ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU G2

UDI'19/CSU G2

Spelers

Jarno Bongers, Teun van der Cruijsen, Donnie Cuijpers, Lars Egelmeers, Nick van der Heijden, Paul Hoefs, Burak Kaya, Sil van Otterdijk, Stefan Raijmakers, Joey van Ravenstein, Sam Trienekens, Niek v.d. Wijst, Tim van Zutven

Begeleiding

Levie Vriend (Trainer), Denys van Eekelen (Trainer), Sander van der Rijt (Leider), Carla Doeleman (Leider), Cees van Gils (Teamscheidsr.)

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
02-11-2019 13:00 UDI'19/CSU G2 HVCH G2G co
09-11-2019 13:30 SJO Helmondia-Mulo G2 UDI'19/CSU G2 co
16-11-2019 13:00 UDI'19/CSU G2 Olympia'18 G2 co
30-11-2019 13:00 UDI'19/CSU G2 Gemert G2 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
12-10-2019 UDI'19/CSU G2 Heijen G2G co 5-3
05-10-2019 Gemert G2 UDI'19/CSU G2 co 10-6
28-09-2019 Olympia'18 G2 UDI'19/CSU G2 co 1-2
21-09-2019 UDI'19/CSU G2 SJO Helmondia-Mulo G2 co 2-7
14-09-2019 HVCH G2G UDI'19/CSU G2 co 2-7
Datum Thuis Uit Type Uitslag
07-09-2019 Heijen G2G UDI'19/CSU G2 co 0-2
18-05-2019 UDI'19/CSU G2 Heijen G2G co 3-5
04-05-2019 Olympia'18 G2 UDI'19/CSU G2 co 9-4
13-04-2019 UDI'19/CSU G2 HVCH G2 co 0-7
30-03-2019 DAW Schaijk G1 UDI'19/CSU G2 co 6-4
23-03-2019 Heijen G2G UDI'19/CSU G2 co 2-1
16-03-2019 UDI'19/CSU G2 Olympia'18 G2 co 3-4
09-03-2019 HVCH G2 UDI'19/CSU G2 co 8-3
01-12-2018 UDI'19/CSU G2 Olympia'18 G2 co 8-1
17-11-2018 UDI'19/CSU G2 ZSV G2 co 12-7
10-11-2018 MULO G2 UDI'19/CSU G2 co 9-1
27-10-2018 Gemert G2 UDI'19/CSU G2 co 12-4
20-10-2018 Heijen G2G UDI'19/CSU G2 co 4-2
06-10-2018 UDI'19/CSU G2 Heijen G2G co 3-4
29-09-2018 ZSV G2 UDI'19/CSU G2 co 7-4
22-09-2018 UDI'19/CSU G2 MULO G2 co 3-13
15-09-2018 Olympia'18 G2 UDI'19/CSU G2 co 4-1
08-09-2018 UDI'19/CSU G2 Gemert G2 co 7-9
19-05-2018 UDI'19/CSU G2 Heijen G2G co 3-3
12-05-2018 DAW G1 UDI'19/CSU G2 co 16-6
02-05-2018 MULO G2 UDI'19/CSU G2 co 9-2
28-04-2018 Heijen G2G UDI'19/CSU G2 co 7-5
25-04-2018 UDI'19/CSU G2 DAW G1 co 1-7
21-04-2018 UDI'19/CSU G2 Olympia'18 G2 co 1-2
14-04-2018 UDI'19/CSU G2 Gemert G2 co 5-10
31-03-2018 Gemert G2 UDI'19/CSU G2 co 16-5
17-03-2018 UDI'19/CSU G2 DAW G1 co -
10-03-2018 Olympia'18 G2 UDI'19/CSU G2 co 9-1
03-03-2018 Gemert G2 UDI'19/CSU G2 co -
17-02-2018 UDI'19/CSU G2 MULO G2 co 7-13
09-12-2017 UDI'19/CSU G2 MULO G1 co -
25-11-2017 UDI'19/CSU G2 DAW G1 co 2-26
18-11-2017 UDI'19/CSU G2 Sparta'25 G2 co 9-17
11-11-2017 NWC G2G UDI'19/CSU G2 co 8-2
04-11-2017 MULO G1 UDI'19/CSU G2 co 15-11
28-10-2017 UDI'19/CSU G2 Olympia'18 G2 co 6-17
14-10-2017 Olympia'18 G2 UDI'19/CSU G2 co 7-4
07-10-2017 DAW G1 UDI'19/CSU G2 co 13-6
30-09-2017 Sparta'25 G2 UDI'19/CSU G2 co 8-2
23-09-2017 UDI'19/CSU G2 NWC G2G co 8-6

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

3e klasse 3A 0285 G-Voetbal Zaterdag (najaar)

Programma komende week

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.