ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen20+

UDI'19/CSU JO11-5

UDI'19/CSU JO11-5

Spelers

Sven van As, Jurre ter Avest, Hadi Awdeh, Ferrence Beks, Gijs Duinkerken, Sem Gijsbers, Rens Linders, Lot Lips, Umed Mehraban, Ravi Nabuurs, Joep van Polanen Petel, Romy Theunisse

Begeleiding

Maarten Nabuurs (Trainer/leider)

Training

Dinsdag18.00 - 19.00
Donderdag18.00 - 19.00

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
22-01-2022 10:00 SES JO11-1 UDI'19/CSU JO11-5 co
22-01-2022 10:15 UDI'19/CSU JO11-4 UDI'19/CSU JO11-5 vr
29-01-2022 09:00 UDI'19/CSU JO11-5 ST Herpinia/OKSV JO11-1JM co
05-02-2022 11:30 SJO/SSA VESTA'19 JO11-1 UDI'19/CSU JO11-5 co
12-02-2022 09:00 UDI'19/CSU JO11-5 DAW Schaijk JO11-2JM co
Datum Tijd Thuis Uit Type
19-02-2022 10:30 Margriet JO11-4 UDI'19/CSU JO11-5 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
15-01-2022 UDI'19/CSU JO11-5 UDI'19/CSU JO11-6 vr
11-12-2021 UDI'19/CSU JO11-5 FC Uden JO11-2 co 2-8
04-12-2021 DAW Schaijk JO11-2JM UDI'19/CSU JO11-5 co afg.
27-11-2021 UDI'19/CSU JO11-5 SJO/SSA VESTA'19 JO11-1 co afg.
20-11-2021 Margriet JO11-4 UDI'19/CSU JO11-5 co afg.
Datum Thuis Uit Type Uitslag
06-11-2021 ST Herpinia/OKSV JO11-1JM UDI'19/CSU JO11-5 co 3-3
16-10-2021 UDI'19/CSU JO11-5 SES JO11-1 co 1-0
09-10-2021 EGS'20 JO11-2JM UDI'19/CSU JO11-5 co 1-6
02-10-2021 Odiliapeel/Braks Groep JO11-1 UDI'19/CSU JO11-5 co 4-2
25-09-2021 UDI'19/CSU JO11-5 FC de Rakt JO11-2JM co 22-1
18-09-2021 Constantia JO11-2 UDI'19/CSU JO11-5 co 3-6
11-09-2021 UDI'19/CSU JO11-5 Festilent JO11-2 co 5-2
04-09-2021 UDI'19/CSU JO11-5 UDI'19/CSU JO11-6 vr

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk

3e klasse (3e fase) 22 0270 Onder 11 (3e fase)

Stand

3e klasse (2e fase) 22 0269 Onder 11 (2e fase)

Stand

4e klasse (1e fase) 42 0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks

Stand

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.