ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO11-1

UDI'19/CSU JO11-1

Spelers

Daan Bressers, Anil Çinar, Thijmen Couwenberg, Koen van Dam, Julian Duits, Younes El Fathi, Diem van Katwijk, Isaac van Leeuwaarden, Morris Molenaar, Danou Tomasouw, Tijn van Vonderen

Begeleiding

Levin Flissinger (Trainer), Joost van Lankvelt (Ass. trainer), Bas van Dam (Teamscheidsr.)

Training

Dinsdag18.00 - 19.00
Donderdag18.00 - 19.00

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
11-02-2023 09:00 UDI'19/CSU JO11-1 UNA JO11-1JM co
04-03-2023 09:00 UDI'19/CSU JO11-1 PSV JO11-3 co
08-04-2023 00:00 Toernooi Easter Open to
09-04-2023 00:00 Toernooi Easter Open to
18-05-2023 00:00 Toernooi Victoria'04 to
Datum Tijd Thuis Uit Type
03-06-2023 00:00 Toernooi Almelo Cup to
04-06-2023 00:00 Toernooi Almelo Cup to

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
04-02-2023 ASV'33 JO11-1 UDI'19/CSU JO11-1 co 1-17
28-01-2023 UDI'19/CSU JO11-1 Nulandia JO11-1 co 8-1
24-01-2023 FC Engelen JO11-1 UDI'19/CSU JO11-1 co 2-2
21-01-2023 Nooit Gedacht JO11-1 UDI'19/CSU JO11-1 wzv 0-1
21-01-2023 UDI'19/CSU JO11-1 DAW Schaijk JO11-1 wzv 1-0
Datum Thuis Uit Type Uitslag
21-01-2023 UDI'19/CSU JO11-1 Olympia'18 JO11-1 wzv 4-1
21-01-2023 HVCH JO11-1 UDI'19/CSU JO11-1 wzv 0-3
21-01-2023 UDI'19/CSU JO11-1 Schijndel/DE WIT JO11-1 wzv 3-0
17-01-2023 UDI'19/CSU JO11-1 Quick 1888 JO11-1 vr 5-4
14-01-2023 UDI'19/CSU JO11-1 Nooit Gedacht JO11-1 vr
07-01-2023 UDI'19/CSU JO11-1 Nooit Gedacht JO11-1 wzv
07-01-2023 DAW Schaijk JO11-1 UDI'19/CSU JO11-1 wzv
07-01-2023 Olympia'18 JO11-1 UDI'19/CSU JO11-1 wzv
07-01-2023 UDI'19/CSU JO11-1 HVCH JO11-1 wzv
07-01-2023 Schijndel/DE WIT JO11-1 UDI'19/CSU JO11-1 wzv
10-12-2022 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-1 UDI'19/CSU JO11-1 co 5-8
03-12-2022 UDI'19/CSU JO11-1 SBC JO11-1 co 6-2
26-11-2022 Wilhelmina Boys JO11-1 UDI'19/CSU JO11-1 co 0-10
19-11-2022 UDI'19/CSU JO11-1 SV Unitas'59 JO11-1 co 4-2
12-11-2022 Schijndel/DE WIT JO11-1JM UDI'19/CSU JO11-1 co 2-7
05-11-2022 UDI'19/CSU JO11-1 Gemert JO11-1 co 6-2
15-10-2022 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-1 UDI'19/CSU JO11-1 co 2-8
12-10-2022 FC Den Bosch O11-1 UDI'19/CSU JO11-1 vr
08-10-2022 UDI'19/CSU JO11-1 SBC JO11-1 co 5-2
01-10-2022 Rhode/VSB JO11-1 UDI'19/CSU JO11-1 co 0-7
27-09-2022 UDI'19/CSU JO11-1 Wilhelmina Boys JO11-1 co 5-2
24-09-2022 UDI'19/CSU JO11-1 Wilhelmina Boys JO11-1 co
17-09-2022 Gemert JO11-1 UDI'19/CSU JO11-1 co 3-11
10-09-2022 UDI'19/CSU JO11-1 Acht JO11-1 co 11-0
07-09-2022 Theole JO11-1 UDI'19/CSU JO11-1 vr
04-09-2022 Olympia'18 UDI'19/CSU JO11-1 to
03-09-2022 UDI'19/CSU JO11-1 OSS'20 JO11-1 vr 11-4
29-08-2022 UDI'19/CSU JO11-1 SV Venray JO11-1 vr 9-2
27-08-2022 UDI'19/CSU JO11-1 Margriet JO11-1 vr
25-08-2022 UDI'19/CSU JO11-1 SIOL JO12-1 vr 5-1

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Hoofdklasse (3e fase) 01 0270 Onder 11 (3e fase)

Programma komende week

Stand

Hoofdklasse (2e fase) 07 0269 Onder 11 (2e fase)

Stand

Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.