ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO11-2

UDI'19/CSU JO11-2

Spelers

Gus Bakermans, Nurikaan Çaliskaner, Sam van de Camp, Mathijs Gansekoele, Bas Kuipers, Jamie Paffen, Teun Sonderen, Rick Steenbergen, Joy Takken, Saar Versteegden

Begeleiding

Angelo Versteegden (Trainer), Max Buiting (Ass. trainer), Marit van der Lee (Ass. trainer), André van der Burgt (Teamscheidsr.)

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
19-10-2019 09:35 Toernooi UDI'19/CSU (Autumn Cup) to
20-10-2019 00:00 Toernooi UDI'19/CSU (Autumn Cup) to
26-10-2019 10:30 UDI'19/CSU JO11-2 Sparta'25 JO11-1G co
02-11-2019 10:30 S.V. Brandevoort JO11-1 UDI'19/CSU JO11-2 co
16-11-2019 10:30 UDI'19/CSU JO11-2 ZSV JO11-1 co
Datum Tijd Thuis Uit Type
23-11-2019 09:00 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-2 UDI'19/CSU JO11-2 co
30-11-2019 10:30 UDI'19/CSU JO11-2 SV Someren JO11-1 co
07-12-2019 10:30 UDI'19/CSU JO11-2 Mierlo Hout JO11-1 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
12-10-2019 NWC JO11-1 UDI'19/CSU JO11-2 co 0-8
05-10-2019 UDI'19/CSU JO11-2 Rood Wit'62 JO11-1 co 5-1
28-09-2019 Gemert JO11-1 UDI'19/CSU JO11-2 co 10-4
21-09-2019 UDI'19/CSU JO11-2 SJO Helmondia-Mulo JO11-1 co 0-13
14-09-2019 FC de Rakt JO11-1G UDI'19/CSU JO11-2 be 2-4
Datum Thuis Uit Type Uitslag
07-09-2019 UDI'19/CSU JO11-2 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-3 be 11-0
03-09-2019 SCMH JO11-1 UDI'19/CSU JO11-2 be 6-3
25-05-2019 DVG JO11-1G UDI'19/CSU JO11-2 co 6-3
18-05-2019 UDI'19/CSU JO11-2 SCMH JO11-1 co 1-2
13-04-2019 Nooit Gedacht JO11-1 UDI'19/CSU JO11-2 co 5-2
06-04-2019 UDI'19/CSU JO11-2 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-3 co 3-0
30-03-2019 HVCH JO11-2 UDI'19/CSU JO11-2 co 2-7
23-03-2019 Avesteyn JO11-1 UDI'19/CSU JO11-2 co 1-1
16-03-2019 HVCH JO11-2 UDI'19/CSU JO11-2 co
16-03-2019 HVCH JO11-2 UDI'19/CSU JO11-2 co
16-03-2019 HVCH JO11-2 UDI'19/CSU JO11-2 co
23-02-2019 UDI'19/CSU JO11-2 WEC JO11-1 co 9-0
16-02-2019 UDI'19/CSU JO11-2 DAW Schaijk JO11-1 co 1-10
09-02-2019 Berghem Sport JO11-5 UDI'19/CSU JO11-2 co 6-2
02-02-2019 Nijnsel/TVE Reclame JO11-1 UDI'19/CSU JO11-2 co 3-4
15-12-2018 UDI'19/CSU JO11-2 Venhorst JO11-1 co 8-0
08-12-2018 UDI'19/CSU JO11-2 ELI JO11-1G co 0-8
01-12-2018 Gemert JO11-2 UDI'19/CSU JO11-2 co 4-5
24-11-2018 UDI'19/CSU JO11-2 Mariahout JO11-1G co
24-11-2018 UDI'19/CSU JO11-2 Mariahout JO11-1G co
17-11-2018 UDI'19/CSU JO11-2 Bavos JO11-1G co 4-1
10-11-2018 Volkel JO11-1G UDI'19/CSU JO11-2 co 2-1
03-11-2018 UDI'19/CSU JO11-2 S.V. Brandevoort JO11-1 co 0-12
27-10-2018 Boekel Sport JO11-1 UDI'19/CSU JO11-2 co 1-2
06-10-2018 Erp JO11-1 UDI'19/CSU JO11-2 co 5-5
29-09-2018 S.V. Brandevoort JO11-2 UDI'19/CSU JO11-2 co 11-5
22-09-2018 UDI'19/CSU JO11-2 ASV '33 JO11-1G co 7-5
15-09-2018 UDI'19/CSU JO11-2 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-1 be 1-11
08-09-2018 SCMH JO11-1 UDI'19/CSU JO11-2 be 4-3
01-09-2018 UDI'19/CSU JO11-2 Erp JO11-1 be 5-3
02-06-2018 SV Milsbeek JO11-1 UDI'19/CSU JO11-2 co 3-2
30-05-2018 UDI'19/CSU JO11-2 Volharding JO11-1 co 1-4
26-05-2018 UDI'19/CSU JO11-2 Venhorst JO11-1 co 6-1
19-05-2018 SVOC'01 JO11-1 UDI'19/CSU JO11-2 co 8-1
12-05-2018 UDI'19/CSU JO11-2 Vitesse'08 JO11-1 co 1-3
21-04-2018 Heijen JO11-1 UDI'19/CSU JO11-2 co 2-2
14-04-2018 UDI'19/CSU JO11-2 DSV JO11-1 co 2-4
09-04-2018 UDI'19/CSU JO11-2 Berghem Sport JO10-1 be 0-1
07-04-2018 Olympia'18 JO11-1 UDI'19/CSU JO11-2 co 5-0
24-03-2018 UDI'19/CSU JO11-2 Constantia JO11-1 co 6-0
17-03-2018 SV Milsbeek JO11-1 UDI'19/CSU JO11-2 co -
10-03-2018 UDI'19/CSU JO11-2 Juliana Mill JO11-1 co 7-2
03-03-2018 SES JO11-1 UDI'19/CSU JO11-2 co -
24-02-2018 UDI'19/CSU JO11-2 Volharding JO11-1 co -
16-12-2017 Boekel Sport JO11-1 UDI'19/CSU JO11-2 co -
02-12-2017 Constantia JO11-1 UDI'19/CSU JO11-2 co 3-1
25-11-2017 UDI'19/CSU JO11-2 Gemert JO11-2 co 2-7
18-11-2017 SES JO11-1 UDI'19/CSU JO11-2 co 5-2
11-11-2017 UDI'19/CSU JO11-2 Estria JO11-1 co 2-3
28-10-2017 UDI'19/CSU JO11-2 Juliana Mill JO11-1 co 2-6
14-10-2017 UDI'19/CSU JO11-2 FC de Rakt JO11-2 co 3-3
07-10-2017 Festilent JO11-1G UDI'19/CSU JO11-2 co 6-0
23-09-2017 Odiliapeel/Braks Gro JO11-1 UDI'19/CSU JO11-2 co 5-0
16-09-2017 FC de Rakt JO11-2 UDI'19/CSU JO11-2 be 1-6
09-09-2017 Volkel JO11-1 UDI'19/CSU JO11-2 be 0-8
02-09-2017 UDI'19/CSU JO11-2 Odiliapeel/Braks Gro JO11-1 be 4-4

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Hoofdklasse 2 0265 Onder 11 competitie (najaar)

Stand

Groep 1 24 Onder 11 beker poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.