ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO11-1

UDI'19/CSU JO11-1

Spelers

Tijn van de Camp, Delano Conijn, Teun Franse, Mees Hendriksen, Milan Hoogaars, Bram van der Horst, Livay-Noxx Hoskens, Faas Hurkens, Ties van Os, Robert van der Riet, Milan Vonk

Begeleiding

Levin Flissinger (Trainer), Nicole Theunisz (Ass. trainer), Geert van der Zanden (Teamscheidsr.), Jasmijn Walg (Stagiair)

Programma

Er zijn geen wedstrijden gepland.

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
26-05-2022 Victoria'04 UDI'19/CSU JO11-1 to
21-05-2022 UDI'19/CSU JO11-1 PSV JO11-2 co 1-7
16-05-2022 UDI'19/CSU JO11-1 UDI'19/CSU JO12-1 vr 3-1
14-05-2022 UDI'19/CSU JO11-1 SBC JO11-1 co 5-3
11-05-2022 UDI'19/CSU JO11-1 UDI'19/CSU JO11-2 vr
Datum Thuis Uit Type Uitslag
07-05-2022 MVV'58 JO11-1 UDI'19/CSU JO11-1 co 4-1
23-04-2022 MVV'58 JO11-1 UDI'19/CSU JO11-1 co
23-04-2022 UDI'19/CSU JO11-1 UDI'19/CSU JO11-3 vr 8-2
16-04-2022 UDI'19/CSU JO11-1 DBS JO11-1 co 2-4
09-04-2022 Emplina JO11-1 UDI'19/CSU JO11-1 co 2-13
02-04-2022 UDI'19/CSU JO11-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-1 co 2-1
26-03-2022 Geldrop JO11-1 UDI'19/CSU JO11-1 co 1-5
19-03-2022 UDI'19/CSU JO11-1 DBS JO11-1 co
12-03-2022 PSV JO11-2 UDI'19/CSU JO11-1 co 3-5
19-02-2022 BMC JO11-1 UDI'19/CSU JO11-1 co 3-6
12-02-2022 UDI'19/CSU JO11-1 sv O.S.S. 1920 JO11-1 co 4-2
05-02-2022 UDI'19/CSU JO11-1 PSV JO11-2 vr 3-7
05-02-2022 SV BLC JO11-1 UDI'19/CSU JO11-1 co
29-01-2022 UDI'19/CSU JO11-1 MVV'58 JO11-1 co 1-2
22-01-2022 UDI'19/CSU JO11-1 vierluik vr 1-0
22-01-2022 Emplina JO11-1 UDI'19/CSU JO11-1 co
15-01-2022 UDI'19/CSU JO11-1 SBC JO11-1 vr
15-01-2022 UDI'19/CSU JO11-1 UDI'19/CSU JO11-3 vr
18-12-2021 UDI'19/CSU JO11-1 PSV JO11-2 vr 12-9
11-12-2021 MVV'58 JO11-1 UDI'19/CSU JO11-1 co 4-6
04-12-2021 Berghem Sport JO11-1 UDI'19/CSU JO11-1 co 6-8
27-11-2021 UDI'19/CSU JO11-1 Rhode/VSB JO11-1 co
20-11-2021 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-1 UDI'19/CSU JO11-1 co
13-11-2021 UDI'19/CSU JO11-1 Emplina JO11-1 co 1-3
06-11-2021 Haarsteeg JO11-1 UDI'19/CSU JO11-1 co 1-7
30-10-2021 UDI'19/CSU JO11-1 UDI'19/CSU JO11-1
16-10-2021 UDI'19/CSU JO11-1 BMC JO11-1 co 7-1
12-10-2021 PSV JO10-1 UDI'19/CSU JO11-1 vr
09-10-2021 HVCH JO11-1 UDI'19/CSU JO11-1 co 2-14
02-10-2021 UDI'19/CSU JO11-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-1 co 1-5
27-09-2021 Orion JO11-1 UDI'19/CSU JO11-1 vr
25-09-2021 UDI'19/CSU JO11-1 Margriet JO11-1 co 7-2
18-09-2021 Berghem Sport JO11-1 UDI'19/CSU JO11-1 co 3-7
13-09-2021 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-1 UDI'19/CSU JO11-1 vr
11-09-2021 UDI'19/CSU JO11-1 sv O.S.S. 1920 JO11-1 co 2-2
07-09-2021 UDI'19/CSU JO11-1 OJC ROSMALEN JO12-1 vr 1-1
04-09-2021 UDI'19/CSU JO11-1 UDI'19/CSU JO12-1 vr 4-2
28-08-2021 UDI'19/CSU JO11-1 AFC'34 JO11-1 vr 1-9
10-07-2021 DBS JO11-1 UDI'19/CSU JO11-1 vr
07-07-2021 Schijndel/DE WIT JO11-1 UDI'19/CSU JO11-1 vr

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk

Hoofdklasse (4e fase) 01 0289 Onder 11 (4e fase)

Stand

Hoofdklasse (3e fase) 02 0270 Onder 11 (3e fase)

Stand

Hoofdklasse (2e fase) 02 0269 Onder 11 (2e fase)

Stand

Hoofdklasse (1e fase) 02 0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks

Stand

Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.