Openingstijden Oud papier

Maandag 09.00 - 16.30
Dinsdag t/m Donderdag 12.30 - 16.30
Vrijdag 09.00 - 16.30
Zaterdag 09.00 - 15.00
Zondag Gesloten
Zoeken
Hoofdmenu
Submenu

UDI-nieuws nr. 34 – week 19 maandag 8 mei 2017

 

Algemeen secretariaat
Ben Vogels
Tel. (0413) 274342 of
(06) 55793819

Postadres:
UDI'19/Beter Bed
Postbus 719
5400 AS Uden

UDI-website: www.udi19.nl
E-mail:algemeen@udi19.nl
Wedstrijdsecretariaat Senioren:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
(06) 53898663

Wedstrijdsecretariaat Jeugd:
Maarten van de Zanden
tel. (06) 42262487

Coördinator UDI-nieuws
Joost van Oort
Tel. (06) 53401404

Ledenadministratie:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
(06) 53898663

Inlichtingen contributie:
Jos van Duijnhoven
Tel. (0413) 266853

UDI Clubhuis:
Tel. (0413) 264529

Algemene mededelingen

Uitnodiging UDI vrijwilligers voor medewerkersavond (herhaald bericht)
Zaterdag 13 mei a.s. is het tijd voor een feestje voor de UDI vrijwilligers. Het bestuur wil die avond al haar medewerkers bedanken voor hun inzet in het afgelopen seizoen. Uw uitnodiging hiervoor hebt u vorige week per mail thuis gestuurd gekregen. Wel één uitnodiging per mailadres. Mocht u deze mail niet ontvangen hebben dan even contact opnemen met Tinie Timmers 06 53898663. Alle vrijwilligers zijn van harte welkom op deze medewerkersavond.

Vanuit het wedstrijdsecretariaat
Vanuit het wedstrijdsecretariaat zijn er enkele mededelingen; districtsbeker jeugd, einde trainingen en einde competitie. Zie de UDI-site.

Het nieuwe pupillenvoetbal
Woensdag a.s. om 18.00 uur zijn er, met het oog op de nieuwe spelvormen komend seizoen, op veld 3 twee vierluiken van resp. de huidige groepen JO8 (2009) en JO7 (2010), waarbij 6x6 gespeeld wordt met de bijbehorende regels. Belangstellenden zijn hierbij uiteraard van harte welkom.

Uitslagen

Zaterdag 06-05-2017

   

cat.

uitsl.

VR30+1

-

Prinses Irene VR30+1

co

0-3

Veteranen

 

Mariahout Veteranen

vr

1-1

G1

-

ZSV G1

co

7-2

HVCH G1

-

G2G

co

10-1

JO19-1

-

Mierlo Hout JO19-1

co

4-2

JO19-2

-

Volkel JO19-1

co

0-9

JO19-3

-

FC Uden JO19-2

co

3-0

Margriet JO19-3

-

JO19-4

co

6-10

NEC/FC Oss JO17-2

-

JO17-1

co

2-1

Volkel JO17-1

-

JO17-2

co

4-0

Constantia JO17-1

-

JO17-3

co

5-2

Nooit Gedacht JO17-2

-

JO17-4

co

3-9

JO17-5

-

Hapse Boys JO17-2

co

16-3

JO17-6

-

Avesteyn JO17-3

co

3-2

GVV'57 JO17-2

-

JO17-7

co

11-2

JO17-8

-

Constantia JO17-2

co

1-3

JO15-1

-

Volharding JO15-1

co

2-2

JO15-2

-

Ruwaard JO15-1

co

13-0

JO15-3

-

ST SDDL/Ravenst. JO15-2

co

4-0

JO15-4

-

ST Herpinia/OKSV JO15-1

co

1-10

Menos JO15-1

-

JO15-5

co

4-2

Nooit Gedacht JO15-2

-

JO15-6

co

5-3

HVCH JO15-6

-

JO15-7

co

8-1

SV Venray JO12-1

-

JO12-1

co

2-2

JO13-2

-

EVVC JO13-1

co

2-2

JO13-3

-

Prinses Irene JO13-2

co

2-3

HVCH JO13-3

-

JO13-5

co

1-5

JVC Cuijk JO13-2

-

JO13-6

co

8-0

JO13-7

-

HVCH JO13-5

co

2-2

JO13-8

-

Volkel JO13-2

co

5-8

Bl. Geel'38/JUMBO JO11-1

-

JO11-1

co

4-1

JO11-2

-

Gemert JO11-1

co

3-3

Festilent JO11-1

-

JO11-3

co

1-5

JO11-4

-

HVCH JO11-3

co

2-6

JO11-5

-

FC Uden JO11-1

co

3-7

Cito JO11-1

-

JO11-6

co

0-7

Avesteyn JO11-2

-

JO11-7

co

3-7

JO11-10

-

Prinses Irene JO11-3

co

3-6

JO11-11

-

Nulandia JO11-3

co

2-10

Margriet JO11-8

-

JO11-12

co

1-4

SJO/VITA JO11-2

-

JO11-13

co

4-3

SV Milsbeek JO9-1

-

JO9-2

co

3-5

OSS'20 JO9-2

-

JO9-4

co

7-0

Nooit Gedacht JO9-3

-

JO9-5

co

3-6

JO9-6

-

FC Uden JO9-3

co

1-0

JO9-7

-

HVCH JO9-4

co

0-1

JO9-8

-

WHV JO9-2

co

0-1

JO9-9

-

Berghem Sport JO9-10

co

1-0

OSS'20 JO9-7

-

JO9-10

co

0-1

JO9-11

-

Festilent JO9-5

co

0-1

Irene MO19-1

-

MO19-1

co

1-7

MO17-1

-

HVCH MO17-1

co

2-1

ST Ravenst./SDDL JO13-4

-

JO13-9M

co

6-0

MO11-1

-

HBV MO11-2

co

uitg

         

Zondag 07-05-2017

       

UDI 1

-

Hercules 1

co

2-2

UDI 2

-

Erp 2

co

0-2

Olympia'18 2

-

UDI 3

co

3-2

DAW 3

-

UDI 4

co

3-1

Mierlo Hout 3

-

UDI 5

co

10-1

UDI 6

-

HVCH 5

co

1-3

UDI 8

-

ELI 3

co

11-0

SCMH 3

-

UDI 9

co

1-3

UDI 10

-

SCV'58 2

co

8-3

UDI 11

-

Boekel Sport 5

co

1-0

UDI 12

-

SCMH 4

co

0-3

DAW 8

-

UDI 13

co

1-9

Erp 11

-

UDI 14

co

9-0

UDI 15

-

Erp 9

co

2-3

UDI 16

-

WHV 3

co

5-3

ST SDO'39/Hulsel VR1

-

VR1

co

2-1

Boekel Sport VR2

-

ST FC de Rakt/UDI VR2

co

2-6

Wedstrijdprogramma

Maandag 09-05-2017

 

 

cat.

aanv.

vertr.

Jeugd Onder 9

 

 

 

 

 

UDI JO9-2

-

DSV JO9-1

co

18.30

-

 

 

 

 

 

 

Meiden

 

 

 

 

 

MO11-1

-

HBV MO11-2

co

18.30

-

           

Dinsdag 09-05-2017

 

 

 

 

 

G-voetbal

         

Schijndel/DE WIT G1

-

G1

co

19.30

18.30

           

Jeugd Onder 11

         

Margriet JO11-7

-

JO11-8

co

19.00

18.00

           

Woensdag 10-05-2017

         

Jeugd Onder 15

         

KNVB MO14/15

-

JO14-1

vr

19.30

17.30

JO15-2

-

Bl. Geel’38/JUMBO JO15-9

be

19.00

-

 

         

Jeugd Onder 11

         

JO11-5

-

Festilent JO11-1

co

18.30

-

JO11-9

­-

Vorstenb. Boys JO11-2

co

18.30

-

 

         

Jeugd Onder 9

         

OSS’20 JO9-1

-

JO9-1

co

18.30

17.15

Nulandia JO9-1

-

JO9-3

co

18.30

17.30

JO9-4

-

vierluik

vr

18.00

-

Ruwaard JO9-1

-

JO9-7

co

18.30

17.30

JO9-8

-

Berghem Sport JO9-9

co

18.45

-

           

Jeugd Onder 7

         

JO7-1

-

vierluik

vr

18.00

-

 

         

Meiden

         

Juliana Mill   MO13-1

-

MO13-1

co

19.00

18.00

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 13-05-2017

   

 

 

 

Senioren

         

FC Uden Veteranen

-

Veteranen

vr

16:30

15:30

           

G-voetbal

         

G1

-

vrij

     

G2G

-

Olympia'18 G2

co

13:00

-

           

Jeugd Onder 19

         

JO19-1

-

vrij

     

JO19-2

-

vrij

     

De Zwaluw JO19-1

-

JO19-3

co

14:30

13:15

JO19-4

-

Prinses Irene JO19-3

co

14:45

-

           

Jeugd Onder 17

         

JO17-1

-

vrij

     

JO17-2

-

vrij

     

JO17-3

-

ST Herpinia/OKSV JO17-1

co

14:45

-

Margriet JO17-4

-

JO17-4

co

16:30

15:30

JO17-5

-

vrij

     

Heeswijk JO17-2

-

JO17-6

co

15:00

14:00

JO17-7

-

Juliana Mill JO17-2

co

14:45

-

JO17-8

-

Estria JO17-1

co

13:00

-

           

Jeugd Onder 15

         

JO15-1

-

vrij

     

Geldrop CO14-1

-

JO14-1

vr

13:00

11:30

GVV'57 JO15-1

-

JO15-2

co

10:45

09:30

JO15-3

-

NLC'03 JO15-2

co

11:30

-

TOP JO15-3

-

JO15-4

co

12:30

11:30

HVCH JO15-5

-

JO15-5

co

15:15

14:15

JO15-6

-

HVCH JO15-3

co

13:00

-

JO15-7

-

Ruwaard JO15-2

co

13:00

-

           

Jeugd Onder 13

         

JO13-1

-

OSS'20 JO13-1

co

11:30

-

JO12-1

-

vrij

     

JO13-2

-

Vitesse'08 JO13-1

co

11:30

-

JO13-3

-

OSS'20 JO13-2

co

11:30

-

JO13-4

-

Olympia'18 JO13-2

co

11:30

-

JO13-5

-

NLC'03 JO13-2

co

10:15

-

JO13-6

-

ST SDDL/Ravenst. JO13-1

co

10:15

-

Berghem Sport JO13-5

-

JO13-7

co

10:30

09:30

OSS'20 JO13-6

-

JO13-8

co

10:00

09:00

           

Jeugd Onder 11

         

OSS'20 JO11-1

-

JO11-1

co

10:00

08:45

JO11-2

-

Nooit Gedacht JO11-1

co

11:30

-

Margriet JO11-2

-

JO11-3

co

10:15

09:00

JO11-4

-

DAW JO11-2

co

10:15

-

VOW toernooi

-

JO11-5

to

09:30

08:30

Margriet JO11-4

-

JO11-6

co

10:15

09:15

JO11-7

-

Heeswijk JO11-3

co

09:00

-

Nooit Gedacht JO11-4

-

JO11-8

co

11:00

10:00

JO11-9

-

Margriet JO11-7

co

09:00

-

TOP JO11-3

-

JO11-10

co

09:00

08:00

OSS'20 JO11-7

-

JO11-11

co

08:45

07:45

JO11-12

-

Heeswijk JO11-4

co

09:00

-

JO11-13

-

vrij

     
           

Jeugd Onder 9

         

JO9-1

-

Festilent JO9-1

co

09:00

-

JO9-2

-

ST Excellent/W.B. JO9-1

co

09:00

-

JO9-3

-

Nooit Gedacht JO9-1

co

09:00

-

DAW JO9-2

-

JO9-4

co

09:00

07:45

JO9-5

-

Berghem Sport JO9-4

co

09:00

-

Avesteyn JO9-3

-

JO9-6

co

10:00

09:00

JO9-7

-

vrij

     

JO9-8

-

vrij

     

ST SDDL/Ravenst. JO9-3

-

JO9-9

co

09:00

08:00

FC Uden JO9-3

-

JO9-10

co

09:00

08:15

JO9-11

-

Margriet JO9-9

co

10:15

-

           

Meiden

         

MULO MO19-1

-

MO19-1

co

15:00

13:45

MO17-1

-

SES MO17-1

co

14:45

-

SCMH JO13-2

-

JO13-9M

co

11:30

10:30

VOW toernooi

-

MO13-1

to

13:30

12:30

MO11-1

-

Nooit Gedacht MO11-1

co

09:00

-

VOW toernooi

-

MO11-1

to

13:30

12:30

           

Zondag 14-05-2017

         

Senioren

         

Westlandia 1

-

UDI 1

co

14:00

11:15

UDI 2

-

vrij

     

UDI 3

-

vrij

     

UDI 4

-

vrij

     

UDI 5

-

Stiphout Vooruit 2

co

11:00

-

DESO/Van Der Horst 2

-

UDI 6

co

10:30

09:15

UDI 7

-

Constantia 2

co

12:00

-

DVG 3

-

UDI 8

co

12:00

11:00

UDI 9

-

Erp 4

co

13:00

-

Constantia 3

-

UDI 10

co

11:00

10:00

Gemert 6

-

UDI 11

co

11:00

10:00

FC Uden 5

-

UDI 12

co

10:00

09:15

UDI 13

-

Festilent 9

co

11:00

-

UDI 14

-

SCMH 6

co

10:00

-

SCMH 5

-

UDI 15

co

10:00

09:00

Avanti'31 4

-

UDI 16

co

12:00

11:00

           

Vrouwen

         

VR1

-

vrij

     

ST FC de Rakt/UDI VR2

-

ST Estria/GVV/SCV VR3

co

13:00

-

           

Maandag 15-05-2017

         

Jeugd Onder 15

         

JO15-3

-

Ouders

vr

19.30

-

           

Jeugd Onder 13

         

JO13-3

-

Ouders

vr

19.30

-

JO13-7

-

Ouders

vr

19.30

-

           

Jeugd Onder 9

         

JO9-1

-

Moeders

vr

18.30

-

JO9-2

-

Moeders

vr

18.30

-

JO9-3

-

Moeders

vr

18.30

-

JO9-4

-

Moeders

vr

18.30

-

JO9-5

-

Moeders

vr

18.30

-

JO9-7

-

Moeders

vr

18.30

-

           

Dinsdag 16-05-2017

         

Jeugd Onder 15

         

JO15-5

-

Ouders

vr

19.30

-

           

Jeugd Onder 13

         

JO13-1

-

Ouders

vr

19.30

-

JO13-6

-

Ouders

vr

19.30

-

           

Jeugd Onder 11

         

JO11-2

-

Ouders

vr

18.30

-

JO11-3

-

Ouders

vr

18.30

-

JO11-5

-

Ouders

vr

18.30

-

JO11-7

-

Ouders

vr

18.30

-

JO11-9

-

Ouders

vr

18.30

-

           

Woensdag 17-05-2017

         

Jeugd Onder 15

         

JO15-1

-

Ouders

vr

19.30

-

JO15-4

-

Ouders

vr

19.30

-

           

Jeugd Onder 13

         

JO13-8

-

Ouders

vr

19.30

-

           

Jeugd Onder 11

         

JO11-1

-

Margriet JO11-1

co

19.00

-

NLC’03 JO11-3

-

JO11-13

co

19.00

17.45

           

Jeugd Onder 9

         

JO9-8

-

Moeders

vr

18.30

-

JO9-9

-

Moeders

vr

18.30

-

JO9-10

-

Moeders

vr

18.30

-

JO9-11

-

Moeders

vr

18.30

-

           

Donderdag 18-05-2017

         

Jeugd Onder 15

         

JO15-2

-

Ouders

vr

19.30

-

           

Jeugd Onder 13

         

JO12-1

-

Ouders

vr

19.30

-

JO13-5

-

Ouders

vr

19.30

-

           

Jeugd Onder 11

         

JO11-4

-

Ouders

vr

18.30

-

JO11-6

-

Ouders

vr

18.30

-

JO11-8

-

Ouders

vr

18.30

-

           

Jeugd Onder 9

         

JO9-6

-

Moeders

vr

18.30

-

Legenda: co = competitie.; be = beker; vr = vriendschappelijk; tr = training; to = toernooi; na = nacompetitie; pbc =Provincie Brabant Cup; mec = Minus van Eijl Cup

LET OP: Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

Weeknieuws-archief

Printversie weeknieuws

Open weeknieuws als pdfWilt u het UDI weeknieuws uitprinten?
Open dan de PDF versie van het weeknieuws.



Geen Acrobat Reader op uw pc? U kunt hem hier downloaden >>

Programma en uitslagen

Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

rksv UDI'19/Beter Bed © 2017
Deze site is ontwikkeld door ID and more in samenwerking met Actv8
Twitter | Facebook | RSS | Sitemap | Disclaimer

Bezoekadres
Parklaan 4
5404 NH Uden
Plan uw route

Postadres
Postbus 719
5400 AS Uden
algemeen@udi19.nl

Sitemap

rksv UDI'19/Beter Bed

Bezoekadres: Parklaan 4, 5404 NH Uden
Postadres: Postbus 719, 5400 AS Uden