Openingstijden Oud papier

Maandag 09.00 - 16.30
Dinsdag t/m Donderdag 12.30 - 16.30
Vrijdag 09.00 - 16.30
Zaterdag 09.00 - 15.00
Zondag Gesloten
Zoeken
Hoofdmenu
Submenu

UDI-nieuws nr. 36 – week 21 maandag 22 mei 2017

 

Algemeen secretariaat
Ben Vogels
Tel. (0413) 274342 of
(06) 55793819

Postadres:
UDI'19/Beter Bed
Postbus 719
5400 AS Uden

UDI-website: www.udi19.nl
E-mail:algemeen@udi19.nl
Wedstrijdsecretariaat Senioren:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
(06) 53898663

Wedstrijdsecretariaat Jeugd:
Maarten van de Zanden
tel. (06) 42262487

Coördinator UDI-nieuws
Joost van Oort
Tel. (06) 53401404

Ledenadministratie:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
(06) 53898663

Inlichtingen contributie:
Jos van Duijnhoven
Tel. (0413) 266853

UDI Clubhuis:
Tel. (0413) 264529

Algemene mededelingen

Zomerkienen in het clubhuis
Maandag 12 juni a.s. is het voor de laatste keer dit seizoen kienen in het clubhuis, deze keer staat de avond in het teken van de naderende zomervakantie. Wilma verzorgt voor enkele passende prijsjes en Anja en Piet verzorgen samen de kientafel. Het kienen begint om 19.30 uur en u bent van harte welkom. Zegt het voort tegen uw kennissen, buren en wie verder het leuk zou vinden om een ontspannen avondje te kienen.

Kampioenschap van Nederland
UDI 2 speelt momenteel om het kampioenschap van Nederland voor reserve-eltallen. Hieraan wordt deelgenomen door de vijf hoofdklassekampioenen uit het zaterdag- en de zes uit het zondagvoetbal; deze zijn verdeeld over vier poules.
Na het gelijkspel bij Nuenen van zondag jl. speelt UDI 2 zondag a.s. om 12.00 uur thuis tegen Westlandia de tweede, tevens laatste, poulewedstrijd; de poulewinnaar plaatst zich voor de halve finales.

Districtsbeker jeugd
Na de uitschakeling van MO19-1 zijn JO15-2, JO11-1 en JO11-2 nog in de strijd.

Deze week staan de volgende halve finales op het programma:

Woensdag 24 mei

19.00

JO11-1 – JO11-2

Zaterdag 27 mei

13.00

JO15-2 – Vitesse’08 JO15-1

De finales zijn in het weekeinde van 10 en 11 juni bij Schijndel/DE WIT.

Uitslagen

Maandag 15-05-2017

 

 

cat.

uitsl.

HVCH JO15-5

-

JO15-5

co

2-1

TOP JO11-3

-

JO11-10

co

9-3

         

Woensdag 17-05-2017

       

JO11-1

-

Margriet JO11-1

co

11-0

NLC’03 JO11-3

-

JO11-13

co

1-2

Margriet JO9-3

-

JO9-7

co

?

         

Donderdag 18-05-2017

 

 

 

 

Prinses Irene JO11-1

-

JO11-2

co

2-8

MO11-1

-

Nooit Gedacht MO11-1

co

2-5

 

 

 

 

 

Zaterdag 20-05-2017

   

 

 

Veteranen

-

Odiliapeel/Braks vet.

vr

4-3

MOSA'14 JO19-1

-

JO19-4

co

6-2

ST Herpinia/OKSV JO15-1

-

JO15-2

be

1-4

JO13-7

-

ST SDDL/Ravenst. JO13-3

co

3-2

MO19-1

-

Vorstenb. Boys MO19-1

be

1-5

MO17-1

-

EVVC MO17-2

co

0-0

         

Zondag 21-05-2017

       

Nuenen 2

-

UDI 2  (kamp. van Ned.)

co

1-1

Hapse Boys 3

-

UDI 7

co

3-4

UDI 9

-

Vorstenbossche Boys 3

co

verv

FC Uden 6

-

UDI 13

co

3-3

UDI 14

-

Handel 3

co

verv

SCMH 5

-

UDI 15

co

1-3

Wedstrijdprogramma

Maandag 22-05-2017

   

cat.

aanv.

vertr.

Jeugd Onder 15

         

JO15-1

-

Ouders

vr

19.00

-

 

         

Jeugd Onder 13

         

JO13-7

-

Ouders

vr

19.30

-

 

         

Jeugd Onder 11

         

JO11-1

-

Ouders

vr

18.30

-

           

Jeugd Onder 9

         

JO9-11

-

Moeders

vr

18.30

-

           

Dinsdag 23-05-2017

         

Jeugd Onder 15

         

JO14-1

-

Ouders

vr

19.30

-

           

Jeugd Onder 13

         

JO12-1

-

Ouders

vr

18.30

-

JO13-2

-

Ouders

vr

19.30

-

JO13-3

-

Ouders

vr

19.30

-

           

Jeugd Onder 11

         

JO11-10

-

Ouders

vr

18.30

-

JO11-11

-

Ouders

vr

18.30

-

JO11-13

-

Ouders

vr

18.30

-

           

Woensdag 24-05-2017

         

Jeugd Onder 15

         

JO15-6

-

Ouders

vr

19.30

-

JO15-7

-

Ouders

vr

19.30

-

           

Jeugd Onder 13

         

JO13-9

-

Ouders

vr

19.30

-

           

Jeugd Onder 11

         

JO11-1

-

JO11-2

be

19.00

-

JO11-12

-

Ouders

vr

18.30

-

           

Meiden

         

Jeugd Onder 13

         

MO13-1

-

Ouders

vr

18.30

-

           

Jeugd Onder 11

         

MO11-1

-

Ouders

vr

18.30

-

           

Donderdag 25-05-2017

         

Meiden Onder 17

         

SV Budel toernooi

-

MO17-1

to

11:25

10:00

 

 

 

 

 

 

Vrijdag 26-05-2017

 

 

 

 

 

Jeugd Onder 17

 

 

 

 

 

Poperinge (B) toernooi

-

JO17-4

to

   

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 27-05-2017

   

 

 

 

Senioren

         

Veteranen

-

Boekel Sport Veteranen

vr

17:00

-

           

G-voetbal

         

NWC toernooi

-

G2G

to

12:00

10:45

           

Jeugd Onder 17

         

Poperinge (B) toernooi

-

JO17-4

to

   
           

Jeugd Onder 15

         

JO15-2

-

Vitesse’08 JO15-1

be

13:00

-

JO15-3

-

VCO JO15-1

co

11:30

-

           

Jeugd Onder 13

         

JO13-1

-

HVV Hollandia JO13-1

vr

13:00

-

JO12-1

-

HVV Hollandia JO12-1

vr

13:00

-

Wilhelmina Boys toernooi

-

JO13-2

to

12:00

10:45

Maliskamp toernooi

-

JO13-7

to

10:00

09:00

Maliskamp toernooi

-

JO13-8

to

10:00

09:00

           

Jeugd Onder 11

         

JO11-2

-

FC de Rakt JO11-1

co

11:30

-

Berghem Sport JO11-7

-

JO11-8

co

10:30

09:30

JO11-9

-

OSS'20 JO11-4

co

09:00

-

           

Zondag 28-05-2017

         

Senioren

         

UDI 2  (kamp. van Ned.)

-

Westlandia 2

co

12:00

-

UDI 7

-

SV Milsbeek 2

co

12:00

-

UDI 16

-

Schijndel/DE WIT 7

co

12:00

-

           

Jeugd Onder 15

         

OJC ROSMALEN toernooi

-

JO15-1

to

10:00

08:45

           

Jeugd Onder 13

         

OJC ROSMALEN toernooi

-

JO13-1

to

10:00

08:45

           

Maandag 29-05-2017

         

Jeugd Onder 11

         

Best Vooruit JO11-2

-

2007/2

vr

18.30

17.15

           

Jeugd Onder 9

         

Best Vooruit JO9-1

-

2009/1

vr

18.30

17.15

           

Woensdag 31-05-2017

         

Jeugd Onder 13

         

Best Vooruit JO12-1

-

2006/1

vr

18.30

17.15

           

Jeugd Onder 11

         

Best Vooruit JO10-1

-

2008/1

vr

18.30

17.15

           

Jeugd Onder 9

         

Best Vooruit JO9-2

-

2009/2

vr

18.30

17.15

Legenda: co = competitie.; be = beker; vr = vriendschappelijk; tr = training; to = toernooi;  na = nacompetitie;
pbc =Provincie Brabant Cup; mec = Minus van Eijl Cup

LET OP: Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

Weeknieuws-archief

Printversie weeknieuws

Open weeknieuws als pdfWilt u het UDI weeknieuws uitprinten?
Open dan de PDF versie van het weeknieuws.



Geen Acrobat Reader op uw pc? U kunt hem hier downloaden >>

Programma en uitslagen

Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

rksv UDI'19/Beter Bed © 2017
Deze site is ontwikkeld door ID and more in samenwerking met Actv8
Twitter | Facebook | RSS | Sitemap | Disclaimer

Bezoekadres
Parklaan 4
5404 NH Uden
Plan uw route

Postadres
Postbus 719
5400 AS Uden
algemeen@udi19.nl

Sitemap

rksv UDI'19/Beter Bed

Bezoekadres: Parklaan 4, 5404 NH Uden
Postadres: Postbus 719, 5400 AS Uden