ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO10-4

UDI'19/CSU JO10-4

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
06-06-2020 09:30 UDI'19/CSU JO10-3 UDI'19/CSU JO10-4 vr

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal | zto = Zaaltoernooi

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
06-06-2020 UDI'19/CSU JO10-3 UDI'19/CSU JO10-4 vr
30-05-2020 UDI'19/CSU JO10-4 FC Uden JO10-2 co afg.
23-05-2020 Avesteyn JO10-2 UDI'19/CSU JO10-4 co afg.
16-05-2020 UDI'19/CSU JO10-4 Blauw Geel'38/JUMBO JO10-4 co afg.
09-05-2020 DAW Schaijk JO10-2 UDI'19/CSU JO10-4 co afg.
Datum Thuis Uit Type Uitslag
04-04-2020 UDI'19/CSU JO10-4 SCMH JO10-1G co
28-03-2020 Nijnsel/TVE Reclame JO10-1G UDI'19/CSU JO10-4 co
21-03-2020 HVCH JO10-4 UDI'19/CSU JO10-4 co
07-03-2020 UDI'19/CSU JO10-4 Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-4 co
29-02-2020 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO10-2 UDI'19/CSU JO10-4 co
29-02-2020 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO10-2 UDI'19/CSU JO10-4 co
15-02-2020 FC de Rakt JO10-1 UDI'19/CSU JO10-4 co
08-02-2020 UDI'19/CSU JO10-4 Berghem Sport JO10-4 co
01-02-2020 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO10-2 UDI'19/CSU JO10-4 co
01-02-2020 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO10-2 UDI'19/CSU JO10-4 co
07-12-2019 UDI'19/CSU JO10-4 HVCH JO10-6 co
30-11-2019 Margriet JO10-4 UDI'19/CSU JO10-4 co
23-11-2019 UDI'19/CSU JO10-4 Nulandia JO10-2G co
16-11-2019 HVCH JO10-5 UDI'19/CSU JO10-4 co
09-11-2019 UDI'19/CSU JO10-4 Berghem Sport JO10-4 co
02-11-2019 UDI'19/CSU JO10-4 Berghem Sport JO10-5 co
26-10-2019 Margriet JO10-3 UDI'19/CSU JO10-4 co
19-10-2019 FC de Rakt JO10-1 UDI'19/CSU JO10-4 be
12-10-2019 UDI'19/CSU JO10-4 Nooit Gedacht JO10-2 co
05-10-2019 DAW Schaijk JO10-3 UDI'19/CSU JO10-4 co
28-09-2019 UDI'19/CSU JO10-4 Berghem Sport JO10-6 co
21-09-2019 Prinses Irene JO10-3 UDI'19/CSU JO10-4 co
14-09-2019 Festilent JO10-4M UDI'19/CSU JO10-4 be
07-09-2019 Gemert JO10-5 UDI'19/CSU JO10-4 be
31-08-2019 UDI'19/CSU JO10-4 FC Uden JO10-3 be
25-05-2019 Nulandia JO10-3 UDI'19/CSU JO10-4 co
21-05-2019 UDI'19/CSU JO10-4 VOW JO10-1G co
18-05-2019 UDI'19/CSU JO10-4 Nulandia JO10-4 co
04-05-2019 UDI'19/CSU JO10-4 VOW JO10-1G co
04-05-2019 UDI'19/CSU JO10-4 VOW JO10-1G co
13-04-2019 Blauw Geel'38/JUMBO JO10-6 UDI'19/CSU JO10-4 co
06-04-2019 UDI'19/CSU JO10-4 Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-3 co
30-03-2019 Vorstenbossche Boys JO10-1G UDI'19/CSU JO10-4 co
23-03-2019 Blauw Geel'38/JUMBO JO10-5 UDI'19/CSU JO10-4 co
16-03-2019 Vorstenbossche Boys JO10-1G UDI'19/CSU JO10-4 co
16-03-2019 Vorstenbossche Boys JO10-1G UDI'19/CSU JO10-4 co
16-03-2019 Vorstenbossche Boys JO10-1G UDI'19/CSU JO10-4 co
09-03-2019 UDI'19/CSU JO10-3 UDI'19/CSU JO10-4 co
23-02-2019 UDI'19/CSU JO10-4 Erp JO10-2 co
16-02-2019 UDI'19/CSU JO10-4 Erp JO10-4 co
09-02-2019 Gemert JO10-2 UDI'19/CSU JO10-4 co
02-02-2019 UDI'19/CSU JO10-3 UDI'19/CSU JO10-4 co
08-12-2018 Cito JO10-3 UDI'19/CSU JO10-4 co
01-12-2018 UDI'19/CSU JO10-4 Blauw Geel'38/JUMBO JO10-4 co
24-11-2018 FC de Rakt JO10-3G UDI'19/CSU JO10-4 co
17-11-2018 Festilent JO10-2G UDI'19/CSU JO10-4 co
10-11-2018 UDI'19/CSU JO10-4 UDI'19/CSU JO10-5 co
03-11-2018 FC de Rakt JO10-2G UDI'19/CSU JO10-4 co
27-10-2018 UDI'19/CSU JO10-4 Odiliapeel/Braks Groep JO10-1 co
13-10-2018 Heeswijk JO10-1 UDI'19/CSU JO10-4 co
06-10-2018 UDI'19/CSU JO10-4 Blauw Geel'38/JUMBO JO10-5 co
29-09-2018 UDI'19/CSU JO10-4 Boekel Sport JO10-3G co
22-09-2018 HVCH JO10-3 UDI'19/CSU JO10-4 co
15-09-2018 Blauw Geel'38/JUMBO JO10-6 UDI'19/CSU JO10-4 be 6-8
08-09-2018 Vorstenbossche Boys JO10-2G UDI'19/CSU JO10-4 be 0-18
01-09-2018 UDI'19/CSU JO10-4 FC de Rakt JO10-1G be 2-11
02-06-2018 UDI'19/CSU JO10-4 RKKSV JO10-1 co 5-6
28-05-2018 Margriet JO10-4 UDI'19/CSU JO10-4 co 1-4
26-05-2018 FC Engelen JO10-2 UDI'19/CSU JO10-4 co 5-0
19-05-2018 UDI'19/CSU JO10-4 Wilhelmina JO10-2 co 0-3
17-05-2018 UDI'19/CSU JO10-4 Avesteyn JO10-2 co 9-2
05-05-2018 UDI'19/CSU JO10-4 Nulandia JO10-2 co 2-5
14-04-2018 OJC ROSMALEN JO10-4 UDI'19/CSU JO10-4 co 2-0
07-04-2018 UDI'19/CSU JO10-4 Zwaluw VFC JO10-3 co 2-15
24-03-2018 Emplina JO10-3 UDI'19/CSU JO10-4 co 7-1
17-03-2018 UDI'19/CSU JO10-4 RKKSV JO10-1 co -
10-03-2018 Berghem Sport JO10-4 UDI'19/CSU JO10-4 co 3-3
03-03-2018 UDI'19/CSU JO10-4 Nulandia JO10-2 co -
24-02-2018 Margriet JO10-4 UDI'19/CSU JO10-4 co -
16-12-2017 Wilhelmina JO10-4 UDI'19/CSU JO10-4 co -
09-12-2017 Wilhelmina JO10-4 UDI'19/CSU JO10-4 co -
02-12-2017 UDI'19/CSU JO10-4 Odiliapeel/Braks Gro JO10-1 co 2-2
25-11-2017 Nivo Sparta JO10-2 UDI'19/CSU JO10-4 co 3-0
18-11-2017 UDI'19/CSU JO10-4 Woudrichem JO10-1 co 2-5
11-11-2017 Well JO10-1 UDI'19/CSU JO10-4 co 6-1
04-11-2017 FC Engelen JO10-3 UDI'19/CSU JO10-4 co 6-2
28-10-2017 UDI'19/CSU JO10-4 Margriet JO10-4 co 12-3
14-10-2017 Haarsteeg JO10-2 UDI'19/CSU JO10-4 co 2-3
07-10-2017 UDI'19/CSU JO10-4 Nulandia JO10-2 co 0-7
30-09-2017 OJC ROSMALEN JO10-6 UDI'19/CSU JO10-4 co 3-2
23-09-2017 UDI'19/CSU JO10-4 SV BLC JO10-2 co 0-11
20-09-2017 HVCH JO10-2 UDI'19/CSU JO10-4 be 16-0
02-09-2017 UDI'19/CSU JO10-4 Margriet JO10-6 be 16-0

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal | zto = Zaaltoernooi

3e klasse 09 0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Stand

3e klasse 103 0263 Onder 10 competitie (najaar)

Stand

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.