ProgrammaUitslagenAfgelastingen1

Competitie-indeling: Senioren/vrouwen: landelijk en Jeugd: divisies

Algemeen

Senioren/vrouwen: landelijk

Mannen / Hoofdklasse B

1

AWC

Wijchen

2

Baronie

Breda

3

EHC/Heuts

Hoensbroek

4

Halsteren

Halsteren

5

Juliana’31

Malden

6

Longa’30

Lichtenvoorde

7

Moerse Boys

Zundert

8

OJC ROSMALEN

Rosmalen

9

Orion

Nijmegen

10

RKSV Minor

Nuth

11

RKSV Nuenen

Nuenen

12

RKZVC

Zieuwent

13

Silvolde

Silvolde

14

SV Meerssen

Meerssen

15

UDI’19/CSU

Uden

 

O23 / Divisie 1 B

1

Barendrecht

Barendrecht

2

Forum Sport

Voorburg

3

Gemert

Gemert

4

OJC ROSMALEN

Rosmalen

5

Quick

’s-Gravenhage

6

RKAVV

Leidschendam

7

UDI’19/CSU

Uden

8

UNA

Zeelst (Veldhoven)

 

Vrouwen / 1e klasse D

1

Bekkerveld

Heerlen

2

Eldenia 2

Arnhem

3

Hontenisse

Kloosterzande

4

HVCH

Heesch

5

NSVV FC Kunde

Nijmegen

6

Orion

Nijmegen

7

OVV’67

Oosteind

8

Prinses Irene

Nistelrode

9

RKSV Nuenen 2

Nuenen

10

SSS’18

Overloon

11

UDI’19/CSU

Uden

12

VDZ

Arnhem

 

Jeugd: divisies

Onder 19 / Divisie 1 B

1

Alexandria'66

Rotterdam

2

Excelsior M

Maassluis

3

Jodan Boys

Gouda

4

Spartaan'20

Rotterdam

5

UDI'19/CSU

Uden

6

UNA

Zeelst (Veldhoven)

7

Westlandia

Naaldwijk

 

Onder 17 / Divisie 5 B

1

Baronie

Breda

2

Blauw Geel'38/JUMBO

Veghel

3

DHC

Delft

4

Fortuna Wormerveer

Wormerveer

5

Forum Sport

Voorburg

6

Gemert

Gemert

7

RKSV Nuenen

Nuenen

8

Sarto

Tilburg

9

SC Feyenoord

Rotterdam

10

UDI'19/CSU

Uden

11

UVS

Leiden

 

Onder 15 / Divisie 5 B

1

Baronie

Breda

2

Geldrop

Geldrop

3

Gemert

Gemert

4

JVC Cuijk

Cuijk

5

OJC ROSMALEN

Rosmalen

6

RKSV Nuenen

Nuenen

7

Roosendaal

Roosendaal

8

SV Unitas'59

Eindhoven

9

SV Venray

Venray

10

UDI'19/CSU

Uden

11

UNA

Zeelst (Veldhoven)

12

Wittenhorst

Horst

 

Onder 14/ Divisie 3 F

1

Margriet

Oss

2

OSS'20

Oss

3

RBC

Roosendaal

4

S.V. Brandevoort

Helmond

5

Scharn

Maastricht

6

TSC

Oosterhout

7

UDI'19/CSU

Uden

 

Onder 13 / Divisie 1 C

1

Baronie

Breda

2

Blauw Geel'38/JUMBO

Veghel

3

Gemert

Gemert

4

JEKA

Breda

5

JVC Cuijk

Cuijk

6

WC ROSMALEN

Rosmalen

7

SC 't Zand

Tilburg

8

5V Unitas'59

Eindhoven

9

SV Venray

Venray

10

UDI'19/CSU

Uden

11

UNA

Zeelst (Veldhoven)

12

Union

Nijmegen

 

Deel dit artikel

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.