Openingstijden Oud papier

Maandag 09.00 - 16.30
Dinsdag t/m Donderdag 12.30 - 16.30
Vrijdag 09.00 - 16.30
Zaterdag 09.00 - 15.00
Zondag Gesloten
Zoeken
Hoofdmenu
Submenu

UDI-nieuws nr. 26 – week 11 maandag 13 maart 2017

 

Algemeen secretariaat
Ben Vogels
Tel. (0413) 274342 of
(06) 55793819

Postadres:
UDI'19/Beter Bed
Postbus 719
5400 AS Uden

UDI-website: www.udi19.nl
E-mail:algemeen@udi19.nl
Wedstrijdsecretariaat Senioren:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
(06) 53898663

Wedstrijdsecretariaat Jeugd:
Maarten van de Zanden
tel. (06) 42262487

Coördinator UDI-nieuws
Joost van Oort
Tel. (06) 53401404

Ledenadministratie:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
(06) 53898663

Inlichtingen contributie:
Jos van Duijnhoven
Tel. (0413) 266853

UDI Clubhuis:
Tel. (0413) 264529

Algemene mededelingen

Liefst 13 geslaagde Pupillentrainers 
Vorige week zijn aan 13 pupillentrainers hun diploma uitgereikt, allen PROFICIAT. Lees het uitvoerig verslag op www.udi19.nl

Uitslagen

Dinsdag 07-03-2017

 

 

cat.

uitsl.

UDI 2

-

SES 1

vr

2-2

Schijndel/DE WIT JO17-1

-

JO17-2

be

2-1

JO13-1

-

UNA JO13-1

co

2-2

 

       

Woensdag 08-03-2017

       

UDI 1

-

Jong Achilles’29

co

afg.

 

 

 

 

 

Zaterdag 11-03-2017

   

 

 

VOW VR30+1

-

VR30+1

co

6-1

VOW Veteranen

-

Veteranen

vr

4-2

ZSV G1

-

G1

co

4-6

G2G

-

HVCH G1

co

5-12

EVVC JO19-1

-

JO19-2

co

4-1

SIOL JO19-1

-

JO19-3

co

4-1

JO19-4

-

Nulandia JO19-2

co

1-0

JO17-1

-

De Treffers JO17-1

co

3-1

JO17-2

-

Avanti'31 JO17-1

co

1-5

EVVC JO17-1

-

JO17-3

co

2-1

Heeswijk JO17-2

-

JO17-4

co

2-4

JO17-5

-

DAW JO17-4

co

3-0

Prinses Irene JO17-3

-

JO17-6

co

0-5

JO17-7

-

HVCH JO17-4

co

0-10

JO17-8

-

GVV'57 JO17-2

co

0-2

AZSV JO15-1

-

JO15-1

co

3-1

SV Venray JO14-1

-

JO14-1

co

2-0

ST SDDL/Rav. JO15-1

-

JO15-2

co

0-0

Cito JO15-1

-

JO15-3

co

1-15

JO15-4

-

Prinses Irene JO15-2

co

13-0

JO15-5

-

VCO JO15-1

co

1-3

DAW JO15-2

-

JO15-6

co

5-2

JO15-7

-

Berghem Sport JO15-4

co

2-3

JO13-1

-

VVV-Venlo JO12-1

co

3-1

JVC Cuijk JO12-1

-

JO12-1

co

0-8

JO13-2

-

Nulandia JO13-1

co

3-0

JO13-3

-

Festilent JO13-1

co

2-0

JO13-4

-

JVC Cuijk JO13-2

co

2-2

JO13-5

-

Ruwaard JO13-1

co

7-2

JO13-6

-

Achilles Reek JO13-1

co

1-5

Avesteyn JO13-3

-

JO13-7

co

2-1

Berghem Sport JO13-5

-

JO13-8

co

0-2

Nulandia JO11-1

-

JO11-1

co

1-6

JO11-2

-

Heeswijk JO11-1

co

1-6

ST Ravenstein JO11-1

-

JO11-3

co

1-5

JO11-4

-

HVCH JO11-5

co

5-2

JO11-5

-

OSS'20 JO11-2

co

4-0

ST Ravenstein JO11-3

-

JO11-6

co

1-11

JO11-7

-

NLC'03 JO11-1

co

2-1

OSS'20 JO11-4

-

JO11-8

co

8-1

JO11-9

-

FC Uden JO11-4

co

0-13

FC de Rakt JO11-4

-

JO11-10

co

2-11

HVCH JO11-6

-

JO11-11

co

5-3

JO11-12

-

EVVC JO11-2

co

1-6

ST Ravenstein JO11-4

-

JO11-13

co

2-1

JO9-1

-

Margriet JO9-1

co

0-4

JO9-2

-

Olympia'18 JO9-1

co

3-1

Prinses Irene JO9-2

-

JO9-3

co

2-1

SJO/VITA JO9-1

-

JO9-4

co

4-4

JO9-5

-

OSS'20 JO9-3

co

4-6

Prinses Irene JO9-3

-

JO9-6

co

1-0

OSS'20 JO9-5

-

JO9-7

co

0-1

JO9-8

-

Vorstenb. Boys JO9-3

co

1-0

JO9-9

-

Volkel JO9-3

co

1-0

Margriet JO9-4

-

JO9-10

co

0-1

JO9-11

-

OSS'20 JO9-9

co

1-0

ST Heeswijk MO19-1

-

MO19-1

co

2-4

MO17-1

-

Volkel MO17-1

co

2-0

ST Estria JO13-5

-

JO13-9M

co

4-0

Berghem Sport MO13-1

-

MO13-1

co

3-2

MO11-1

-

Margriet MO11-2

co

uitg

         

Zondag 12-03-2017

       

UDI 1

-

Juliana '31 1

co

3-2

Deurne 2

-

UDI 2

co

1-2

UDI 3

-

Juliana Mill 2

co

1-4

UDI 4

-

Olympia'18 3

co

0-1

UDI 5

-

Handel 2

co

4-1

Ruwaard 2

-

UDI 6

co

2-3

UDI 7

-

SV Milsbeek 2

co

BNO

WHV 2

-

UDI 8

co

2-6

UDI 9

-

Festilent 4

co

5-2

Juliana Mill 4

-

UDI 10

co

2-0

FC Uden 4

-

UDI 11

co

1-1

Odiliapeel/Braks Gr. 4

-

UDI 12

co

2-4

UDI 13

-

FC Uden 6

co

0-3

UDI 14

-

Blauw Geel'38/JUMBO 18

co

3-3

Boekel Sport 7

-

UDI 15

co

6-0

Nijnsel/TVE Reclame 4

-

UDI 16

co

4-7

VR1

-

Nooit Gedacht VR2

co

1-3

Festilent VR3

-

ST FC de Rakt/UDI VR2

co

2-1

Wedstrijdprogramma

Maandag 13-03-2017

   

cat.

aanv.

vertr.

Jeugd Onder 13

         

JO13-1

-

KNVB MO13-1

vr

19.00

-

           

Woensdag 15-03-2017

         

Jeugd Onder 15

         

Blauw Geel’38 JO15-9

-

JO15-5

be

19.00

18.00

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 18-03-2017

   

 

 

 

Senioren

         

Veteranen

-

Erp Veteranen

co

17:00

-

           

G-voetbal

         

G1

-

Schijndel/DE WIT G1

co

13:00

-

Olympia'18 G2

-

G2G

co

12:00

10:45

           

Jeugd Onder 19

         

JO19-1

-

OJC ROSMALEN JO19-1

co

15:00

-

Prinses Irene JO19-1

-

JO19-2

co

15:00

13:45

JO19-3

-

Heijen JO19-1

co

14:45

-

NLC'03 JO19-2

-

JO19-4

co

14:30

13:15

           

Jeugd Onder 17

         

Schijndel/DE WIT JO17-1

-

JO17-1

co

15:00

13:30

JO17-2

-

DAW JO17-1

co

14:45

-

JO17-3

-

TOP JO17-2

co

14:45

-

JO17-4

-

FC de Rakt JO17-1

co

13:00

-

Berghem Sport JO17-3

-

JO17-5

co

15:00

14:00

JO17-6

-

HVCH JO17-5

co

14:45

-

Estria JO17-1

-

JO17-7

co

13:15

12:15

Juliana Mill JO17-2

-

JO17-8

co

15:00

14:00

           

Jeugd Onder 15

         

ESA JO15-1

-

JO15-1

co

11:00

09:30

JO14-1

-

SV Budel JO14-1

co

11:30

-

JO15-2

-

Volkel JO15-1

co

13:00

-

JO15-3

-

WHV JO15-1

co

11:30

-

NLC'03 JO15-1

-

JO15-4

co

13:00

11:45

Nooit Gedacht JO15-2

-

JO15-5

co

12:45

11:45

JO15-6

-

Berghem Sport JO15-3

co

13:00

-

Nulandia JO15-3

-

JO15-7

co

12:45

11:45

           

Jeugd Onder 13

         

JO13-1

-

Helden JO13-1

co

11:30

-

JO12-1

-

Wittenhorst JO12-1

co

11:30

-

FC Uden JO13-1

-

JO13-2

co

11:30

10:30

Berghem Sport JO13-2

-

JO13-3

co

12:30

11:15

ST SDDL/Rav. JO13-1

-

JO13-4

co

13:00

12:00

Margriet JO13-3

-

JO13-5

co

10:15

09:15

Olympia'18 JO13-2

-

JO13-6

co

11:45

10:30

JO13-7

-

Volkel JO13-2

co

10:15

-

JO13-8

-

Avesteyn JO13-3

co

10:15

-

           

Jeugd Onder 11

         

JO11-1

-

TOP JO11-1

co

11:30

-

Berghem Sport JO11-1

-

JO11-2

co

10:30

09:15

JO11-3

-

FC Uden JO11-1

co

10:15

-

Prinses Irene JO11-2

-

JO11-4

co

09:00

08:00

Berghem Sport JO11-2

-

JO11-5

co

10:30

09:30

JO11-6

-

Berghem Sport JO11-5

co

09:00

-

Volkel JO11-2

-

JO11-7

co

10:15

09:30

JO11-8

-

ST Herpinia/OKSV JO11-3

co

09:00

-

Berghem Sport JO11-7

-

JO11-9

co

10:30

09:30

JO11-10

-

Festilent JO11-3

co

09:00

-

JO11-11

-

FC Uden JO11-5

co

09:00

-

Avesteyn JO11-5

-

JO11-12

co

09:00

08:00

JO11-13

-

Margriet JO11-10

co

09:00

-

           

Jeugd Onder 9

         

NLC'03 JO9-1

-

JO9-1

co

09:00

07:45

JVC Cuijk JO9-2

-

JO9-2

co

09:00

07:45

JO9-3

-

Volkel JO9-1

co

09:00

-

JO9-4

-

ST SDDL/Rav. JO9-1

co

09:00

-

Volkel JO9-2

-

JO9-5

co

10:15

09:15

JO9-6

-

Nooit Gedacht JO9-4

co

09:00

-

JO9-7

-

Berghem Sport JO9-5

co

09:00

-

Prinses Irene JO9-4

-

JO9-8

co

10:15

09:15

Prinses Irene JO9-5

-

JO9-9

co

10:15

09:15

JO9-10

-

Prinses Irene JO9-3

co

10:15

-

HVCH JO9-12

-

JO9-11

co

09:00

08:00

           

Meiden

         

MO19-1

-

Vorstenb. Boys MO19-1

co

14:45

-

FC de Rakt MO17-1

-

MO17-1

co

14:45

13:45

JO13-9M

-

Berghem Sport JO13-6

co

11:30

-

MO13-1

-

FC Uden MO13-1

co

09:00

-

Berghem Sport MO11-1

-

MO11-1

co

08:45

07:45

           

Zondag 19-03-2017

         

Senioren

         

De Dijk 1

-

UDI 1

co

14:00

11:15

Nulandia 2

-

UDI 2

co

12:00

10:30

UDI 3

-

Vorstenbossche Boys 2

co

11:00

-

UDI 4

-

OSS'20 3

co

13:00

-

UDI 5

-

ELI 2

co

11:00

-

FC de Rakt 2

-

UDI 6

co

12:00

11:00

UDI 7

-

Venhorst 2

co

12:00

-

UDI 8

-

WEC 2

co

11:00

-

UDI 9

-

Vorstenbossche Boys 3

co

13:00

-

Festilent 5

-

UDI 10

co

10:00

09:00

UDI 11

-

vrij

     

Erp 8

-

UDI 12

co

10:00

09:00

SES 5

-

UDI 13

co

10:00

09:00

UDI 14

-

vrij

     

Blauw Geel'38/JUMBO 15

-

UDI 15

co

10:00

09:00

UDI 16

-

Schijndel/DE WIT 7

co

13:00

-

           

Vrouwen

         

VR1

-

Mierlo Hout VR1

co

11:00

-

ST FC de Rakt/UDI VR2

-

SC St. Hubert VR1

co

13:00

-

           

Dinsdag 21-03-2017

         

Jeugd Onder 13

         

JO13-1

-

FC De Rakt JO13-1

vr

19.00

-

Legenda: co = competitie.; be = beker; vr = vriendschappelijk; tr = training; to = toernooi; na = nacompetitie; pbc =Provincie Brabant Cup; mec = Minus van Eijl Cup

LET OP: Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

Weeknieuws-archief

Printversie weeknieuws

Open weeknieuws als pdfWilt u het UDI weeknieuws uitprinten?
Open dan de PDF versie van het weeknieuws.



Geen Acrobat Reader op uw pc? U kunt hem hier downloaden >>

Programma en uitslagen

Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

rksv UDI'19/Beter Bed © 2017
Deze site is ontwikkeld door ID and more in samenwerking met Actv8
Twitter | Facebook | RSS | Sitemap | Disclaimer

Bezoekadres
Parklaan 4
5404 NH Uden
Plan uw route

Postadres
Postbus 719
5400 AS Uden
algemeen@udi19.nl

Sitemap

rksv UDI'19/Beter Bed

Bezoekadres: Parklaan 4, 5404 NH Uden
Postadres: Postbus 719, 5400 AS Uden