Openingstijden Oud papier

Maandag 09.00 - 16.30
Dinsdag t/m Donderdag 12.30 - 16.30
Vrijdag 09.00 - 16.30
Zaterdag 09.00 - 15.00
Zondag Gesloten
Zoeken
Hoofdmenu
Submenu

UDI-nieuws nr. 23 – week 08 maandag 20 februari 2017

 

Algemeen secretariaat
Ben Vogels
Tel. (0413) 274342 of
(06) 55793819

Postadres:
UDI'19/Beter Bed
Postbus 719
5400 AS Uden

UDI-website: www.udi19.nl
E-mail:algemeen@udi19.nl
Wedstrijdsecretariaat Senioren:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
(06) 53898663

Wedstrijdsecretariaat Jeugd:
Maarten van de Zanden
tel. (06) 42262487

Coördinator UDI-nieuws
Joost van Oort
Tel. (06) 53401404

Ledenadministratie:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
(06) 53898663

Inlichtingen contributie:
Jos van Duijnhoven
Tel. (0413) 266853

UDI Clubhuis:
Tel. (0413) 264529

Algemene mededelingen

Sportgala (Herhaald bericht)
Het Sportgala wordt gehouden op woensdag 22 februari 2017 18.00-20.00 uur in de Circustent op de Markt in Uden. Zie voor de uitgenodigde teams de UDI-site.

UDI zorgt
Maandag 27 februari a.s. is er géén blessure spreekuur bij UDI’19 i.v.m. carnaval. U kunt zich wel inschrijven voor maandag 6 maart via http://zorg.udi19.nl/

Hollandse muziekavond bij UDI’19
Donderdag a.s. vanaf 21.00 uur is er een gezellige avond bij UDI’19 waar alleen Nederlandstalige muziek wordt gedraaid. Dit is na de wedstrijd UDI 1 – Jong De Graafschap. Iedereen is van harte welkom.

Voetballoos weekeinde
Komend weekeinde zijn geen wedstrijden vastgesteld i.v.m. Carnaval

Vervallen trainingen
Op maandag 27 en dinsdag 28 februari vervallen alle trainingen i.v.m. Carnaval

Competitie jeugd
Op zaterdag 4 maart a.s. begint de voorjaarsreeks voor teams in categorie B (in bijlage de competitie-indeling).

Wijzigingen t.o.v. de najaarsreeks:

  • JO11-2 gaat spelen in de hoofdklasse (9x9)
  • MO15-1 is vervallen; resterende speelsters zijn toegevoegd aan JO15-7

Indeling competitie jeugd
Er is voor de jeugd ’n nieuwe competitie indeling voorjaarreeks, zie hiervoor de UDI-site.

Uitslagen

Dinsdag 14-02-2017

 

 

cat.

uitsl.

Woezik 1

-

UDI 1

vr

3-4

UDI 2

-

Woezik 2

vr

1-0

 

 

 

 

 

Zaterdag 18-02-2017

   

 

 

EVVC VR30+1

-

VR 30+1

co

1-0

Merselo Veteranen

-

Veteranen

vr

7-2

G1

-

Gemert G2

co

4-4

Heijen G2

-

G2G

co

7-3

JO19-1

-

Nuenen JO19-1

co

1-5

JO19-2

-

SCMH JO19-1

co

1-2

Nuenen JO17-1

-

JO17-1

co

2-0

Gemert JO17-2

-

JO17-2

co

2-4

JO17-3

-

HVCH JO17-3

vr

5-1

JO17-4

-

Avesteyn JO17-2

vr

3-0

JO15-1

-

Achilles '29 JO15-1

co

2-2

JO14-1

-

Wittenhorst JO14-1

co

1-1

JO15-2

-

Juliana Mill JO15-1

vr

3-1

JO15-4

-

HVCH JO15-4

vr

3-1

Fortuna Sittard JO13-1

-

JO13-1

co

2-0

SV Budel JO12-1

-

JO12-1

co

1-5

JO13-2

-

HVCH JO13-2

vr

6-2

JO13-3

-

HVCH JO13-3

vr

6-0

JO13-5

-

SIOL JO13-1

vr

2-9

JO13-6

-

Berghem Sport JO13-3

vr

12-0

JO11-2

-

Berghem Sport JO11-1

vr

10-1

JO11-3

-

Berghem Sport JO11-2

vr

6-2

JO11-5

-

JO11-2

vr

2-9

JO11-9

-

Avesteyn JO11-4

vr

12-2

JO11-10

-

JO11-11

vr

9-4

JO9-2

-

Rhode JO9-1

vr

4-3

Berghem Sport JO9-3

-

JO9-4

vr

5-3

JO9-7

-

Berghem Sport JO9-5

vr

7-5

JO9-8

-

VIOS'38 JO9-1

vr

0-12

MO19-1

-

VOW MO19-2

vr

4-1

MO17-1

-

DAW MO17-1

vr

0-6

         

Zondag 19-02-2017

       

OJC ROSMALEN 1

-

UDI 1

co

1-1

UDI 2

-

SV Venray 2

co

1-0

Volkel 3

-

UDI 3

co

1-2

HVCH 4

-

UDI 4

co

2-1

Schijndel/DE WIT 3

-

UDI 5

co

1-4

UDI 6

-

Ravenstein 2

co

1-3

Estria 2

-

UDI 7

co

1-1

UDI 8

-

Avesteyn 3

co

2-1

FC Uden 3

-

UDI 9

co

1-7

UDI 10

-

De Willy's 2

co

4-3

UDI 11

-

Erp 6

co

3-2

UDI 12

-

Volkel 8

co

0-2

Achilles Reek 4

-

UDI 13

co

3-1

Gemert 9

-

UDI 14

co

0-5

UDI 15

-

Avanti'31 6

co

1-9

UDI 16

-

Heeswijk 6

co

3-5

Boekel Sport VR1

-

VR1

co

2-3

Odiliapeel/Braks Gr VR1

-

ST FC de Rakt/UDI VR2

co

1-1

Wedstrijdprogramma

Maandag 20-02-2017

         

Jeugd Onder 15

         

JO15-1

-

Blauw Geel’38 JO15-1

vr

19:30

-

           

Dinsdag 21-02-2017

         

Senioren

         

Berghem Sport O23

-

O23

vr

20:00

18:45

           

Woensdag 22-02-2017

         

Jeugd Onder 13

         

SV Venray JO13-1

-

JO13-1

vr

19:00

17:30

           

Donderdag 23-02-2017

         

Senioren

         

UDI 1

-

Jong De Graafschap

co

19:00

-

Inhaalwedstrijden 3e Divisie

Donderdag 23-02-2017

UDI’19/Beter Bed – Jong De Graafschap  (19.00)

Zaterdag 25-02-2017

Jong FC Den Bosch – Magreb’90

Zondag 26-02-2017

Be Quick 1887 – HBS

Donderdag 02-03-2017

Jong De Graafschap – Magreb’90

Woensdag 08-03-2017

Quick’20 – EVV

UDI’19/Beter Bed – Jong Achilles’29  (19.30)

Zaterdag 15-04-2017

De Dijk – HBS

EVV – Juliana’31

JVC Cuijk – HSC’21

Magreb’90 – UDI’19/Beter Bed  (14.30)

OJC ROSMALEN – OFC

Quick’20 – Dongen

Westlandia – Be Quick 1887

Maandag 17-04-2017

EVV – Be Quick 1887

HSC’21 – Juliana’31

Hercules – Jong FC Den Bosch

JVC Cuijk – OFC

Quick’20 – Magreb’90

UDI’19/Beter Bed – HBS    (14.30)

 
LET OP: Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

Weeknieuws-archief

Printversie weeknieuws

Open weeknieuws als pdfWilt u het UDI weeknieuws uitprinten?
Open dan de PDF versie van het weeknieuws.



Geen Acrobat Reader op uw pc? U kunt hem hier downloaden >>

Programma en uitslagen

Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

rksv UDI'19/Beter Bed © 2017
Deze site is ontwikkeld door ID and more in samenwerking met Actv8
Twitter | Facebook | RSS | Sitemap | Disclaimer

Bezoekadres
Parklaan 4
5404 NH Uden
Plan uw route

Postadres
Postbus 719
5400 AS Uden
algemeen@udi19.nl

Sitemap

rksv UDI'19/Beter Bed

Bezoekadres: Parklaan 4, 5404 NH Uden
Postadres: Postbus 719, 5400 AS Uden