ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO11-4

UDI'19/CSU JO11-4

Spelers

Ties van den Akker, Mats Cuppen, Joep Gansekoele, Sam Goossens, Jis van Katwijk, Sven Prinsen, Thijmen Stam, Caden Ursem, Nacho Vazquez Mulders, Niels Wanders, Sil Wels, Fedde Wijdeven

Begeleiding

Jacques Prinsen (Trainer/leider), Marc van den Akker (Trainer/leider), David Ursem (Trainer/leider), Erwin Wijdeven (Trainer/leider)

Training

Dinsdag18.00 - 19.00
Donderdag18.00 - 19.00

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
11-02-2023 09:00 EGS'20 JO11-2JM UDI'19/CSU JO11-4 co
25-02-2023 10:15 UDI'19/CSU JO11-4 Constantia JO11-2 co
04-03-2023 10:00 Odiliapeel/Braks Groep JO11-1 UDI'19/CSU JO11-4 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
04-02-2023 UDI'19/CSU JO11-4 ST Herpinia/OKSV JO11-1JM co 1-6
21-01-2023 DAW Schaijk JO11-4 UDI'19/CSU JO11-4 wzv
21-01-2023 UDI'19/CSU JO11-4 Festilent JO11-2 wzv
21-01-2023 UDI'19/CSU JO11-4 Olympia'18 JO11-2 wzv
21-01-2023 Juliana Mill JO11-1 UDI'19/CSU JO11-4 wzv
Datum Thuis Uit Type Uitslag
21-01-2023 UDI'19/CSU JO11-4 SES JO11-1 wzv
21-01-2023 UDI'19/CSU JO11-4 Constantia JO11-2 co
07-01-2023 UDI'19/CSU JO11-4 DAW Schaijk JO11-4 wzv
07-01-2023 Festilent JO11-2 UDI'19/CSU JO11-4 wzv
07-01-2023 Olympia'18 JO11-2 UDI'19/CSU JO11-4 wzv
07-01-2023 UDI'19/CSU JO11-4 Juliana Mill JO11-1 wzv
07-01-2023 SES JO11-1 UDI'19/CSU JO11-4 wzv 1-1
10-12-2022 FC Uden JO11-2 UDI'19/CSU JO11-4 co 4-4
03-12-2022 UDI'19/CSU JO11-4 WEC JO11-1 co 1-11
26-11-2022 Odiliapeel/Braks Groep JO11-1 UDI'19/CSU JO11-4 co 7-1
19-11-2022 UDI'19/CSU JO11-4 ST Hapse Boys/De Zwaluw JO11-2 co 5-4
12-11-2022 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-2 UDI'19/CSU JO11-4 co 5-1
05-11-2022 UDI'19/CSU JO11-4 Boekel Sport JO11-2JM co 5-2
15-10-2022 Mariahout JO11-1JM UDI'19/CSU JO11-4 co 4-2
08-10-2022 UDI'19/CSU JO11-4 Venhorst JO11-1 co 5-1
01-10-2022 SCMH JO11-1 UDI'19/CSU JO11-4 co 10-1
24-09-2022 UDI'19/CSU JO11-4 Boekel Sport JO11-2JM co 6-3
17-09-2022 UDI'19/CSU JO11-4 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-2 co 4-3
10-09-2022 ST RKVV Keldonk/Boerdonk JO11-1 UDI'19/CSU JO11-4 co 1-3

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

3e klasse (3e fase) 09 0270 Onder 11 (3e fase)

Programma komende week

Stand

3e klasse (2e fase) 17 0269 Onder 11 (2e fase)

Stand

Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.