ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO13-7M

UDI'19/CSU JO13-7M

Programma

Er zijn geen wedstrijden gepland.

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal | zto = Zaaltoernooi

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
23-05-2020 UDI'19/CSU JO13-7M Achilles Reek JO13-1M co afg.
16-05-2020 NLC'03 JO13-3M UDI'19/CSU JO13-7M co afg.
09-05-2020 OSS'20 JO13-7M UDI'19/CSU JO13-7M co afg.
18-04-2020 UDI'19/CSU JO13-7M Hapse Boys JO13-1M co afg.
04-04-2020 Margriet JO13-4M UDI'19/CSU JO13-7M co afg.
Datum Thuis Uit Type Uitslag
28-03-2020 UDI'19/CSU JO13-7M SJO Vianen Vooruit HBV JO13-2M co
14-03-2020 Venhorst JO13-2M UDI'19/CSU JO13-7M co
29-02-2020 UDI'19/CSU JO13-7M ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13-4M co 1-0
08-02-2020 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-5M UDI'19/CSU JO13-7M co 8-0
01-02-2020 UDI'19/CSU JO13-7M Nooit Gedacht JO13-3M co 1-3
07-12-2019 Nooit Gedacht JO13-3M UDI'19/CSU JO13-7M co 0-1
30-11-2019 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13-3M UDI'19/CSU JO13-7M co 2-1
23-11-2019 UDI'19/CSU JO13-7M SJO Vianen Vooruit HBV JO13-2M co
23-11-2019 UDI'19/CSU JO13-7M SJO Vianen Vooruit HBV JO13-2M co
16-11-2019 Achilles Reek JO13-1M UDI'19/CSU JO13-7M co 1-1
09-11-2019 UDI'19/CSU JO13-7M Berghem Sport JO13-5 co 1-8
02-11-2019 UDI'19/CSU JO13-7M Hapse Boys JO13-1M co 4-4
26-10-2019 NLC'03 JO13-3M UDI'19/CSU JO13-7M co 1-3
12-10-2019 UDI'19/CSU JO13-7M Venhorst JO13-2M co 2-2
28-09-2019 UDI'19/CSU JO13-7M OSS'20 JO13-7M co 3-3
21-09-2019 Margriet JO13-4M UDI'19/CSU JO13-7M co 3-2
14-09-2019 SJO Vianen Vooruit HBV JO13-2M UDI'19/CSU JO13-7M be 1-0
07-09-2019 UDI'19/CSU JO13-7M Hapse Boys JO13-1M be 2-1
31-08-2019 Achilles Reek JO13-1M UDI'19/CSU JO13-7M be 0-5
25-05-2019 Unitas'59 JO13 2007-1 UDI'19/CSU JO13 2007-1 co 4-0
18-05-2019 UDI'19/CSU JO13 2007-1 Berghem Sport JO13 2007-1 co 4-1
04-05-2019 UDI'19/CSU JO13 2007-1 OSS'20 JO13 2007-1 co 2-1
13-04-2019 Sportclub Irene JO13 2007-1 UDI'19/CSU JO13 2007-1 co 0-2
06-04-2019 UDI'19/CSU JO13 2007-1 Stiphout Vooruit JO13 2007-1 co 3-6
30-03-2019 Volharding JO13-1 UDI'19/CSU JO13 2007-1 be 2-1
23-03-2019 SV Venray JO13 2007-1 UDI'19/CSU JO13 2007-1 co 1-3
16-03-2019 Gemert JO13 2007-1 UDI'19/CSU JO13 2007-1 co 0-6
16-02-2019 UDI'19/CSU JO13 2007-1 Zwaluw VFC JO13 2007-1 co 7-3
02-02-2019 UNA JO13 2007-1 UDI'19/CSU JO13 2007-1 co 6-1
08-12-2018 OSS'20 JO13 2007-1 UDI'19/CSU JO13 2007-1 co 2-2
01-12-2018 UDI'19/CSU JO13 2007-1 Margriet JO13 2007-1 co 4-3
24-11-2018 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13 2007-1 UDI'19/CSU JO13 2007-1 co
24-11-2018 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13 2007-1 UDI'19/CSU JO13 2007-1 co
17-11-2018 JVC Cuijk JO13 2007-1 UDI'19/CSU JO13 2007-1 co 1-5
03-11-2018 FC Engelen JO13 2007-1 UDI'19/CSU JO13 2007-1 co 3-6
20-10-2018 UDI'19/CSU JO13 2007-1 TOP JO13-2G be 4-1
13-10-2018 HVCH JO13 2007-1 UDI'19/CSU JO13 2007-1 co 0-3
06-10-2018 UDI'19/CSU JO13 2007-1 Berghem Sport JO13 2007-1 co 1-1
29-09-2018 UDI'19/CSU JO13 2007-1 Gemert JO13 2007-1 co 3-2
22-09-2018 Zwaluw VFC JO13 2007-1 UDI'19/CSU JO13 2007-1 co 1-1
15-09-2018 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13 2007-1 UDI'19/CSU JO13 2007-1 be 0-3
08-09-2018 Wittenhorst JO13 2007-1 UDI'19/CSU JO13 2007-1 be 2-4
01-09-2018 UDI'19/CSU JO13 2007-1 Blerick JO13 2007-1 be 7-0
02-06-2018 UDI'19/CSU JO13-7 Schijndel/DE WIT JO13-4 co 1-4
26-05-2018 Volkel JO13-2 UDI'19/CSU JO13-7 co 4-7
19-05-2018 UDI'19/CSU JO13-7 Prinses Irene JO13-3 co 2-1
12-05-2018 UDI'19/CSU JO13-7 Heeswijk JO13-2 co 0-4
05-05-2018 UDI'19/CSU JO13-7 Nooit Gedacht JO13-3 co 4-3
21-04-2018 DVG JO13-2G UDI'19/CSU JO13-7 co 4-4
14-04-2018 UDI'19/CSU JO13-7 Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-4 co 5-2
07-04-2018 WEC JO13-2 UDI'19/CSU JO13-7 co 2-4
31-03-2018 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4 UDI'19/CSU JO13-7 co 1-5
24-03-2018 UDI'19/CSU JO13-7 Boskant JO13-1 co 1-5
17-03-2018 UDI'19/CSU JO13-7 Schijndel/DE WIT JO13-4 co -
10-03-2018 Margriet JO13-6 UDI'19/CSU JO13-7 co 2-0
03-03-2018 UDI'19/CSU JO13-7 Nooit Gedacht JO13-3 co -
24-02-2018 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4 UDI'19/CSU JO13-7 co -
16-12-2017 Erp JO13-3 UDI'19/CSU JO13-7 co 1-2
09-12-2017 UDI'19/CSU JO13-5 UDI'19/CSU JO13-7 co -
02-12-2017 UDI'19/CSU JO13-7 Sparta'25 JO13-5 co 10-1
25-11-2017 Prinses Irene JO13-4 UDI'19/CSU JO13-7 co 0-5
18-11-2017 UDI'19/CSU JO13-7 Gemert JO13-6 co 3-1
11-11-2017 Boekel Sport JO13-3G UDI'19/CSU JO13-7 co 3-2
28-10-2017 ST Boerdonk/Keldonk JO13-2G UDI'19/CSU JO13-7 co 1-6
07-10-2017 UDI'19/CSU JO13-7 FC Uden JO13-3 co 8-2
30-09-2017 Volkel JO13-2 UDI'19/CSU JO13-7 co 2-6
16-09-2017 DAW JO13-3 UDI'19/CSU JO13-7 be 2-1
09-09-2017 UDI'19/CSU JO13-7 FC Uden JO13-3 be 7-1
02-09-2017 Festilent JO13-3G UDI'19/CSU JO13-7 be 0-13

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal | zto = Zaaltoernooi

4e klasse Meidenpoule 0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Stand

4e klasse Meidenpoule 0255 Onder 13 competitie (najaar)

Stand

Groep 4 M1 Onder 13 beker poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.