ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO11-5

UDI'19/CSU JO11-5

Spelers

Jip Ancher, Vince van As, Raveesh Bansraj, Lars Bennenbroek, Luc van den Berg, Sosina Berih, Sjors Cranssen, Don Louwersheimer, Damien Mathilda, Bram Vissers

Begeleiding

Daveny Mathilda (Trainer/leider), Debbie Verhoeven (Leider)

Training

Dinsdag18.00 - 19.00
Donderdag18.00 - 19.00

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
11-02-2023 09:30 ST Hapse Boys/De Zwaluw JO11-2 UDI'19/CSU JO11-5 co
25-02-2023 10:15 DAW Schaijk JO11-2JM UDI'19/CSU JO11-5 co
04-03-2023 09:00 UDI'19/CSU JO11-5 FC Uden JO11-2 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
04-02-2023 SV DWSH'18 JO11-1JM UDI'19/CSU JO11-5 co 4-7
28-01-2023 UDI'19/CSU JO11-5 Venhorst JO11-1 co 4-3
21-01-2023 UDI'19/CSU JO11-5 Festilent JO11-3 wzv
21-01-2023 Olympia'18 JO11-3 UDI'19/CSU JO11-5 wzv
21-01-2023 UDI'19/CSU JO11-5 DAW Schaijk JO11-3 wzv
Datum Thuis Uit Type Uitslag
21-01-2023 UDI'19/CSU JO11-5 Hapse Boys JO11-2 wzv
21-01-2023 Nooit Gedacht JO11-4 UDI'19/CSU JO11-5 wzv
21-01-2023 DAW Schaijk JO11-2JM UDI'19/CSU JO11-5 co
07-01-2023 Festilent JO11-3 UDI'19/CSU JO11-5 wzv
07-01-2023 UDI'19/CSU JO11-5 Olympia'18 JO11-3 wzv
07-01-2023 DAW Schaijk JO11-3 UDI'19/CSU JO11-5 wzv
07-01-2023 Hapse Boys JO11-2 UDI'19/CSU JO11-5 wzv 1-2
07-01-2023 UDI'19/CSU JO11-5 Nooit Gedacht JO11-4 wzv
10-12-2022 Prinses Irene JO11-2JM UDI'19/CSU JO11-5 co 1-10
03-12-2022 UDI'19/CSU JO11-5 EGS'20 JO11-3JM co 9-2
26-11-2022 sv O.S.S. 1920 JO11-4 UDI'19/CSU JO11-5 co 0-10
19-11-2022 UDI'19/CSU JO11-5 Berghem Sport JO11-5 co 7-5
12-11-2022 Festilent JO11-3G UDI'19/CSU JO11-5 co 0-4
05-11-2022 HVCH JO11-4JM UDI'19/CSU JO11-5 co 1-9
15-10-2022 UDI'19/CSU JO11-5 Erp JO11-2 co 2-4
08-10-2022 Avesteyn JO11-2 UDI'19/CSU JO11-5 co 2-15
01-10-2022 UDI'19/CSU JO11-5 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-3 co 2-6
24-09-2022 Heeswijk JO11-2 UDI'19/CSU JO11-5 co 4-2
17-09-2022 UDI'19/CSU JO11-5 Rhode/VSB JO11-3 co 3-5
10-09-2022 Schijndel/DE WIT JO11-4JM UDI'19/CSU JO11-5 co 7-3
03-09-2022 UDI'19/CSU JO11-4 UDI'19/CSU JO11-5 vr

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

4e klasse (3e fase) 24 0270 Onder 11 (3e fase)

Programma komende week

Uitslagen afgelopen week

Stand

5e klasse (2e fase) 08 0269 Onder 11 (2e fase)

Stand

Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.