ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen1

UDI'19/CSU JO11-3

UDI'19/CSU JO11-3

Spelers

Daan Bressers, Anil Çinar, Thijmen Couwenberg, Koen van Dam, Julian Duits, Younes El Fathi, Diem van Katwijk, Isaac van Leeuwaarden, Morris Molenaar, Danou Tomasouw, Tijn van Vonderen

Begeleiding

Joost van Lankvelt (Trainer), Mertin van Katwijk (Ass. trainer), Imke Tomasouw-Janssen (Leider), Bas van Dam (Teamscheidsr.)

Programma

Er zijn geen wedstrijden gepland.

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
26-05-2022 Victoria'04 UDI'19/CSU JO11-3 to
21-05-2022 UDI'19/CSU JO11-3 FC de Rakt JO11-1 co 5-3
17-05-2022 Berghem Sport JO11-2 UDI'19/CSU JO11-3 co 0-1
14-05-2022 Berghem Sport JO11-2 UDI'19/CSU JO11-3 co afg.
14-05-2022 NWC JO11-1 UDI'19/CSU JO11-3 vr
Datum Thuis Uit Type Uitslag
10-05-2022 AWC JO11-1 UDI'19/CSU JO11-3 vr
23-04-2022 UDI'19/CSU JO11-3 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-2 co
23-04-2022 UDI'19/CSU JO11-1 UDI'19/CSU JO11-3 vr 8-2
21-04-2022 UDI'19/CSU JO11-3 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-2 co 9-1
16-04-2022 UDI'19/CSU / Easter Open UDI'19/CSU JO11-3 to
09-04-2022 Margriet JO11-2 UDI'19/CSU JO11-3 co 1-7
02-04-2022 UDI'19/CSU JO11-3 DAW Schaijk JO11-1 co 1-4
26-03-2022 HVCH JO11-1 UDI'19/CSU JO11-3 co 3-7
19-03-2022 UDI'19/CSU JO11-3 sv O.S.S. 1920 JO11-2 co 3-2
12-03-2022 FC de Rakt JO11-1 UDI'19/CSU JO11-3 co 4-5
19-02-2022 UDI'19/CSU JO11-3 Festilent JO11-1JM co 12-1
12-02-2022 HVCH JO11-1 UDI'19/CSU JO11-3 co 9-3
05-02-2022 Erp JO11-1 UDI'19/CSU JO11-3 co 6-1
29-01-2022 UDI'19/CSU JO11-3 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-2 co 11-1
22-01-2022 FC de Rakt JO11-1 UDI'19/CSU JO11-3 co
22-01-2022 UDI'19/CSU JO11-3 vierluik vr 1-0
15-01-2022 UDI'19/CSU JO11-1 UDI'19/CSU JO11-3 vr
18-12-2021 UDI'19/CSU JO11-3 Volkel JO11-1 vr 3-4
11-12-2021 SV Unitas'59 JO11-1 UDI'19/CSU JO11-3 co 6-2
04-12-2021 UNA JO11-1JM UDI'19/CSU JO11-3 co 5-6
27-11-2021 UDI'19/CSU JO11-3 Brabantia JO11-2 co
20-11-2021 PSV JO11-2 UDI'19/CSU JO11-3 co 12-2
13-11-2021 UDI'19/CSU JO11-3 Acht JO11-1 co 3-8
06-11-2021 Reusel Sport/CoTrans JO11-1 UDI'19/CSU JO11-3 co 9-1
30-10-2021 UDI'19/CSU JO11-3 UDI'19/CSU JO11-3
16-10-2021 UDI'19/CSU JO11-3 DAW Schaijk JO11-1 co 6-1
12-10-2021 PSV JO9-1 UDI'19/CSU JO11-3 vr
09-10-2021 Boekel Sport JO11-1 UDI'19/CSU JO11-3 co 3-10
02-10-2021 UDI'19/CSU JO11-3 Juliana Mill JO11-1JM co 5-3
25-09-2021 Margriet JO11-2 UDI'19/CSU JO11-3 co 6-5
18-09-2021 UDI'19/CSU JO11-3 FC de Rakt JO11-1 co 10-1
11-09-2021 HVCH JO11-2 UDI'19/CSU JO11-3 co 3-11
04-09-2021 toernooi Marvilde UDI'19/CSU JO11-3 to

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk

1e klasse (4e fase) 16 0289 Onder 11 (4e fase)

Stand

1e klasse (3e fase) 11 0270 Onder 11 (3e fase)

Stand

Hoofdklasse (2e fase) 11 0269 Onder 11 (2e fase)

Stand

1e klasse (1e fase) 12 0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks

Stand

Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.