Openingstijden Oud papier

Maandag 09.00 - 16.30
Dinsdag t/m Donderdag 12.30 - 16.30
Vrijdag 09.00 - 16.30
Zaterdag 09.00 - 15.00
Zondag Gesloten
Zoeken
Hoofdmenu
Submenu

Onze tegenstanders

Waar komt mijn tegenstander vandaan?

De verenigingen uit verre regio's waar de landelijk spelende teams tegen spelen zijn in dit overzicht niet opgenomen.

Vereniging

Plaats

Sportpark

Adres

Achilles Reek

Reek

Sportpark Mgr. Suysstraat

Mgr. Suijsstraat 35

Amstenrade

Amstenrade

De Gijselaar

De Gyselaar 78

Astrantia

Middelaar (bij Mook)

De Heikant

Heikantseweg 11 A

ASV’33

Aarle-Rixtel

De Hut

Bakelseweg 9

Avanti’31

Schijndel

De Molenheide

Avantilaan 1

Avesteyn

Heeswijk-Dinther

Avesteyn

Steen- en Stokstraat 6

Bavos

Bakel

Geneneind

Geneneind 2 C

Bekkerveld

Heerlen

Aarveld

Benzenraderweg 188

Berghem Sport

Berghem

De Koppelsteeg

Osseweg 49

Blauw Geel’38/JUMBO

Veghel

Prins Willem Alexander

Pr.W.Alexander Sportpark 24

Boekel Sport

Boekel

De Donk

Waterval 9

Boerdonk

Boerdonk

De Kerveheester

Veerstraat 7

Boskant

Boskant

De Scheken

Hazelaarstraat 54

Bruheze

Helmond

Espendonk

Espendonk 1

Cito

Oss

De Rooijen

Kloosterstraat 13

Constantia

Wanroij

De Kwik

Hoevensestraat 1

DAW

Schaijk

D’n Heuvel

Bossestraat 56

De Willy’s

Wilbertoord

De Willy’s

Verbindingsweg 40

De Zwaluw

Oeffelt

Hogehoek

Hogehoek 12 A

DESO/Van Der Horst

Oss

Rusheuvel

Spitsbergerweg 1

Deurne

Deurne

De Kranenmortel

Energiestraat 7

DSV

St. Anthonis/Ledeacker

De Laan

Ledeackersestraat 25

DVG

Liempde

De Roode Bleek

Sportlaan 2

DVO

Sittard

Frans Erkens

Dr. Philipsstraat 101

EHC/Heuts

Hoensbroek

De Dem

Demstraat 13

Elsendorp

Elsendorp

De Dompt

St. Janstraat 47

Erp

Erp

Den Uil

Den Uil 3

Estria

Escharen

De Kranenhof

Kranenhofscheweg 10

EVVC

Vinkel

De Zwaan

Vinkelsestraat 108 A

Excellent

Oploo

Het Domein

van Steenhuijsstraat 36

FC de Rakt

Uden

Moleneind

Aalstweg 7

FC Schadewijk

Oss

De Neervelden

Scheldestraat 31

FC Uden

Uden

De Vlasakker

Artillerieweg 1

Festilent

Zeeland

De Bundel

Boekelsedijk 3

Fiducia

De Rips

De Blaarpeel

Blaarpeelweg 18

Gassel

Gassel

De Oude Kamp

Ten Holtweg 10

Gemert

Gemert

Molenbroek

Sportlaan 9

Groene Ster

Heerlerheide

Pronsenbroek

Hei-Grindelweg 66

GVV’57

Grave

De Bikkelkamp

Dr. Wierstraat 1

Handel

Handel

D’n Eikenwal

Ossenkapelweg 2

Hapse Boys

Haps

De Berkte

Haringsestraat 7

HBV

Beers

Calbroek

Heuf 3

Heeswijk

Heeswijk-Dinther

De Ballendonk

Droevendaal 6

Heijen

Heijen

De Heikamp

Heikampseweg 50 A

Heksenberg

Heerlen

Heksenberg

Kamperheideweg 1

Herpinia

Herpen

De Wilgendaal

Hollandse Kamp 2

HRC’27

Afferden

De Alverman

Hengeland 12 A

HVCH

Heesch

De Braaken

Binnenweg 1

Irene

Gemonde

De Laat

Kaal Hoefsteeg 2

Juliana Mill

Mill

Juliana

Langenboomseweg 7

JVC Cuijk

Cuijk

De Groenendijkse Kampen

Sportlaan 7

Maaskantse Boys

Maren-Kessel

De Liesdaal

Pastoor Roesweg 43

Macharen

Macharen

De Hulleheuf

Dorpstraat 62

Margriet

Oss

Amstelhoef

Amsteleindstraat 21

Mariahout

Mariahout

De Heibunders

Veghelsedijk 1

Menos

Landhorst

Peelvreugd

Schapendreef 24

Mierlo Hout

Mierlo Hout

De Beemd

Wilgehoutstraat 6

Mifano

Mierlo

De Ark

Goorsedijk 3

MULO

Helmond

De Braak

Sportpark de Braak 1

MVC

De Mortel

De Smagt

De Smagt 25 A

MVC’19

Maasbree

De 3-Sprong

Breetse Peelweg 1 B

Nijnsel/TVE Reclame

Nijnsel

Den Eimert

Sportlaan 2

NLC’03

Lith

De Akkeren

Valkseweg 17

Nooit Gedacht

Geffen

De Biescamp

Past. v.d. Kampstraat 34

Nulandia

Nuland

Duin en Dael

Duyn en Daelseweg 12

NWC

Asten

’t Root

Beatrixlaan 42

Odiliapeel/Braks Groep

Odiliapeel

De Smelen

Oudedijk 30 A

OKSV

Overlangel

‘t Veldje

Kerkstraat 22

Ollandia

Olland

Ekkerzicht

Den Ekker 1

Olympia’18

Boxmeer

Pelzer

Graafseweg 34

OSS’20

Oss

De Rusheuvel

Rusheuvelstraat 59

OVC’63

Oijen

De Rijsbos

Pastoor Feletstraat 49

Prinses Irene

Nistelrode

De Schellen

Loo 8

Ravenstein

Ravenstein

Den Ong

Dorskamp 40

Rhode

St.Oedenrode

De Neul

Dommelpark 3

RKOSV Achates

Ottersum

De Niersvallei

St. Janstraat 66

RKVV Keldonk

Keldonk

De Koulberg

Kampweg 13

Rood Wit’62

Helmond

De Rijpel

Sportkomplex de Rijpel 1

Ruwaard

Oss

De Bergsche Hoeve

Bergsche Hoevepad 3

Sambeek

Sambeek

Den Urling

Den Urling 30

SBV

Haren (bij Oss)

Elzenbos

Lietingstraat 58

SC Helmondia

Helmond

De Braak

Sportpark de Braak 1

SC St. Hubert

Sint Hubert

Het Breexsel

Voortsestraat 18

Scharn

Maastricht

Scharn

Bemelerweg 92

Schijndel/DE WIT

Schijndel

Zuideinderpark

Rooiseheide 20

SCMH

Mariaheide

Spoorzicht

Meester Schendelerstr. 12

SCV’58

Velp (bij Grave)

De Kranenhof

Kranenhofscheweg 2

SDDL

Demen

De Vijf Stromen

Osstraat 11

SES

Langenboom

De Kogelberg

Dennendijk 12

SHH

Herten

De Wolfsberg

Gerbergaweg 20

SIOL

Katwijk (bij Cuijk)

De Groenendijkse Kampen

Sportlaan 1

SJVV

Deurne

De Dreef

Vloeieindsedreef 14

SNA

Montfort

Montfort

Boordmoolweg 1

Someren

Someren

De Potacker

Potakkerweg 21

Sparta’18

Sevenum

’t Spansel

Luttelseweg 26

Sparta’25

Beek en Donk

’t Heereind

Heereindsestraat 10

Sportclub Irene

Tegelen

De Bakenbos

Bakenbosweg 4

SSE

Someren-Eind

De Heikampen

Bennenbroekstraat 65

SSS’18

Overloon

De Raay

Raaijweg 1

Stormvogels’28

Siebengewald

’t Eindpunt

Gochsedijk 87

SV Milsbeek

Milsbeek

De Zwarteweg

Zwarteweg 85

SV Venray

Venray

De Wieën

Sportlaan 6

SVS

Stevensbeek

SVS

Stevensbeekseweg 7

TOP

Oss

TOP

Hescheweg 79 A

Toxandria

Rijkevoort

Kampzicht

Kerkveld 8

Ulysses

Megen

Den Heuvel

Nieuwstraat 3

VCA

St. Agatha

Veldzicht

Liesmortel 46

VCO

Zeeland

Den Dries

Voor-Oventje 17 B

Venlosche Boys

Venlo

Alde Wielerbaan

Nachtegaalweg 4

Venhorst

Venhorst

De Voskuilen

Heikneuter 2

Vianen Vooruit

Vianen (bij Cuijk)

Vianen Vooruit

Koebaksestraat 35 B

VIOS’38

Beugen

De Slatert

Dorpsstraat 50 B

Vitesse’08

Gennep

De Heykuul

Langeweg 4

Volharding

Vierlingsbeek

Soetendaal

Soetendaal 5 A

Volkel

Volkel

Volkel

Eeuwsels 14

Vorstenbossche Boys

Vorstenbosch

De Bergakkers

Binnenveld 57

VOW

Zijtaart

De Vonders

De Bresser 27-29

WEC

Wijbosch

De Glorie

Veghelsedijk 23

Westerbeekse Boys

Westerbeek

D’n Twist

Beekstraat 1

WHV

Loosbroek

De Hoef

Dorpsstraat 15

Wittenhorst

Horst

Ter Horst

Wittebrugweg 3

ZSV

Zeilberg (Deurne)

De Kranenmortel

Kranenmortelweg 6 A

Vereniging

Plaats

Sportpark

Adres

rkosv Achates

Ottersum (Gennep)

De Niersvallei

St. Janstraat 66

Achilles Reek

Reek

Gem. Sportpark

Mgr. Suijsstraat 35

Astrantia

Middelaar (bij Mook)

De Heikant

Heikantseweg 11 A

ASV'33

Aarle-Rixtel

De Hut

Bakelseweg 9

Avanti'31

Schijndel

De Molenheide

Avantilaan 1

Avesteyn

Dinther

Avesteyn

Steen- en Stokstraat 6

Bavos

Bakel

Geneneind

Geneneind 2 C

Berghem Sport

Berghem

De Koppelsteeg

Osseweg 49

Blauw Geel'38/Otter West.

Veghel

Prins Willem Alexander

Pr.W.Alexander Sportpark 24

Boekel Sport

Boekel

De Donk

Waterval 9

Boerdonk

Boerdonk

De Kerveheester

Veerstraat 7

Boskant

Boskant

De Scheken

Hazelaarstraat 54

Cito

Oss

De Rooijen

Kloosterstraat 13

Constantia

Wanroij

De Kwik

Hoevensestraat 1

DAW

Schaijk

D'n Heuvel

Bossestraat 56

De Willy's

Wilbertoord

De Willy's

Verbindingsweg 40

De Zwaluw

Oeffelt

Hogehoek

Hogehoek 12a

DESO/Van Der Horst

Oss

Gem. Sportpark

Spitsbergerweg 1

DSV

St. Anthonis/Ledeacker

De Laan

Ledeackersestraat 25

DVG

Liempde

De Roode Bleek

Sportlaan 2

Elsendorp

Elsendorp

De Dompt

St. Janstraat 47

Erp

Erp

Den Uil

Den Uil 3

Estria

Escharen

De Kranenhof

Kranenhofscheweg 10

EVVC

Vinkel

De Zwaan

Vinkelsestraat 108 A

Excellent

Oploo

Het Domein

van Steenhuijsstraat 36

FC de Rakt

Uden

Moleneind

Aalstweg 3

FC Schadewijk

Oss

De Neervelden

Scheldestraat 31

FC Uden

Uden

De Vlasakker

Artillerieweg 1

Festilent

Zeeland

De Bundel

Boekelsedijk 3

Fiducia

De Rips

De Blaarpeel

Blaarpeelweg 18

Gassel

Gassel

De Oude Kamp

Ten Holtweg 10

Gemert

Gemert

Molenbroek

Sportlaan 9

GVV'57

Grave

De Bikkelkamp

Dr. Wierstraat 1

Handel

Handel

D'n Eikenwal

Ossenkapelweg 2

Hapse Boys

Haps

De Berkte

Haringsestraat 12

HBV

Beers

Calbroek

Heuf 3

Heeswijk

Heeswijk

De Ballendonk

Droevendaal 6

Heijen

Heijen

De Heikamp

Heikampseweg 50 A

Herpinia

Herpen

De Wilgendaal

Wilgendaal 2

HVCH

Heesch

De Braaken

Binnenweg 1

Irene

Gemonde

De Laat

Kaal Hoefsteeg 2

Juliana Mill

Mill

Juliana

Langenboomseweg 7

JVC Cuijk

Cuijk

De Groenendijkse Kampen

Sportlaan 7

rkvv Keldonk

Keldonk

De Koulberg

Kampweg 13

Leunen

Leunen

't Klaverblad

De Haanstraat 20 A

Maaskantse Boys

Maren-Kessel

De Liesdaal

Pastoor Roesweg 43

Macharen

Macharen

De Hulleheuf

Dorpstraat 62

Margriet

Oss

Amstelhoef

Amsteleindstraat 21

Mariahout

Mariahout

De Heibunders

Veghelsedijk 1

Menos

Landhorst

Peelvreugd

Schapendreef 24

Milsbeek SV

Milsbeek

De Zwarteweg

Zwarteweg 85

Montagnards

Bergen (Lb)

De Venhorst

De Flammert 1047

MVC

De Mortel

De Smagt

De Smagt 25 A

Nijnsel

Nijnsel

Den Eimert

Sportlaan 2

NLC'03

Lith

De Akkeren

Valkseweg 17

Nooit Gedacht

Geffen

De Biescamp

Past. v.d. Kampstraat 34

Nulandia

Nuland

Duin en Dael

Duyn en Daelseweg 12

NWC

Asten

't Root

Beatrixlaan 42

Odiliapeel/Braks Groep

Odiliapeel

De Smelen

Oudedijk 30 A

OKSV

Overlangel

OKSV

Kerkstraat 22

Ollandia

Olland

Ekkerzicht

Den Ekker 1

Olympia'18

Boxmeer

Intervet

Graafseweg 34

Oostrum SV

Oostrum

De Spar

Sparrendreef 7

sv OSS 1920/Verbr.Megast.

Oss

De Rusheuvel

Rusheuvelstraat 59

OVC'63

Oijen

De Rijsbos

Pastoor Feletstraat 49

Prinses Irene

Nistelrode

De Schellen

Loo 8

Ravenstein

Ravenstein

Den Ong

Dorskamp 40

Rhode/r+b

St.Oedenrode

De Neul

Dommelpark 3

Ruwaard

Oss

De Bergsche Hoeve

Bergsche Hoevepad 3

Sambeek

Sambeek

Den Urling

Den Urling 30

SBV

Haren (bij Oss)

Elzenbos

Lietingstraat 58

Schijndel/VITAM Catering

Schijndel

Zuideinderpark

Rooiseheide 20

SC St. Hubert

Sint Hubert

Het Breexsel

Voortsestraat 18

SCMH

Mariaheide

Spoorzicht

Schendelerstraat 12

SCV'58

Velp (bij Grave)

De Kranenhof

Kranenhofscheweg 2

SDDL

Demen

De Vijf Stromen

Osstraat 11

SES

Langenboom

De Kogelberg

Dennendijk 1

SIOL

Katwijk (bij Cuijk)

De Groenendijkse Kampen

Sportlaan 3

Sparta'25

Beek en Donk

't Heereind

Heereindsestraat 10

SSS'18

Overloon

De Raaij

Raaijweg 1

Stormvogels'28

Siebengewald

't Eindpunt

Gochsedijk 87

SVS

Stevensbeek

Gem. Sportpark

Stevensbeekseweg 7

TOP

Oss

TOP

Hescheweg 10

Toxandria

Rijkevoort

Kampzicht Toxandria

Kerkveld 8

UDI'19/Beter Bed

Uden

Parkzicht

Parklaan 4

Ulysses

Megen

Den Heuvel

Nieuwstraat 3

VCA

St. Agatha

Veldzicht

Liesmortel 46

VCO

't Oventje (Zeeland)

Den Dries

Voor-Oventje 17 B

Venhorst

Venhorst

De Voskuilen

Heikneuter 2

Venray SV

Venray

De Wieën

Sportlaan 6

Vianen Vooruit

Vianen (bij Cuijk)

Vianen Vooruit

Koebaksestraat 35 B

VIOS'38

Beugen

De Slatert

Dorpsstraat 50 B

Vitesse'08

Gennep

De Heykuul

Langeweg 4

Volharding

Vierlingsbeek

Soetendaal

Soetendaal 5 A

Volkel

Volkel

Volkel

Eeuwsels 14

Vorstenbossche Boys

Vorstenbosch

De Bergakkers

Binnenveld 57

VOW

Zijtaart

De Vonders

De Bresser 27-29

WEC

Wijbosch

De Glorie

Veghelsedijk 23

Westerbeekse Boys

Westerbeek

D'n Twist

Beekstraat 1

WHV

Loosbroek

De Hoef

Dorpsstraat 15

Wittenhorst

Horst

Ter Horst

Wittebrugweg 3

Ysselsteyn

Ysselsteyn

De Vlies

Ysselsteynseweg 90


Download de adressenlijst van de tegenstanders als pdf:

Adressenlijst tegenstanders



Geen Acrobat Reader op uw pc? U kunt hem hier downloaden >>

rksv UDI'19/Beter Bed © 2017
Deze site is ontwikkeld door ID and more in samenwerking met Actv8
Twitter | Facebook | RSS | Sitemap | Disclaimer

Bezoekadres
Parklaan 4
5404 NH Uden
Plan uw route

Postadres
Postbus 719
5400 AS Uden
algemeen@udi19.nl

Sitemap

rksv UDI'19/Beter Bed

Bezoekadres: Parklaan 4, 5404 NH Uden
Postadres: Postbus 719, 5400 AS Uden