ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen20+

Organisatie

Hieronder een klein overzicht van de verschillende commissies.

Algemeen Bestuur

  • Wim ScheenVoorzitter
  • Ben VogelsSecretaris
  • VacantPenningmeester
  • Harold van ZutphenVoetbalzaken
  • Remco LipsVerenigingszaken
  • VacantVrijwilligerszaken

Organisatieteam (ORT)

  • Harold van ZutphenVoorzitter
  • Inge Conway-van de BurgtSecretaris
    Coördinator vrouwen/meiden

  • Tini van HekCoördinator junioren
    Coördinator pupillen & kidsclub

  • Sjef GroenemansCoördinator senioren & veteranen
  • Carla DoelemanCoördinator G-voetbal
  • Tinie TimmersCoördinator wedstrijdzaken

Groepsleiders

  • Robert HoogaarsGroepsleider Onder 16 t/m 19
  • Tini van Hek (wnd.)Groepsleider Onder 14 en 15
  • Tini van Hek (wnd.)Groepsleider Onder 12 en 13
  • Miriam JansenGroepsleider Onder 10 en 11
  • Arno RoelofsGroepsleider Onder 8 en 9
  • Theo AppeldoornGroepsleider kidsclub
  • Tinie TimmersGroepsleider senioren
  • Leo van de BurgtGroepsleider veteranen

Technische Zaken

De afdeling Technische Zaken valt onder bestuurslid Voetbalzaken en wordt aangestuurd door de Technische Commissie (TC) en het Opleidingsteam (OPT).

  • Fred SmiesVoorzitter Technische Zaken

Technische Commissie (TC)

  • Fred SmiesVoorzitter
  • Harry BlokhuisHoofd Jeugdopleiding
  • Richard van den BoogaardCoördinator Senioren Selectie
  • John Paul WillemsExterne Scouting

Opleidingsteam (OPT)

  • Harry BlokhuisVoorzitter / HJO
  • VacatureSecretaris
  • Rob KetelaarsTechnisch coördinator bovenbouw
  • Otto VerheijenTechnisch coördinator middenbouw
  • Levin FlissingerTechnisch coördinator onderbouw
  • Ruud KuipersTechnisch coördinator basis
  • Michel TheuniszTechnisch coördinator vrouwen/meiden
  • Jeroen van VuurenOpleidingen Jeugd
    Interne Scouting Jeugd

  • Reggie van GennipExterne Scouting Jeugd

PR & Communicatie

  • Léon de BeerVoorzitter
    Algemeen UDI-nieuws/website

  • René van VuurenUDI-nieuws/website
    Social Media
    ClubTV
  • Kees van der WijstLid
  • Levie VriendLid
  • Wilco ZonneveldLid

Stichting STAVU

  • Ben TuithofVoorzitter
  • Ben VogelsSecretaris
  • Joep van de GeerPenningmeester
  • Fred SmiesLid

Wedstrijd Zaken

  • Tinie TimmersCoördinator Wedstrijdzaken
    Wedstrijdzaken Senioren
    Wedstrijdzaken Jeugd


  • André van de BurgtBezetting wedstrijdsecretariaat

Horeca

  • Ruud GeerdersHoreca
  • Wilma KünzManager Clubhuis

Bestuur SupportersClub UDI'19

Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.