Openingstijden Oud papier

Maandag 09.00 - 16.30
Dinsdag t/m Donderdag 12.30 - 16.30
Vrijdag 09.00 - 16.30
Zaterdag 09.00 - 15.00
Zondag Gesloten
Zoeken
Hoofdmenu
Submenu

Speelschema - 3e divisie B

.

Ronde 1
13.08.2016 18:00 Jong FC Den Bosch - OJC Rosmalen 1-2  
  18:00 Jong Achilles'29 - Magreb '90 1-2  
  18:00 UDI'19/Beter Bed - Dongen 3-1  
14.08.2016 14:00 Hercules - Jong De Graafschap 3-1  
  14:00 Quick'20 - HSC'21 1-0  
  14:30 Be Quick 1887 - Juliana '31 1-0  
  14:30 EVV - HBS 0-0  
  14:30 JVC Cuijk - De Dijk 2-3  
  14:30 OFC - Westlandia 2-1  
Ronde 2
21.08.2016 14:00 HBS - Be Quick 1887 1-5  
  14:00 De Dijk - OFC 4-1  
  14:00 Juliana '31 - EVV 3-1  
  14:00 OJC Rosmalen - Jong Achilles'29 1-0  
  14:00 Westlandia - Hercules 4-0  
  14:30 Dongen - Quick'20 2-1  
  14:30 HSC'21 - JVC Cuijk 1-2  
  14:30 Jong De Graafschap - UDI'19/Beter Bed 6-0  
  14:30 Magreb '90 - Jong FC Den Bosch 1-1  
Ronde 3
28.08.2016 14:00 Hercules - De Dijk 1-2  
  14:00 Quick'20 - Juliana '31 1-1  
  14:00 Westlandia - HSC'21 1-0  
  14:30 Be Quick 1887 - Jong Achilles'29 3-2  
  14:30 EVV - Jong FC Den Bosch 2-0  za 27-08
  14:30 Jong De Graafschap - Dongen 2-1  
  14:30 JVC Cuijk - HBS 1-0  
  14:30 OFC - OJC Rosmalen 2-3  
  14:30 UDI'19/Beter Bed - Magreb '90 0-2  
Ronde 4
03.09.2016 18:00 Jong Achilles'29 - EVV 1-3  
  18:00 Jong FC Den Bosch - Be Quick 1887 0-4  
04.09.2016 14:00 De Dijk - Jong De Graafschap 5-0  
  14:00 HBS - Quick'20 3-2  
  14:00 Juliana '31 - UDI'19/Beter Bed 1-1  
  14:00 OJC Rosmalen - JVC Cuijk 0-0  za 03-09
  14:30 Dongen - Westlandia 2-2  
  14:30 HSC'21 - Hercules 4-2  
  14:30 Magreb '90 - OFC 1-2  
Ronde 5
11.09.2016 14:00 Hercules - HBS 2-0  
  14:00 Quick'20 - OJC Rosmalen 5-2  
  14:00 Westlandia - De Dijk 3-4  
  14:30 Dongen - HSC'21 4-1  
  14:30 EVV - Magreb '90 4-1  
  14:30 Jong De Graafschap - Juliana '31 1-2  
  14:30 JVC Cuijk - Jong Achilles'29 2-4  za 10-09
  14:30 OFC - Jong FC Den Bosch 1-0  
  14:30 UDI'19/Beter Bed - Be Quick 1887 2-5  
Ronde 6
17.09.2016 18:00 Jong Achilles'29 - OFC 1-1  zo 18-09
  18:00 Jong FC Den Bosch - JVC Cuijk 0-1  
18.09.2016 14:00 De Dijk - Dongen 4-4  
  14:00 HBS - UDI'19/Beter Bed 1-2  
  14:00 Juliana '31 - Hercules 1-1  
  14:00 OJC Rosmalen - Westlandia 1-1  
  14:30 Be Quick 1887 - EVV 0-4  zo 23-10
  14:30 HSC'21 - Jong De Graafschap 3-3  
  14:30 Magreb '90 - Quick'20 1-2  
Ronde 7
25.09.2016 14:00 Hercules - Jong Achilles'29 3-3  
  14:00 Quick'20 - Jong FC Den Bosch 3-0  
  14:00 Westlandia - Juliana '31 5-3  
  14:30 Dongen - Magreb '90 2-0  
  14:30 HSC'21 - OJC Rosmalen 1-0  
  14:30 Jong De Graafschap - HBS 1-2  
  14:30 JVC Cuijk - Be Quick 1887 1-1  
  14:30 OFC - EVV 2-0  
  14:30 UDI'19/Beter Bed - De Dijk 0-3  
Ronde 8
01.10.2016 18:00 Jong Achilles'29 - Quick'20 2-3  
  18:00 Jong FC Den Bosch - UDI'19/Beter Bed 5-1  
02.10.2016 14:00 De Dijk - HSC'21 2-0  
  14:00 HBS - Westlandia 2-0  
  14:00 Juliana '31 - Dongen 1-3  
  14:00 OJC Rosmalen - Jong De Graafschap 0-3  
  14:30 Be Quick 1887 - OFC 2-5  
  14:30 EVV - Hercules 1-2  
  14:30 Magreb '90 - JVC Cuijk 1-1  
Ronde 9
09.10.2016 14:00 De Dijk - Juliana '31 2-0  
  14:00 Hercules - Be Quick 1887 1-3  
  14:00 Quick'20 - OFC 6-1  
  14:00 Westlandia - Magreb '90 4-0  
  14:30 Dongen - Jong Achilles'29 1-0  
  14:30 HSC'21 - HBS 3-1  
  14:30 Jong De Graafschap - Jong FC Den Bosch 2-3  
  14:30 JVC Cuijk - EVV 0-0  za 08-10
  14:30 UDI'19/Beter Bed - OJC Rosmalen 3-1  
Ronde 10
15.10.2016 18:00 Jong Achilles'29 - UDI'19/Beter Bed 1-3  
  18:00 Jong FC Den Bosch - Hercules 0-0  
16.10.2016 14:00 HBS - De Dijk 1-2  
  14:00 Juliana '31 - HSC'21 2-4  
  14:00 OJC Rosmalen - Dongen 2-1  
  14:30 Be Quick 1887 - Westlandia 3-4  
  14:30 EVV - Quick'20 0-0  za 15-10
  14:30 Magreb '90 - Jong De Graafschap 1-0  
  14:30 OFC - JVC Cuijk 2-3  
Ronde 11
30.10.2016 14:00 De Dijk - OJC Rosmalen 1-4  
  14:00 Hercules - JVC Cuijk 2-0  
  14:00 Juliana '31 - HBS 2-3  
  14:00 Quick'20 - Be Quick 1887 1-0  
  14:00 Westlandia - Jong Achilles'29 4-2  
  14:30 Dongen - Jong FC Den Bosch 1-0  
  14:30 HSC'21 - Magreb '90 1-1  
  14:30 Jong De Graafschap - OFC 1-1  
  14:30 UDI'19/Beter Bed - EVV 0-3  
Ronde 12
05.11.2016 18:00 Jong Achilles'29 - De Dijk 0-2  
  18:00 Jong FC Den Bosch - Westlandia 0-1  zo 06-11
06.11.2016 14:00 HBS - Dongen 2-4  
  14:00 OJC Rosmalen - Juliana '31 1-0  
  14:30 Be Quick 1887 - HSC'21 2-1  
  14:30 EVV - Jong De Graafschap 2-5  
  14:30 JVC Cuijk - Quick'20 1-3  za 05-11
  14:30 Magreb '90 - Hercules 2-5  
  14:30 OFC - UDI'19/Beter Bed 2-2  
Ronde 13
13.11.2016 14:00 De Dijk - Jong FC Den Bosch 3-0  
  14:00 HBS - OJC Rosmalen 1-1  
  14:00 Hercules - Quick'20 4-1  
  14:00 Juliana '31 - Magreb '90 4-1  
  14:00 Westlandia - EVV 1-0  
  14:30 Dongen - OFC 2-0  
  14:30 HSC'21 - Jong Achilles'29 1-1  
  14:30 Jong De Graafschap - Be Quick 1887 4-1  
  14:30 UDI'19/Beter Bed - JVC Cuijk 0-2  
Ronde 14
19.11.2016 18:00 Jong Achilles'29 - Jong FC Den Bosch 1-2  
20.11.2016 14:00 Hercules - Dongen 1-0  
  14:00 Quick'20 - De Dijk 0-3  
  14:30 Be Quick 1887 - Magreb '90 3-0  
  14:30 EVV - OJC Rosmalen 1-0  
  14:30 Jong De Graafschap - Westlandia 2-3  
  14:30 JVC Cuijk - Juliana '31 2-1  
  14:30 OFC - HBS 2-1  
  14:30 UDI'19/Beter Bed - HSC'21 2-3  
Ronde 15
26.11.2016 18:00 Jong Achilles'29 - Jong De Graafschap 1-1  rest. 14-12
  18:00 Jong FC Den Bosch - HSC'21 1-2  zo 27-11
27.11.2016 14:00 OJC Rosmalen - Hercules 0-0  
  14:00 Quick'20 - UDI'19/Beter Bed 1-2  
  14:30 Be Quick 1887 - De Dijk 2-1  
  14:30 EVV - Dongen 0-1  
  14:30 JVC Cuijk - Westlandia 2-2  
  14:30 Magreb '90 - HBS 0-4  
  14:30 OFC - Juliana '31 3-2  
Ronde 16
03.12.2016 14:00 De Dijk - EVV 3-2  
  14:00 HBS - Jong Achilles'29 2-1  
  14:00 Hercules - UDI'19/Beter Bed 2-0  
  14:00 Juliana '31 - Jong FC Den Bosch 3-2  
  14:00 OJC Rosmalen - Magreb '90 2-2  
  14:00 Westlandia - Quick'20 2-2  
  14:30 Dongen - Be Quick 1887 2-1  
  14:30 HSC'21 - OFC 1-0  
  14:30 Jong De Graafschap - JVC Cuijk 4-4  
Ronde 17
10.12.2016 18:00 Jong Achilles'29 - Juliana '31 4-2  
  18:00 Jong FC Den Bosch - HBS 3-1  zo 11-12
11.12.2016 14:00 Quick'20 - Jong De Graafschap 3-0  
  14:30 Be Quick 1887 - OJC Rosmalen 1-1  za 10-12
  14:30 EVV - HSC'21 3-4  
  14:30 JVC Cuijk - Dongen 1-2  
  14:30 Magreb '90 - De Dijk 0-5  
  14:30 OFC - Hercules 4-1  
  14:30 UDI'19/Beter Bed - Westlandia 1-3  
Ronde 18
17.12.2016 14:00 De Dijk - JVC Cuijk 4-1  
  14:00 HBS - EVV 2-3  
  14:00 Juliana '31 - Be Quick 1887 0-2  
  14:00 OJC Rosmalen - Jong FC Den Bosch 5-2  za 16-12
  14:00 Westlandia - OFC 1-0  
  14:00 Dongen - UDI'19/Beter Bed 1-0  
  14:30 HSC'21 - Quick'20 2-3  
  14:30 Jong De Graafschap - Hercules 2-3  
  14:30 Magreb '90 - Jong Achilles'29 1-3  
Ronde 19
14.01.2017 18:00 Jong Achilles'29 - OJC Rosmalen 2-1  
  18:00 Jong FC Den Bosch - Magreb '90 2-3  Za 25-02
15.01.2017 14:00 Hercules - Westlandia 1-4  
  14:00 Quick'20 - Dongen 3-2  Za 15-04
  14:30 Be Quick 1887 - HBS 3-1  Zo 26-02
  14:30 EVV - Juliana '31 4-1  Za 15-04
  14:30 JVC Cuijk - HSC'21 2-2  Vr 14-04
  14:30 OFC - De Dijk 1-1  
  14:30 UDI'19/Beter Bed - Jong De Graafschap 1-3  Do 06-04
Ronde 20
21.01.2017 18:00 Jong Achilles'29 - Be Quick 1887 2-5  Zo 22-01
  18:00 Jong FC Den Bosch - EVV 0-2  
22.01.2017 14:00 De Dijk - Hercules 3-1  
  14:00 HBS - JVC Cuijk 1-0  
  14:00 Juliana '31 - Quick'20 5-2  
  14:00 OJC Rosmalen - OFC 2-4  Za 15-04
  14:30 Dongen - Jong De Graafschap 3-2  
  14:30 HSC'21 - Westlandia 0-3  
  14:30 Magreb '90 - UDI'19/Beter Bed 2-2  Za 15-04
Ronde 21
29.01.2017 14:00 Hercules - Juliana '31 2-1  
  14:00 Quick'20 - Magreb '90 4-2  Ma 17-04
  14:00 Westlandia - OJC Rosmalen 4-0  
  14:30 Dongen - De Dijk 1-2  
  14:30 EVV - Be Quick 1887 1-3  Ma 17-04
  14:30 Jong De Graafschap - HSC'21 2-5  
  14:30 JVC Cuijk - Jong FC Den Bosch 4-2  Za 28-01
  14:30 OFC - Jong Achilles'29 2-6  
  14:30 UDI'19/Beter Bed - HBS 2-0  Ma 17-04
Ronde 22
04.02.2017 18:00 Jong Achilles'29 - JVC Cuijk 1-0  
  18:00 Jong FC Den Bosch - OFC 1-1  Zo 05-02
05.02.2017 14:00 De Dijk - Westlandia 1-2  
  14:00 HBS - Hercules 4-2  
  14:00 Juliana '31 - Jong De Graafschap 2-2  
  14:00 OJC Rosmalen - Quick'20 1-3  
  14:30 Be Quick 1887 - UDI'19/Beter Bed 2-0  
  14:30 HSC'21 - Dongen 0-2  
  14:30 Magreb '90 - EVV 0-1  
Ronde 23
12.02.2017 14:00 De Dijk - HBS 2-0  Do 13-04
  14:00 Hercules - Jong FC Den Bosch 1-1  Ma 17-04
  14:00 Quick'20 - EVV 1-1  Wo 08-03
  14:00 Westlandia - Be Quick 1887 3-1  Za 15-04
  14:30 Dongen - OJC Rosmalen 2-3  
  14:30 HSC'21 - Juliana '31 3-0  Ma 17-04
  14:30 Jong De Graafschap - Magreb '90 0-3  Wo 08-03
  14:30 JVC Cuijk - OFC 0-4  Ma 17-04
  14:30 UDI'19/Beter Bed - Jong Achilles'29 1-2  Wo 22-03
Ronde 24
18.02.2017 18:00 Jong Achilles'29 - Dongen 2-3  
  18:00 Jong FC Den Bosch - Jong De Graafschap 0-0  
19.02.2017 14:00 HBS - HSC'21 3-4  
  14:00 Juliana '31 - De Dijk 3-2  
  14:00 OJC Rosmalen - UDI'19/Beter Bed 1-1  
  14:30 Be Quick 1887 - Hercules 1-2  
  14:30 EVV - JVC Cuijk 1-1  Za 18-02
  14:30 Magreb '90 - Westlandia 2-11  
  14:30 OFC - Quick'20 0-1  
Ronde 25
04.03.2017 18:00 Jong FC Den Bosch - Jong Achilles'29 2-2  
05.03.2017 14:00 De Dijk - Quick'20 1-0  
  14:00 HBS - OFC 1-0  
  14:00 Juliana '31 - JVC Cuijk 0-1  
  14:00 OJC Rosmalen - EVV 2-1  Za 04-03
  14:00 Westlandia - Jong De Graafschap 5-2  
  14:30 Dongen - Hercules 2-0  
  14:30 HSC'21 - UDI'19/Beter Bed 2-4  
  14:30 Magreb '90 - Be Quick 1887 3-1  
Ronde 26
12.03.2017 14:00 Hercules - HSC'21 2-0  
  14:00 Quick'20 - HBS 2-0  
  14:00 Westlandia - Dongen 3-1  
  14:30 Be Quick 1887 - Jong FC Den Bosch 1-2  
  14:30 EVV - Jong Achilles'29 6-1  Za 11-03
  14:30 Jong De Graafschap - De Dijk 1-4  
  14:30 JVC Cuijk - OJC Rosmalen 5-2  Za 11-03
  14:30 OFC - Magreb '90 0-4  
  14:30 UDI'19/Beter Bed - Juliana '31 3-2  
Ronde 27
18.03.2017 18:00 Jong Achilles'29 - Hercules 0-0  
  18:00 Jong FC Den Bosch - Quick'20 1-1  
19.03.2017 14:00 De Dijk - UDI'19/Beter Bed 3-0  
  14:00 HBS - Jong De Graafschap 3-2  
  14:00 Juliana '31 - Westlandia 3-2  
  14:00 OJC Rosmalen - HSC'21 0-5  
  14:30 Be Quick 1887 - JVC Cuijk 0-2  
  14:30 EVV - OFC 1-3  
  14:30 Magreb '90 - Dongen 3-0  
Ronde 28
26.03.2017 14:00 Hercules - EVV 3-0  
  14:00 Quick'20 - Jong Achilles'29 5-1  za 25-03
  14:00 Westlandia - HBS 3-0  
  14:30 Dongen - Juliana '31 1-0  
  14:30 HSC'21 - De Dijk 1-2  
  14:30 Jong De Graafschap - OJC Rosmalen 1-3  
  14:30 JVC Cuijk - Magreb '90 0-3  
  14:30 OFC - Be Quick 1887 1-1  
  14:30 UDI'19/Beter Bed - Jong FC Den Bosch 1-1  
Ronde 29
01.04.2017 18:00 Jong Achilles'29 - Westlandia 1-1  zo 02-04
  18:00 Jong FC Den Bosch - Dongen 3-3  
  19:00 EVV - UDI'19/Beter Bed 1-0  
02.04.2017 14:00 HBS - Juliana '31 4-0  
  14:00 OJC Rosmalen - De Dijk 1-2  
  14:30 Be Quick 1887 - Quick'20 5-1  
  14:30 JVC Cuijk - Hercules 1-2  
  14:30 Magreb '90 - HSC'21 5-2  
  14:30 OFC - Jong De Graafschap 1-3  
Ronde 30
09.04.2017 14:00 De Dijk - Jong Achilles'29 5-3  
  14:00 Hercules - Magreb '90 2-0  
  14:00 Juliana '31 - OJC Rosmalen 1-2  
  14:00 Quick'20 - JVC Cuijk 0-1  za 08-04
  14:00 Westlandia - Jong FC Den Bosch 1-0  
  14:30 Dongen - HBS 1-2  
  14:30 HSC'21 - Be Quick 1887 5-2  
  14:30 Jong De Graafschap - EVV 1-2  
  14:30 UDI'19/Beter Bed - OFC 1-2  
Ronde 31
22.04.2017 18:00 Jong FC Den Bosch - De Dijk 1-2  
  18:00 Jong Achilles'29 - HSC'21 3-5  zo 23-04
  19:00 JVC Cuijk - UDI'19/Beter Bed 4-1  
23.04.2017 14:00 OJC Rosmalen - HBS 1-5  
  14:00 Quick'20 - Hercules 1-4  
  14:30 Be Quick 1887 - Jong De Graafschap 5-1  
  14:30 EVV - Westlandia 4-1  
  14:30 Magreb '90 - Juliana '31 0-4  
  14:30 OFC - Dongen 1-2  
Ronde 32
30.04.2017 14:00 De Dijk - Be Quick 1887 4-1  
  14:00 HBS - Magreb '90 1-0  
  14:00 Hercules - OJC Rosmalen 3-0  
  14:00 Juliana '31 - OFC 0-0  
  14:00 Westlandia - JVC Cuijk 6-1  
  14:30 Dongen - EVV 3-0  
  14:30 HSC'21 - Jong FC Den Bosch 3-4  
  14:30 Jong De Graafschap - Jong Achilles'29 2-1  
  14:30 UDI'19/Beter Bed - Quick'20 1-1  
Ronde 33
07.05.2017 14:30 Be Quick 1887 - Dongen 1-3  
  14:30 EVV - De Dijk 1-2  
  14:30 Jong Achilles'29 - HBS 2-3  
  14:30 Jong FC Den Bosch - Juliana '31 1-2  
  14:30 JVC Cuijk - Jong De Graafschap 0-1  
  14:30 Magreb '90 - OJC Rosmalen 2-2  
  14:30 OFC - HSC'21 2-2  
  14:30 Quick'20 - Westlandia 1-1  
  14:30 UDI'19/Beter Bed - Hercules 2-2  
Ronde 34
14.05.2017 14:00 De Dijk - Magreb '90 2-4  
  14:00 Dongen - JVC Cuijk 2-0  
  14:00 HBS - Jong FC Den Bosch 0-4  
  14:00 Hercules - OFC 4-0  
  14:00 HSC'21 - EVV 2-2  
  14:00 Jong De Graafschap - Quick'20 5-3  
  14:00 Juliana '31 - Jong Achilles'29 4-1  
  14:00 OJC Rosmalen - Be Quick 1887 0-3  
  14:00 Westlandia - UDI'19/Beter Bed 9-3  
Opmerkingen:  
23-10-2016 Beker / Inhaal
26-02-2017 Inhaal/ Carnaval
15-04-2017 Inhaal / Beker
17-04-2017 Inhaal / Beker

Klik hier voor wedstrijdprogramma, uitslagen en stand via Voetbal.nl >

rksv UDI'19/Beter Bed © 2017
Deze site is ontwikkeld door ID and more in samenwerking met Actv8
Twitter | Facebook | RSS | Sitemap | Disclaimer

Bezoekadres
Parklaan 4
5404 NH Uden
Plan uw route

Postadres
Postbus 719
5400 AS Uden
algemeen@udi19.nl

Sitemap

rksv UDI'19/Beter Bed

Bezoekadres: Parklaan 4, 5404 NH Uden
Postadres: Postbus 719, 5400 AS Uden