ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO10-3

UDI'19/CSU JO10-3

Spelers

Maes Beeftink, Mattiz van Berlo, Mert Bijland, Jimi Carels, Siem Gremmen, Niels van Heezik, Suus Rieborn, Benjamin Voets, Rens Wijdeven

Begeleiding

Davy Rieborn (Trainer), Johan Bijland (Trainer), Jeffrey Gremmen (Trainer/leider), Ben Voets (Ass. trainer)

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
26-10-2019 09:30 DVG JO10-1 UDI'19/CSU JO10-3 co
02-11-2019 10:15 UDI'19/CSU JO10-3 Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-3 co
09-11-2019 10:15 UDI'19/CSU JO10-3 Avanti'31 JO10-2 co
16-11-2019 09:30 SJO/SSA VESTA'19 JO10-3 UDI'19/CSU JO10-3 co
23-11-2019 10:15 UDI'19/CSU JO10-3 Gemert JO10-4 co
Datum Tijd Thuis Uit Type
30-11-2019 10:00 Odiliapeel/Braks Groep JO10-1 UDI'19/CSU JO10-3 co
07-12-2019 09:00 Blauw Geel'38/JUMBO JO10-3 UDI'19/CSU JO10-3 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
12-10-2019 UDI'19/CSU JO10-3 Mariahout JO10-1 co
05-10-2019 FC Uden JO10-2 UDI'19/CSU JO10-3 co
28-09-2019 UDI'19/CSU JO10-3 Gemert JO10-3 co
21-09-2019 ASV'33 JO10-1 UDI'19/CSU JO10-3 co
14-09-2019 UDI'19/CSU JO10-3 FC Uden JO10-2 be
Datum Thuis Uit Type Uitslag
07-09-2019 UDI'19/CSU JO10-3 SCMH JO10-1G be
31-08-2019 FC de Rakt JO10-1 UDI'19/CSU JO10-3 be
25-05-2019 UDI'19/CSU JO10-3 Blauw Geel'38/JUMBO JO10-6 co
18-05-2019 Gemert JO10-2 UDI'19/CSU JO10-3 co
04-05-2019 Vorstenbossche Boys JO10-1G UDI'19/CSU JO10-3 co
13-04-2019 UDI'19/CSU JO10-3 Erp JO10-4 co
06-04-2019 Erp JO10-2 UDI'19/CSU JO10-3 co
23-03-2019 UDI'19/CSU JO10-3 VOW JO10-1G co
16-03-2019 UDI'19/CSU JO10-3 Blauw Geel'38/JUMBO JO10-5 co
09-03-2019 UDI'19/CSU JO10-3 UDI'19/CSU JO10-4 co
23-02-2019 Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-3 UDI'19/CSU JO10-3 co
16-02-2019 Nulandia JO10-3 UDI'19/CSU JO10-3 co
09-02-2019 UDI'19/CSU JO10-3 Nulandia JO10-4 co
02-02-2019 UDI'19/CSU JO10-3 UDI'19/CSU JO10-4 co
15-12-2018 UDI'19/CSU JO10-3 Margriet JO10-4 be 4-7
08-12-2018 FC de Rakt JO10-1G UDI'19/CSU JO10-3 co
01-12-2018 UDI'19/CSU JO10-3 Berghem Sport JO10-3 co
24-11-2018 Nulandia JO10-1 UDI'19/CSU JO10-3 co
17-11-2018 MOSA'14 JO10-1 UDI'19/CSU JO10-3 co
10-11-2018 UDI'19/CSU JO10-3 Gemert JO10-3 co
03-11-2018 sv O.S.S. 1920 JO10-2 UDI'19/CSU JO10-3 co
29-10-2018 UDI'19/CSU JO10-3 DAW Schaijk JO10-2 be
27-10-2018 UDI'19/CSU JO10-3 HVCH JO10-2 co
20-10-2018 Margriet JO10-2 UDI'19/CSU JO10-3 co
13-10-2018 Margriet JO10-3 UDI'19/CSU JO10-3 co
06-10-2018 UDI'19/CSU JO10-3 SV TOP JO10-2 co
29-09-2018 UDI'19/CSU JO10-3 Berghem Sport JO10-4 co
15-09-2018 Erp JO10-2 UDI'19/CSU JO10-3 be 1-6
08-09-2018 UDI'19/CSU JO10-3 Boekel Sport JO10-2 be 10-3
01-09-2018 Gemert JO10-3 UDI'19/CSU JO10-3 be 5-8
02-06-2018 UDI'19/CSU JO10-3 ODC JO10-3 co 2-3
26-05-2018 Brabantia JO10-6 UDI'19/CSU JO10-3 co 6-3
23-05-2018 UDI'19/CSU JO10-3 Oirschot Vooruit JO10-3 co 10-1
19-05-2018 UDI'19/CSU JO10-3 RKSV Nuenen JO10-5 co 7-2
12-05-2018 ST RKDSV / EDN'56 JO10-1 UDI'19/CSU JO10-3 co 7-3
05-05-2018 Unitas'59 JO10-6 UDI'19/CSU JO10-3 co 7-4
21-04-2018 UDI'19/CSU JO10-3 Wilhelmina Boys JO10-1 co 1-6
14-04-2018 Zwaluw VFC JO10-4 UDI'19/CSU JO10-3 co 2-1
07-04-2018 UDI'19/CSU JO10-3 Best Vooruit JO10-4 co 4-3
24-03-2018 Terlo JO10-1 UDI'19/CSU JO10-3 co 1-6
17-03-2018 UDI'19/CSU JO10-3 ODC JO10-3 co -
10-03-2018 RPC JO10-5 UDI'19/CSU JO10-3 co 1-3
03-03-2018 Unitas'59 JO10-6 UDI'19/CSU JO10-3 co -
24-02-2018 UDI'19/CSU JO10-3 Oirschot Vooruit JO10-3 co -
02-12-2017 Margriet JO10-2 UDI'19/CSU JO10-3 co 5-4
25-11-2017 UDI'19/CSU JO10-3 sv O.S.S. 1920 JO10-2 co 3-4
18-11-2017 Nulandia JO10-1 UDI'19/CSU JO10-3 co 10-3
11-11-2017 HVCH JO10-2 UDI'19/CSU JO10-3 co 13-1
04-11-2017 UDI'19/CSU JO10-3 Berghem Sport JO10-3 co 0-15
28-10-2017 UDI'19/CSU JO10-3 Margriet JO10-2 co 3-6
14-10-2017 OSS'20 JO10-2 UDI'19/CSU JO10-3 co 16-1
07-10-2017 UDI'19/CSU JO10-3 Nulandia JO10-1 co 0-11
30-09-2017 UDI'19/CSU JO10-3 HVCH JO10-2 co 2-11
23-09-2017 Berghem Sport JO10-3 UDI'19/CSU JO10-3 co 10-1
16-09-2017 UDI'19/CSU JO10-3 Margriet JO10-3 be 7-8
09-09-2017 Vorstenbossche Boys JO10-1 UDI'19/CSU JO10-3 be 16-0
02-09-2017 UDI'19/CSU JO10-3 Berghem Sport JO10-2 be 0-8

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

2e klasse 202 0263 Onder 10 competitie (najaar)

Stand

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.