Openingstijden Oud papier

Maandag 09.00 - 16.30
Dinsdag t/m Donderdag 12.30 - 16.30
Vrijdag 09.00 - 16.30
Zaterdag 09.00 - 15.00
Zondag Gesloten
Zoeken
Hoofdmenu
Submenu

UDI-nieuws nr. 31 – week 16 maandag 17 april 2017

 

Algemeen secretariaat
Ben Vogels
Tel. (0413) 274342 of
(06) 55793819

Postadres:
UDI'19/Beter Bed
Postbus 719
5400 AS Uden

UDI-website: www.udi19.nl
E-mail:algemeen@udi19.nl
Wedstrijdsecretariaat Senioren:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
(06) 53898663

Wedstrijdsecretariaat Jeugd:
Maarten van de Zanden
tel. (06) 42262487

Coördinator UDI-nieuws
Joost van Oort
Tel. (06) 53401404

Ledenadministratie:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
(06) 53898663

Inlichtingen contributie:
Jos van Duijnhoven
Tel. (0413) 266853

UDI Clubhuis:
Tel. (0413) 264529

Algemene mededelingen

Aanstaande vrijdagavond 1ste editie UDI’19 Pub Quiz!    
Naast de jaarlijkse UDI Quiz, met uitsluitend voetbalvragen, wordt er dit jaar gestart met de UDI’19 Pub Quiz. Een leuke quiz waarbij het niet gaat om voetbal gerelateerde vragen maar vragen op allerlei gebied. Muziek, politiek, landenkennis, rekenpuzzels, voeding, sport; alles kan voorbij komen. Dus schrijf je in op pubquiz@udi19.nl, de deelname is gratis! Tot vrijdag 21 april, aanvang 20.00 uur.

Uitslagen

Maandag 10-04-2017

   

cat.

uitsl.

MO19-1

-

Sambeek MO19-1

co

3-2

         

Dinsdag 11-04-2017

       

UDI O23

-

HVCH O23

vr

1-5

JO15-5

-

Vorstenb. Boys JO15-2

co

4-1

FC Uden JO11-4

-

JO11-4

co

7-0

 

 

 

 

 

Woensdag 12-04-2017

 

 

 

 

JO17-1

-

Gemert JO17-1

vr

1-5

 

 

 

 

 

Donderdag 13-04-2017

       

FC de Rakt 2

-

UDI 3

vr

6-6

FC Uden JO15-2

-

JO15-3

co

1-6

         

Zaterdag 15-04-2017

 

 

 

 

Magreb’90 1

-

UDI 1

co

2-2

Sparta'25 3

-

UDI 5

co

2-1

HVCH 5

-

UDI 6

co

uitg

Estria 3

-

UDI 10

co

3-1

Erp 9

-

UDI 15

co

8-0

G2G

-

DAW G1

co

6-4

JO17-2

-

Nooit Gedacht JO17-1

co

6-2

Heeswijk JO17-1

-

JO17-3

co

3-0

SKV JO15-1

-

JO15-1

co

9-0

JO15-2

-

HVCH JO15-2

co

uitg

ST Herpinia/OKSV JO15-1

-

JO15-3

co

BNO

JO11-2

-

MMC Weert JO11-1

be

uitg

DAW JO11-4

-

JO11-9

co

0-7

JO11-10

-

DAW JO11-3

co

3-3

JO9-6

-

Margriet JO9-4

co

1-0

JO9-7

-

Heeswijk JO9-2

co

1-1

JVC Cuijk MO19-1

-

MO19-1

co

1-2

MO11-1

-

Margriet MO11-2

co

0-5

         

Maandag 17-04-2017

       

UDI 1

-

HBS 1

co

2-0

SES 5

-

UDI 13

co

1-1

UDI 15

-

FC de Rakt 4

co

0-3

Wedstrijdprogramma

Dinsdag 18-04-2017

   

cat.

aanv.

vertr.

Senioren

         

DSC 1

-

UDI 2

vr

20.15

18.45

           

Jeugd Onder 15

         

JO15-2

-

HVCH JO15-2

be

19.00

-

Sportclub Irene JO14-1

-

JO14-1

co

19.30

17.45

           

Woensdag 19-04-2017

         

Jeugd Onder 13

         

JO13-1

-

JVC Cuijk JO13-1

co

19.00

-

Vitesse’08 JO13-1

-

JO13-2

be

19.30

18:15

           

Jeugd Onder 11

         

Someren JO11-1

-

JO11-1

be

19:00

17:30

 

         

Jeugd Onder 9

         

JO9-1

-

vierluik

vr

18.00

-

JO9-2

-

vierluik

vr

18.00

-

JO9-4

-

vierluik

vr

18.00

-

JO9-5

-

vierluik

vr

18.00

-

           

Meiden

         

VOW MO13-1

-

MO13-1

co

18.30

17.30

           

Donderdag 20-04-2017

         

Vrouwen

         

VR1

-

Boekel Sport VR1

vr

19.30

-

 

 

 

 

 

 

Jeugd Onder 11

         

JO11-2  (in Weert)

-

MMC Weert JO11-1

be

19.00

17,30

JO11-6

-

Festilent JO1-2

co

18.30

-

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 22-04-2017

   

 

 

 

Senioren

         

JVC Cuijk 1

-

UDI 1

co

19:00

17:15

Veteranen

-

RKVV Keldonk Veteranen

vr

17:00

-

           

Vrouwen

         

VR30+1

-

HVCH VR30+1

co

17.00

-

           

G-voetbal

         

MULO G1

-

G1

co

13:30

12:15

G2G

-

vrij

     
           

Jeugd Onder 19

         

JO19-1

-

vrij

     

JO19-2

-

vrij

     

Odiliapeel/Braks JO19-1

-

JO19-3

co

14:30

13:30

JO19-4

-

HVCH JO19-5

co

14:45

-

           

Jeugd Onder 17

         

JO17-1

-

vrij

     

JO17-2

-

vrij

     

JO17-3

-

HVCH JO17-2

co

14:45

-

JO17-4

-

HVCH JO17-6

co

13:00

-

OSS'20 JO17-4

-

JO17-5

co

14:45

13:45

Margriet JO17-4

-

JO17-6

co

16:30

15:30

JO17-7

-

SES JO17-2

co

14:45

-

VCO JO17-1

-

JO17-8

co

13:00

12:00

           

Jeugd Onder 15

         

JO15-1

-

vrij

     

Margriet JO14-1

-

JO14-1

co

13:00

11:45

Festilent JO15-1

-

JO15-2

co

13:00

11:45

Berghem Sport JO15-3

-

JO15-3

co

15:00

13:45

Margriet JO15-2

-

JO15-4

co

15:00

14:00

JO15-5

-

FC Uden JO15-3

co

11:30

-

JO15-6

-

VCO JO15-1

co

13:00

-

JO15-7

-

ST Herpinia/OKSV JO15-2

co

13:00

-

           

Jeugd Onder 13

         

Schijndel/DE WIT JO13-1

-

JO13-1

co

11:45

10:30

JO12-1

-

Sportclub Irene JO12-1

co

11:30

-

Estria/GVV/SCV JO13-1

-

JO13-2

co

12:30

11:15

JO13-3

-

vrij

     

VCO JO13-1

-

JO13-4

co

11:00

10:00

JO13-5

-

HVCH JO13-4

co

10:15

-

JO13-6

-

FC Uden JO13-3

co

10:15

-

TOP JO13-4

-

JO13-7

co

12:30

11:30

FC Uden JO13-2

-

JO13-8

co

11:30

10:45

           

Jeugd Onder 11

         

JO11-1

-

Schijndel/DE WIT JO11-1

co

11:30

-

Olympia'18 JO11-1

-

JO11-2

co

10:30

09:15

JO11-3

-

Berghem Sport JO11-2

co

10:15

-

Nooit Gedacht JO11-2

-

JO11-4

co

11:00

09:45

Ravenstein/SDDL JO11-1

-

JO11-5

co

11:00

10:00

JO11-6

-

ST Herpinia/OKSV JO11-2

co

09:00

-

JO11-7

-

TOP JO11-4

co

09:00

-

JO11-8

-

Volkel JO11-3

co

09:00

-

ST Herpinia/OKSV JO11-3

-

JO11-9

co

09:30

08:30

FC Uden JO11-3

-

JO11-10

co

10:15

09:30

WHV JO11-2

-

JO11-11

co

10:00

09:00

JO11-12

-

Prinses Irene JO11-6

co

09:00

-

JO11-13

-

Berghem Sport JO11-9

co

09:00

-

           

Jeugd Onder 9

         

JO9-1

-

HVCH JO9-1

co

09:00

-

JO9-2

-

DSV JO9-1

co

09:00

-

JO9-3

-

vrij

     

JO9-4

-

Nulandia JO9-2

co

09:00

-

JO9-5

-

Heeswijk JO9-1

co

09:00

-

JO9-6

-

vrij

     

Margriet JO9-3

-

JO9-7

co

08:45

07:45

Cito JO9-2

-

JO9-8

co

11:00

10:00

Avesteyn JO9-5

-

JO9-9

co

10:00

09:00

JO9-10

-

JO9-6

co

10:15

-

FC Uden JO9-4

-

JO9-11

co

09:00

08:15

           

Meiden

         

MO19-1

-

Schijndel/DE WIT MO19-1

co

14:45

-

MO17-1

-

vrij

     

MO15-1

-

vrij

     

JO13-9M

-

Bl. Geel'38/JUMBO JO13-9

co

11:30

-

MO13-1

-

Gemert MO13-1

co

09:00

-

Estria/GVV/SCV MO11-1

-

MO11-1

co

09:30

08:30

           

Zondag 23-04-2017

         

Senioren

         

SCMH 2

-

UDI 6

co

11:30

10:30

UDI 7

-

Hapse Boys 3

co

12:00

-

HVCH 6

-

UDI 8

co

11:00

10:00

Gassel 2

-

UDI 10

co

11:00

10:00

VOW 3

-

UDI 11

co

11:00

10:00

Handel 5

-

UDI 12

co

10:00

09:00

UDI 13

-

Gassel 4

co

11:00

-

UDI 14

-

Boekel Sport 9

co

10:00

-

Sparta’25 9

-

UDI 15

co

12:00

10:45

           

Overige teams senioren/vrouwen vrij

         
           

Dinsdag 25-04-2017

         

Senioren

         

UDI 5

-

RKVV Keldonk 2

co

19.00

-

Legenda: co =competitie.; be = beker; vr = vriendschappelijk; tr = training; to = toernooi; na = nacompetitie; pbc =Provincie Brabant Cup; mec = Minus van Eijl Cup
LET OP: Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

Weeknieuws-archief

Printversie weeknieuws

Open weeknieuws als pdfWilt u het UDI weeknieuws uitprinten?
Open dan de PDF versie van het weeknieuws.



Geen Acrobat Reader op uw pc? U kunt hem hier downloaden >>

Programma en uitslagen

Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

rksv UDI'19/Beter Bed © 2017
Deze site is ontwikkeld door ID and more in samenwerking met Actv8
Twitter | Facebook | RSS | Sitemap | Disclaimer

Bezoekadres
Parklaan 4
5404 NH Uden
Plan uw route

Postadres
Postbus 719
5400 AS Uden
algemeen@udi19.nl

Sitemap

rksv UDI'19/Beter Bed

Bezoekadres: Parklaan 4, 5404 NH Uden
Postadres: Postbus 719, 5400 AS Uden