Openingstijden Oud papier

Maandag 09.00 - 16.30
Dinsdag t/m Donderdag 12.30 - 16.30
Vrijdag 09.00 - 16.30
Zaterdag 09.00 - 15.00
Zondag Gesloten
Zoeken
Hoofdmenu
Submenu

UDI-nieuws nr. 27 – week 12 maandag 20 maart 2017

 

Algemeen secretariaat
Ben Vogels
Tel. (0413) 274342 of
(06) 55793819

Postadres:
UDI'19/Beter Bed
Postbus 719
5400 AS Uden

UDI-website: www.udi19.nl
E-mail:algemeen@udi19.nl
Wedstrijdsecretariaat Senioren:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
(06) 53898663

Wedstrijdsecretariaat Jeugd:
Maarten van de Zanden
tel. (06) 42262487

Coördinator UDI-nieuws
Joost van Oort
Tel. (06) 53401404

Ledenadministratie:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
(06) 53898663

Inlichtingen contributie:
Jos van Duijnhoven
Tel. (0413) 266853

UDI Clubhuis:
Tel. (0413) 264529

Algemene mededelingen

Zomertijd 
Komend weekeinde wordt in de nacht van zaterdag op zondag de klok één uur vooruit gezet. Houdt hier zondag rekening mee, want anders kom je te laat.

ZomerCup 2017 
Zie je het al voor je? Een heerlijke zomeravond, zonnetje, gezelligheid en na afloop een drankje op het terras? Dan ben je bij UDI’19 deze zomer aan het goede adres! In de maanden mei en juni organiseert UDI’19  na afloop van de reguliere competitie voor de derde maal de ‘Zomercup’. Deze begint op vrijdag 12 of 19 mei en eindigt uiterlijk op vrijdag op 7 juli. Lees verder op www.udi19.nl

Uitslagen

Maandag 13-03-2017

   

cat.

uitsl.

JO13-1

-

KNVB MO13-1

vr

3-1

         

Woensdag 15-03-2017

       

Blauw Geel’38 JO15-9

-

JO15-5

be

5-0

 

 

 

 

 

Zaterdag 18-03-2017

   

 

 

Veteranen

-

Erp Veteranen

co

-

G1

-

Schijndel/DE WIT G1

co

5-0

Olympia'18 G2

-

G2G

co

7-4

JO19-1

-

OJC ROSMALEN JO19-1

co

1-2

Prinses Irene JO19-1

-

JO19-2

co

9-1

JO19-3

-

Heijen JO19-1

co

3-1

NLC'03 JO19-2

-

JO19-4

co

3-2

Schijndel/DE WIT JO17-1

-

JO17-1

co

2-2

JO17-2

-

DAW JO17-1

co

4-3

JO17-3

-

TOP JO17-2

co

0-1

JO17-4

-

FC de Rakt JO17-1

co

4-2

Berghem Sport JO17-3

-

JO17-5

co

1-7

JO17-6

-

HVCH JO17-5

co

1-3

Estria JO17-1

-

JO17-7

co

6-0

Juliana Mill JO17-2

-

JO17-8

co

afg.

ESA JO15-1

-

JO15-1

co

5-1

JO14-1

-

SV Budel JO14-1

co

1-2

JO15-2

-

Volkel JO15-1

co

3-1

Nooit Gedacht JO15-2

-

JO15-3

co

afg.

NLC'03 JO15-1

-

JO15-4

co

3-0

JO15-5

-

WHV JO15-1

co

3-2

JO15-6

-

Berghem Sport JO15-3

co

2-3

Nulandia JO15-3

-

JO15-7

co

2-7

JO13-1

-

Helden JO13-1

co

2-0

JO12-1

-

Wittenhorst JO12-1

co

2-0

FC Uden JO13-1

-

JO13-2

co

3-3

Berghem Sport JO13-2

-

JO13-3

co

3-1

ST SDDL/Rav. JO13-1

-

JO13-4

co

2-1

Margriet JO13-3

-

JO13-5

co

1-4

Olympia'18 JO13-2

-

JO13-6

co

6-3

JO13-7

-

Volkel JO13-2

co

0-4

JO13-8

-

Avesteyn JO13-3

co

3-3

JO11-1

-

TOP JO11-1

co

1-1

Berghem Sport JO11-1

-

JO11-2

co

0-3

JO11-3

-

FC Uden JO11-1

co

2-9

Prinses Irene JO11-2

-

JO11-4

co

4-2

Berghem Sport JO11-2

-

JO11-5

co

2-5

JO11-6

-

Berghem Sport JO11-5

co

15-3

Volkel JO11-2

-

JO11-7

co

1-11

JO11-8

-

ST Herpinia/OKSV JO11-3

co

9-3

Berghem Sport JO11-7

-

JO11-9

co

3-4

JO11-10

-

Festilent JO11-3

co

5-1

JO11-11

-

FC Uden JO11-5

co

0-7

Avesteyn JO11-5

-

JO11-12

co

1-2

JO11-13

-

Margriet JO11-10

co

2-2

NLC'03 JO9-1

-

JO9-1

co

2-5

JVC Cuijk JO9-2

-

JO9-2

co

3-3

JO9-3

-

Volkel JO9-1

co

2-2

JO9-4

-

ST SDDL/Rav. JO9-1

co

4-1

Volkel JO9-2

-

JO9-5

co

1-4

JO9-6

-

Nooit Gedacht JO9-4

co

1-0

JO9-7

-

Berghem Sport JO9-5

co

1-0

Prinses Irene JO9-4

-

JO9-8

co

0-1

Prinses Irene JO9-5

-

JO9-9

co

0-1

JO9-10

-

Prinses Irene JO9-3

co

1-0

HVCH JO9-12

-

JO9-11

co

0-1

MO19-1

-

Vorstenb. Boys MO19-1

co

3-5

FC de Rakt MO17-1

-

MO17-1

co

0-0

JO13-9M

-

Berghem Sport JO13-6

co

0-1

MO13-1

-

FC Uden MO13-1

co

1-3

Berghem Sport MO11-1

-

MO11-1

co

3-2

         

Zondag 19-03-2017

       

De Dijk 1

-

UDI 1

co

3-0  

Nulandia 2

-

UDI 2

co

0-8

UDI 3

-

Vorstenbossche Boys 2

co

6-2

UDI 4

-

OSS'20 3

co

1-4

UDI 5

-

ELI 2

co

8-0

FC de Rakt 2

-

UDI 6

co

1-2

UDI 7

-

Venhorst 2

co

2-2

UDI 8

-

WEC 2

co

3-1

UDI 9

-

Vorstenbossche Boys 3

co

uitg.

Festilent 5

-

UDI 10

co

5-0

Erp 8

-

UDI 12

co

8-2

SES 5

-

UDI 13

co

afg.

Blauw Geel'38/JUMBO 15

-

UDI 15

co

4-1

UDI 16

-

Schijndel/DE WIT 7

co

uitg.

VR1

-

Mierlo Hout VR1

co

4-0

ST FC de Rakt/UDI VR2

-

SC St. Hubert VR1

co

3-1

Wedstrijdprogramma

Dinsdag 21-03-2017

   

cat.

aanv.

vertr.

Jeugd Onder 13

         

JO13-1

-

FC De Rakt JO13-1

vr

19.00

-

 

 

 

 

 

 

Woensdag 22-03-2017

 

 

 

 

 

Senioren

 

       

UDI 1

-

Jong Achilles’29

co

20.00

-

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 25-03-2017

   

 

 

 

Senioren

         

Bl.'38/JUMBO Veteranen

-

VETERANEN

vr

17:00

16:00

Walking Football

-

Estria Walking Football

vr

17.00

-

           

G-voetbal

         

G1

-

Vianen Vooruit G1

co

13:00

-

DAW G1

-

G2G

co

13:00

11:45

           

Jeugd Onder 19

         

Dongen JO19-1

-

JO19-1

co

14:30

12:45

JO19-2

-

Festilent JO19-1

co

14:45

-

JO19-3

-

ST Milsb./Astrantia JO19-1

co

14:45

-

JO19-4

-

DAW JO19-3

co

14:45

-

           

Jeugd Onder 17

         

JO17-1

-

OJC ROSMALEN JO17-1

co

15:00

-

Prinses Irene JO17-1

-

JO17-2

co

15:00

13:45

Vianen Vooruit JO17-1

-

JO17-3

co

14:00

12:45

Prinses Irene JO17-3

-

JO17-4

co

14:30

13:30

JO17-5

-

MOSA'14 JO17-1

co

14:45

-

JO17-6

-

Nooit Gedacht JO17-2

co

14:45

-

VCO JO17-1

-

JO17-7

co

14:30

13:30

JO17-8

-

FC Uden JO17-2

co

13:00

-

           

Jeugd Onder 15

         

JO15-1

-

Union JO15-1

co

11:30

-

JO14-1

-

vrij

     

HVCH JO15-2

-

JO15-2

co

15:15

14:00

JO15-3

-

HVCH JO15-3

co

11:30

-

JO15-4

-

TOP JO15-2

co

13:00

-

Prinses Irene JO15-3

-

JO15-5

co

11:15

10:15

STSDDL/Ravenstein JO15-2

-

JO15-6

co

12:00

11:00

JO15-7

-

OSS'20 JO15-5

co

13:00

-

           

Jeugd Onder 13

         

Achilles '29 JO13-1

-

JO13-1

co

11:30

09:45

DAW JO12-1

-

JO12-1

co

10:00

09:00

JO13-2

-

Nooit Gedacht JO13-1

co

11:30

-

JO13-3

-

DAW JO13-2

co

11:30

-

JO13-4

-

SIOL JO13-1

co

11:30

-

JO13-5

-

Nulandia JO13-2

co

10:15

-

VCO JO13-1

-

JO13-6

co

11:00

10:00

JO13-7

-

vrij

     

JO13-8

-

UDI'19/Beter Bed JO13-7

co

10:15

-

           

Jeugd Onder 11

         

Rhode JO11-1

-

JO11-1

co

09:15

08:00

JO11-2

-

Sparta'25 JO11-1

co

11:30

-

JO11-3

-

vrij

     

JO11-4

-

Achilles Reek JO11-1

co

10:15

-

JO11-5

-

UDI'19/Beter Bed JO11-3

co

09:00

-

FC de Rakt JO11-3

-

JO11-6

co

10:00

09:15

JO11-7

-

Margriet JO11-6

co

09:00

-

Vorstenb. Boys JO11-2

-

JO11-8

co

09:30

08:30

JO11-9

-

Volkel JO11-3

co

09:00

-

SES JO11-2

-

JO11-10

co

09:30

08:30

Prinses Irene JO11-5

-

JO11-11

co

09:00

08:00

JO11-12

-

HVCH JO11-7

co

09:00

-

FC Uden JO11-6

-

JO11-13

co

10:15

09:45

           

Jeugd Onder 9

         

JO9-1

-

DAW JO9-1

co

09:00

-

JO9-2

-

Hapse BoysJO9-1 JO15-2

co

09:00

-

Berghem Sport JO9-2

-

JO9-3

co

08:45

07:45

Margriet JO9-2

-

JO9-4

co

08:45

07:45

JO9-5

-

OSS'20 JO9-4

co

09:00

-

DAW JO9-5

-

JO9-6

co

09:00

08:00

HVCH JO9-3

-

JO9-7

co

09:00

08:00

JO9-8

-

Avanti'31 JO9-6

co

09:00

-

JO9-9

-

Margriet JO9-10

co

09:00

-

Nooit Gedacht JO9-4

-

JO9-10

co

09:15

08:15

JO9-11

-

Avesteyn JO9-4

co

10:15

-

           

Meiden

         

Bl.Geel/JUMBO MO19-1

-

MO19-1

co

14:45

13:30

MO17-1

-

vrij

     

MO15-1

-

vrij

     

Margriet JO13-7

-

JO13-9M

co

11:30

10:30

Constantia MO13-1

-

MO13-1

co

11:15

10:00

MO11-1

-

Margriet MO11-1

co

09:00

-

           

Zondag 26-03-2017

         

Senioren

         

UDI 1

-

Jong FC Den Bosch 1

co

14:30

-

UDI 2

-

SV Meerssen 2

co

11:00

-

DSV 2

-

UDI 3

co

12:00

10:45

Heeswijk 3

-

UDI 4

co

12:00

10:45

Mariahout 3

-

UDI 5

co

11:30

10:15

UDI 6

-

DAW 4

co

11:00

-

Vianen Vooruit 2

-

UDI 7

co

11:00

09:45

Blauw Geel'38/JUMBO 5

-

UDI 8

co

12:00

11:00

Blauw Geel'38/JUMBO 7

-

UDI 9

co

12:00

11:00

UDI 10

-

JVC Cuijk 3

co

11:00

-

UDI 11

-

Volkel 4

co

12:00

-

UDI 12

-

Venhorst 4

co

10:00

-

UDI 13

-

Juliana Mill 5

co

11:00

-

Festilent 8

-

UDI 14

co

12:00

11:00

UDI 15

-

FC Uden 7

co

13:00

-

FC de Rakt 7

-

UDI 16

co

10:00

09:15

           

Vrouwen

         

VR1

-

vrij

     

VR2

-

vrij

     
           

Maandag 27-03-2017

         

Jeugd Onder 15

         

JO15-3

-

St.Ravenst./SDDL

be

18.45

-

           

Dinsdag 28-03-2017

         

Jeugd Onder 11

         

JO11-1

-

JVC Cuijk JO11-1

vr

18.00

-

JO11-2

-

OJC Rosmalen JO11-2

vr

19.00

-

           

Woensdag 29-03-2017

         

Jeugd Onder 15

         

JO15-2

-

Achilles Reek JO15-1

be

18.45

-

           

Jeugd Onder 11

         

JO11-1

-

Bl.Geel/JUMBO JO11-1

be

18.45

-

Margriet JO11-1

-

JO11-2

be

18.45

17.30

           

Meiden

         

MO19-1

-

Constantia MO19-1

be

19.30

-

FC De Rakt MO11-1

-

MO11-1

be

18.30

17.45

           

Donderdag 30-03-2017

         

Meiden

         

JO11-1

-

OJC Rosmalen JO11-1

vr

18.00

-

Legenda: co = competitie.; be = beker; vr = vriendschappelijk; tr = training; to = toernooi; na = nacompetitie; pbc =Provincie Brabant Cup; mec = Minus van Eijl Cup

LET OP: Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

Weeknieuws-archief

Printversie weeknieuws

Open weeknieuws als pdfWilt u het UDI weeknieuws uitprinten?
Open dan de PDF versie van het weeknieuws.



Geen Acrobat Reader op uw pc? U kunt hem hier downloaden >>

Programma en uitslagen

Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

rksv UDI'19/Beter Bed © 2017
Deze site is ontwikkeld door ID and more in samenwerking met Actv8
Twitter | Facebook | RSS | Sitemap | Disclaimer

Bezoekadres
Parklaan 4
5404 NH Uden
Plan uw route

Postadres
Postbus 719
5400 AS Uden
algemeen@udi19.nl

Sitemap

rksv UDI'19/Beter Bed

Bezoekadres: Parklaan 4, 5404 NH Uden
Postadres: Postbus 719, 5400 AS Uden