ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO12-3

UDI'19/CSU JO12-3

Spelers

Tristan Appiah-Kubi, Nalu Barrios Abels, Atakan Çeliker, Nick Huggers, Hamzea Muhanna, Kane van Rooij, Milou Smith, Romy Theunisse, Noud Uijen, Diem van Wetten, Jay Yau

Begeleiding

Bas Hendriks (Trainer/leider), Ingrid Abels (Leider)

Training

Dinsdag19.00 - 20.15
Vrijdag19.00 - 20.15

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
11-02-2023 10:15 UDI'19/CSU JO12-3 Blauw Geel'38/JUMBO JO12-2 co
04-03-2023 10:15 UDI'19/CSU JO12-3 Vorstenbossche Boys JO12-1JM co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
04-02-2023 Avesteyn JO12-1JM UDI'19/CSU JO12-3 co 4-4
28-01-2023 UDI'19/CSU JO12-3 Boekel Sport JO12-3JM co 3-1
21-01-2023 SV Olland JO12-1 UDI'19/CSU JO12-3 co afg.
14-01-2023 UDI'19/CSU JO12-2 UDI'19/CSU JO12-3 vr 3-9
07-01-2023 SJO/SSA VESTA'19 JO12-1 UDI'19/CSU JO12-3 wzv
Datum Thuis Uit Type Uitslag
07-01-2023 UDI'19/CSU JO12-3 HVCH JO12-3 wzv
07-01-2023 SSA/SJO VITA JO12-1 UDI'19/CSU JO12-3 wzv
17-12-2022 UDI'19/CSU JO12-3 SJO/SSA VESTA'19 JO12-1 co
17-12-2022 HVCH JO12-3 UDI'19/CSU JO12-3 co
17-12-2022 UDI'19/CSU JO12-3 SSA/SJO VITA JO12-1 co
10-12-2022 ST De Zwaluw/Hapse Boys JO12-1 UDI'19/CSU JO12-3 co 5-4
03-12-2022 UDI'19/CSU JO12-3 Juliana Mill JO12-2JM co 8-4
26-11-2022 Boekel Sport JO12-2JM UDI'19/CSU JO12-3 co 3-0
19-11-2022 VCA JO12-1 UDI'19/CSU JO12-3 co 6-7
12-11-2022 UDI'19/CSU JO12-3 Handel JO12-1JM co 2-3
05-11-2022 ST Elsendorp/Fiducia JO12-1 UDI'19/CSU JO12-3 co 4-0
15-10-2022 UDI'19/CSU JO12-3 HVCH JO12-4 co 3-8
08-10-2022 FC de Rakt JO12-2JM UDI'19/CSU JO12-3 co 1-24
24-09-2022 SCMH JO12-1 UDI'19/CSU JO12-3 co 10-2
17-09-2022 UDI'19/CSU JO12-3 Blauw Geel'38/JUMBO JO12-2 co 2-4
10-09-2022 Margriet JO12-5 UDI'19/CSU JO12-3 co 6-7
03-09-2022 UDI'19/CSU JO12-3 UDI'19/CSU JO12-1 vr 1-6
03-09-2022 UDI'19/CSU JO12-2 UDI'19/CSU JO12-3 vr

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

4e klasse (3e fase) 30 0332 Onder 12 (3e fase)

Programma komende week

Uitslagen afgelopen week

Stand

4e klasse (2e fase) 11 0331 Onder 12 (2e fase)

Stand

Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.