Openingstijden Oud papier

Maandag 09.00 - 16.30
Dinsdag t/m Donderdag 12.30 - 16.30
Vrijdag 09.00 - 16.30
Zaterdag 09.00 - 15.00
Zondag Gesloten
Zoeken
Hoofdmenu
Submenu

UDI-nieuws nr. 24 – week 09 maandag 27 februari 2017

 

Algemeen secretariaat
Ben Vogels
Tel. (0413) 274342 of
(06) 55793819

Postadres:
UDI'19/Beter Bed
Postbus 719
5400 AS Uden

UDI-website: www.udi19.nl
E-mail:algemeen@udi19.nl
Wedstrijdsecretariaat Senioren:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
(06) 53898663

Wedstrijdsecretariaat Jeugd:
Maarten van de Zanden
tel. (06) 42262487

Coördinator UDI-nieuws
Joost van Oort
Tel. (06) 53401404

Ledenadministratie:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
(06) 53898663

Inlichtingen contributie:
Jos van Duijnhoven
Tel. (0413) 266853

UDI Clubhuis:
Tel. (0413) 264529

Algemene mededelingen

Kaarten in het clubhuis
Donderdag 9 maart a.s. is er een gezellige kaartvond in het clubhuis, er is ’n mogelijkheid van RIKKEN of JOKEREN. Het kaarten start om 20.00 uur en vooraf kunt u gratis inschrijven.Iedereen is van harte welkom.

Uitslagen

Maandag 20-02-2017

   

cat.

uitsl.

Jeugd Onder   15

       

JO15-1

-

Blauw   Geel’38 JO15-1

vr

0-0

         

Dinsdag 21-02-2017

       

Senioren

       

Berghem   Sport O23

-

O23

vr

2-1

         

Donderdag 23-02-2017

       

Senioren

       

UDI   1

-

Jong   De Graafschap

co

afg.

Wedstrijdprogramma

Zaterdag 04-03-2017

   

cat.

aanv.

vertr.

Senioren

         

Prinses Irene VR30+1

-

VR30+1

co

17:00

16:00

SCMH Veteranen

-

Veteranen

vr

17:00

16:00

           

G-voetbal

         

G1

-

MULO G1

co

13:00

-

NWC G2

-

G2G

co

10:15

09:00

           

Jeugd Onder 19

         

RKDVC JO19-1

-

JO19-1

co

14:30

13:00

Nooit Gedacht JO19-1

-

JO19-2

co

14:30

13:15

JO19-3

-

Gassel JO19-1

co

14:45

-

JO19-4

-

vrij

     
           

Jeugd Onder 17

         

JO17-1

-

Woezik JO17-1

co

15:00

-

JO17-2

-

vrij

     

Heeswijk JO17-1

-

JO17-3

co

15:00

13:45

JO17-4

-

Avesteyn JO17-3

co

13:00

-

JO17-5

-

Volkel JO17-2

co

14:45

-

JO17-6

-

FC de Rakt JO17-1

co

14:45

-

FC Uden JO17-2

-

JO17-7

co

14:45

14:00

SES JO17-2

-

JO17-8

co

14:30

13:30

           

Jeugd Onder 15

         

JO15-1

-

vrij

     

Sportclub Irene JO14-1

-

JO14-1

co

12:45

11:00

JO15-2

-

SES JO15-1

co

13:00

-

JO15-3

-

Vorstenb. Boys JO15-2

co

11:30

-

JO15-4

-

Festilent JO15-2

co

13:00

-

FC Uden JO15-2

-

JO15-5

co

13:00

12:15

NLC'03 JO15-2

-

JO15-6

co

13:00

11:45

DAW JO15-4

-

JO15-7

co

11:30

10:30

           

Jeugd Onder 13

         

Volkel JO13-1

-

JO13-1

vr

10:15

09:00

JO12-1

-

RPC JO13-1

vr

11:30

-

Prinses Irene JO13-1

-

JO13-2

co

10:45

09:30

SJO/VITA JO13-1

-

JO13-3

co

11:00

09:45

JO13-4

-

vrij

     

Prinses Irene JO13-3

-

JO13-5

co

11:15

10:15

SIOL JO13-1

-

JO13-6

co

13:00

11:45

JO13-7

-

FC Uden JO13-2

co

10:15

-

JO13-8

-

TOP JO13-4

co

10:15

-

           

Jeugd Onder 11

         

JO11-1

-

Margriet JO11-1

co

11:30

-

DAW JO11-1

-

JO11-2

co

10:00

09:00

JO11-3

-

vrij

     

JO11-4

-

vrij

     

Volkel JO11-1

-

JO11-5

co

10:15

09:30

JO11-6

-

vrij

     

VCO JO11-1

-

JO11-7

co

09:30

08:30

JO11-8

-

DAW JO11-4

co

09:00

-

Avesteyn JO11-3

-

JO11-9

co

09:00

08:00

JO11-10

-

vrij

     

JO11-11

-

Avesteyn JO11-4

co

09:00

-

FC Uden JO11-6

-

JO11-12

co

10:15

09:30

JO11-13

-

Nulandia JO11-4

co

09:00

-

           

Jeugd Onder 9

         

FC de Rakt JO9-1

-

JO9-1

co

09:00

08:00

Constantia JO9-1

-

JO9-2

co

10:00

08:45

FC Uden JO9-1

-

JO9-3

co

09:00

08:00

JO9-4

-

vrij

     

Nooit Gedacht JO9-2

-

JO9-5

co

09:15

08:15

JO9-6

-

Margriet JO9-4

co

09:00

-

JO9-7

-

vrij

     

DAW JO9-6

-

JO9-8

co

09:00

08:00

JO9-9

-

HVCH JO9-10

co

09:00

-

JO9-10

-

Avesteyn JO9-3

co

10:15

-

Margriet JO9-8

-

JO9-11

co

08:45

07:45

           

Meiden

         

MO19-1

-

Sambeek MO19-1

co

14:45

-

Nooit Gedacht MO17-1

-

MO17-1

co

14:30

13:15

JO13-9M

-

Rhode JO13-7

co

11:30

-

MO13-1

-

SES MO13-1

co

09:00

-

FC de Rakt MO11-1

-

MO11-1

co

10:00

09:00

           

Zondag 05-03-2017

         

Senioren

         

HSC '21 1

-

UDI 1

co

14:30

11:30

UDI 3

-

Vitesse'08 2

co

11:00

-

UDI 4

-

Berghem Sport 2

co

13:00

-

Hapse Boys 3

-

UDI 7

co

10:30

09:15

UDI 10

-

Festilent 5

co

11:00

-

Boekel Sport 6

-

UDI 12

co

10:00

09:00

Rhode 5

-

UDI 15

co

10:00

09:00

Bl. Geel'38/JUMBO 12

-

UDI 16

co

12:00

11:00

           

Vrouwen

         

VR1

-

Prinses Irene VR2

co

11:00

-

           

Dinsdag 07-03-2017

         

Jeugd Onder 17

         

Schijndel/DE WIT JO17-1

-

JO17-2

be

19.00

17.45

           

Jeugd Onder 13

         

JO13-1

-

UNA JO13-1

co

19.00

-

           

Woensdag 08-03-2017

         

Senioren

         

UDI 1

-

Jong Achilles’29

co

19:30

-

Legenda: co = competitie.; be = beker; vr = vriendschappelijk; tr = training; to = toernooi; na = nacompetitie; pbc =Provincie Brabant Cup; mec = Minus van Eijl Cup

LET OP: Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

Weeknieuws-archief

Printversie weeknieuws

Open weeknieuws als pdfWilt u het UDI weeknieuws uitprinten?
Open dan de PDF versie van het weeknieuws.



Geen Acrobat Reader op uw pc? U kunt hem hier downloaden >>

Programma en uitslagen

Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

rksv UDI'19/Beter Bed © 2017
Deze site is ontwikkeld door ID and more in samenwerking met Actv8
Twitter | Facebook | RSS | Sitemap | Disclaimer

Bezoekadres
Parklaan 4
5404 NH Uden
Plan uw route

Postadres
Postbus 719
5400 AS Uden
algemeen@udi19.nl

Sitemap

rksv UDI'19/Beter Bed

Bezoekadres: Parklaan 4, 5404 NH Uden
Postadres: Postbus 719, 5400 AS Uden