Openingstijden Oud papier

Maandag 09.00 - 16.30
Dinsdag t/m Donderdag 12.30 - 16.30
Vrijdag 09.00 - 16.30
Zaterdag 09.00 - 15.00
Zondag Gesloten
Zoeken
Hoofdmenu
Submenu

UDI-nieuws nr. 30 – week 15 maandag 10 april 2017

 

Algemeen secretariaat
Ben Vogels
Tel. (0413) 274342 of
(06) 55793819

Postadres:
UDI'19/Beter Bed
Postbus 719
5400 AS Uden

UDI-website: www.udi19.nl
E-mail:algemeen@udi19.nl
Wedstrijdsecretariaat Senioren:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
(06) 53898663

Wedstrijdsecretariaat Jeugd:
Maarten van de Zanden
tel. (06) 42262487

Coördinator UDI-nieuws
Joost van Oort
Tel. (06) 53401404

Ledenadministratie:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
(06) 53898663

Inlichtingen contributie:
Jos van Duijnhoven
Tel. (0413) 266853

UDI Clubhuis:
Tel. (0413) 264529

Algemene mededelingen

Combat tijdens Easter Open (herhaald bericht)
Tijdens de opening van de Easter Open bij UDI'19 zal op vrijdag 14 april a.s. door Sportstudio Next Level een wereldrecord poging Body Combat gedaan worden op de muziek van Les Mills Body Combat en CX Works. Wil je mee doen om dit wereldrecord te realiseren stuur dan een mail met je naam en telefoonnummer naar easteropen@udi19.nl.

Maandag (2e Paasdag) geen blessurespreekuur
Het blessurespreekuur, welk verzorgt wordt door Wolbert Fysio, vervalt op maandag 17 april a.s.. Wel kunt u zich inschrijven voor de week ernaar via http://zorg.udi19.nl/

Uitslagen

Woensdag 05-04-2017

 

 

cat.

uitsl.

Margriet JO11-1

-

JO11-2

be

1-8

Margriet JO13-7M

-

JO13-9M

co

2-3

 

 

   

 

Donderdag 06-04-2017

 

   

 

UDI 1

-

Jong De Graafschap

co

1-3

 

 

 

 

 

Zaterdag 08-04-2017

   

 

 

Veteranen

-

Volkel Veteranen

vr

3-1

MULO G1

-

G1

co

uitg

G2G

-

NWC G2

co

5-5

RKVVO JO19-1

-

JO19-1

co

2-6

JO19-3

-

Toxandria JO19-1

co

0-3

JO19-4

-

ST Ravenst./SDDL JO19-1

co

1-7

JO17-1

-

TOP JO17-1

co

4-0

Erp JO17-1

-

JO17-2

co

2-4

Margriet JO17-3

-

JO17-3

co

1-2

JO17-5

-

OSS'20 JO17-5

co

1-4

JO17-6

-

JO17-4

co

2-8

JO17-8

-

JO17-7

co

4-1

JO15-1

-

OSS'20 JO15-1

co

5-1

HVCH JO14-1

-

JO14-1

co

0-7

Berghem Sport JO15-2

-

JO15-2

co

1-2

JO15-3

-

DAW JO15-2

co

4-1

JO15-4

-

Odiliapeel/Braks JO15-1

co

3-0

Heeswijk JO15-2

-

JO15-5

co

3-3

FC Uden JO15-2

-

JO15-6

co

6-3

JO15-7

-

Prinses Irene JO15-4

co

5-3

Nuenen JO13-1

-

JO13-1

co

0-2

S.V. Brandevoort JO12-1

-

JO12-1

co

0-6

JO13-2

-

SES JO13-1

co

2-1

JO13-3

-

NLC'03 JO13-1

co

0-3

JO13-4

-

JO13-6

co

1-2

Nooit Gedacht JO13-3

-

JO13-5

co

3-5

JO13-7

-

ST SDDL/Ravenst. JO13-3

co

uitg

JO13-8

-

HVCH JO13-5

co

7-0

Avesteyn JO11-1

-

JO11-1

co

2-1

JO11-2

-

JVC Cuijk JO11-1

co

7-0

OSS'20 JO11-2

-

JO11-3

co

2-4

JO11-4

-

Berghem Sport JO11-3

co

1-3

Berghem Sport JO11-4

-

JO11-6

co

3-7

Vorstenb. Boys JO11-1

-

JO11-7

co

0-3

Avesteyn JO11-3

-

JO11-8

co

4-7

JO11-9

-

Nooit Gedacht JO11-4

co

3-4

JO11-10

-

OSS'20 JO11-5

co

7-2

JO11-11

-

Margriet JO11-11

co

3-5

Berghem Sport JO11-8

-

JO11-12

co

7-2

HVCH JO11-8

-

JO11-13

co

4-2

JO9-1

-

Berghem Sport JO9-1

co

0-10

Sambeek JO9-1

-

JO9-2

co

2-5

Avesteyn JO9-1

-

JO9-3

co

3-1

Berghem Sport JO9-3

-

JO9-4

co

4-2

Nulandia JO9-3

-

JO9-5

co

2-1

OSS'20 JO9-7

-

JO9-6

co

0-1

JO9-7

-

Festilent JO9-2

co

1-1

JO9-8

-

Berghem Sport JO9-8

co

0-1

JO9-9

-

Festilent JO9-4

co

1-0

Berghem Sport JO9-6

-

JO9-10

co

1-0

JO9-11

-

Berghem Sport JO9-7

co

0-1

Nulandia MO19-1

-

MO19-1

co

0-2

MO17-1

-

Nulandia MO17-1

co

2-2

ST Keldonk/Boerdonk JO13-2

-

JO13-9M

co

2-2

DVG MO13-1

-

MO13-1

co

3-1

MO11-1

-

Estria/GVV/SCV MO11-2

co

2-5

         

Zondag 09-04-2017

     

 

UDI 1

-

OFC 1

co

1-2

UDI 2

-

Bekkerveld 2

co

3-0

Odiliapeel/Braks Gro 2

-

UDI 3

co

1-5

Prinses Irene 3

-

UDI 4

co

4-3

UDI 6

-

TOP 3

co

4-2

HBV 2

-

UDI 7

co

1-0

UDI 8

-

Avanti'31 3

co

3-1

UDI 9

-

Vorstenbossche Boys 3

co

uitg

UDI 10

-

Venhorst 3

co

1-12

UDI 11

-

Boskant 4

co

0-2

UDI 12

-

FC de Rakt 5

co

1-4

Estria 4

-

UDI 13

co

3-3

VCO 2

-

UDI 14

co

2-3

UDI 15

-

FC de Rakt 4

co

uitg

UDI 16

-

Avesteyn 6

co

0-2

MVC VR1

-

VR1

co

4-2

Cito VR1

-

ST FC de Rakt/UDI VR2

co

1-4

Wedstrijdprogramma

Maandag 10-04-2017

   

cat.

aanv.

vertr.

Meiden

         

MO19-1

-

Sambeek MO19-1

co

19:30

-

           

Dinsdag 11-04-2017

         

Senioren

         

UDI O23

-

HVCH O23

vr

20:00

-

           

Jeugd Onder 15

         

JO15-5

-

Vorstenb. Boys JO15-2

co

19:00

-

           

Jeugd Onder 11

         

FC Uden JO11-4

-

JO11-4

co

18:30

17:45

JO11-5

-

vierluik

vr

18:00

-

JO11-6

-

vierluik

vr

18:00

-

JO11-7

-

vierluik

vr

18:00

-

JO11-8

-

vierluik

vr

18:00

 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 12-04-2017

 

 

 

 

 

Jeugd Onder 17

 

 

 

 

 

JO17-1

-

Gemert JO17-1

vr

19.30

-

 

 

 

 

 

 

Donderdag 13-04-2017

         

Senioren

         

FC de Rakt 2

-

UDI 3

vr

19:30

18:30

           

Jeugd Onder 15

         

FC Uden JO15-2

-

JO15-3

co

19:30

18:30

           

Jeugd Onder 11

         

JO11-9

-

vierluik

vr

18:00

-

JO11-10

-

vierluik

vr

18:00

-

JO11-11

-

vierluik

vr

18:00

-

JO11-12

-

vierluik

vr

18:00

-

JO11-13

-

vierluik

vr

18:00

-

           

Zaterdag 15-04-2017

 

 

 

 

 

Senioren

 

       

Magreb’90 1

-

UDI 1

co

14.30

-

Sparta'25 3

-

UDI 5

co

18:00

16.45

HVCH 5

-

UDI 6

co

18:00

16:45

Estria 3

-

UDI 10

co

18:00

17:00

Erp 9

-

UDI 15

co

18:00

17:00

Veteranen

-

vrij

     
           

G-voetbal

 

       

G2G

-

DAW G1

co

13:00

-

           

Jeugd Onder 19

         

Easter Open Zuid

-

JO19-3

to

14:15

13.00

Easter Open Zuid

-

JO19-4

to

14:15

 13.00

           

Jeugd Onder 17

         

Easter Open Zuid

-

JO17-1

to

13:30

 12.15

JO17-2

-

Nooit Gedacht JO17-1

co

14:45

-

Heeswijk JO17-1

-

JO17-3

co

15:00

13:45

Easter Open Zuid

-

JO17-4

to

14:15

 -

           

Jeugd Onder 15

         

SKV JO15-1

-

JO15-1

co

10:30

09:00

Easter Open Zuid

-

JO15-1

to

13:30

12:30

Easter Open Zuid

-

JO14-1

to

13:30

   -

JO15-2

-

HVCH JO15-2

co

13:00

-

Easter Open Zuid

-

JO15-2

to

13:30

12:00

ST Herpinia/OKSV JO15-1

-

JO15-3

co

13:00

 11.45

Easter Open Zuid

-

JO15-3

to

09:45

-

Easter Open Zuid

-

JO15-4

to

09:45

 08.45

Easter Open Zuid

-

JO15-5

to

09:45

 08.30

           

Jeugd Onder 13

         

Easter Open Zuid

-

JO12-1

to

09:00

 -

Easter Open Zuid

-

JO13-2

to

09:00

07.45

Easter Open Zuid

-

JO13-3

to

09:00

 -

Easter Open Zuid

-

JO13-4

to

09:00

 07.30

Easter Open Zuid

-

JO13-6

to

09:00

 08.00

           

Jeugd Onder 11

         

Easter Open Zuid

-

JO11-1

to

09:00

 -

JO11-2

-

MMC Weert JO11-1

be

10:15

-

Easter Open Zuid

-

JO11-2

to

14:15

13.15

Easter Open Zuid

-

JO11-3

to

14:15

 13.00

Easter Open Zuid

-

JO11-4

to

14:15

 13.00

Easter Open Zuid

-

JO11-5

to

09:45

 08.45

DAW JO11-4

-

JO11-9

co

10:15

 09.15

JO11-10

-

DAW JO11-3

co

09:00

-

           

Jeugd Onder 9

         

Easter Open Zuid

-

JO9-1

to

13:30

 12.30

Easter Open Zuid

-

JO9-4

to

09:00

 07.45

Easter Open Zuid

-

JO9-5

to

09:45

 08.30

JO9-6

-

Margriet JO9-4

co

09:00

-

JO9-7

-

Heeswijk JO9-2

co

09:00

-

           

Meiden

         

JVC Cuijk MO19-1

-

MO19-1

co

15:00

 13.30

Easter Open Zuid

-

MO19-1

to

14:15

13:00

Easter Open Zuid

-

MO17-1

to

13:30

 -

Easter Open Zuid

-

JO13-9M

to

09:00

 08.00

Easter Open Zuid

-

MO13-1

to

13:30

 12.15

MO11-1

-

Margriet MO11-2

co

09:00

-

           

Mini-pupillen

         

Easter Open Zuid

-

Mini-pup. 1

to

09:00

07:45

Easter Open Zuid

-

Mini-pup. 2

to

09:00

07:45

           

Zondag 16-04-2017

         

Jeugd Onder 19

         

Easter Open Zuid

-

JO19-3

to

   

Easter Open Zuid

-

JO19-4

to

   
           

Jeugd Onder 17

         

Easter Open Zuid

-

JO17-2

to

   

Easter Open Zuid

-

JO17-4

to

   
           

Jeugd Onder 15

         

Easter Open Zuid

-

JO15-1

to

   

Easter Open Zuid

-

JO14-1

to

   

Easter Open Zuid

-

JO15-2

to

   

Easter Open Zuid

-

JO15-3

to

   

Easter Open Zuid

-

JO15-4

to

   

Easter Open Zuid

-

JO15-5

to

   
           

Jeugd Onder 13

         

Easter Open Zuid

-

JO12-1

to

   

Easter Open Zuid

-

JO13-2

to

   

Easter Open Zuid

-

JO13-3

to

   

Easter Open Zuid

-

JO13-4

to

   

Easter Open Zuid

-

JO13-6

to

   
           

Jeugd Onder 11

         

Easter Open Zuid

-

JO11-1

to

   

Easter Open Zuid

-

JO11-2

to

   

Easter Open Zuid

-

JO11-3

to

   

Easter Open Zuid

-

JO11-4

to

   

Easter Open Zuid

-

JO11-5

to

   
           

Jeugd Onder 9

         

Easter Open Zuid

-

JO9-1

to

   

Easter Open Zuid

-

JO9-4

to

   

Easter Open Zuid

-

JO9-5

to

   

 

         

Meiden

         

Easter Open Zuid

-

MO19-1

to

   

Easter Open Zuid

-

MO17-1

to

   

Easter Open Zuid

-

JO13-9M

to

   

Easter Open Zuid

-

MO13-1

to

   
           

Mini-pupillen

         

Easter Open Zuid

-

Mini-pup. 1

to

   

Easter Open Zuid

-

Mini-pup. 2

to

   
           

Maandag 17-04-2017

         

Senioren

         

UDI 1

-

HBS 1

co

14:30

-

SES 5

-

UDI 13

co

10:00

09:00

UDI 15

-

FC de Rakt 4

co

12:00

-

 

Dinsdag 18-04-2017

         

Senioren

         

DSC 1

-

UDI 2

vr

20.15

18.45

           

Jeugd Onder 14

         

Sportclub Irene JO14-1

-

JO14-1

co

19.30

17.45

           

Woensdag 19-04-2017

         

Jeugd Onder 13

         

Vitesse’08 JO13-1

-

JO13-2

be

19.30

18:15

           

Jeugd Onder 11

         

Someren JO11-1

-

JO11-1

be

19:00

17:30

           

Meiden

         

VOW MO13-1

-

MO13-1

co

18.30

17.30

           

Donderdag 20-04-2017

         

Jeugd Onder 11

         

JO11-6

-

Festilent JO1-2

co

18.30

-

LET OP: Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

Weeknieuws-archief

Printversie weeknieuws

Open weeknieuws als pdfWilt u het UDI weeknieuws uitprinten?
Open dan de PDF versie van het weeknieuws.



Geen Acrobat Reader op uw pc? U kunt hem hier downloaden >>

Programma en uitslagen

Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

rksv UDI'19/Beter Bed © 2017
Deze site is ontwikkeld door ID and more in samenwerking met Actv8
Twitter | Facebook | RSS | Sitemap | Disclaimer

Bezoekadres
Parklaan 4
5404 NH Uden
Plan uw route

Postadres
Postbus 719
5400 AS Uden
algemeen@udi19.nl

Sitemap

rksv UDI'19/Beter Bed

Bezoekadres: Parklaan 4, 5404 NH Uden
Postadres: Postbus 719, 5400 AS Uden