ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU MO17-1

UDI'19/CSU MO17-1

Spelers

Ana Gaby van Asseldonk, Sanne van den Boogaard, Bo-Anne Dennissen, Lois van Doren, Famke Douma, Anne Gabriëls, Britt van den Helm, Froukje van den Heuvel, Isabel Hoogaars, Fu Kivits, Minette Knechten, Sanna Kox, Mijke Numan, Esmee Nunez, Meike Schuurmans

Begeleiding

Richard van den Boogaard (Trainer/leider), Robert Hoogaars (Trainer/leider)

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
26-10-2019 11:30 UDI'19/CSU MO17-1 Festilent MO17-1 co
02-11-2019 10:00 DAW Schaijk MO17-1 UDI'19/CSU MO17-1 co
09-11-2019 11:30 UDI'19/CSU MO17-1 Achilles Reek MO17-1 co
16-11-2019 13:00 Volkel MO17-1 UDI'19/CSU MO17-1 co
23-11-2019 11:30 UDI'19/CSU MO17-1 SJO/SSA VESTA'19 MO17-2 co
Datum Tijd Thuis Uit Type
30-11-2019 11:30 UDI'19/CSU MO17-1 SV DWSH'18 MO17-1 co
07-12-2019 13:30 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt MO17-1 UDI'19/CSU MO17-1 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
12-10-2019 SJO Vianen Vooruit HBV MO17-1 UDI'19/CSU MO17-1 co 2-3
05-10-2019 UDI'19/CSU MO17-1 JVC Cuijk MO17-1 co 5-0
28-09-2019 UDI'19/CSU MO17-1 SES MO17-1 co 3-1
21-09-2019 Hapse Boys MO17-1 UDI'19/CSU MO17-1 co 7-0
07-09-2019 UDI'19/CSU MO17-1 ST RKVV Keldonk/Boerdonk MO17-1 be 2-3
Datum Thuis Uit Type Uitslag
31-08-2019 DVG MO17-1 UDI'19/CSU MO17-1 be 8-0
16-06-2018 UDI'19/CSU MO17-1 UDI'19/CSU MO17-1 to
31-05-2018 HVCH MO17-1 UDI'19/CSU MO17-1 co 2-2
26-05-2018 UDI'19/CSU MO17-1 ST Avesteyn/Heeswijk MO17-1 co 0-2
23-05-2018 Constantia MO17-1 UDI'19/CSU MO17-1 co 4-2
12-05-2018 Nulandia MO17-1 UDI'19/CSU MO17-1 co 3-1
09-05-2018 UDI'19/CSU MO17-1 Rhode/Van Stiphout Bouw MO17-1 co 3-1
28-04-2018 UDI'19/CSU MO17-1 DSV MO17-1 co 4-0
14-04-2018 SES MO17-1 UDI'19/CSU MO17-1 co 0-1
07-04-2018 UDI'19/CSU MO17-1 Schijndel/DE WIT MO17-1 co 4-1
24-03-2018 SJO Vianen Vooruit HBV MO17-1 UDI'19/CSU MO17-1 co 2-2
17-03-2018 HVCH MO17-1 UDI'19/CSU MO17-1 co -
10-03-2018 UDI'19/CSU MO17-1 Festilent MO17-1 co 1-1
03-03-2018 Constantia MO17-1 UDI'19/CSU MO17-1 co -
24-02-2018 UDI'19/CSU MO17-1 DSV MO17-1 co -
16-12-2017 UDI'19/CSU MO17-1 FC de Rakt MO17-2 co 4-1
09-12-2017 UDI'19/CSU MO17-1 HVCH MO17-1 co -
02-12-2017 ST Herpinia/OKSV MO17-1 UDI'19/CSU MO17-1 co 0-7
25-11-2017 UDI'19/CSU MO17-1 sv O.S.S. 1920 MO17-1 co 1-4
18-11-2017 Boskant MO17-1 UDI'19/CSU MO17-1 co 3-3
11-11-2017 UDI'19/CSU MO17-1 SJO/VITA MO17-1 co 3-0
04-11-2017 UDI'19/CSU MO17-1 Vorstenbossche Boys MO17-1 co 4-0
28-10-2017 Nooit Gedacht MO17-1 UDI'19/CSU MO17-1 co 1-2
14-10-2017 UDI'19/CSU MO17-1 Nulandia MO17-1 co 1-2
07-10-2017 Rhode/Van Stiphout Bouw MO17-1 UDI'19/CSU MO17-1 co 1-9
30-09-2017 UDI'19/CSU MO17-1 FC de Rakt MO17-2 co
23-09-2017 ST Heeswijk/Avesteyn MO17-1 UDI'19/CSU MO17-1 co 2-1
18-09-2017 UDI'19/CSU MO17-1 Blauw Geel'38/JUMBO MO17-1 be 1-4
02-09-2017 ST Heeswijk/Avesteyn MO17-1 UDI'19/CSU MO17-1 be 2-0

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

2e klasse 2 239 Meiden Onder 17 competitie (najaar)

Programma komende week

Stand

Groep 1 06 Meiden Onder 17 beker poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.