ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO13-7M

UDI'19/CSU JO13-7M

Spelers

Mila van den Akker, Sanne van den Bogaard, Bella Briels, Linde de Bruin, Kaylee Dekkers, Blanka Frankowska, Kristal de Groot, Freeke de Groot, Anna Latumeten, Zuzanna Misiura, Hannah Preston, Lola Soedamah, India van der Steijn, Lene de Vocht, Eva van Wanrooij, Diede van Zeeland

Begeleiding

Koen van Dijk (Trainer/leider), Felix de Groot (Ass. trainer/leider), Peer Dekkers (Ass. trainer/leider), Dennis van Maasakkers (Teamscheidsr.)

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
26-10-2019 13:00 NLC'03 JO13-3M UDI'19/CSU JO13-7M co
02-11-2019 09:00 UDI'19/CSU JO13-7M Hapse Boys JO13-1M co
09-11-2019 09:00 UDI'19/CSU JO13-7M Berghem Sport JO13-5 co
16-11-2019 11:30 Achilles Reek JO13-1M UDI'19/CSU JO13-7M co
23-11-2019 09:00 UDI'19/CSU JO13-7M SJO Vianen Vooruit HBV JO13-2M co
Datum Tijd Thuis Uit Type
30-11-2019 12:00 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13-3M UDI'19/CSU JO13-7M co
07-12-2019 11:00 Nooit Gedacht JO13-3M UDI'19/CSU JO13-7M co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
12-10-2019 UDI'19/CSU JO13-7M Venhorst JO13-2M co 2-2
28-09-2019 UDI'19/CSU JO13-7M OSS'20 JO13-7M co 3-3
21-09-2019 Margriet JO13-4M UDI'19/CSU JO13-7M co 3-2
14-09-2019 SJO Vianen Vooruit HBV JO13-2M UDI'19/CSU JO13-7M be 1-0
07-09-2019 UDI'19/CSU JO13-7M Hapse Boys JO13-1M be 2-1
Datum Thuis Uit Type Uitslag
31-08-2019 Achilles Reek JO13-1M UDI'19/CSU JO13-7M be 0-5
25-05-2019 Unitas'59 JO13 2007-1 UDI'19/CSU JO13 2007-1 co 4-0
18-05-2019 UDI'19/CSU JO13 2007-1 Berghem Sport JO13 2007-1 co 4-1
04-05-2019 UDI'19/CSU JO13 2007-1 OSS'20 JO13 2007-1 co 2-1
13-04-2019 Sportclub Irene JO13 2007-1 UDI'19/CSU JO13 2007-1 co 0-2
06-04-2019 UDI'19/CSU JO13 2007-1 Stiphout Vooruit JO13 2007-1 co 3-6
30-03-2019 Volharding JO13-1 UDI'19/CSU JO13 2007-1 be 2-1
23-03-2019 SV Venray JO13 2007-1 UDI'19/CSU JO13 2007-1 co 1-3
16-03-2019 Gemert JO13 2007-1 UDI'19/CSU JO13 2007-1 co 0-6
16-02-2019 UDI'19/CSU JO13 2007-1 Zwaluw VFC JO13 2007-1 co 7-3
02-02-2019 UNA JO13 2007-1 UDI'19/CSU JO13 2007-1 co 6-1
08-12-2018 OSS'20 JO13 2007-1 UDI'19/CSU JO13 2007-1 co 2-2
01-12-2018 UDI'19/CSU JO13 2007-1 Margriet JO13 2007-1 co 4-3
24-11-2018 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13 2007-1 UDI'19/CSU JO13 2007-1 co
24-11-2018 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13 2007-1 UDI'19/CSU JO13 2007-1 co
17-11-2018 JVC Cuijk JO13 2007-1 UDI'19/CSU JO13 2007-1 co 1-5
03-11-2018 FC Engelen JO13 2007-1 UDI'19/CSU JO13 2007-1 co 3-6
20-10-2018 UDI'19/CSU JO13 2007-1 TOP JO13-2G be 4-1
13-10-2018 HVCH JO13 2007-1 UDI'19/CSU JO13 2007-1 co 0-3
06-10-2018 UDI'19/CSU JO13 2007-1 Berghem Sport JO13 2007-1 co 1-1
29-09-2018 UDI'19/CSU JO13 2007-1 Gemert JO13 2007-1 co 3-2
22-09-2018 Zwaluw VFC JO13 2007-1 UDI'19/CSU JO13 2007-1 co 1-1
15-09-2018 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13 2007-1 UDI'19/CSU JO13 2007-1 be 0-3
08-09-2018 Wittenhorst JO13 2007-1 UDI'19/CSU JO13 2007-1 be 2-4
01-09-2018 UDI'19/CSU JO13 2007-1 Blerick JO13 2007-1 be 7-0
02-06-2018 UDI'19/CSU JO13-7 Schijndel/DE WIT JO13-4 co 1-4
26-05-2018 Volkel JO13-2 UDI'19/CSU JO13-7 co 4-7
19-05-2018 UDI'19/CSU JO13-7 Prinses Irene JO13-3 co 2-1
12-05-2018 UDI'19/CSU JO13-7 Heeswijk JO13-2 co 0-4
05-05-2018 UDI'19/CSU JO13-7 Nooit Gedacht JO13-3 co 4-3
21-04-2018 DVG JO13-2G UDI'19/CSU JO13-7 co 4-4
14-04-2018 UDI'19/CSU JO13-7 Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-4 co 5-2
07-04-2018 WEC JO13-2 UDI'19/CSU JO13-7 co 2-4
31-03-2018 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4 UDI'19/CSU JO13-7 co 1-5
24-03-2018 UDI'19/CSU JO13-7 Boskant JO13-1 co 1-5
17-03-2018 UDI'19/CSU JO13-7 Schijndel/DE WIT JO13-4 co -
10-03-2018 Margriet JO13-6 UDI'19/CSU JO13-7 co 2-0
03-03-2018 UDI'19/CSU JO13-7 Nooit Gedacht JO13-3 co -
24-02-2018 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4 UDI'19/CSU JO13-7 co -
16-12-2017 Erp JO13-3 UDI'19/CSU JO13-7 co 1-2
09-12-2017 UDI'19/CSU JO13-5 UDI'19/CSU JO13-7 co -
02-12-2017 UDI'19/CSU JO13-7 Sparta'25 JO13-5 co 10-1
25-11-2017 Prinses Irene JO13-4 UDI'19/CSU JO13-7 co 0-5
18-11-2017 UDI'19/CSU JO13-7 Gemert JO13-6 co 3-1
11-11-2017 Boekel Sport JO13-3G UDI'19/CSU JO13-7 co 3-2
28-10-2017 ST Boerdonk/Keldonk JO13-2G UDI'19/CSU JO13-7 co 1-6
07-10-2017 UDI'19/CSU JO13-7 FC Uden JO13-3 co 8-2
30-09-2017 Volkel JO13-2 UDI'19/CSU JO13-7 co 2-6
16-09-2017 DAW JO13-3 UDI'19/CSU JO13-7 be 2-1
09-09-2017 UDI'19/CSU JO13-7 FC Uden JO13-3 be 7-1
02-09-2017 Festilent JO13-3G UDI'19/CSU JO13-7 be 0-13

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

4e klasse Meidenpoule 0255 Onder 13 competitie (najaar)

Programma komende week

Stand

Groep 4 M1 Onder 13 beker poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.