

ZSV JO17-1

-

JO17-2

be

13:15

EVVC JO17-2

-

JO17-4

vr

14:30

         

Jeugd Onder 15

       

Bl. Geel'38/JUMBO JO15-2

-

JO14-1

be

13:00

JO15-2

-

Bladella JO15-2

vr

13:00

JO15-5

-

Erp JO15-4

be

11:30

Berghem Sport JO15-3

-

JO15-7

co

15:00

         

Jeugd Onder 13

       

Prinses Irene JO13-1

-

JO13-2

co

10:45

JO13-5

-

Achilles Reek JO13-1

vr

10:15

         

Jeugd Onder 11

       

JO11-1

-

Sparta'25 JO11-1

co

11:30

JO11-2

-

Emplina JO11-1

vr

10:15

JO11-3

-

Berghem Sport JO10-1

vr

10:15

         

Jeugd Onder 9

       

Berghem Sport JO9-2

-

JO9-2

vr

08:45

Unitas'59 JO9-7

-

JO9-11

vr

09:00

         

Meiden

       

FC de Rakt MO15-1

-

MO15-1

co

12:15

MO11-1

-

Constantia MO11-1

co

09:00

         

Zondag 18-12-2016

       

Senioren

       

Dongen 1

-

UDI 1

co

14:00

Gemert 2

-

UDI 2

co

11:00

Hapse Boys 2

-

UDI 3

co

12:00

UDI 7

-

SIOL 2

co

11:00

UDI 8

-

Sparta'25 4

co

11:00

SES 3

-

UDI 9

co

12:00

         

Vrouwen

       

VR1 / ST VR2

-

vrij

   

Legenda: co = competitie.; be = beker; vr = vriendschappelijk; tr = training; to = toernooi;
na = nacompetitie; pbc =Provincie Brabant Cup; mec = Minus van Eijl Cup

LET OP: Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

Weeknieuws-archief

Printversie weeknieuws

Open weeknieuws als pdfWilt u het UDI weeknieuws uitprinten?
Open dan de PDF versie van het weeknieuws.



Geen Acrobat Reader op uw pc? U kunt hem hier downloaden >>

Programma en uitslagen

Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

rksv UDI'19/Beter Bed © 2017
Deze site is ontwikkeld door ID and more in samenwerking met Actv8
Twitter | Facebook | RSS | Sitemap | Disclaimer

Bezoekadres
Parklaan 4
5404 NH Uden
Plan uw route

Postadres
Postbus 719
5400 AS Uden
algemeen@udi19.nl

Sitemap

rksv UDI'19/Beter Bed

Bezoekadres: Parklaan 4, 5404 NH Uden
Postadres: Postbus 719, 5400 AS Uden