Openingstijden Oud papier

Maandag 09.00 - 16.30
Dinsdag t/m Donderdag 12.30 - 16.30
Vrijdag 09.00 - 16.30
Zaterdag 09.00 - 15.00
Zondag Gesloten
Zoeken
Hoofdmenu
Submenu

UDI-nieuws nr. 28 – week 13 maandag 27 maart 2017

 

Algemeen secretariaat
Ben Vogels
Tel. (0413) 274342 of
(06) 55793819

Postadres:
UDI'19/Beter Bed
Postbus 719
5400 AS Uden

UDI-website: www.udi19.nl
E-mail:algemeen@udi19.nl
Wedstrijdsecretariaat Senioren:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
(06) 53898663

Wedstrijdsecretariaat Jeugd:
Maarten van de Zanden
tel. (06) 42262487

Coördinator UDI-nieuws
Joost van Oort
Tel. (06) 53401404

Ledenadministratie:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
(06) 53898663

Inlichtingen contributie:
Jos van Duijnhoven
Tel. (0413) 266853

UDI Clubhuis:
Tel. (0413) 264529

Algemene mededelingen

Hebt u kopij voor het clubblad De Voorzet 
De redactie van het clubblad De Voorzet is bezig om ’n clubblad te maken dat moet verschijnen medio april. Hebt u kopij voor dit clubblad of wilt u graag iets schrijven hiervoor dan kunt uw kopij inleveren vóór 1 april a.s. en sturen naar devoorzet@udi19.nl .

Paaskienen in het clubhuis
Maandag 10 april a.s. kunt u Paaskienen in het clubhuis. Wilma zorgt voor toepasselijke prijsjes en Anja en Piet verzorgen de kienavond. De kienavond begint om 19.30 uur. U bent van harte welkom, zegt het voort!

Combat tijdens Easter Open 
Tijdens de opening van de Easter Open bij UDI'19 zal op vrijdag 14 april a.s. door Sportstudio Next Level een wereldrecord poging Body Combat gedaan worden op de muziek van Les Mills Body Combat en CX Works. Wil je mee doen om dit wereldrecord te realiseren stuur dan een mail met je naam en telefoonnummer naar easteropen@udi19.nl .

Uitslagen

Woensdag 22-03-2017

 

 

Cat.

Uitsl.

UDI 1

-

Jong Achilles’29

co

1-2

 

 

 

 

 

Zaterdag 25-03-2017

   

 

 

Bl. Geel'38/JUMBO Vet.

-

Veteranen

vr

5-2

G1

-

Vianen Vooruit G1

co

3-4

DAW G1

-

G2G

co

18-4

Dongen JO19-1

-

JO19-1

co

6-1

JO19-2

-

Festilent JO19-1

co

5-1

JO19-3

-

ST Milsb./Astrantia JO19-1

co

uitg

JO19-4

-

DAW JO19-3

co

1-0

JO17-1

-

OJC ROSMALEN JO17-1

co

2-1

Prinses Irene JO17-1

-

JO17-2

co

2-1

Vianen Vooruit JO17-1

-

JO17-3

co

0-2

Prinses Irene JO17-3

-

JO17-4

co

0-8

JO17-5

-

MOSA'14 JO17-1

co

7-3

JO17-6

-

Nooit Gedacht JO17-2

co

1-1

VCO JO17-1

-

JO17-7

co

6-0

JO17-8

-

FC Uden JO17-2

co

verv

JO15-1

-

Union JO15-1

co

1-0

HVCH JO15-2

-

JO15-2

co

1-3

JO15-3

-

HVCH JO15-3

co

4-2

JO15-4

-

TOP JO15-2

co

5-2

Prinses Irene JO15-3

-

JO15-5

co

1-2

ST SDDL/Ravenstein JO15-2

-

JO15-6

co

3-0

JO15-7

-

OSS'20 JO15-5

co

1-10

Achilles '29 JO13-1

-

JO13-1

co

3-0

DAW JO12-1

-

JO12-1

co

0-2

JO13-2

-

Nooit Gedacht JO13-1

co

0-3

JO13-3

-

DAW JO13-2

co

1-1

JO13-4

-

SIOL JO13-1

co

2-4

JO13-5

-

Nulandia JO13-2

co

10-2

VCO JO13-1

-

JO13-6

co

3-4

JO13-8

-

JO13-7

co

3-6

Rhode JO11-1

-

JO11-1

co

0-4

JO11-2

-

Sparta'25 JO11-1

co

5-5

JO11-4

-

Achilles Reek JO11-1

co

1-3

JO11-5

-

JO11-3

co

1-6

FC de Rakt JO11-3

-

JO11-6

co

3-5

JO11-7

-

Margriet JO11-6

co

3-1

Vorstenb. Boys JO11-2

-

JO11-8

co

4-4

JO11-9

-

Volkel JO11-3

co

9-2

SES JO11-2

-

JO11-10

co

1-6

Prinses Irene JO11-5

-

JO11-11

co

5-5

JO11-12

-

HVCH JO11-7

co

6-3

FC Uden JO11-6

-

JO11-13

co

3-9

JO9-1

-

DAW JO9-1

co

0-4

JO9-2

-

Hapse Boys  JO9-1

co

12-1

Berghem Sport JO9-2

-

JO9-3

co

12-1

Margriet JO9-2

-

JO9-4

co

13-2

JO9-5

-

OSS'20 JO9-4

co

6-0

DAW JO9-5

-

JO9-6

co

0-1

HVCH JO9-3

-

JO9-7

co

1-1

JO9-8

-

Avanti'31 JO9-6

co

1-0

JO9-9

-

Margriet JO9-10

co

1-0

Nooit Gedacht JO9-4

-

JO9-10

co

0-1

JO9-11

-

Avesteyn JO9-4

co

0-1

Bl.Geel/JUMBO MO19-1

-

MO19-1

co

2-4

Margriet JO13-7

-

JO13-9M

co

uitg

Constantia MO13-1

-

MO13-1

co

2-1

MO11-1

-

Margriet MO11-1

co

1-7

         

Zondag 26-03-2017

     

 

UDI 1

-

Jong FC Den Bosch 1

co

1-1

UDI 2

-

SV Meerssen 2

co

1-2

DSV 2

-

UDI 3

co

0-5

Heeswijk 3

-

UDI 4

co

3-1

Mariahout 3

-

UDI 5

co

2-0

UDI 6

-

DAW 4

co

3-1

Vianen Vooruit 2

-

UDI 7

co

3-0

Blauw Geel'38/JUMBO 5

-

UDI 8

co

0-2

Blauw Geel'38/JUMBO 7

-

UDI 9

co

4-3

UDI 10

-

JVC Cuijk 3

co

2-0

UDI 11

-

Volkel 4

co

2-1

UDI 12

-

Venhorst 4

co

3-2

UDI 13

-

Juliana Mill 5

co

0-5

Festilent 8

-

UDI 14

co

3-5

UDI 15

-

FC Uden 7

co

1-3

FC de Rakt 7

-

UDI 16

co

0-6

Juliana Mill VR2

-

ST FC de Rakt/UDI VR2

co

1-3

Wedstrijdprogramma

Maandag 27-03-2017

   

cat.

aanv.

vertr.

Jeugd Onder 15

         

JO15-3

-

ST Ravenst./SDDL JO15-2

be

18.45

-

           

Dinsdag 28-03-2017

         

Jeugd Onder 11

         

JO11-2  (drieluik)

-

JVC Cuijk JO11-1

vr

18.00

-

JO11-2  (drieluik)

-

OJC ROSMALEN  JO11-2

vr

19.00

-

           

Woensdag 29-03-2017

         

Jeugd Onder 15

         

JO15-2

-

Achilles Reek JO15-1

be

18.45

-

           

Jeugd Onder 13

         

WHV JO13-1

-

JO13-5

be

19.00

18.00

           

Jeugd Onder 11

         

JO11-1

-

Bl. Geel/JUMBO JO11-1

be

18.45

-

Margriet JO11-1

-

JO11-2

be

18.45

17.30

           

Meiden

         

MO19-1

-

Constantia MO19-1

be

19.30

-

FC De Rakt   MO11-1

-

MO11-1

be

18.30

17.45

           

Donderdag 30-03-2017

         

Jeugd Onder 11

         

JO11-1

-

OJC ROSMALEN JO11-1

vr

18.00

-

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 01-04-2017

   

 

 

 

Senioren

         

EVV 1

-

UDI 1

co

19:00

16:30

Veteranen

-

DAW Veteranen

vr

17:00

-

           

Vrouwen

         

VR30+1

-

Prinses Irene VR30+1

co

17.00

-

           

G-voetbal

         

Gemert G2

-

G1

co

13:15

11:30

G2G

-

Heijen G2

co

13:00

-

           

Jeugd Onder 19

         

JO19-1

-

JVOZ JO19-1

co

15:00

-

Berghem Sport JO19-1

-

JO19-2

co

15:00

13:45

ST SC St. Hubert JO19-1

-

JO19-3

co

14:30

13:30

Avesteyn JO19-2

-

JO19-4

co

14:30

13:30

           

Jeugd Onder 17

         

JVC Cuijk JO17-1

-

JO17-1

co

15:00

13:15

JO17-2

-

Bl. Geel/JUMBO JO17-2

co

14:45

-

JO17-3

-

VIOS'38 JO17-1

co

14:45

-

JO17-4

-

HVCH JO17-5

co

13:00

-

SCV'58 JO17-1

-

JO17-5

co

13:00

12:00

HVCH JO17-6

-

JO17-6

co

13:30

12:30

JO17-7

-

Constantia JO17-2

co

14:45

-

HVCH JO17-4

-

JO17-8

co

15:15

14:15

           

Jeugd Onder 15

         

Orion JO15-1

-

JO15-1

co

12:15

10:45

JO14-1

-

SHH JO14-1

co

11:30

-

JO15-2

-

EVVC JO15-1

co

13:00

-

JO15-3

-

vrij

     

SCV'58 JO15-1

-

JO15-4

co

11:30

10:30

JO15-5

-

Avesteyn JO15-2

co

11:30

-

JO15-6

-

JO15-3

co

13:00

-

Margriet JO15-4

-

JO15-7

co

13:00

12:00

           

Jeugd Onder 13

         

JO13-1

-

Gemert JO13-1

co

11:30

-

JO12-1

-

SHH JO12-1

co

11:30

-

Avesteyn JO13-1

-

JO13-2

co

11:30

10:15

HVCH JO13-2

-

JO13-3

co

11:15

10:00

Achilles Reek JO13-1

-

JO13-4

co

11:30

10:30

JO13-5

-

OSS'20 JO13-5

co

10:15

-

JO13-6

-

vrij

     

OSS'20 JO13-6

-

JO13-7

co

10:00

09:00

ST SDDL/Ravenst. JO13-3

-

JO13-8

co

10:30

09:30

           

Jeugd Onder 11

         

JO11-1

-

HVCH JO11-1

co

11:30

-

Avanti'31 JO11-1

-

JO11-2

co

09:15

08:00

JO11-3

-

Volkel JO11-1

co

10:15

-

Heeswijk JO11-2

-

JO11-4

co

09:00

07:45

Margriet JO11-2

-

JO11-5

co

10:15

09:15

JO11-6

-

Margriet JO11-5

co

09:00

-

JO11-7

-

Estria JO11-2

co

09:00

-

JO11-8

-

JO11-9

co

10:15

-

JO11-9

-

vrij

     

ST Ravenst./SDDL JO11-2

-

JO11-10

co

11:00

10:00

Heeswijk JO11-5

-

JO11-11

co

09:00

08:00

JO11-12

-

Festilent JO11-4

co

09:00

-

JO11-13

-

DAW JO11-5

co

09:00

-

           

Jeugd Onder 9

         

Prinses Irene JO9-1

-

JO9-1

co

10:15

09:15

JO9-2

-

RKOSV Achates JO9-1

co

09:00

-

JO9-3

-

TOP JO9-2

co

09:00

-

JO9-4

-

HVCH JO9-2

co

09:00

-

JO9-5

-

DAW JO9-3

co

09:00

-

JO9-6

-

Berghem Sport JO9-6

co

09:00

-

DAW JO9-4

-

JO9-7

co

09:00

08:00

Margriet JO9-7

-

JO9-8

co

08:45

07:45

DAW JO9-7

-

JO9-9

co

09:00

08:00

JO9-10

-

DAW JO9-5

co

10:15

-

Nooit Gedacht JO9-5

-

JO9-11

co

09:15

08:15

           

Meiden

         

MO19-1

-

JVC Cuijk MO19-1

co

14:45

-

OSS'20   MO17-1

-

MO17-1

co

14:45

13:30

JO13-9M

-

Achilles Reek JO13-2

co

11:30

-

MO13-1

-

Rhode MO13-1

co

09:00

-

JVC Cuijk MO11-1

-

MO11-1

co

10:00

08:45

           

Zondag 02-04-2017

         

Senioren

         

Blauw Geel'38/JUMBO 2

-

UDI 2

co

11:45

10:15

UDI 3

-

vrij

     

UDI 4

-

Avesteyn 2

co

13:00

-

UDI 5

-

RKVV Keldonk   2

co

11:00

-

NLC'03 2

-

UDI 6

co

12:00

10:45

UDI 7

-

Toxandria 2

co

12:00

-

Rhode 4

-

UDI 8

co

12:00

11:00

UDI 9

-

SES 3

co

13:00

-

SES 4

-

UDI 10

co

12:00

11:00

Blauw Geel'38/JUMBO 11

-

UDI 11

co

12:00

11:00

Gemert 7

-

UDI 12

co

12:00

11:00

UDI 13

-

GVV'57 2

co

11:00

-

UDI 14

-

Volkel 6

co

10:00

-

RKVV Keldonk 5

-

UDI 15

co

11:30

10:30

HVCH 13

-

UDI 16

co

10:30

09:30

           

Vrouwen

         

VR1

-

Nemelaer VR1

co

11:00

-

ST FC de Rakt/UDI VR2

-

vrij

     
           

Dinsdag 04-04-2017

         

Jeugd Onder 13

         

Boekel Sport JO15-2

-

JO13-1

vr

18.45

17.30

           

Donderdag 06-04-2017

 

       

Senioren

 

       

UDI 1

-

Jong De Graafschap

co

20.00

-

Legenda: co = competitie.; be = beker; vr = vriendschappelijk; tr = training; to = toernooi; na = nacompetitie; pbc =Provincie Brabant Cup; mec = Minus van Eijl Cup

LET OP: Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

Weeknieuws-archief

Printversie weeknieuws

Open weeknieuws als pdfWilt u het UDI weeknieuws uitprinten?
Open dan de PDF versie van het weeknieuws.



Geen Acrobat Reader op uw pc? U kunt hem hier downloaden >>

Programma en uitslagen

Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

rksv UDI'19/Beter Bed © 2017
Deze site is ontwikkeld door ID and more in samenwerking met Actv8
Twitter | Facebook | RSS | Sitemap | Disclaimer

Bezoekadres
Parklaan 4
5404 NH Uden
Plan uw route

Postadres
Postbus 719
5400 AS Uden
algemeen@udi19.nl

Sitemap

rksv UDI'19/Beter Bed

Bezoekadres: Parklaan 4, 5404 NH Uden
Postadres: Postbus 719, 5400 AS Uden