ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO11-6

UDI'19/CSU JO11-6

Spelers

Caspar van Aar, Sam Alqaseer, Quincy Angela, Ize van Asperen, Jasper Bod, Jace Broos, Youssef Fathi, Jason Goossens, Tijn Reichardt, Daan Reichardt, Raff Vankan, Sesen Yemane

Begeleiding

Patrick van Asperen (Trainer/leider), Jeroen Broos (Ass. trainer/leider), Loes Vankan (Leider)

Training

Dinsdag18.00 - 19.00
Donderdag18.00 - 19.00

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
11-02-2023 08:45 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-3 UDI'19/CSU JO11-6 co
04-03-2023 10:00 ST Elsendorp/Fiducia JO11-1JM UDI'19/CSU JO11-6 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
28-01-2023 Schijndel/DE WIT JO11-4JM UDI'19/CSU JO11-6 co 0-1
21-01-2023 UDI'19/CSU JO11-6 ELI JO11-2 co afg.
07-01-2023 UDI'19/CSU JO11-6 Herpinia JO11-1 wzv
07-01-2023 Schijndel/DE WIT JO11-3 UDI'19/CSU JO11-6 wzv
07-01-2023 SJO/SSA VESTA'19 JO11-1 UDI'19/CSU JO11-6 wzv
Datum Thuis Uit Type Uitslag
07-01-2023 UDI'19/CSU JO11-6 Cito JO11-1 wzv
07-01-2023 Nooit Gedacht JO11-2 UDI'19/CSU JO11-6 wzv
17-12-2022 Herpinia JO11-1 UDI'19/CSU JO11-6 co
17-12-2022 UDI'19/CSU JO11-6 Schijndel/DE WIT JO11-3 co
17-12-2022 UDI'19/CSU JO11-6 SJO/SSA VESTA'19 JO11-1 co
17-12-2022 Cito JO11-1 UDI'19/CSU JO11-6 co
17-12-2022 UDI'19/CSU JO11-6 Nooit Gedacht JO11-2 co
10-12-2022 UDI'19/CSU JO11-6 Olympia'18 JO11-2JM co
03-12-2022 SV DWSH'18 JO11-1JM UDI'19/CSU JO11-6 co 2-6
26-11-2022 UDI'19/CSU JO11-6 SIOL JO11-2JM co 8-2
19-11-2022 DSV JO11-2JM UDI'19/CSU JO11-6 co 1-10
12-11-2022 UDI'19/CSU JO11-6 ST Toxandria/VIOS'38 JO11-2JM co 4-0
05-11-2022 Venhorst JO11-1 UDI'19/CSU JO11-6 co 10-3
15-10-2022 UDI'19/CSU JO11-6 SES JO11-1 co 3-8
08-10-2022 SV DWSH'18 JO11-1JM UDI'19/CSU JO11-6 co 7-9
01-10-2022 Volkel JO11-1 UDI'19/CSU JO11-6 co 2-12
24-09-2022 UDI'19/CSU JO11-6 VCA JO11-1 co 2-8
17-09-2022 UDI'19/CSU JO11-6 SIOL JO11-3 co 11-0
10-09-2022 ST De Zwaluw/Hapse Boys JO11-1JM UDI'19/CSU JO11-6 co 11-1

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

3e klasse (3e fase) 39 0270 Onder 11 (3e fase)

Programma komende week

Uitslagen afgelopen week

Stand

4e klasse (2e fase) 02 0269 Onder 11 (2e fase)

Stand

Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.