ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO10-1

UDI'19/CSU JO10-1

Spelers

Jurre Cox, Cas van de Geer, Kai Hokke, Jens van Katwijk, Jelte van Lanen, Mees Raab, Siem van Schadewijk, Damian Vreenegoor

Begeleiding

Niels van Kessel (Trainer), Luuk Kuijstermans (Ass. trainer), Pablo van Lanen (Leider)

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
23-11-2019 09:00 UDI'19/CSU JO10-1 Boekel Sport JO10-1 co
30-11-2019 08:30 sv O.S.S. 1920 JO10-1 UDI'19/CSU JO10-1 co
07-12-2019 09:00 UDI'19/CSU JO10-1 Erp JO10-1 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
16-11-2019 UDI'19/CSU JO10-1 Schijndel/DE WIT JO10-1 co
09-11-2019 SV Milsbeek JO10-1 UDI'19/CSU JO10-1 co
02-11-2019 Schijndel/DE WIT JO10-2 UDI'19/CSU JO10-1 co
26-10-2019 UDI'19/CSU JO10-1 FC Uden JO10-1 co
21-10-2019 HVCH JO10-1 UDI'19/CSU JO10-1 co
Datum Thuis Uit Type Uitslag
21-10-2019 HVCH JO10-1 UDI'19/CSU JO10-1 co
20-10-2019 UDI'19/CSU JO10-1 UDI'19/CSU JO10-1 to
19-10-2019 UDI'19/CSU JO10-1 UDI'19/CSU JO10-1 to
05-10-2019 UDI'19/CSU JO10-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO10-1 co
05-10-2019 UDI'19/CSU JO10-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO10-1 co
28-09-2019 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO10-1 UDI'19/CSU JO10-1 co
21-09-2019 UDI'19/CSU JO10-1 Festilent JO10-1G co
14-09-2019 UDI'19/CSU JO10-1 Volkel JO10-1 be
07-09-2019 UDI'19/CSU JO10-1 FC Uden JO10-1 be
07-09-2019 UDI'19/CSU JO10-1 FC Uden JO10-1 be
31-08-2019 Festilent JO10-1G UDI'19/CSU JO10-1 be
25-05-2019 UDI'19/CSU JO10-1 SV TOP JO10-1 co
18-05-2019 Margriet JO10-1 UDI'19/CSU JO10-1 co
15-05-2019 UDI'19/CSU JO10-1 sv O.S.S. 1920 JO10-1 be 5-7
04-05-2019 HVCH JO10-1 UDI'19/CSU JO10-1 co
13-04-2019 UDI'19/CSU JO10-1 Festilent JO10-1G co
08-04-2019 UDI'19/CSU JO10-1 Juliana Mill JO10-1 be 11-3
06-04-2019 Blauw Geel'38/JUMBO JO10-1 UDI'19/CSU JO10-1 co
30-03-2019 UDI'19/CSU JO10-1 Avanti'31 JO10-1 co
23-03-2019 UDI'19/CSU JO10-1 Erp JO10-1 co
16-03-2019 UDI'19/CSU JO10-1 sv O.S.S. 1920 JO10-1 co
23-02-2019 Juliana Mill JO10-1 UDI'19/CSU JO10-1 co
16-02-2019 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO10-4G UDI'19/CSU JO10-1 co
09-02-2019 UDI'19/CSU JO10-1 UDI'19/CSU JO10-2 co
02-02-2019 UDI'19/CSU JO10-1 Avanti'31 JO10-1 co
15-12-2018 SIOL JO10-1G UDI'19/CSU JO10-1 be 2-15
08-12-2018 UDI'19/CSU JO10-1 Margriet JO10-1 co
01-12-2018 Boekel Sport JO10-1 UDI'19/CSU JO10-1 co
24-11-2018 UDI'19/CSU JO10-1 Sparta'25 JO10-1 co
17-11-2018 UDI'19/CSU JO10-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO10-2 co
10-11-2018 Avanti'31 JO10-1 UDI'19/CSU JO10-1 co
03-11-2018 UDI'19/CSU JO10-1 Erp JO10-1 co
27-10-2018 Berghem Sport JO10-1 UDI'19/CSU JO10-1 co
13-10-2018 UDI'19/CSU JO10-1 SV TOP JO10-1 co
06-10-2018 Gemert JO10-1 UDI'19/CSU JO10-1 co
29-09-2018 Festilent JO10-1G UDI'19/CSU JO10-1 co
22-09-2018 UDI'19/CSU JO10-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO10-1 co
15-09-2018 UDI'19/CSU JO10-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO10-1 be 11-7
08-09-2018 UDI'19/CSU JO10-1 Erp JO10-1 be 5-4
01-09-2018 Berghem Sport JO10-2 UDI'19/CSU JO10-1 be 1-20
02-06-2018 UDI'19/CSU JO10-1 Vorstenbossche Boys JO10-1 co 7-2
26-05-2018 HVCH JO10-1 UDI'19/CSU JO10-1 co 2-4
22-05-2018 UDI'19/CSU JO10-1 sv O.S.S. 1920 JO10-1 co 5-1
05-05-2018 UDI'19/CSU JO10-1 Schijndel/DE WIT JO10-1 co 5-2
21-04-2018 UDI'19/CSU JO10-1 Gemert JO10-1 co 12-3
18-04-2018 Sparta'25 JO10-1 UDI'19/CSU JO10-1 co 0-9
14-04-2018 Blauw Geel'38/JUMBO JO10-2 UDI'19/CSU JO10-1 co 3-2
11-04-2018 Nulandia JO10-1 UDI'19/CSU JO10-1 co
07-04-2018 UDI'19/CSU JO10-1 Rhode JO10-1G co 5-3
04-04-2018 FC de Rakt JO10-1 UDI'19/CSU JO10-1 co
24-03-2018 Rood Wit'62 JO10-1 UDI'19/CSU JO10-1 co 5-9
17-03-2018 UDI'19/CSU JO10-1 Vorstenbossche Boys JO10-1 co -
03-03-2018 UDI'19/CSU JO10-1 Schijndel/DE WIT JO10-1 co -
24-02-2018 Sparta'25 JO10-1 UDI'19/CSU JO10-1 co -
09-12-2017 UDI'19/CSU JO10-1 SV Venray JO10-1 co -
02-12-2017 JVC Cuijk JO10-1 UDI'19/CSU JO10-1 co
25-11-2017 UDI'19/CSU JO10-1 S.V. Brandevoort JO10-2 co 3-5
18-11-2017 Blauw Geel'38/JUMBO JO10-2 UDI'19/CSU JO10-1 co 4-3
11-11-2017 UDI'19/CSU JO10-1 Gemert JO10-1 co 8-11
04-11-2017 S.V. Brandevoort JO10-1 UDI'19/CSU JO10-1 co 4-2
28-10-2017 UDI'19/CSU JO10-1 NWC JO10-1 co 4-7
14-10-2017 Blauw Geel'38/JUMBO JO10-1 UDI'19/CSU JO10-1 co 8-2
07-10-2017 UDI'19/CSU JO10-1 Berghem Sport JO10-1 co 2-5
30-09-2017 UDI'19/CSU JO10-1 Mierlo Hout JO10-1 co 3-2
23-09-2017 Margriet JO10-1 UDI'19/CSU JO10-1 co 3-6
16-09-2017 Gemert JO10-1 UDI'19/CSU JO10-1 be 5-8
09-09-2017 UDI'19/CSU JO10-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO10-2 be 7-6
02-09-2017 Boekel Sport JO10-1 UDI'19/CSU JO10-1 be 4-3

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Hoofdklasse 1 0263 Onder 10 competitie (najaar)

Programma komende week

Stand

Programma

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.