ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

Competitie-indeling 2019/2020 zowel bij de senioren/vrouwen als bij de jeugd zijn de landelijke klassen bekend gemaakt.

Mannen Hoofdklasse B

1

   AWC

Wijchen

14.00

2

   Baronie

Breda

14.30

3

   EHC/Heuts

Hoensbroek

14.30

4

   Halsteren

Halsteren

14.30

5

   IFC

Hendrik-Ido-Ambacht

14.00

6

   Juliana’31

Malden

14.00

7

   Longa’30

Lichtenvoorde

14.00

8

   Moerse Boys

Zundert

14.30

9

   OJC ROSMALEN

Rosmalen

14.00

10

   RKSV Minor

Nuth

14.30

11

   RKSV Nuenen

Nuenen

14.30

12

   RKZVC

Zieuwent

14.00

13

   SV Meerssen

Meerssen

14.30

14

   Silvolde

Silvolde

14.00

15

   UDI’19/CSU

Uden

14.00

16

   Unitas

Gorinchem

14.30

 


Vrouwen 1e klasse D

1

   Antibarbari

Rotterdam

14.30

2

   Bekkerveld

Heerlen

11.00

3

   Eldenia 2

Arnhem

11.30

4

   HVCH

Heesch

11.30

5

   Hontenisse

Kloosterzande

10.30

6

   NSVV FC Kunde

Nijmegen

14.30

7

   OVV’67

Oosteind

14.00

8

   Orion

Nijmegen

12.00

9

   Prinses Irene

Nistelrode

11.45

10

   SSS’18

Overloon

12.15

11

   UDI’19/CSU

Uden

11.00

12

   VDZ

Arnhem

14.00

 


Onder 19 – 2e divisie B

1

   ARC JO19-1

Alphen aan den Rijn

14.30

2

   Alexandria’66 JO19-1

Rotterdam

12.45

3

   De Treffers JO19-1

Groesbeek

13.15

4

   Excelsior M JO19-1

Maassluis

12.45

5

   FC Den Bosch JO19-1

’s-Hertogenbosch

15.00

6

   FC Dordrecht JO19-1

Dordrecht

15.00

7

   Jodan Boys JO19-1

Gouda

12.45

8

   MVV JO19-1

Maastricht

16.30

9

   NEC (voetbalac.) JO19-2

Nijmegen

14.45

10

   UDI’19/CSU JO19-1

Uden

15.00

11

   UNA JO19-1

Zeelst (Veldhoven)

15.00

12

   Westlandia JO19-1

Naaldwijk

14.30

 


Onder 13 – 2e divisie C

1

   Achilles’29 JO13-1

Groesbeek

10.30

2

   Blauw Geel’38/JUMBO JO13-1

Veghel

11.30

3

   FC Eindhoven JO13-1

Eindhoven

12.15

4

   Fortuna Sittard JO13-1

Sittard

12.00

5

   JVC Cuijk JO13-1

Cuijk

11.30

6

   MVV JO13-1

Maastricht

12.30

7

   OJC ROSMALEN JO13-1

Rosmalen

11.30

8

   SV Unitas’59 JO13-1

Eindhoven

11.15

9

   SV Venray JO13-1

Venray

11.30

10

   Scharn JO13-1

Maastricht

13.00

11

   UDI’19/CSU JO13-1

Uden

11.30

12

   UNA JO13-1

Zeelst (Veldhoven)

11.00

 


 

 

 

 

 

 

Deel dit bericht

Actueel

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.