Openingstijden Oud papier

Maandag 09.00 - 16.30
Dinsdag t/m Donderdag 12.30 - 16.30
Vrijdag 09.00 - 16.30
Zaterdag 09.00 - 15.00
Zondag Gesloten
Zoeken
Hoofdmenu
Submenu

UDI-nieuws nr. 29 – week 14 maandag 03 april 2017

 

Algemeen secretariaat
Ben Vogels
Tel. (0413) 274342 of
(06) 55793819

Postadres:
UDI'19/Beter Bed
Postbus 719
5400 AS Uden

UDI-website: www.udi19.nl
E-mail:algemeen@udi19.nl
Wedstrijdsecretariaat Senioren:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
(06) 53898663

Wedstrijdsecretariaat Jeugd:
Maarten van de Zanden
tel. (06) 42262487

Coördinator UDI-nieuws
Joost van Oort
Tel. (06) 53401404

Ledenadministratie:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
(06) 53898663

Inlichtingen contributie:
Jos van Duijnhoven
Tel. (0413) 266853

UDI Clubhuis:
Tel. (0413) 264529

Algemene mededelingen

Paaskienen in het clubhuis (herhaald bericht)
Maandag 10 april a.s. kunt u Paaskienen in het clubhuis. Wilma zorgt voor toepasselijke prijsjes en Anja en Piet verzorgen de kienavond. De kienavond begint om 19.30 uur. U bent van harte welkom, zegt het voort!


Combat tijdens Easter Open (herhaald bericht)
Tijdens de opening van de Easter Open bij UDI'19 zal op vrijdag 14 april a.s. door Sportstudio Next Level een wereldrecord poging Body Combat gedaan worden op de muziek van Les Mills Body Combat en CX Works. Wil je mee doen om dit wereldrecord te realiseren stuur dan een mail met je naam en telefoonnummer naar easteropen@udi19.nl.

Trainingen
De komende periode zullen er regelmatig doordeweekse wedstrijden worden vastgesteld. Hierdoor zal nu en dan bij de trainingen een andere kleedkamer dan de “vaste” worden toegewezen en ook kunnen twee teams een kleedkamer moeten delen. Raadpleeg dus steeds het planbord.

Uitslagen

Maandag 27-03-2017

   

cat.

uitsl.

JO15-3

-

ST Ravenst./SDDL JO15-2

be

3-0

         

Woensdag 29-03-2017

       

JO15-2

-

Achilles Reek JO15-1

be

3-1

WHV JO13-1

-

JO13-5

be

3-0

JO11-1

-

Bl. Geel’38/JUMBO JO11-1

be

4-1

Margriet JO11-1

-

JO11-2

be

uitg

MO19-1

-

Constantia MO19-1

be

2-1

FC De Rakt MO11-1

-

MO11-1

be

10-2

         

Donderdag 30-03-2017

       

JO11-1

-

OJC ROSMALEN JO11-1

vr

4-0

 

 

 

 

 

Zaterdag 01-04-2017

   

 

 

EVV 1

-

UDI 1

co

1-0

Veteranen

-

DAW Veteranen

vr

3-6

VR30+1

-

Prinses Irene VR30+1

co

uitg

Gemert G2

-

G1

co

5-3

G2G

-

Heijen G2

co

3-11

JO19-1

-

JVOZ JO19-1

co

1-2

Berghem Sport JO19-1

-

JO19-2

co

7-1

ST SC St. Hubert JO19-1

-

JO19-3

co

3-1

Avesteyn JO19-2

-

JO19-4

co

3-0

JVC Cuijk JO17-1

-

JO17-1

co

2-2

JO17-2

-

Bl. Geel’38/JUMBO JO17-2

co

gest

JO17-3

-

VIOS'38 JO17-1

co

4-2

JO17-4

-

HVCH JO17-5

co

7-0

SCV'58 JO17-1

-

JO17-5

co

2-1

HVCH JO17-6

-

JO17-6

co

1-8

JO17-7

-

Constantia JO17-2

co

5-1

HVCH JO17-4

-

JO17-8

co

3-0

Orion JO15-1

-

JO15-1

co

3-4

JO14-1

-

SHH JO14-1

co

4-1

JO15-2

-

EVVC JO15-1

co

3-2

SCV'58 JO15-1

-

JO15-4

co

2-1

JO15-5

-

Avesteyn JO15-2

co

0-2

JO15-6

-

JO15-3

co

0-8

Margriet JO15-4

-

JO15-7

co

8-2

JO13-1

-

Gemert JO13-1

co

1-1

JO12-1

-

SHH JO12-1

co

5-1

Avesteyn JO13-1

-

JO13-2

co

0-1

HVCH JO13-2

-

JO13-3

co

3-0

Achilles Reek JO13-1

-

JO13-4

co

3-1

JO13-5

-

OSS'20 JO13-5

co

5-1

OSS'20 JO13-6

-

JO13-7

co

3-0

ST SDDL/Ravenst. JO13-3

-

JO13-8

co

5-2

JO11-1

-

HVCH JO11-1

co

8-0

Avanti'31 JO11-1

-

JO11-2

co

5-13

JO11-3

-

Volkel JO11-1

co

8-4

Heeswijk JO11-2

-

JO11-4

co

2-5

Margriet JO11-2

-

JO11-5

co

6-5

JO11-6

-

Margriet JO11-5

co

6-2

JO11-7

-

Estria JO11-2

co

10-1

JO11-8

-

JO11-9

co

5-10

ST Ravenst./SDDL JO11-2

-

JO11-10

co

13-4

Heeswijk JO11-5

-

JO11-11

co

4-3

JO11-12

-

Festilent JO11-4

co

9-1

JO11-13

-

DAW JO11-5

co

3-2

Prinses Irene JO9-1

-

JO9-1

co

4-2

JO9-2

-

RKOSV Achates JO9-1

co

8-2

JO9-3

-

TOP JO9-2

co

2-3

JO9-4

-

HVCH JO9-2

co

3-7  

JO9-5

-

DAW JO9-3

co

1-0

JO9-6

-

Berghem Sport JO9-6

co

0-1

DAW JO9-4

-

JO9-7

co

0-1

Margriet JO9-7

-

JO9-8

co

0-1

DAW JO9-7

-

JO9-9

co

1-1

JO9-10

-

DAW JO9-5

co

0-1

Nooit Gedacht JO9-5

-

JO9-11

co

1-0

MO19-1

-

JVC Cuijk MO19-1

co

1-1

OSS'20 MO17-1

-

MO17-1

co

3-0

JO13-9M

-

Achilles Reek JO13-2M

co

0-4

MO13-1

-

Rhode MO13-1

co

4-3

JVC Cuijk MO11-1

-

MO11-1

co

0-2

         

Zondag 02-04-2017

     

 

Blauw Geel'38/JUMBO 2

-

UDI 2

co

2-2

UDI 4

-

Avesteyn 2

co

1-3

UDI 5

-

RKVV Keldonk 2

co

uitg

NLC'03 2

-

UDI 6

co

gest

UDI 7

-

Toxandria 2

co

3-0

Rhode 4

-

UDI 8

co

0-3

UDI 9

-

SES 3

co

0-4

SES 4

-

UDI 10

co

3-4

Blauw Geel'38/JUMBO 11

-

UDI 11

co

3-1

Gemert 7

-

UDI 12

co

3-0

UDI 13

-

GVV'57 2

co

uitg

UDI 14

-

Volkel 6

co

0-6

RKVV Keldonk 5

-

UDI 15

co

1-1

HVCH 13

-

UDI 16

co

3-1

VR1

-

Nemelaer VR1

co

4-3

Wedstrijdprogramma

Dinsdag 04-04-2017

   

cat.

aanv.

vertr.

Jeugd Onder 13

         

Boekel Sport JO15-2

-

JO13-1

vr

18:45

17:30

JO12-1

-

Volkel JO13-1

vr

19:00

-

           

Woensdag 05-04-2017

 

       

Jeugd Onder 11

 

       

Margriet JO11-1

-

JO11-2

be

17:45

16:30

 

 

       

Meiden

 

       

Margriet JO13-7M

-

JO13-9M

co

19:00

17:45

 

 

       

Donderdag 06-04-2017

 

       

Senioren

 

       

UDI 1

-

Jong De Graafschap

co

20.00

-

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 08-04-2017

   

 

 

 

Senioren

         

Veteranen

-

Volkel Veteranen

vr

17:00

-

           

G-voetbal

         

MULO G1

-

G1

co

13:30

12:15

G2G

-

NWC G2

co

13:00

-

           

Jeugd Onder 19

         

RKVVO JO19-1

-

JO19-1

co

15:00

13:30

JO19-2

-

vrij

     

JO19-3

-

Toxandria JO19-1

co

14:45

-

JO19-4

-

ST Ravenst./SDDL JO19-1

co

14:45

-

           

Jeugd Onder 17

         

JO17-1

-

TOP JO17-1

co

15:00

-

Erp JO17-1

-

JO17-2

co

14:45

13:30

Margriet JO17-3

-

JO17-3

co

16:30

15:15

JO17-4

-

zie JO17-6

     

JO17-5

-

OSS'20 JO17-5

co

14:45

-

JO17-6

-

JO17-4

co

14:45

-

JO17-8

-

JO17-7

co

13:00

-

           

Jeugd Onder 15

         

JO15-1

-

OSS'20 JO15-1

co

11:30

-

HVCH JO14-1

-

JO14-1

co

12:15

11:00

Berghem Sport JO15-2

-

JO15-2

co

15:00

13:45

JO15-3

-

DAW JO15-2

co

11:30

-

JO15-4

-

Odiliapeel/Braks JO15-1

co

13:00

-

Heeswijk JO15-2

-

JO15-5

co

13:00

12:00

FC Uden JO15-2

-

JO15-6

co

13:00

12:15

JO15-7

-

Prinses Irene JO15-4

co

13:00

-

           

Jeugd Onder 13

         

Nuenen JO13-1

-

JO13-1

co

11:00

09:30

S.V. Brandevoort JO12-1

-

JO12-1

co

11:00

09:30

JO13-2

-

SES JO13-1

co

11:30

-

JO13-3

-

NLC'03 JO13-1

co

11:30

-

JO13-4

-

JO13-6

co

11:30

-

Nooit Gedacht JO13-3

-

JO13-5

co

09:15

08:15

JO13-6

-

zie JO13-4

     

JO13-7

-

ST SDDL/Ravenst. JO13-3

co

10:15

-

JO13-8

-

HVCH JO13-5

co

10:15

-

           

Jeugd Onder 11

         

Avesteyn JO11-1

-

JO11-1

co

09:00

07:45

JO11-2

-

JVC Cuijk JO11-1

co

11:30

-

OSS'20 JO11-2

-

JO11-3

co

10:00

08:45

JO11-4

-

Berghem Sport JO11-3

co

10:15

-

JO11-5

-

vrij

     

Berghem Sport JO11-4

-

JO11-6

co

10:30

09:30

Vorstenb. Boys JO11-1

-

JO11-7

co

09:30

08:30

Avesteyn JO11-3

-

JO11-8

co

09:00

08:00

JO11-9

-

Nooit Gedacht JO11-4

co

09:00

-

JO11-10

-

OSS'20 JO11-5

co

09:00

-

JO11-11

-

Margriet JO11-11

co

09:00

-

Berghem Sport JO11-8

-

JO11-12

co

08:45

07:45

HVCH JO11-8

-

JO11-13

co

10:00

09:00

           

Jeugd Onder 9

         

JO9-1

-

Berghem Sport JO9-1

co

09:00

-

Sambeek JO9-1

-

JO9-2

co

09:30

08:15

Avesteyn JO9-1

-

JO9-3

co

10:00

09:00

Berghem Sport JO9-3

-

JO9-4

co

08:45

07:30

Nulandia JO9-3

-

JO9-5

co

10:00

08:45

OSS'20 JO9-7

-

JO9-6

co

08:45

07:45

JO9-7

-

Festilent JO9-2

co

09:00

-

JO9-8

-

Berghem Sport JO9-8

co

09:00

-

JO9-9

-

Festilent JO9-4

co

09:00

-

Berghem Sport JO9-6

-

JO9-10

co

08:45

07:45

JO9-11

-

Berghem Sport JO9-7

co

10:15

-

           

Meiden

         

Nulandia MO19-1

-

MO19-1

co

14:30

13:15

MO17-1

-

Nulandia MO17-1

co

14:45

-

ST Keldonk/Boerdonk JO13-2

-

JO13-9M

co

11:30

10:30

DVG MO13-1

-

MO13-1

co

11:45

10:30

MO11-1

-

Estria/GVV/SCV MO11-2

co

09:00

-

           

Zondag 09-04-2017

         

Senioren

         

UDI 1

-

OFC 1

co

14:30

-

UDI 2

-

Bekkerveld 2

co

11:00

-

Odiliapeel/Braks Gro 2

-

UDI 3

co

11:00

09:45

Prinses Irene 3

-

UDI 4

co

12:00

10:45

UDI 5

-

vrij

     

UDI 6

-

TOP 3

co

11:00

-

HBV 2

-

UDI 7

co

11:30

10:15

UDI 8

-

Avanti'31 3

co

11:00

-

UDI 9

-

Vorstenbossche Boys 3

co

13:00

-

UDI 10

-

Venhorst 3

co

11:00

-

UDI 11

-

Boskant 4

co

12:00

-

UDI 12

-

FC de Rakt 5

co

10:00

-

Estria 4

-

UDI 13

co

12:00

11:00

VCO 2

-

UDI 14

co

10:00

09:00

UDI 15

-

FC de Rakt 4

co

13:00

-

UDI 16

-

Avesteyn 6

co

13:00

-

           

Vrouwen

         

MVC VR1

-

VR1

co

10:00

08:30

Cito VR1

-

ST FC de Rakt/UDI VR2

co

10:30

09:30

           

Maandag 10-04-2017

         

Meiden

         

UDI MO19-1

-

Sambeek MO19-1

co

19:30

-

           

Dinsdag 11-04-2017

         

Senioren

         

UDI O23

-

HVCH O23

vr

20:00

-

           

Jeugd Onder 15

         

JO15-5

-

Vorstenb. Boys JO15-2

co

19:00

-

           

Jeugd Onder 11

         

FC Uden JO11-4

-

JO11-4

co

18:30

17:45

JO11-5

-

JO11-6

vr

18:00

-

JO11-7

-

JO11-8

vr

18:20

-

JO11-5

-

JO11-8

vr

18:40

-

           

Donderdag 13-04-2017

         

Senioren

         

FC de Rakt 2

-

UDI 3

vr

19:30

18:30

           

Jeugd Onder 15

         

FC Uden JO15-2

-

JO15-3

co

19:30

18:30

           

Jeugd Onder 11

         

JO11-9

-

JO11-10

vr

18:00

-

JO11-11

-

JO11-12

vr

18:20

-

JO11-13

-

JO11-9

vr

18:40

-

Legenda: co = competitie.; be = beker; vr = vriendschappelijk; tr = training; to = toernooi; na = nacompetitie; pbc =Provincie Brabant Cup; mec = Minus van Eijl Cup

LET OP: Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

Weeknieuws-archief

Printversie weeknieuws

Open weeknieuws als pdfWilt u het UDI weeknieuws uitprinten?
Open dan de PDF versie van het weeknieuws.



Geen Acrobat Reader op uw pc? U kunt hem hier downloaden >>

Programma en uitslagen

Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

rksv UDI'19/Beter Bed © 2017
Deze site is ontwikkeld door ID and more in samenwerking met Actv8
Twitter | Facebook | RSS | Sitemap | Disclaimer

Bezoekadres
Parklaan 4
5404 NH Uden
Plan uw route

Postadres
Postbus 719
5400 AS Uden
algemeen@udi19.nl

Sitemap

rksv UDI'19/Beter Bed

Bezoekadres: Parklaan 4, 5404 NH Uden
Postadres: Postbus 719, 5400 AS Uden