ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen4
UDI19
CSU

UDI'19/CSU JO11-4

UDI'19/CSU JO11-4

Spelers

Siem van de Beeten, Pepijn Fransen, Toby Heeren, Jim van Horssen, Waylon de Jong, Dely Kempkens, Olivier Klotz, Ravy Mol, Sef Vievermans, Sophie Willems, Tijn Wolfs

Begeleiding

Tom Vievermans (Trainer/coach), Danny Mol (Ass. trainer/coach)

Training

Dinsdag18.00 - 19.00
Donderdag18.00 - 19.00

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
20-04-2024 11:00 SJO HBDZ'23 JO11-2JM UDI'19/CSU JO11-4 co
11-05-2024 11:00 FC Uden JO11-2 UDI'19/CSU JO11-4 co
18-05-2024 09:00 UDI'19/CSU JO11-4 Erp JO11-2 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
13-04-2024 SCMH JO11-1JM UDI'19/CSU JO11-4 co 2-4
06-04-2024 UDI'19/CSU JO11-4 Volkel JO11-1 co 0-2
23-03-2024 Avesteyn JO11-1 UDI'19/CSU JO11-4 co 1-2
16-03-2024 Margriet MO11-1 UDI'19/CSU JO11-4 co 2-1
09-03-2024 UDI'19/CSU JO11-4 BMC JO11-2 co 5-3
Datum Thuis Uit Type Uitslag
07-03-2024 UDI'19/CSU JO11-4 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4 co 6-0
02-03-2024 NLC'03 JO11-1JM UDI'19/CSU JO11-4 co 5-3
24-02-2024 UDI'19/CSU JO11-4 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4 co
17-02-2024 MOSA'14 JO11-1 UDI'19/CSU JO11-4 co 3-7
27-01-2024 UDI'19/CSU JO11-4 FC Uden JO11-1 co 0-7
06-01-2024 HVCH JO11-4 UDI'19/CSU JO11-4 wzv 1-1
06-01-2024 UDI'19/CSU JO11-4 SJO HBDZ'23 JO11-2 wzv 2-1
06-01-2024 UDI'19/CSU JO11-4 Juliana Mill JO11-1 wzv 0-0
06-01-2024 Festilent JO11-1 UDI'19/CSU JO11-4 wzv 0-1
23-12-2023 UDI'19/CSU JO11-4 HVCH JO11-4 wzv 0-2
23-12-2023 SJO HBDZ'23 JO11-2 UDI'19/CSU JO11-4 wzv 1-3
23-12-2023 Juliana Mill JO11-1 UDI'19/CSU JO11-4 wzv 0-1
23-12-2023 UDI'19/CSU JO11-4 Festilent JO11-1 wzv 0-1
16-12-2023 SVO/SJO Vianen - HBV JO11-1 UDI'19/CSU JO11-4 co 3-6
09-12-2023 UDI'19/CSU JO11-4 SCMH JO11-2JM co 7-5
02-12-2023 FC Uden JO11-2 UDI'19/CSU JO11-4 co 3-3
25-11-2023 UDI'19/CSU JO11-4 Erp JO11-2 co 5-1
18-11-2023 UDI'19/CSU JO11-4 SJO HBDZ'23 JO11-2JM co 10-2
11-11-2023 SVO/SJO Vianen - HBV JO11-1 UDI'19/CSU JO11-4 co
04-11-2023 UDI'19/CSU JO11-4 Volkel JO11-1 co 4-5
28-10-2023 Juliana Mill JO11-2 UDI'19/CSU JO11-4 co 2-2
14-10-2023 SBC JO11-2JM UDI'19/CSU JO11-4 vr
07-10-2023 Constantia JO11-1JM UDI'19/CSU JO11-4 co 6-1
30-09-2023 UDI'19/CSU JO11-4 SJO SVHV JO11-2 co 0-4
23-09-2023 V.V. Achates JO11-1JM UDI'19/CSU JO11-4 co 13-0
16-09-2023 UDI'19/CSU JO11-4 SV Milsbeek JO11-1 co 0-13
09-09-2023 UDI'19/CSU JO11-4 SJO HBDZ'23 JO11-1JM co 2-11
26-08-2023 UDI'19/CSU JO11-4 UDI'19/CSU JO11-2 oe 1-5
26-08-2023 UDI'19/CSU JO11-3 UDI'19/CSU JO11-4 oe

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

3e klasse (4e fase) 45 0289 Onder 11 (4e fase)

Programma komende week

Stand

3e klasse (3e fase) 02 0270 Onder 11 (3e fase)

Stand

3e klasse (2e fase) 07 0269 Onder 11 (2e fase)

Stand

Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.