Openingstijden Oud papier

Maandag 09.00 - 16.30
Dinsdag t/m Donderdag 12.30 - 16.30
Vrijdag 09.00 - 16.30
Zaterdag 09.00 - 15.00
Zondag Gesloten
Zoeken
Hoofdmenu
Submenu

UDI-nieuws nr. 37 – week 22 maandag 29 mei 2017

 

Algemeen secretariaat
Ben Vogels
Tel. (0413) 274342 of
(06) 55793819

Postadres:
UDI'19/Beter Bed
Postbus 719
5400 AS Uden

UDI-website: www.udi19.nl
E-mail:algemeen@udi19.nl
Wedstrijdsecretariaat Senioren:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
(06) 53898663

Wedstrijdsecretariaat Jeugd:
Maarten van de Zanden
tel. (06) 42262487

Coördinator UDI-nieuws
Joost van Oort
Tel. (06) 53401404

Ledenadministratie:
Tinie Timmers
Tel. (0413) 250114 of
(06) 53898663

Inlichtingen contributie:
Jos van Duijnhoven
Tel. (0413) 266853

UDI Clubhuis:
Tel. (0413) 264529

Algemene mededelingen

Zomerkienen in het clubhuis  (herhaald bericht)                      
Maandag 12 juni a.s. is het voor de laatste keer dit seizoen kienen in het clubhuis, deze keer staat de avond in het teken van de naderende zomervakantie. Wilma verzorgt voor enkele passende prijsjes en Anja en Piet verzorgen samen de kientafel. Het kienen begint om 19.30 uur en u bent van harte welkom. Zegt het voort tegen uw kennissen, buren en wie verder het leuk zou vinden om een ontspannen avondje te kienen.

Kampioenschap van Nederland
UDI 2 is uitgeschakeld in de strijd om het kampioenschap van Nederland voor reserve-elftallen. Westlandia bleek te sterk en plaatste zich voor de halve finales.

Districtsbeker jeugd
JO11-1 en JO15-2 hebben zich geplaatst voor de finale van de districtsbeker; deze wedstrijden worden op zaterdag 10 juni a.s. om resp. 10.30 en 11.45 uur gespeeld op de accommodatie van Schijndel/DE WIT.
De tegenstanders komen uit de nog te spelen wedstrijden FC Geleen Zuid JO11-1 – WDZ JO11-1 en Amstenrade JO15-1 – Haelen JO15-1.

Uitslagen

Woensdag 24-05-2017

   

cat.

uitsl.

JO11-1

-

JO11-2

be

10-3

 

 

 

 

 

Zaterdag 27-05-2017

   

 

 

Veteranen

-

Boekel Sport Veteranen

vr

3-4

JO15-2

-

Vitesse’08 JO15-1

be

3-2

JO15-3

-

VCO JO15-1

co

14-0

JO11-2

-

FC de Rakt JO11-1

co

10-0

Berghem Sport JO11-7

-

JO11-8

co

1-5

JO11-9

-

OSS'20 JO11-4

co

3-0

         

Zondag 28-05-2017

       

UDI 2  (kamp. van Ned.)

-

Westlandia 2

co

2-3

UDI 7

-

SV Milsbeek 2

co

verv

UDI 16

-

Schijndel/DE WIT 7

co

verv

Wedstrijdprogramma

Maandag 29-05-2017

   

cat.

aanv.

vertr.

Jeugd Onder 11

         

Best Vooruit JO11-2

-

JO11-2 (nieuw)

vr

18.30

17.15

           

Jeugd Onder 9

         

Best Vooruit JO9-1

-

JO9-1 (nieuw)

vr

18.30

17.15

           

Woensdag 31-05-2017

         

Jeugd Onder 11

         

Best Vooruit JO10-1

-

JO10-1 (nieuw)

vr

18.30

17.15

           

Jeugd Onder 9

         

Best Vooruit JO9-2

-

JO9-2 (nieuw)

vr

18.30

17.15

           

Meiden

         

MO11-1

-

Ouders

vr

18.30

-

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 03-06-2017

   

 

 

 

Jeugd Onder 19

 

       

JO19-1 (nieuw)

-

NWC JO19-1

vr

15.00

-

AWC JO19-1

-

JO19-2 (nieuw)

vr

13.00

11.45

 

 

       

Jeugd Onder 17

 

       

JO17-1 (nieuw)

-

NWC JO17-1

vr

15.00

-

 

 

       

Jeugd Onder 15

         

JO14-1 (nieuw)

-

HVCH JO14-1

vr

13.00

-

Brabantia Toernooi

-

JO14-1

to

10:10

09.00

Brabantia Toernooi

-

JO15-2

to

09:30

08.15

NWC Toernooi

-

JO15-4

to

10:00

08.45

NWC Toernooi

-

JO15-5

to

10:00

08.45

           

Jeugd Onder 13

         

JO13-1 (nieuw)

-

NWC JO13-1

vr

11.30

-

Boxtel JO13-1

-

JO13-2 (nieuw)

vr

11.45

10.30

           

Jeugd Onder 11

         

JO10-1 (nieuw)

-

JVC Cuijk JO10-1

vr

10.15

-

JO11-2 (nieuw)

-

HVCH HO11-2

vr

10.15

-

Venhorst Toernooi

-

JO11-6

to

09:35

08.30

Bl. Geel'38/JUMBO Toern.

-

JO11-10

to

   

Bl. Geel'38/JUMBO Toern.

-

JO11-11

to

   
           

Jeugd Onder 9

         

JO9-1 (nieuw)

-

Zwaluw VFC JO9-1

vr

09.00

-

JO9-2 (nieuw)

-

HVCH JO9-2

vr

09.00

-

OJC ROSMALEN Toernooi

-

JO9-2

to

09:00

07.45

Nijmegen Toernooi

-

JO9-3

to

10:00

08.45

Venhorst Toernooi

-

JO9-4

to

13:30

12.30

Venhorst Toernooi

-

JO9-5

to

13:30

12.30

OJC ROSMALEN Toernooi

-

JO9-10

to

09:00

07.45

JO8-1 (nieuw)

-

FC Engelen JO8-1

vr

10:15

-

           

Meiden

         

De Valk Toernooi

-

MO19-1

to

   
           

Zondag 04-06-2017

         

Jeugd Onder 13

         

NWC Toernooi

-

JO13-3

to

09:30

08.15

NWC Toernooi

-

JO13-4

to

09:30

08.15

           

Jeugd Onder 11

         

Stiphout Vooruit Toern.

-

JO11-2

to

08:45

07.30

Nijmegen Toernooi

-

JO11-4

to

10:00

08.45

           

Dinsdag 06-06-2017

         

Vrouwen

         

VR1

-

Nooit Gedacht VR1

vr

19.30

-

 

Legenda: co = competitie.; be = beker; vr = vriendschappelijk; tr = training; to = toernooi;
na = nacompetitie; pbc =Provincie Brabant Cup; mec = Minus van Eijl Cup

LET OP: Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

Weeknieuws-archief

Printversie weeknieuws

Open weeknieuws als pdfWilt u het UDI weeknieuws uitprinten?
Open dan de PDF versie van het weeknieuws.



Geen Acrobat Reader op uw pc? U kunt hem hier downloaden >>

Programma en uitslagen

Alléén onder de rubriek Programma/uitslagen worden mutaties aangebracht!

rksv UDI'19/Beter Bed © 2017
Deze site is ontwikkeld door ID and more in samenwerking met Actv8
Twitter | Facebook | RSS | Sitemap | Disclaimer

Bezoekadres
Parklaan 4
5404 NH Uden
Plan uw route

Postadres
Postbus 719
5400 AS Uden
algemeen@udi19.nl

Sitemap

rksv UDI'19/Beter Bed

Bezoekadres: Parklaan 4, 5404 NH Uden
Postadres: Postbus 719, 5400 AS Uden