ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen
UDI19
CSU

Voorlopige teamindeling seizoen 2024-2025

Voorlopige indeling van de jeugd (selectie) teams

Beste jeugdspelers, ouders en betrokkenen,

Vandaag maken wij voor de onderbouw de voorlopige indeling voor alle elftallen bekend. Voor de bovenbouw voor nu alleen de selectieteams. De overige elftallen voor de bovenbouw volgen op een later moment.

Met dit bericht laten we dan ook het huidige seizoen achter ons en focussen we ons op het nieuwe voetbalseizoen 2024-2025. De hoofd jeugdopleiding onderbouw en bovenbouw (HJO), technisch coördinatoren (TCO), scouting en betrokken trainers zijn dan ook al enige tijd bezig met de nieuwe indelingen van onze teams. Alles is gewikt en gewogen en we zijn zeker niet over een nacht ijs gegaan. Uitgangspunt van de teamindeling is dat elke jeugdspeler van UDI’19 speelt op zijn/haar eigen niveau en waar hij/zij zich het beste kan ontwikkelen.

Na het zien van de teamindeling zullen er altijd blije gezichten zijn maar zeker ook teleurgestelde. Zij die geen plaats in onze jeugdopleiding hebben gekregen, dagen wij uit om het komende seizoen te laten zien dat je een plaats in onze jeugdopleiding verdient. Zij die er wel in zijn geslaagd zullen moeten laten zien dat ze die plaats waard zijn.

De indeling is zo goed als compleet maar zal altijd voorlopig blijven. Dat betekent dat er tussentijds altijd nog gewisseld kan worden bij opmerkelijke of tegenvallende prestaties.

Onze werkwijze voor de teamindeling is al volgt:

  • Het volgen van spelers doormiddel van evaluaties met trainers, scouting, intern overleg (HJO/TCO/groepsleiders), aanbieden van stagetrainingen bij een hoger team en evaluatie daarna met de trainers.
  • Eind april: evaluatie met de trainers
  • Begin mei: maken van conceptindelingen
  • Half mei: conceptindelingen bespreken met trainers
  • Eind mei: informeren uitstromers jeugdopleiding
  • 1 juni: publicatie van de (voorlopige) teams onderbouw en selectieteams voor bovenbouw op onze website
  • Maand juni: volgen/observeren van de voorlopige teams gedurende de trainingen/wedstrijden

Trainingsschema juni:

Het trainingsschema wordt zondag 2 juni gepubliceerd op de website.

Vragen en/of opmerkingen

Op elke indeling zijn vanuit de eigen individuele situatie opmerkingen te maken. Die zullen er ook altijd blijven. Het is een enorme klus die we uiterst zorgvuldig hebben opgepakt. Daarbij hebben we alle mogelijke bronnen geraadpleegd als dat van toepassing was. Toch kan er nog een vraag of opmerking leven. Vragen stellen mag altijd, maar wel graag alléén per mail.
 

LET WEL OP!
Voorwaarden voor het beantwoord krijgen van een mail:

  • Geef duidelijk aan over welke speler het gaat en in welk team hij/zij nu is ingedeeld
  • Geef aan waarover je vraag/opmerking gaat
  • Mails die negatief geschreven zijn of geen oplossing aanreiken worden niet in behandeling genomen.
  • Wij staan altijd open voor tips en suggesties en willen onze keuzes uiteraard toelichten.

Vragen voor de bovenbouw: (JO14 t/m JO19)
(Selectie) bovenbouw: hjo.bovenbouw@udi19.nl

Vragen voor de onderbouw: (JO8 t/m JO13)
(Selectie) onderbouw: hjo.onderbouw@udi19.nl

Met vriendelijke en sportieve groet,
Jeroen Prinsen (HJO bovenbouw) en Ruud Kuipers (HJO onderbouw)
Namens het opleidingsteam (OPT)


 

Voorlopige teamindelingen

JO19-1 Selectie

Spelers:
Mohammed Balde, Vince Deijnen, Sem van Duijnhoven, Tjerk Fliermans, Tommy van Gaal, Guus de Graaf, Jan Graat, Mels van Grunsven, Harm Jagers, Sid van der Linden, Tijn Massa, Daan Post, Indy Smits, Oliver Teunis, Niek Theunissen, Bram Verwijst
Begeleiding:
Paul Post (Leider), Joris de Graaf (Leider)


JO19-2 Selectie

Spelers:
Amir Azehaf, Jesper Brandt, Bart de Bruijn, Bik van den Bungelaar, Jesper Dekker, Levi van de Donk, Sam Halmans, Thijs Koenen, Jelmer Koenen, Darrell Rijkers, Willem van der Steen, Luc Verbruggen, Zeb van der Wijst, Thijs Wilbers, Daniel Yohanes, Simon Youssef
Begeleiding:
Givano Hoskens (Trainer/coach)


JO17-1 Selectie

Spelers:
Karolis Bacininas, Berkay Cikrikoglu, Arda Çinar, Sem van den Heuvel, Jurre Kanters, Thijs Klein, Raf Kuijpers, Rik Prinsen, Lars van Santen, Jannes Schuurmans, Jens Suppers, Jimmy Toet, Amauri Ubro, Daan Verbruggen, Bram van de Wiel
Begeleiding:
Wietse van Lankveld (Trainer/coach), Joost van Lankvelt (Ass. trainer/coach), Eric Schuurmans (Ass. scheidsr.), Roger Verbruggen (Ass. scheidsr.)


JO16-1 Selectie

Spelers:
Natnael Berih, Niek van Duijnhoven, Tijs van der Horst, Finn Hurkmans, Avish Jhinkoe-Rai, Bas Kuipers, Kick School, Peer van Sleeuwen, Rick Steenbergen, Quinn van der Straten, Jens van der Ven, Mees van Vonderen, Luuk van de Voort, Kieran Wassink, Levin van Westering
Begeleiding:
Remco Vereijken (Trainer/coach), Niels Gevers (Ass. trainer/coach), Thijs van de Voort (Ass. trainer/coach)


JO15-1 Selectie

Spelers:
Timon Coenen, Jurre van Dijck, Cas van de Geer, Julian Hartmann, Senn Janssen, Jens van Katwijk, Britt Keuvelaar, Yzze Laman, Jurgen Philips, Timo de Rooij, Ot van Sleeuwen, Tommy Toet, Jack van Uden, Saar Versteegden, Vin Vertogen, Daan van de Wiel
Begeleiding:
Jorg Verhoeven (Trainer/coach), Jaap van de Rakt (Ass. trainer/coach)


JO15-2 Selectie

Spelers:
Mert Bijland, Jurre Cox, Didier Koopmans, Tom van de Langerijt, Jules Minten, Mees Raab, Siem van Schadewijk, Finn Steures, Ize Timmermans, Kian Tomasouw, Joep Tromp, Dax Vergeer, Benjamin Voets, Eyobel Yemane
Begeleiding:
Ben Voets (Trainer/coach), Tjerk Fliermans (Ass. trainer/coach)


JO14-1 Selectie

Spelers:
Noah van de Beeten, Tijn van de Camp, Ana Cardoso Esperanca, Anil Çinar, Delano Conijn, Teun Franse, Milan Hoogaars, Bram van der Horst, Faas Hurkens, Sejaband Kamel, Tim Kremers, Simon van Oers, Cas Roelofs, Jip van Rooij
Begeleiding:
Patrick Kremers (Trainer/coach), Arno Roelofs (Ass. trainer/coach)


JO13-1 Selectie

Spelers:
Daan Bressers, Koen van Dam, Siem den Dekker, Julian Duits, Mick van den Elzen, Jacob Gerrits, Olivier Gitz, Kayra Kalin, Diem van Katwijk, Mees Kuiper, Kenzo Laman, Morris Molenaar, Finn van Roosmalen, Danou Tomasouw, Tijn van Vonderen
Begeleiding:
Jean-Paul van den Akker (Trainer/coach), Sebastiaan Toet (Ass. trainer/coach), Jimmy Toet (Ass. trainer/coach)


JO13-2 Selectie

Spelers:
Jip den Dekker, Tomas Dolné, Wout van Dooren, Ruben Gerrits, Luuk van Grinsven, Floris Hartmann, Abel Jonker, Vin Karimoen, Jimmie de Knegt, Zepp Kreijtz, Janna van Lankvelt, Siem Mengerink, Jip Rijkers, Milo Riley, Quentin Voets
Begeleiding:
Nicole Theunisz (Trainer/coach), Roel Rijkers (Ass. trainer/coach)


JO13-3

Spelers:
Jip Ancher, Billy Carels, Mats Cuppen, Kyan Delibas, Semih Delibas, Joep Gansekoele, Kai Gruijtrooij, Bram Hüntemann, Jebb Lamers, Jort van der Meij, Sven Prinsen, Floris Ritman, Thijmen Stam, Bram Vissers, Fedde Wijdeven
Begeleiding:
Erwin Wijdeven (Trainer/leider), Jordy Lamers (Trainer/leider), Jacques Prinsen (Trainer/leider)


JO13-4

Spelers:
Ties van den Akker, Quincy Angela, Ize van Asperen, Jace Broos, Younes El Fathi, Youssef Fathi, Jason Goossens, Jis van Katwijk, Yusuf Kirbiyik, Daan Reichardt, Caden Ursem, Raff Vankan, Sil Wels, Sesen Yemane,
Begeleiding:
Patrick van Asperen (Trainer/leider)


JO13-5

Spelers:
Vince van As, Raveesh Bansraj, Lars Bennenbroek, Luc van den Berg, Sosina Berih, Sjors Cranssen, Emir Dalar, Emre Dalar, Don Louwersheimer, Damien Mathilda, Kochin Said, Liv Swinkels, Sjoerd Vos, Niels Wanders, Maxim Willems
Begeleiding:
Daveny Mathilda (Trainer/leider), Joris Cranssen (Trainer/leider), Debbie Verhoeven (Ass. trainer/leider)


JO13-6

Spelers:
Sam Alqaseer, Abdulrahman Alsamman, Jasper Bod, Lucas Geelen, Dex Gijsbers, Sam Goossens, Loek Hurkens, Mees Jacobs, Mohamed Kara Mohamed, Samrawit Mehari, Resi Verbaan, Sien Vermeulen, Daan van der Vleuten
Begeleiding:
Chris Hurkens (Trainer/leider)


JO12-1 Selectie

Spelers:
Milo van Alphen, Siem van de Beeten, Laurens Beks, Annefien van Berkel, Jent Gevers, Shentley Paulina, Sepp van der Poel, Morriz Setroredjo, Adnan Shaker Hussein, Mayella Suitela, Teun de Vet
Begeleiding:
Jed Suitela (Trainer/coach), Stefan van den Berg (Ass. trainer/coach), Jannes Schuurmans (Ass. trainer/coach)


JO12-2

Spelers:
Koen Appeldoorn, Sidiki Cisse, Femm van Dijck, Alejandro Fedao, Siem Hokke, Lewan Jones, Glenn Kielbasa, Teun Michielsen, Mirza Sahin, Jesper Schoonings
Begeleiding:
Otto van Dijck (Trainer/leider)


JO12-3

Spelers:
Rayèn Bouaih, Yasin Dögen, Pepijn van Erp, Riizgar Gümüs, Elias Habbaba, Ferry Jejanan, Halim Nikzad, Sepp van Rooijen, Reg Verbruggen, Thieu van de Wiel
Begeleiding:
John Verbruggen (Trainer/leider), Joram Jejanan (Trainer/leider)


JO12-4

Spelers:
Mels Argote De la Cruz, Mason Damri, Stijn van Duijnhoven, Jesse van Engelen, Quinn van Heck, Finn Hofman, Kristus Mac Nagula, Wout Okkema, Noy Opsteen
Begeleiding:
Doede Okkema (Trainer/leider), Werner Hofman (Trainer/leider)


JO11-1 Selectie

Spelers:
Pepijn van den Berg, Stan Brouwer, Mees Chatrou, Jesper van Hees, Jens van Hoeij, Mik Langenhuijzen, Janne van der Linden, David Rzepka, Sef Vievermans, Dex Wezenberg,
Begeleiding:
Levin Flissinger (Trainer/coach), Stefan van Hoeij (Ass. trainer/coach), Bik van den Bungelaar (Ass. trainer/coach)


JO11-2 Selectie

Spelers:
Zakaria Azaioui, Jim van Horssen, Waylon de Jong, Jens de Jong, Dely Kempkens, Sjors Pieterse, Mieke Riemann, Patrick van der Riet, Vince Ursem, Tijn Wolfs
Begeleiding:
Tom Grimbergen (Trainer/coach), Paul de Jong (Ass. trainer/coach)


JO11-3 Selectie

Spelers:
Tijn van Amstel, Mees den Dekker, Juul Driessen, Daan Hornikx, Joris Ketelaars, Teun van den Luitgaarden, Vic Raaijmakers, Mason Raedts, Noxx van Vliet, Sophie Willems
Begeleiding:
Joram Loos (Trainer/coach), Wiet Raedts (Ass. trainer/coach), Lieke van Vliet-van Cuijk (Ass. trainer/coach)


JO11-4 Selectie

Spelers:
Javi van den Berg, Mason Ermers, Teun van den Heuvel, Xavi Hoskens, Fedde de Jong, Quint Kielbasa, Jaymian Maikoe, Hidde van der Sanden, Don Selder, Fedde Vogels,
Begeleiding:
Joram Loos (Trainer), Dave Hoskens (Ass. trainer/coach), Soerin Maikoe (Ass. trainer/coach), Stefan van den Berg (Leider)


JO11-5

Spelers:
Mats ter Avest, Gijs van Boekel, Pepijn Fransen, Naod Gebreab, Toby Heeren, Olivier Klotz, Ties Langenhuijzen, Ravy Mol, Silvijn Oostendorp, Lucas van der Poel
Begeleiding:
Danny Mol (Trainer/coach)


JO11-6

Spelers:
Thijmen van Ballegooij, Amir Banana, Jasper van Dijk, Joep van Hooff, Mick van der Linden, Lars van der Loop, Belul Mehari, Dylano Ossel, Loet van Schadewijk, Briek Verkuijlen, Fons van Zoggel
Begeleiding:
Johan Verkuijlen (Trainer/leider), Mark van Hooff (Trainer/leider), Ramon van Dijk (Trainer/leider), Erik Ossel (Trainer/leider) , Dirk van der Linden (Trainer/leider)


JO11-7

Spelers:
Matyos Alqaseer, Dani van de Beurcht, Rens Brander, Jaivey Claus, Muhammed Gun, Levi Houbraken, Emir Karaer, Mels van Katwijk, Rems van der Velden, Just Vissers, Fijs van Woezik
Begeleiding:
Remco Houbraken (Trainer/leider), Maurice Nijenhuis (Trainer/leider)


JO11-8

Spelers:
Bradley van Breugel, Puck van de Camp, Juul Cuppen, Raff van Gerven, Ole van Gogh, Manuell Karjantiko, Nisa Kirbiyik, Sven van de Rakt, Joep van der Velden, Jesse Vos
Begeleiding:
Xander van de Camp (Trainer/leider), Remi van Breugel (Trainer/leider), Joost Vos (Trainer/leider), Ivo Cuppen (Trainer/leider)


JO11-9

Spelers:
Finn Beukhof, Lucas Biemans, Daan Claassen, Jazz Gijsbers, Billy Jacobs, Bjorn Loeffen, Tieme Muijsers, Xavio Ramlal, Robin van de Wijgert, Musab Yüksel, Ayaz Zorlu
Begeleiding:
Bob Claassen (Trainer/leider)


JO11-10

Spelers:
Melih Akdeniz, Enes Akdeniz, Ayoub Asougoum, Tim van Erp, Yfke Frencken, Joshua Habbaba, Logan Joni, Kyan de Louw, Amélie van Norel, Mazim Oumar
Begeleiding:



JO10-1

Spelers:
Jort van Dam, Finn van der Heijden, Sem van Hurne, Jens Mulder, Quince Ramlal, Souleiman Said, Luuk van Summeren, Joep Vogels
Begeleiding:
Remco Vogels (Trainer/leider), Kishan Ramlal (Trainer/leider)


JO10-2

Spelers:
Lana Beker, Kai van Erp, Huug Garos, Loïs van der Heijden, Berat Köse, Max van Lieshout, Leah Ursem, Stijn Veldhuis
Begeleiding:
Roy van Erp (Trainer/leider), Dani Ursem (Trainer/leider)


JO10-3

Spelers:
Mason de Beer, Fleur van Duijnhoven, Tijs de Kleijnen, Faber Koens, Mike Koolen, Kleris Patushi, Wes Verbruggen, Fien Verheij
Begeleiding:
Patrick de Beer (Trainer/leider)


JO10-4

Spelers:
Ali Akdeniz, Lux van Bommel, Aiden Emer, Güney Emer, Mick de Jong, Manshu Kumar, Ferre Loeff, Lucas van der Vleuten
Begeleiding:
Dursun Emer (Trainer/leider), Tom van der Vleuten (Trainer/leider)


JO10-5

Spelers:
Lucien Alkulieb, Vincenzo van Bunnik, Jordy den Dekker, Naod Mehari, Crystian Melzer Goncalves, Nooruddir Nikzad, Floris van den Oetelaar, Akif Pekmezci, Vince Vogt
Begeleiding:



JO9-1

Spelers:
Jimi Beks, Levi Beks, Abel Fransen, Raèn Moghimi, Cis Oosterbaan, Lennon Setroredjo, Noah Steenbakkers, Wes Vievermans
Begeleiding:
Tom Vievermans (Trainer/leider), Sander Beks (Trainer/leider)


JO9-2

Spelers:
Nour Alcheek, Sebas van den Dries, Ahmed Fathi, Daan Gabriëls, Noud van Geelkerken, Duuq Kreijtz, Raf Santeramo, Bram Sobolewski
Begeleiding:
Joep van Geelkerken (Trainer/leider)


JO9-3

Spelers:
Anil Akdeniz, Siem Asselman, Morris Bollen, Tijn Gruijters, Lars Meijers, Mats van Mierlo, Raff Peeters, Jop Slui
Begeleiding:
Koen Bollen (Trainer/leider)


JO9-4

Spelers:
Baran Aktas, Joey Ankersmit, Javier Benitez Lopez, Antonio Guerrero, Bram Hendriks, Marwan Moujahid, Luca Seijkens, Thimo van de Wiel
Begeleiding:
Franklin Guerrero (Trainer/leider)


JO9-5

Spelers:
Bryan van den Berg, Mick van Dillen, Pien Kluijtmans, Serhat Köse, Nik Peters, Lone de Rijk, Dex van Vloten, Stefan Witteman
Begeleiding:
Richard van Vloten (Trainer/leider), Felicia van Vloten-van Kampen (Trainer/leider)


JO9-6

Spelers:
Ayaz Altas, Senn Janssen, Jamiro Prika, Jason Serra, Mano Soetekouw, Jesse Verbeek, Joep Vos, Natan Zywica
Begeleiding:
Joost Vos (Trainer/leider), Harm Janssen (Trainer/leider)


JO8-1

Spelers:
Sam Biesterbos, Floris Chatrou, Yusuf Delibas, Lenn van Hoeij, Harvey Hutten, Mas Stewart, Jan van der Vlies, Jack van Zoggel
Begeleiding:
Tim Stewart (Trainer/leider), Ivo Biesterbos (Trainer/leider), Thijs van Hoeij (Trainer/leider), Giel Chatrou (Trainer/leider)


JO8-2

Spelers:
Benjamin Bollen, Vince Buurma, Faas Gubbels, Flo Hoogaars, Sebastiaan van den Oetelaar, Emir Salih Sen, Tobias van den Tillaar, Koen Verberne
Begeleiding:
Bart Hoogaars (Trainer/leider), Sanne Buurma (Trainer/leider), Halid Sen (Trainer/leider), Joost van den Tillaar (Trainer/leider)


JO8-3

Spelers:
Konstantinos Alexandrakis, Dani Kielbasa, James Nota, Benjamin Reins, Jayden Renza, Milan Schoonings, Jens Smulders, Fedde van der Velden
Begeleiding:
Bram Nota (Trainer/leider), Rob Reins (Trainer/leider), Davey Schlaghecke (Trainer/leider), Patrick Koevoet (Trainer/leider)


JO8-4

Spelers:
Adam Alkulieb, Fynn Buijs, Dorus Daanen, Noud van der Heijden, Axel Snoeks, Sef van Woezik, Noan Zitman
Begeleiding:
Frank Snoeks (Trainer/leider), Guus Daanen (Trainer/leider)


JO8-5

Spelers:
Yuna Diterwich, Sten van Dooren, Casper Ivens, Aleksander Kur, Tom Slokker, Tim van Summeren, Kenny Ursem
Begeleiding:
Erik van Dooren (Trainer/leider), Berry Diterwich (Trainer/leider)


JO8-6

Spelers:
Seth Beukhof, Zeyd Yasir Bozkurt, Firat Ali Cemiyet, Luuk Geenevasen, Mels van de Rakt, Cas Reintjes, Daan Siroen
Begeleiding:
Maikel Reintjes (Trainer/leider), Ellen Hendricksen (Trainer/leider)


JO8-7

Spelers:
Jylano Ekkel, Julian Goijer, Wout Kersten, Tygo Meijs, Daan Raaijmakers, Jason van der Zanden, Alan Zywica
Begeleiding:
Wout Raaijmakers (Trainer/leider), Ralf van der Zanden (Trainer/leider)


Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.