ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO12-1

UDI'19/CSU JO12-1

Spelers

Mehmet Gümüs, Troy Kuipers, Ted Lablans, Julian Mes, Vince Rossenaar, Rick Rovers, Axel Souny, Levi Stevens, Stan Ulijn, Jur de Vocht, Sjors van de Werd

Begeleiding

Joram Loos (Trainer/leider), Martien Rovers (Leider), Hennie Kuipers (Teamscheidsr.), Hasan Gümüs (Teamscheidsr.)

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
26-10-2019 12:15 Berghem Sport JO12-2 UDI'19/CSU JO12-1 co
02-11-2019 12:00 UDI'19/CSU JO12-1 SJO Helmondia-Mulo JO12-2 co
09-11-2019 10:45 Juliana Mill JO12-1G UDI'19/CSU JO12-1 co
16-11-2019 12:00 UDI'19/CSU JO12-1 Margriet JO12-1 co
23-11-2019 10:30 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO12-1 UDI'19/CSU JO12-1 co
Datum Tijd Thuis Uit Type
30-11-2019 11:00 Vitesse'08 JO12-1 UDI'19/CSU JO12-1 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
20-10-2019 UDI'19/CSU JO12-1 UDI'19/CSU JO12-1 to
19-10-2019 UDI'19/CSU JO12-1 UDI'19/CSU JO12-1 to
12-10-2019 UDI'19/CSU JO12-1 JVC Cuijk JO12-2 co 11-0
05-10-2019 Blauw Geel'38/JUMBO JO12-1 UDI'19/CSU JO12-1 co 2-2
28-09-2019 Berghem Sport JO12-1 UDI'19/CSU JO12-1 co 7-0
Datum Thuis Uit Type Uitslag
21-09-2019 UDI'19/CSU JO12-1 Olympia'18 JO12-1 co 2-5
14-09-2019 Berghem Sport JO12-2 UDI'19/CSU JO12-1 be 11-0
31-08-2019 Margriet JO12-1 UDI'19/CSU JO12-1 be 2-6
25-05-2019 UDI'19/CSU JO12-1 ST Ravenstein/SDDL JO12-1 co 3-2
18-05-2019 Blauw Geel'38/JUMBO JO12-1 UDI'19/CSU JO12-1 co 3-7
04-05-2019 Boekel Sport JO12-1 UDI'19/CSU JO12-1 co 1-8
13-04-2019 Vitesse'08 JO12-1 UDI'19/CSU JO12-1 co 3-1
06-04-2019 UDI'19/CSU JO12-1 Heijen JO12-1 co 3-3
23-03-2019 Ollandia JO12-1 UDI'19/CSU JO12-1 co 1-4
16-03-2019 UDI'19/CSU JO12-1 Festilent JO12-1G co 5-0
09-03-2019 UDI'19/CSU JO12-1 Gemert JO12-1 co 10-1
16-02-2019 UDI'19/CSU JO12-1 SV TOP JO12-1 co 4-1
09-02-2019 JVC Cuijk JO12-1 UDI'19/CSU JO12-1 co 1-3
02-02-2019 UDI'19/CSU JO12-1 Gemert JO12-1 co
08-12-2018 Avanti'31 JO12-1 UDI'19/CSU JO12-1 co 1-1
01-12-2018 UDI'19/CSU JO12-1 SV TOP JO12-1 co 0-2
24-11-2018 Festilent JO12-1G UDI'19/CSU JO12-1 co 2-1
10-11-2018 UDI'19/CSU JO12-1 HVCH JO12-1 co 13-3
03-11-2018 Blauw Geel'38/JUMBO JO12-1 UDI'19/CSU JO12-1 co 3-2
01-11-2018 ST SDDL/Ravenstein JO12-1 UDI'19/CSU JO12-1 co 2-3
27-10-2018 UDI'19/CSU JO12-1 Boekel Sport JO12-1 co 8-1
06-10-2018 UDI'19/CSU JO12-1 Gemert JO12-1 co 8-2
29-09-2018 UDI'19/CSU JO12-1 Prinses Irene JO12-1 co 14-0
22-09-2018 Blauw Geel'38/JUMBO JO12-2 UDI'19/CSU JO12-1 co 0-7
15-09-2018 Volkel JO12-1 UDI'19/CSU JO12-1 be
08-09-2018 SV TOP JO12-1 UDI'19/CSU JO12-1 be 6-4
01-09-2018 UDI'19/CSU JO12-1 JVC Cuijk JO12-1 be 2-1
02-06-2018 UDI'19/CSU JO12-1 S.V. Brandevoort JO12-1 co 1-5
26-05-2018 SV TOP JO12-1 UDI'19/CSU JO12-1 co 2-1
19-05-2018 UDI'19/CSU JO12-1 ODC JO12-1 co 2-1
12-05-2018 UDI'19/CSU JO12-1 Unitas'59 JO12-1 co 1-0
05-05-2018 UDI'19/CSU JO12-1 Gemert JO12-1 co 1-3
28-04-2018 Rhode/Van Stiphout Bouw JO12-1 UDI'19/CSU JO12-1 co 4-1
21-04-2018 Maliskamp JO12-1 UDI'19/CSU JO12-1 co 1-4
14-04-2018 UDI'19/CSU JO12-1 Brabantia JO12-1 co 0-2
07-04-2018 UNA JO12-1G UDI'19/CSU JO12-1 co 2-1
24-03-2018 UDI'19/CSU JO12-1 sv O.S.S. 1920 JO12-1 co 1-1
17-03-2018 UDI'19/CSU JO12-1 S.V. Brandevoort JO12-1 co -
10-03-2018 Margriet JO12-1 UDI'19/CSU JO12-1 co 0-5
03-03-2018 UDI'19/CSU JO12-1 Gemert JO12-1 co -
24-02-2018 Rhode/Van Stiphout Bouw JO12-1 UDI'19/CSU JO12-1 co -
09-12-2017 UDI'19/CSU JO12-1 ODC JO12-1 co -
02-12-2017 Emplina JO12-1 UDI'19/CSU JO12-1 co 0-2
25-11-2017 UDI'19/CSU JO12-1 UNA JO12-1G co 1-2
18-11-2017 Gemert JO12-1 UDI'19/CSU JO12-1 co 4-2
11-11-2017 UDI'19/CSU JO12-1 Wittenhorst JO12-1 co 4-2
04-11-2017 UDI'19/CSU JO12-1 Olympia'18 JO12-1 co 7-0
28-10-2017 Rhode/Van Stiphout Bouw JO12-1 UDI'19/CSU JO12-1 co 1-0
14-10-2017 S.V. Brandevoort JO12-1 UDI'19/CSU JO12-1 co 3-1
07-10-2017 UDI'19/CSU JO12-1 SV Venray JO12-1G co 2-1
30-09-2017 JVC Cuijk JO12-1G UDI'19/CSU JO12-1 co 0-7
23-09-2017 UDI'19/CSU JO12-1 TOP JO12-1 co 1-3
16-09-2017 UDI'19/CSU JO12-1 S.V. Brandevoort JO12-1 be 5-1
09-09-2017 Rhode JO12-1 UDI'19/CSU JO12-1 be 2-0
02-09-2017 UDI'19/CSU JO12-1 Gemert JO12-1 be 2-0

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

1e klasse 1 0253 Onder 12 competitie (najaar)

Programma komende week

Stand

Groep 1 66 Onder 12 beker poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.