ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen5

UDI'19/CSU JO10-2

UDI'19/CSU JO10-2

Spelers

Natnael Berih, Niels van den Bogaard, Timon Coenen, Thijmen Dekkers, Kai Hokke, Suus Rieborn, Lucas Riemann, Kian Tomasouw

Begeleiding

Mark Jan Dekkers (Trainer), Lukas Bijkerk (Ass. trainer), Georg Riemann (Leider)

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
07-03-2020 10:15 UDI'19/CSU JO10-2 Margriet JO10-1 co
14-03-2020 11:30 SV Milsbeek JO10-1 UDI'19/CSU JO10-2 co
28-03-2020 09:00 Prinses Irene JO10-1 UDI'19/CSU JO10-2 co
04-04-2020 10:15 UDI'19/CSU JO10-2 Volkel JO10-1 co
18-04-2020 10:15 UDI'19/CSU JO10-2 Juliana Mill JO10-1G co
Datum Tijd Thuis Uit Type
09-05-2020 10:15 DAW Schaijk JO10-1 UDI'19/CSU JO10-2 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal | zto = Zaaltoernooi

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
15-02-2020 Blauw Geel'38/JUMBO JO10-2 UDI'19/CSU JO10-2 co
08-02-2020 UDI'19/CSU JO10-2 sv O.S.S. 1920 JO10-1 co
01-02-2020 Margriet JO10-2 UDI'19/CSU JO10-2 co
07-12-2019 UDI'19/CSU JO10-2 SIOL JO10-1G co
30-11-2019 UDI'19/CSU JO10-2 DAW Schaijk JO10-1 co
Datum Thuis Uit Type Uitslag
23-11-2019 Festilent JO10-2G UDI'19/CSU JO10-2 co
16-11-2019 UDI'19/CSU JO10-2 DSV JO10-1 co
09-11-2019 Berghem Sport JO10-1 UDI'19/CSU JO10-2 co
02-11-2019 Volkel JO10-1 UDI'19/CSU JO10-2 co
26-10-2019 UDI'19/CSU JO10-2 JVC Cuijk JO10-1 co
12-10-2019 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO10-2 UDI'19/CSU JO10-2 co
05-10-2019 UDI'19/CSU JO10-2 Juliana Mill JO10-1G co
28-09-2019 Prinses Irene JO10-1 UDI'19/CSU JO10-2 co
21-09-2019 UDI'19/CSU JO10-2 Olympia'18 JO10-1 co
14-09-2019 Festilent JO10-2G UDI'19/CSU JO10-2 be
07-09-2019 UDI'19/CSU JO10-2 Prinses Irene JO10-1 be
31-08-2019 Blauw Geel'38/JUMBO JO10-3 UDI'19/CSU JO10-2 be
25-05-2019 UDI'19/CSU JO10-2 Blauw Geel'38/JUMBO JO10-1 co
18-05-2019 Avanti'31 JO10-1 UDI'19/CSU JO10-2 co
04-05-2019 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO10-4G UDI'19/CSU JO10-2 co
13-04-2019 Erp JO10-1 UDI'19/CSU JO10-2 co
10-04-2019 Festilent JO10-1G UDI'19/CSU JO10-2 be 6-1
06-04-2019 UDI'19/CSU JO10-2 sv O.S.S. 1920 JO10-1 co
30-03-2019 UDI'19/CSU JO10-2 HVCH JO10-1 co
23-03-2019 Juliana Mill JO10-1 UDI'19/CSU JO10-2 co
16-03-2019 UDI'19/CSU JO10-2 Festilent JO10-1G co
23-02-2019 Margriet JO10-1 UDI'19/CSU JO10-2 co
16-02-2019 UDI'19/CSU JO10-2 SV TOP JO10-1 co
09-02-2019 UDI'19/CSU JO10-1 UDI'19/CSU JO10-2 co
02-02-2019 UDI'19/CSU JO10-2 HVCH JO10-1 co
15-12-2018 UDI'19/CSU JO10-2 Vitesse'08 JO10-1 be 9-1
01-12-2018 HVCH JO10-1 UDI'19/CSU JO10-2 co
24-11-2018 UDI'19/CSU JO10-2 DAW Schaijk JO10-1 co
24-11-2018 UDI'19/CSU JO10-2 DAW Schaijk JO10-1 co
17-11-2018 UDI'19/CSU JO10-2 Avesteyn JO10-1 co
10-11-2018 Nooit Gedacht JO10-1 UDI'19/CSU JO10-2 co
03-11-2018 UDI'19/CSU JO10-2 sv O.S.S. 1920 JO10-1 co
27-10-2018 Avanti'31 JO10-2 UDI'19/CSU JO10-2 co
13-10-2018 UDI'19/CSU JO10-2 Schijndel/DE WIT JO10-1 co
06-10-2018 Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-1 UDI'19/CSU JO10-2 co
29-09-2018 Berghem Sport JO10-2 UDI'19/CSU JO10-2 co
15-09-2018 Blauw Geel'38/JUMBO JO10-2 UDI'19/CSU JO10-2 be 4-16
08-09-2018 Gemert JO10-2 UDI'19/CSU JO10-2 be 3-36
01-09-2018 UDI'19/CSU JO10-2 Sparta'25 JO10-1 be 6-3
24-05-2018 HVCH JO10-2 UDI'19/CSU JO10-2 co 2-5
19-05-2018 Berghem Sport JO10-2 UDI'19/CSU JO10-2 co 14-1
16-05-2018 Berghem Sport JO10-3 UDI'19/CSU JO10-2 co 2-2
15-05-2018 UDI'19/CSU JO10-2 HVCH JO10-2 co 10-4
09-05-2018 UDI'19/CSU JO10-2 Avesteyn JO10-1 co 7-4
21-04-2018 sv O.S.S. 1920 JO10-2 UDI'19/CSU JO10-2 co 0-10
14-04-2018 UDI'19/CSU JO10-2 Berghem Sport JO10-3 co 5-4
07-04-2018 Avesteyn JO10-1 UDI'19/CSU JO10-2 co 1-10
24-03-2018 UDI'19/CSU JO10-2 Berghem Sport JO10-2 co 1-6
17-03-2018 HVCH JO10-2 UDI'19/CSU JO10-2 co -
10-03-2018 UDI'19/CSU JO10-2 sv O.S.S. 1920 JO10-2 co 15-0
03-03-2018 Berghem Sport JO10-3 UDI'19/CSU JO10-2 co -
24-02-2018 UDI'19/CSU JO10-2 Avesteyn JO10-1 co -
02-12-2017 UDI'19/CSU JO10-2 sv O.S.S. 1920 JO10-1 co 1-8
25-11-2017 NLC'03 JO10-1 UDI'19/CSU JO10-2 co 10-1
18-11-2017 UDI'19/CSU JO10-2 Berghem Sport JO10-2 co 4-9
11-11-2017 UDI'19/CSU JO10-2 DAW JO10-1G co 0-12
04-11-2017 HVCH JO10-1 UDI'19/CSU JO10-2 co 12-2
28-10-2017 sv O.S.S. 1920 JO10-1 UDI'19/CSU JO10-2 co 10-2
14-10-2017 UDI'19/CSU JO10-2 NLC'03 JO10-1 co 0-7
07-10-2017 Berghem Sport JO10-2 UDI'19/CSU JO10-2 co 10-6
30-09-2017 DAW JO10-1G UDI'19/CSU JO10-2 co 19-0
23-09-2017 UDI'19/CSU JO10-2 HVCH JO10-1 co 3-7
16-09-2017 JVC Cuijk JO10-1 UDI'19/CSU JO10-2 be 15-0
09-09-2017 Gemert JO10-2 UDI'19/CSU JO10-2 be 4-11
02-09-2017 UDI'19/CSU JO10-2 Olympia'18 JO10-2G be 19-1

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal | zto = Zaaltoernooi

1e klasse 08 0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Programma komende week

Stand

1e klasse 1 0263 Onder 10 competitie (najaar)

Stand

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.