ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen20+

Organisatie

Hieronder een klein overzicht van de verschillende commissies.

Algemeen Bestuur

  • Ben TuithofVoorzitter
  • Ben VogelsSecretaris
  • Joep van de GeerPenningmeester
  • Harold van ZutphenOrganisatorische Zaken
  • Fred SmiesTechnische Zaken
  • Ruud GeerdersHoreca
  • Leon DeijnenSponsoring
  • Léon de BeerPublic Relations & Communicatie
  • Willy VerwegenAccommodatie & Algemene Zaken

Organisatieteam (ORT)

  • Harold van ZutphenVoorzitter
  • Inge Conway-van de BurgtSecretaris
    Coördinator vrouwen/meiden

  • Tini van HekCoördinator junioren
    Coördinator pupillen & kidsclub

  • Sjef GroenemansCoördinator senioren & veteranen
  • Carla DoelemanCoördinator G-voetbal
  • Tinie TimmersCoördinator wedstrijdzaken

Groepsleiders

  • Robert HoogaarsGroepsleider Onder 19
    Groepsleider Onder 17

  • Tini van Hek (wnd.)Groepsleider Onder 14 en 15
    Groepsleider Onder 12 en 13

  • Miriam JansenGroepsleider Onder 10 en 11
  • Arno RoelofsGroepsleider Onder 8 en 9
  • Theo AppeldoornGroepsleider kidsclub
  • Tinie TimmersGroepsleider senioren
  • Leo van de BurgtGroepsleider veteranen

Technische Zaken

De afdeling Technische Zaken staat onder leiding van het bestuurslid Technische Zaken en wordt aangestuurd door de Technische Commissie (TC) en het Opleidingsteam (OPT).

  • Fred SmiesBestuurslid/vz Technische Zaken

Technische Commissie (TC)

  • Fred SmiesVoorzitter
  • Harry BlokhuisHoofd Jeugdopleiding
  • Richard van den BoogaardCoördinator Senioren Selectie
  • Anton JettenInterne Scouting
  • John Paul WillemsExterne Scouting

Opleidingsteam (OPT)

  • Harry BlokhuisVoorzitter / HJO
  • VacatureSecretaris
  • Rob KetelaarsTechnisch coördinator bovenbouw
  • Harry BlokhuisTechnisch coördinator middenbouw
  • Levin FlissingerTechnisch coördinator onderbouw
  • Ruud KuipersTechnisch coördinator basis
  • Michel TheuniszTechnisch coördinator vrouwen/meiden
  • Jeroen van VuurenOpleidingen Jeugd
    Interne Scouting Jeugd

  • Reggie van GennipExterne Scouting Jeugd

PR & Communicatie

  • Léon de BeerVoorzitter
  • Ad TieboschAlgemeen UDI-nieuws/website
  • René van VuurenWebsite & Social Media
    ClubTV
  • Kees van der WijstRedacteur clubblad 'de Voorzet'
  • Levie VriendLid

Stichting STAVU

  • Ben TuithofVoorzitter
  • Ben VogelsSecretaris
  • Joep van de GeerPenningmeester
  • Fred SmiesLid

Wedstrijd Zaken

  • Tinie TimmersCoördinator Wedstrijdzaken
    Wedstrijdzaken Senioren
    Toernooien Jeugd


  • Maarten van de ZandenWedstrijdzaken Jeugd
  • André van de BurgtBezetting wedstrijdsecretariaat

Bestuur SupportersClub UDI'19

Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.