ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO11-7

UDI'19/CSU JO11-7

Spelers

Mutaz Alchikh Suliman, Emre Dalar, Emir Dalar, Lucas Geelen, Dex Gijsbers, Loek Hurkens, Siënna de Jong, Mohamed Kara Mohamed, Jace Kempkens, Yusuf Kirbiyik, Jebb Lamers

Begeleiding

Jeroen Gijsbers (Trainer/leider), Chris Hurkens (Trainer/leider), Roel Geelen (Trainer/leider)

Training

Dinsdag18.00 - 19.00
Donderdag18.00 - 19.00

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
11-02-2023 09:00 UDI'19/CSU JO11-7 Gemert JO11-5 co
25-02-2023 09:00 UDI'19/CSU JO11-7 Bavos JO11-2 co
04-03-2023 11:15 Handel JO11-1JM UDI'19/CSU JO11-7 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
04-02-2023 UDI'19/CSU JO11-7 ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO11-1 co 1-10
28-01-2023 Boekel Sport JO11-2JM UDI'19/CSU JO11-7 co 4-4
21-01-2023 Prinses Irene JO11-2 UDI'19/CSU JO11-7 wzv
21-01-2023 Avesteyn JO11-2 UDI'19/CSU JO11-7 wzv 2-2
21-01-2023 UDI'19/CSU JO11-7 WHV JO11-1 wzv
Datum Thuis Uit Type Uitslag
21-01-2023 UDI'19/CSU JO11-7 Nooit Gedacht MO11-1 wzv
21-01-2023 UDI'19/CSU JO11-7 Bavos JO11-2 co
07-01-2023 UDI'19/CSU JO11-7 Prinses Irene JO11-2 wzv
07-01-2023 UDI'19/CSU JO11-7 Avesteyn JO11-2 wzv
07-01-2023 WHV JO11-1 UDI'19/CSU JO11-7 wzv 0-2
07-01-2023 Nooit Gedacht MO11-1 UDI'19/CSU JO11-7 wzv
10-12-2022 UDI'19/CSU JO11-7 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-3 co
03-12-2022 Festilent JO11-2 UDI'19/CSU JO11-7 co 1-4
26-11-2022 UDI'19/CSU JO11-7 Heeswijk JO11-2 co 3-2
19-11-2022 ST RKVV Keldonk/Boerdonk JO11-1 UDI'19/CSU JO11-7 co 8-0
12-11-2022 UDI'19/CSU JO11-7 Rhode/VSB JO11-3 co 2-4
05-11-2022 Avanti'31 JO11-2 UDI'19/CSU JO11-7 co 2-9
08-10-2022 UDI'19/CSU JO11-7 HVCH JO11-4 co 7-4
24-09-2022 Prinses Irene JO11-2JM UDI'19/CSU JO11-7 co 5-7
17-09-2022 sv O.S.S. 1920 JO11-4 UDI'19/CSU JO11-7 co 2-4
10-09-2022 UDI'19/CSU JO11-7 FC Uden JO11-2 co 1-4

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

4e klasse (3e fase) 13 0270 Onder 11 (3e fase)

Programma komende week

Stand

4e klasse (2e fase) 18 0269 Onder 11 (2e fase)

Stand

Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.