Openingstijden Oud papier

Maandag 09.00 - 16.30
Dinsdag t/m Donderdag 12.30 - 16.30
Vrijdag 09.00 - 16.30
Zaterdag 09.00 - 15.00
Zondag Gesloten
Zoeken
Hoofdmenu
Submenu

UDI-nieuws nr. 25 – week 10 maandag 6 maart 2017

 

Algemeen secretariaat
Ben Vogels
Tel. (0413) 274342 of
(06) 55793819

Postadres:
UDI'19/Beter Bed
Postbus 719
5400 AS Uden

UDI-website: www.udi19.nl
E-mail:algemeen@udi19.nl
Wedstrijdsecretariaat Senioren:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
(06) 53898663

Wedstrijdsecretariaat Jeugd:
Maarten van de Zanden
tel. (06) 42262487

Coördinator UDI-nieuws
Joost van Oort
Tel. (06) 53401404

Ledenadministratie:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
(06) 53898663

Inlichtingen contributie:
Jos van Duijnhoven
Tel. (0413) 266853

UDI Clubhuis:
Tel. (0413) 264529

Algemene mededelingen

Kaarten in het clubhuis (herhaald bericht)
Donderdag 9 maart a.s. is er een gezellige kaartvond in het clubhuis, er is ’n mogelijkheid van RIKKEN of JOKEREN. Het kaarten start om 20.00 uur en vooraf kunt u gratis inschrijven.Iedereen is van harte welkom.

EK-kwalificatietoernooi onder-17 bij UDI’19
Het Nederlands elftal onder 17 jaar speelt van dinsdag 14 maart tot en met zondag 19 maart as. de Eliteronde in Uden en Groesbeek. De wedstrijden worden gespeeld op 14 maart (16:00 uur), 16 maart (18:00 uur) en 19 maart (15:00 uur). De duels tegen België op dinsdag, Wit-Rusland op donderdag worden gespeeld bij UDI'19 in Uden en het afsluitende duel tegen Italië wordt op zondag gespeeld op de velden van De Treffers in Groesbeek. Bij UDI’19 speelt zondag België tegen Wit Rusland. Zie voor uitvoerige informatie www.udi19.nl .

Uitslagen

Zaterdag 04-03-2017

   

cat.

uitsl.

Prinses Irene VR30+1

-

VR30+1

co

4-1

SCMH Veteranen

-

Veteranen

vr

?

G1

-

MULO G1

co

11-1

NWC G2

-

G2G

co

9-6

RKDVC JO19-1

-

JO19-1

co

1-1

Nooit Gedacht JO19-1

-

JO19-2

co

4-1

JO19-3

-

Gassel JO19-1

co

0-1

JO17-1

-

Woezik JO17-1

co

0-0

Heeswijk JO17-1

-

JO17-3

co

uitg

JO17-4

-

Avesteyn JO17-3

co

8-0

JO17-5

-

Volkel JO17-2

co

5-2

JO17-6

-

FC de Rakt JO17-1

co

6-2

FC Uden JO17-2

-

JO17-7

co

TNO

SES JO17-2

-

JO17-8

co

2-5

Sportclub Irene JO14-1

-

JO14-1

co

uitg

JO15-2

-

SES JO15-1

co

6-0

JO15-3

-

Vorstenb. Boys JO15-2

co

14-0

JO15-4

-

Festilent JO15-2

co

2-3

FC Uden JO15-2

-

JO15-5

co

3-0

NLC'03 JO15-2

-

JO15-6

co

5-6

DAW JO15-4

-

JO15-7

co

7-2

JO12-1

-

RPC JO13-1

vr

0-6

Prinses Irene JO13-1

-

JO13-2

co

uitg

SJO/VITA JO13-1

-

JO13-3

co

0-4

Prinses Irene JO13-3

-

JO13-5

co

1-6

SIOL JO13-1

-

JO13-6

co

8-0

JO13-7

-

FC Uden JO13-2

co

6-4

JO13-8

-

TOP JO13-4

co

5-2

JO11-1

-

Margriet JO11-1

co

uitg

DAW JO11-1

-

JO11-2

co

1-11

Volkel JO11-1

-

JO11-5

co

4-4

VCO JO11-1

-

JO11-7

co

0-7

JO11-8

-

DAW JO11-4

co

5-7

Avesteyn JO11-3

-

JO11-9

co

11-1

JO11-11

-

Avesteyn JO11-4

co

4-6

FC Uden JO11-6

-

JO11-12

co

0-22

JO11-13

-

Nulandia JO11-4

co

2-4

FC de Rakt JO9-1

-

JO9-1

co

1-1

Constantia JO9-1

-

JO9-2

co

3-12

FC Uden JO9-1

-

JO9-3

co

6-0

Nooit Gedacht JO9-2

-

JO9-5

co

0-8

JO9-6

-

Margriet JO9-4

co

BNO

DAW JO9-6

-

JO9-8

co

0-1

JO9-9

-

HVCH JO9-10

co

0-1

JO9-10

-

Avesteyn JO9-3

co

0-1

Margriet JO9-8

-

JO9-11

co

1-0

MO19-1

-

Sambeek MO19-1

co

uitg

Nooit Gedacht MO17-1

-

MO17-1

co

1-3

JO13-9M

-

Rhode JO13-7

co

1-13

MO13-1

-

SES MO13-1

co

2-3

FC de Rakt MO11-1

-

MO11-1

co

13-0

         

Zondag 05-03-2017

       

HSC '21 1

-

UDI 1

co

2-4

UDI 3

-

Vitesse'08 2

co

3-3

UDI 4

-

Berghem Sport 2

co

4-0

Hapse Boys 3

-

UDI 7

co

afg

UDI 10

-

Festilent 5

co

1-4

Boekel Sport 6

-

UDI 12

co

6-0

Rhode 5

-

UDI 15

co

2-1

Bl. Geel'38/JUMBO 12

-

UDI 16

co

2-4

VR1

-

Prinses Irene VR2

co

3-3

Wedstrijdprogramma

Dinsdag 07-03-2017

 

 

cat.

aanv.

vertr.

Senioren

 

 

 

 

 

UDI 2

-

SES 1

vr

20.15

-

 

 

 

 

 

 

Jeugd onder 17

 

 

 

 

 

Schijndel/DE WIT JO17-1

-

JO17-2

be

19.00

17.45

 

         

Jeugd onder 13

         

JO13-1

-

UNA JO13-1

co

19.00

-

 

         

Woensdag 08-03-2017

         

Senioren

         

UDI 1

-

Jong Achilles’29

co

19:30

-

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 11-03-2017

   

 

 

 

Senioren

         

VOW VR30+1

-

VR30+1

co

16.30

15.30

VOW Veteranen

-

Veteranen

vr

16:30

15:30

           

G-voetbal

         

ZSV G1

-

G1

co

13:15

11:45

G2G

-

HVCH G1

co

13:00

-

           

Jeugd Onder 19

         

FC Eindhoven JO19-1

-

JO19-1

vr

15:00

13:30

EVVC JO19-1

-

JO19-2

co

15:00

13:45

SIOL JO19-1

-

JO19-3

co

14:30

13:15

JO19-4

-

Nulandia JO19-2

co

14:45

-

           

Jeugd Onder 17

         

JO17-1

-

De Treffers JO17-1

co

15:00

-

JO17-2

-

Avanti'31 JO17-1

co

14:45

-

EVVC JO17-1

-

JO17-3

co

15:00

13:45

Heeswijk JO17-2

-

JO17-4

co

15:00

13:45

JO17-5

-

DAW JO17-4

co

14:45

-

Prinses Irene JO17-3

-

JO17-6

co

14:30

13:30

JO17-7

-

HVCH JO17-4

co

14:45

-

JO17-8

-

GVV'57 JO17-2

co

13:00

-

           

Jeugd Onder 15

         

AZSV JO15-1

-

JO15-1

co

11:15

09:00

SV Venray JO14-1

-

JO14-1

co

11:30

09:45

ST SDDL/Rav. JO15-1

-

JO15-2

co

13:45

12:30

Cito JO15-1

-

JO15-3

co

13:00

11:45

JO15-4

-

Prinses Irene JO15-2

co

13:00

-

JO15-5

-

VCO JO15-1

co

11:30

-

DAW JO15-2

-

JO15-6

co

11:30

10:30

JO15-7

-

Berghem Sport JO15-4

co

13:00

-

           

Jeugd Onder 13

         

JO13-1

-

VVV-Venlo JO12-1

co

11:30

-

JVC Cuijk JO12-1

-

JO12-1

co

11:30

10:00

JO13-2

-

Nulandia JO13-1

co

11:30

-

JO13-3

-

Festilent JO13-1

co

11:30

-

JO13-4

-

JVC Cuijk JO13-2

co

11:30

-

JO13-5

-

Ruwaard JO13-1

co

10:15

-

JO13-6

-

Achilles Reek JO13-1

co

10:15

-

Avesteyn JO13-3

-

JO13-7

co

11:30

10:15

Berghem Sport JO13-5

-

JO13-8

co

10:30

09:30

           

Jeugd Onder 11

         

Nulandia JO11-1

-

JO11-1

co

10:00

08:45

JO11-2

-

Heeswijk JO11-1

co

11:30

-

ST Ravenstein JO11-1

-

JO11-3

co

11:00

09:45

JO11-4

-

HVCH JO11-5

co

10:15

-

JO11-5

-

OSS'20 JO11-2

co

09:00

-

ST Ravenstein JO11-3

-

JO11-6

co

10:00

09:00

JO11-7

-

NLC'03 JO11-1

co

09:00

-

OSS'20 JO11-4

-

JO11-8

co

08:45

07:45

JO11-9

-

FC Uden JO11-4

co

09:00

-

FC de Rakt JO11-4

-

JO11-10

co

10:00

09:15

HVCH JO11-6

-

JO11-11

co

10:00

09:00

JO11-12

-

EVVC JO11-2

co

09:00

-

ST Ravenstein JO11-4

-

JO11-13

co

10:00

09:00

           

Jeugd Onder 9

         

JO9-1

-

Margriet JO9-1

co

09:00

-

JO9-2

-

Olympia'18 JO9-1

co

09:00

-

Prinses Irene JO9-2

-

JO9-3

co

09:00

08:00

SJO/VITA JO9-1

-

JO9-4

co

09:00

07:45

JO9-5

-

OSS'20 JO9-3

co

09:00

-

Prinses Irene JO9-3

-

JO9-6

co

10:15

09:15

OSS'20 JO9-5

-

JO9-7

co

08:45

07:45

JO9-8

-

Vorstenb. Boys JO9-3

co

09:00

-

JO9-9

-

Volkel JO9-3

co

09:00

-

Margriet JO9-4

-

JO9-10

co

08:45

07:45

JO9-11

-

OSS'20 JO9-9

co

10:15

-

           

Meiden

         

ST Heeswijk MO19-1

-

MO19-1

co

15:00

13:45

MO17-1

-

Volkel MO17-1

co

14:45

-

MO15-1

-

vrij

     

ST Estria JO13-5

-

JO13-9M

co

11:45

10:45

Berghem Sport MO13-1

-

MO13-1

co

10:30

09:15

MO11-1

-

Margriet MO11-2

co

09:00

-

           

Zondag 12-03-2017

         

Senioren

         

UDI 1

-

Juliana'31 1

co

14:30

-

Deurne 2

-

UDI 2

co

11:00

09:15

UDI 3

-

Juliana Mill 2

co

11:00

-

UDI 4

-

Olympia'18 3

co

13:00

-

UDI 5

-

Handel 2

co

11:00

-

Ruwaard 2

-

UDI 6

co

13:00

11:45

UDI 7

-

SV Milsbeek 2

co

12:00

-

WHV 2

-

UDI 8

co

12:00

10:45

UDI 9

-

Festilent 4

co

13:00

-

Juliana Mill 4

-

UDI 10

co

12:00

11:00

FC Uden 4

-

UDI 11

co

12:00

11:15

Odiliapeel/Braks Gr. 4

-

UDI 12

co

10:30

09:30

UDI 13

-

FC Uden 6

co

11:00

-

UDI 14

-

Blauw Geel'38/JUMBO 18

co

10:00

-

Boekel Sport 7

-

UDI 15

co

12:00

11:00

Nijnsel/TVE Reclame 4

-

UDI 16

co

12:00

11:00

           

Vrouwen

         

VR1

-

Nooit   Gedacht VR2

co

11:00

-

Festilent VR3

-

ST   FC de Rakt/UDI VR2

co

10:00

09:00

           

Maandag 13-03-2017

         

Jeugd Onder 13

         

JO13-1

-

KNVB   MO14-1

vr

19.00

-

           

Dinsdag 14-03-2017

         

Senioren

         

UDI   O23

-

OSS’20   O23

vr

20.00

-

           

Woensdag 15-03-2017

         

Jeugd Onder 15

         

Blauw   Geel’38 JO15-9

-

JO15-5

be

19.00

18.00

Legenda: co = competitie.; be = beker; vr = vriendschappelijk; tr = training; to = toernooi; na = nacompetitie; pbc =Provincie Brabant Cup; mec = Minus van Eijl Cup

LET OP: Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

Weeknieuws-archief

Printversie weeknieuws

Open weeknieuws als pdfWilt u het UDI weeknieuws uitprinten?
Open dan de PDF versie van het weeknieuws.



Geen Acrobat Reader op uw pc? U kunt hem hier downloaden >>

Programma en uitslagen

Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

rksv UDI'19/Beter Bed © 2017
Deze site is ontwikkeld door ID and more in samenwerking met Actv8
Twitter | Facebook | RSS | Sitemap | Disclaimer

Bezoekadres
Parklaan 4
5404 NH Uden
Plan uw route

Postadres
Postbus 719
5400 AS Uden
algemeen@udi19.nl

Sitemap

rksv UDI'19/Beter Bed

Bezoekadres: Parklaan 4, 5404 NH Uden
Postadres: Postbus 719, 5400 AS Uden