ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU MO15-1

UDI'19/CSU MO15-1

Spelers

Isabelle Altena, Noa Commandeur, Pleun van Eersel, Isabel Haarsma, Jip Janga, Maud Kuipers, Fleur Lablans, Alica Mehraban, Floortje van Santen, Renée Scheffer, Bente Staadegaard, Madelief den Tuinder, Jenna Verhoeven, Zebib Yemane, Isabel van Zeeland

Begeleiding

Ben Voets (Trainer), Bart van Veghel (Trainer/leider), Yentl Zinken (Trainer/leider), Rogier van Zeeland (Ass. scheidsr.), Niels Haarsma (Teamscheidsr.), Ron Commandeur (Teamscheidsr.)

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
26-10-2019 11:30 OJC ROSMALEN MO15-2 UDI'19/CSU MO15-1 co
02-11-2019 11:30 UDI'19/CSU MO15-1 VOW MO15-1 co
09-11-2019 09:30 Achilles Reek MO15-1 UDI'19/CSU MO15-1 co
16-11-2019 11:30 UDI'19/CSU MO15-1 Boekel Sport MO15-1 co
23-11-2019 13:15 Bergeijk MO15-1 UDI'19/CSU MO15-1 co
Datum Tijd Thuis Uit Type
30-11-2019 12:50 SV Budel MO15-1 UDI'19/CSU MO15-1 co
07-12-2019 11:30 UDI'19/CSU MO15-1 Sportclub Irene MO15-1 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
19-10-2019 UDI'19/CSU MO15-1 SJO Vianen Vooruit HBV MO15-1 be 5-0
12-10-2019 UDI'19/CSU MO15-1 Rhode/Van Stiphout Bouw MO15-1 co 0-3
05-10-2019 ST Estria/GVV'57/SCV'58 MO15-1 UDI'19/CSU MO15-1 co 0-1
28-09-2019 S.V. Brandevoort MO15-1 UDI'19/CSU MO15-1 co 6-0
21-09-2019 UDI'19/CSU MO15-1 Blauw Geel'38/JUMBO MO15-1 co 2-8
Datum Thuis Uit Type Uitslag
16-09-2019 ST Heeswijk/Avesteyn MO15-1 UDI'19/CSU MO15-1 be 3-3
14-09-2019 UDI'19/CSU MO15-1 Volkel MO15-1 be 9-2
31-08-2019 UDI'19/CSU MO15-1 Boekel Sport MO15-2 be 13-0
25-05-2019 NLC'03 MO15-1 UDI'19/CSU MO15-1 co 1-3
18-05-2019 UDI'19/CSU MO15-1 Margriet MO15-1 co 0-3
04-05-2019 UDI'19/CSU MO15-1 Nooit Gedacht MO15-1 co 1-4
13-04-2019 Vorstenbossche Boys MO15-1 UDI'19/CSU MO15-1 co 2-9
06-04-2019 UDI'19/CSU MO15-1 Margriet MO15-2 co 1-4
23-03-2019 ST Ravenstein/SDDL MO15-1 UDI'19/CSU MO15-1 co 2-1
23-02-2019 UDI'19/CSU MO15-1 Rhode/Van Stiphout Bouw MO15-2 co 1-2
16-02-2019 UDI'19/CSU MO15-1 FC de Rakt MO15-1 co 3-2
09-02-2019 sv O.S.S. 1920 MO15-1 UDI'19/CSU MO15-1 co 4-2
02-02-2019 DAW Schaijk MO15-1 UDI'19/CSU MO15-1 co 6-0
15-12-2018 Blauw Geel'38/JUMBO MO15-1 UDI'19/CSU MO15-1 be 5-1
08-12-2018 UDI'19/CSU MO15-1 Margriet MO15-2 co 1-4
24-11-2018 UDI'19/CSU MO15-1 NLC'03 MO15-1 co
24-11-2018 UDI'19/CSU MO15-1 NLC'03 MO15-1 co
17-11-2018 UDI'19/CSU MO15-1 Nooit Gedacht MO15-1 co 0-3
10-11-2018 FC de Rakt MO15-1 UDI'19/CSU MO15-1 co 3-0
03-11-2018 UDI'19/CSU MO15-1 Berghem Sport MO15-1 co 0-5
13-10-2018 UDI'19/CSU MO15-1 Margriet MO15-1 co 3-3
06-10-2018 ST SDDL/Ravenstein MO15-1 UDI'19/CSU MO15-1 co 2-0
22-09-2018 UDI'19/CSU MO15-1 sv O.S.S. 1920 MO15-1 co 1-1
15-09-2018 Volkel MO15-1 UDI'19/CSU MO15-1 be 1-2
11-09-2018 FC de Rakt MO15-1 UDI'19/CSU MO15-1 be 2-4
01-09-2018 UDI'19/CSU MO15-1 Boekel Sport MO15-1 be 0-3
16-06-2018 UDI'19/CSU MO15-1 Boekel Sport MO15-1 to
29-05-2018 UDI'19/CSU MO15-1 NLC'03 MO15-1 co 0-2
26-05-2018 SCMH MO15-1 UDI'19/CSU MO15-1 co 5-3
19-05-2018 UDI'19/CSU MO15-1 Margriet MO15-2 co 0-0
12-05-2018 UDI'19/CSU MO15-1 Schijndel/DE WIT MO15-1 co 2-7
09-05-2018 Rhode/Van Stiphout Bouw MO15-2 UDI'19/CSU MO15-1 co 7-1
21-04-2018 SES MO15-1 UDI'19/CSU MO15-1 co 4-0
07-04-2018 DAW MO15-1 UDI'19/CSU MO15-1 co 2-0
24-03-2018 UDI'19/CSU MO15-1 Blauw Geel'38/JUMBO MO15-2 co 0-3
10-03-2018 Sparta'25 MO15-1 UDI'19/CSU MO15-1 co 5-0
03-03-2018 UDI'19/CSU MO15-1 NLC'03 MO15-1 co -
24-02-2018 Rhode/Van Stiphout Bouw MO15-2 UDI'19/CSU MO15-1 co -
09-12-2017 Juliana Mill MO15-1 UDI'19/CSU MO15-1 co -
02-12-2017 UDI'19/CSU MO15-1 sv O.S.S. 1920 MO15-2 co 0-3
25-11-2017 NLC'03 MO15-1 UDI'19/CSU MO15-1 co 0-0
18-11-2017 UDI'19/CSU MO15-1 Margriet MO15-2 co 1-1
11-11-2017 ST SDDL/Ravenstein MO15-1 UDI'19/CSU MO15-1 co 5-0
04-11-2017 SES MO15-1 UDI'19/CSU MO15-1 co 3-0
28-10-2017 UDI'19/CSU MO15-1 HVCH MO15-1 co 0-10
14-10-2017 Achilles Reek MO15-1 UDI'19/CSU MO15-1 co 5-0
30-09-2017 Rhode/Van Stiphout Bouw MO15-1 UDI'19/CSU MO15-1 co 11-0
23-09-2017 UDI'19/CSU MO15-1 Berghem Sport MO15-2 co 0-2
16-09-2017 UDI'19/CSU MO15-1 HVCH MO15-1 be 0-9
09-09-2017 UDI'19/CSU MO15-1 Achilles Reek MO15-1 be 1-2
02-09-2017 ST Estria/GVV'57/SCV'58 MO15-1 UDI'19/CSU MO15-1 be 11-0

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

1e klasse 1 248 Meiden Onder 15 competitie (najaar)

Programma komende week

Stand

Groep 1 2e ronde B7620 Meiden Onder 15 beker 2e ronde

Programma

Groep 1 09 Meiden Onder 15 beker poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.