ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO11-3

UDI'19/CSU JO11-3

Spelers

Tomas Dolné, Mick van den Elzen, Alejandro Fedao, Luuk van Grinsven, Lewan Jones, Abel Jonker, Jimmie de Knegt, Mees Kuiper, Adnan Shaker Hussein, Quentin Voets

Begeleiding

Dave Rieborn (Trainer), Michel Jonker (Ass. trainer)

Training

Dinsdag18.00 - 19.00
Donderdag18.00 - 19.00

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
11-02-2023 10:00 HVCH JO11-2 UDI'19/CSU JO11-3 co
04-03-2023 10:15 UDI'19/CSU JO11-3 FC Uden JO11-1 co
18-05-2023 00:00 Toernooi Victoria'04 to

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
04-02-2023 Erp JO11-2 UDI'19/CSU JO11-3 co 0-8
28-01-2023 UDI'19/CSU JO11-3 FC de Rakt JO11-1 co 5-2
21-01-2023 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-2 UDI'19/CSU JO11-3 co 0-10
14-01-2023 NLC'03 JO11-1 UDI'19/CSU JO11-3 wzv
14-01-2023 UDI'19/CSU JO11-3 Prinses Irene JO11-1 wzv
Datum Thuis Uit Type Uitslag
14-01-2023 UDI'19/CSU JO11-3 Nooit Gedacht JO11-3 wzv
14-01-2023 Avesteyn JO11-1 UDI'19/CSU JO11-3 wzv 0-1
14-01-2023 UDI'19/CSU JO11-3 HVCH JO11-2 wzv
17-12-2022 UDI'19/CSU JO11-3 NLC'03 JO11-1 co
17-12-2022 Prinses Irene JO11-1 UDI'19/CSU JO11-3 co
17-12-2022 Nooit Gedacht JO11-3 UDI'19/CSU JO11-3 co
17-12-2022 UDI'19/CSU JO11-3 Avesteyn JO11-1 co
17-12-2022 HVCH JO11-2 UDI'19/CSU JO11-3 co
10-12-2022 Maliskamp JO11-1 UDI'19/CSU JO11-3 co 2-1
03-12-2022 UDI'19/CSU JO11-3 Nooit Gedacht JO11-1 co 1-8
26-11-2022 DAW Schaijk JO11-1 UDI'19/CSU JO11-3 co 2-1
19-11-2022 UDI'19/CSU JO11-3 Margriet JO11-1JM co 2-3
12-11-2022 OJC ROSMALEN JO11-1 UDI'19/CSU JO11-3 co 3-1
05-11-2022 sv O.S.S. 1920 JO11-1 UDI'19/CSU JO11-3 co 3-2
15-10-2022 Best Vooruit JO11-1 UDI'19/CSU JO11-3 co 1-0
08-10-2022 UDI'19/CSU JO11-3 Boxtel JO11-1 co 3-7
01-10-2022 Avanti'31 JO11-1 UDI'19/CSU JO11-3 co 2-5
24-09-2022 UDI'19/CSU JO11-3 Schijndel/DE WIT JO11-1JM co 3-4
17-09-2022 OJC ROSMALEN JO11-1 UDI'19/CSU JO11-3 co 3-2
10-09-2022 Sparta'25 JO11-1JM UDI'19/CSU JO11-3 co 2-4
04-09-2022 Olympia'18 UDI'19/CSU JO11-3 to
03-09-2022 UDI'19/CSU JO11-2 UDI'19/CSU JO11-3 vr

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

2e klasse (3e fase) 02 0270 Onder 11 (3e fase)

Programma komende week

Uitslagen afgelopen week

Stand

1e klasse (2e fase) 10 0269 Onder 11 (2e fase)

Stand

Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.