Openingstijden Oud papier

Maandag 09.00 - 16.30
Dinsdag t/m Donderdag 12.30 - 16.30
Vrijdag 09.00 - 16.30
Zaterdag 09.00 - 15.00
Zondag Gesloten
Zoeken
Hoofdmenu
Submenu

UDI-nieuws nr. 35 – week 20 maandag 15 mei 2017

 

Algemeen secretariaat
Ben Vogels
Tel. (0413) 274342 of
(06) 55793819

Postadres:
UDI'19/Beter Bed
Postbus 719
5400 AS Uden

UDI-website: www.udi19.nl
E-mail:algemeen@udi19.nl
Wedstrijdsecretariaat Senioren:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
(06) 53898663

Wedstrijdsecretariaat Jeugd:
Maarten van de Zanden
tel. (06) 42262487

Coördinator UDI-nieuws
Joost van Oort
Tel. (06) 53401404

Ledenadministratie:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
(06) 53898663

Inlichtingen contributie:
Jos van Duijnhoven
Tel. (0413) 266853

UDI Clubhuis:
Tel. (0413) 264529

Algemene mededelingen

Vanuit het wedstrijdsecretariaat  Kampioen!
De volgende jeugdteams zijn afgelopen week winnaar geworden van de voorjaarsreeks: JO17-4 – JO15-2 – JO15-3 – JO11-6 – JO9-2 – JO9-9. Spelers en begeleiding van harte proficiat.

Finales Minus van Eijl Cup                        
Zondag a.s. is het de 3e ronde en tevens de finale van de Minus van Eijl Cup. De eerste wedstrijden beginnen om 10.00 uur en na de wedstrijden volgt meteen de prijsuitreiking.
Iedereen is van harte welkom, zeker de ouders en ook opa’s & oma’s. De jeugd vindt het geweldig als u ’n kijkje komt nemen. Uiteraard is ons clubhuis dan geopend.

Uitslagen

Maandag 08-05-2017

 

 

cat.

uitsl.

JO9-2

-

DSV JO9-1

co

2-1

MO11-1

-

HBV MO11-2

co

1-5

         

Dinsdag 09-05-2017

 

 

 

 

Schijndel/DE WIT G1

-

G1

co

3-4

Margriet JO11-7

-

JO11-8

co

5-3

         

Woensdag 10-05-2017

       

JO15-2

-

Bl. Geel’38/JUMBO JO15-9

be

2-1

JO11-5

-

Festilent JO11-1

co

5-2

JO11-9

­-

Vorstenb. Boys JO11-2

co

6-1

OSS’20 JO9-1

-

JO9-1

co

8-4

Nulandia JO9-1

-

JO9-3

co

11-0

Ruwaard JO9-1

-

JO9-7

co

?

JO9-8

-

Berghem Sport JO9-9

co

0-1

Juliana Mill MO13-1

-

MO13-1

co

6-3

 

 

 

 

 

Zaterdag 13-05-2017

   

 

 

FC Uden Veteranen

-

Veteranen

vr

5-3

G2G

-

Olympia'18 G2

co

3-4

De Zwaluw JO19-1

-

JO19-3

co

6-3

JO19-4

-

Prinses Irene JO19-3

co

5-6

JO17-3

-

ST Herpinia/OKSV JO17-1

co

2-3

Margriet JO17-4

-

JO17-4

co

0-9

Heeswijk JO17-2

-

JO17-6

co

5-1

JO17-7

-

Juliana Mill JO17-2

co

3-3

JO17-8

-

Estria JO17-1

co

0-3

GVV'57 JO15-1

-

JO15-2

co

0-8

JO15-3

-

NLC'03 JO15-2

co

5-1

TOP JO15-3

-

JO15-4

co

1-3

HVCH JO15-5

-

JO15-5

co

uitg

JO15-6

-

HVCH JO15-3

co

0-6

JO15-7

-

Ruwaard JO15-2

co

3-5

JO13-1

-

OSS'20 JO13-1

co

1-0

JO13-2

-

Vitesse'08 JO13-1

co

2-3

JO13-3

-

OSS'20 JO13-2

co

2-8

JO13-4

-

Olympia'18 JO13-2

co

0-1

JO13-5

-

NLC'03 JO13-2

co

6-2

JO13-6

-

ST SDDL/Ravenst. JO13-1

co

0-7

Berghem Sport JO13-5

-

JO13-7

co

3-3

OSS'20 JO13-6

-

JO13-8

co

1-3

OSS'20 JO11-1

-

JO11-1

co

0-5

JO11-2

-

Nooit Gedacht JO11-1

co

11-2

Margriet JO11-2

-

JO11-3

co

3-7

JO11-4

-

DAW JO11-2

co

4-3

Margriet JO11-4

-

JO11-6

co

0-2

JO11-7

-

Heeswijk JO11-3

co

1-2

Nooit Gedacht JO11-4

-

JO11-8

co

7-8

JO11-9

-

Margriet JO11-7

co

6-3

TOP JO11-3

-

JO11-10

co

uitg

OSS'20 JO11-7

-

JO11-11

co

6-3

JO11-12

-

Heeswijk JO11-4

co

0-1

JO9-1

-

Festilent JO9-1

co

9-1

JO9-2

-

ST Excellent/W.B. JO9-1

co

4-1

JO9-3

-

Nooit Gedacht JO9-1

co

1-7

DAW JO9-2

-

JO9-4

co

3-2

JO9-5

-

Berghem Sport JO9-4

co

1-2

Avesteyn JO9-3

-

JO9-6

co

0-1

ST SDDL/Ravenst. JO9-3

-

JO9-9

co

0-1

FC Uden JO9-3

-

JO9-10

co

0-1

JO9-11

-

Margriet JO9-9

co

0-1

MULO MO19-1

-

MO19-1

co

6-1

MO17-1

-

SES MO17-1

co

0-2

SCMH JO13-2

-

JO13-9M

co

4-0

MO11-1

-

Nooit Gedacht MO11-1

co

uitg

         

Zondag 14-05-2017

       

Westlandia 1

-

UDI 1

co

9-3

UDI 5

-

Stiphout Vooruit 2

co

verv

DESO/Van Der Horst 2

-

UDI 6

co

5-3

UDI 7

-

Constantia 2

co

3-1

DVG 3

-

UDI 8

co

2-6

UDI 9

-

Erp 4

co

3-1

Constantia 3

-

UDI 10

co

4-0

Gemert 6

-

UDI 11

co

6-0

FC Uden 5

-

UDI 12

co

3-1

UDI 13

-

Festilent 9

co

3-5

UDI 14

-

SCMH 6

co

2-3

SCMH 5

-

UDI 15

co

uitg

Avanti'31 4

-

UDI 16

co

2-4

ST FC de Rakt/UDI VR2

-

ST Estria/GVV/SCV VR3

co

3-3

Wedstrijdprogramma

Maandag 15-05-2017

 

 

cat.

aanv.

vertr.

Jeugd Onder 15

         

JO15-3

-

Ouders

vr

19.30

-

HVCH JO15-5

-

JO15-5

co

19.00

18.00

           

Jeugd Onder 13

         

JO13-4

-

Ouders

vr

19.30

-

           

Jeugd   onder 11

         

TOP JO11-3

-

JO11-10

co

18.30

17.30

           

Jeugd Onder 9

         

JO9-1

-

Moeders

vr

18.30

-

JO9-2

-

Moeders

vr

18.30

-

JO9-3

-

Moeders

vr

18.30

-

JO9-4

-

Moeders

vr

18.30

-

JO9-5

-

Moeders

vr

18.30

-

JO9-7

-

Moeders

vr

18.30

-

 

 

 

 

 

 

Dinsdag 16-05-2017

         

Jeugd Onder 15

         

JO15-5

-

Ouders

vr

19.30

-

           

Jeugd Onder 13

         

JO13-1

-

Ouders

vr

19.30

-

JO13-6

-

Ouders

vr

19.30

-

           

Jeugd Onder 11

         

JO11-2

-

Ouders

vr

18.30

-

JO11-3

-

Ouders

vr

18.30

-

JO11-5

-

Ouders

vr

18.30

-

JO11-7

-

Ouders

vr

18.30

-

JO11-9

-

Ouders

vr

18.30

-

           

Woensdag 17-05-2017

         

Jeugd Onder 15

         

JO15-4

-

Ouders

vr

19.30

-

           

Jeugd Onder 13

         

JO13-8

-

Ouders

vr

19.30

-

           

Jeugd Onder 11

         

JO11-1

-

Margriet JO11-1

co

19.00

-

NLC’03 JO11-3

-

JO11-13

co

19.00

17.45

           

Jeugd Onder 9

         

Margriet JO9-3

-

JO9-7

co

18.30

17.30

JO9-8

-

Moeders

vr

18.30

-

JO9-9

-

Moeders

vr

18.30

-

JO9-10

-

Moeders

vr

18.30

-

JO9-11

-

Moeders

vr

18.30

-

           

Donderdag 18-05-2017

         

Jeugd Onder 15

         

JO15-2

-

Ouders

vr

19.30

-

           

Jeugd Onder 13

         

JO13-5

-

Ouders

vr

19.30

-

           

Jeugd Onder 11

         

JO11-4

-

Ouders

vr

18.30

-

JO11-6

-

Ouders

vr

18.30

-

JO11-8

-

Ouders

vr

18.30

-

           

Jeugd Onder 9

         

JO9-6

-

Moeders

vr

18.30

-

 

 

 

 

 

 

Meiden

 

 

 

 

 

MO11-1

-

Nooit Gedacht MO11-1

co

19.00

-

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 20-05-2017

   

 

 

 

Senioren

         

Veteranen

-

Odiliapeel/Braks vet.

vr

17:00

-

           

Jeugd Onder 19

         

JO19-3

-

toernooi UDI’19

to

10.30

-

MOSA'14 JO19-1

-

JO19-4

co

15:00

13:45

           

Jeugd Onder 17

         

JO17-4

-

toernooi UDI’19

to

10.30

-

JO17-5

-

toernooi UDI’19

to

10.30

-

JO17-6

-

toernooi UDI’19

to

10.30

-

JO17-7

-

toernooi UDI’19

to

10.30

-

JO17-8

-

toernooi UDI’19

to

10:30

-

           

Jeugd Onder 15

         

ST Herpinia/OKSV JO15-1

-

JO15-2

be

13:00

11:45

           

Jeugd Onder 13

         

Brabantia toernooi

-

JO12-1

vr

10:00

08:45

JO13-7

-

ST SDDL/Ravenst. JO13-3

co

10:15

-

           

Jeugd Onder 11

         

Eldenia toernooi

-

JO11-1

to

13:30

12:15

Prinses Irene JO11-1

-

JO11-2

co

10:45

09:45

Eldenia toernooi

-

JO11-3

to

13:30

12:15

Wilhelmina Boys toernooi

-

JO11-7

to

09:00

08:00

Wilhelmina Boys toernooi

-

JO11-8

to

09:00

08:00

Maliskamp toernooi

-

JO11-9

to

10:00

09:00

Prinses Irene toernooi

-

JO11-12

to

13:30

12:30

Prinses Irene toernooi

-

JO11-13

to

13:30

12:30

           

Jeugd Onder 9

         

OJC ROSMALEN toernooi

-

JO9-1

to

09:30

08:15

Prinses Irene toernooi

-

JO9-6

to

09:00

08:00

Prinses Irene toernooi

-

JO9-7

to

09:00

08:00

VOW toernooi

-

JO9-8

to

09:45

08:45

VOW toernooi

-

JO9-9

to

09:30

08:30

           

Meiden

         

MO19-1

-

Vorstenb. Boys MO19-1

be

14:45

-

MO17-1

-

EVVC MO17-2

co

14:45

-

           

Zondag 21-05-2017

         

Senioren

         

Nuenen 2

-

UDI 2  (kamp. van Ned.)

co

12:00

10:30

Hapse Boys 3

-

UDI 7

co

10:00

09:00

UDI 9

-

Vorstenbossche Boys 3

co

11:00

-

FC Uden 6

-

UDI 13 (restant)

co

10:00

09:15

UDI 14

-

Handel 3

co

11:00

-

SCMH 5

-

UDI 15

co

10:00

09:00

           

G-voetbal

         

ParaGames T.

-

G1

vr

09:45

09:00

           

Jeugd Onder 15

         

Bl. Geel’38/JUMBO toern.

-

JO15-6

to

13.30

12.30

Bl. Geel’38/JUMBO toern.

-

JO15-7

to

13.30

12.30

           

Maandag 22-05-2017

         

Jeugd Onder 13

         

JO13-7

-

Ouders

vr

19.30

-

           

Dinsdag 23-05-2017

         

Jeugd Onder 15

         

JO14-1

-

Ouders

vr

19.30

-

           

Jeugd Onder 13

         

JO12-1

-

Ouders

vr

18.30

-

JO13-2

-

Ouders

vr

19.30

-

JO13-3

-

Ouders

vr

19.30

-

           

Jeugd Onder 11

         

JO11-1

-

Ouders

vr

18.30

-

JO11-10

-

Ouders

vr

18.30

-

JO11-11

-

Ouders

vr

18.30

-

JO11-13

-

Ouders

vr

18.30

-

           

Woensdag 24-05-2017

         

Jeugd Onder 15

         

JO15-1

-

Ouders

vr

19.30

-

JO15-6

-

Ouders

vr

19.30

-

JO15-7

-

Ouders

vr

19.30

-

           

Jeugd Onder 11

         

JO11-1

-

JO11-2

be

19.00

-

JO11-12

-

Ouders

vr

18.30

-

           

Meiden

         

JO13-9M

-

Ouders

vr

19:30

-

MO13-1

-

Ouders

vr

18.30

-

MO11-1

-

Ouders

vr

18.30

-

           

Donderdag 25-05-2017

         

Meiden

         

SV Budel toernooi

-

MO17-1

to

   

Legenda: co = competitie.; be = beker; vr = vriendschappelijk; tr = training; to = toernooi; na = nacompetitie; pbc =Provincie Brabant Cup; mec = Minus van Eijl Cup

LET OP: Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

Weeknieuws-archief

Printversie weeknieuws

Open weeknieuws als pdfWilt u het UDI weeknieuws uitprinten?
Open dan de PDF versie van het weeknieuws.



Geen Acrobat Reader op uw pc? U kunt hem hier downloaden >>

Programma en uitslagen

Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

rksv UDI'19/Beter Bed © 2017
Deze site is ontwikkeld door ID and more in samenwerking met Actv8
Twitter | Facebook | RSS | Sitemap | Disclaimer

Bezoekadres
Parklaan 4
5404 NH Uden
Plan uw route

Postadres
Postbus 719
5400 AS Uden
algemeen@udi19.nl

Sitemap

rksv UDI'19/Beter Bed

Bezoekadres: Parklaan 4, 5404 NH Uden
Postadres: Postbus 719, 5400 AS Uden